Výsledková listina

Závod3. Český pohár žáků ve slalomu
Číslo17093
Datum01.07.17
Ředitel závoduLuděk Roleček
Vrchní rozhodčíLadislav Jílek
Disciplínaslalom
OrganizátorSKK Vysoké Mýto

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 4 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 2 104.16 2 106.16 102.41 2 104.41 104.41 75 159
2 2/ ZS 1 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 104.06 4 108.06 104.84 0 104.84 104.84 68 155
3 3/ ZS 2 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 104.46 2 106.46 105.16 0 105.16 105.16 62 151
4 4/ ZS 3 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 104.04 4 108.04 104.60 2 106.60 106.60 57 147
5 5/ ZS 5 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 110.97 0 110.97 105.97 2 107.97 107.97 53 143
6 6/ ZS 12 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 108.38 0 108.38 110.34 0 110.34 110.34 49 139
7 7/ ZS 7 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 108.83 0 108.83 108.87 4 112.87 112.87 46 135
8 8/ ZS 14 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 109.03 0 109.03 111.10 50 161.10 161.10 43 131
9 9/ ZS 15 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 109.24 0 109.24 107.69 2 109.69 109.69 40 127
10 10/ ZS 8 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 2 110.41 0 110.41 110.08 0 110.08 110.08 37 123
11 11/ ZS 9 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 114.66 2 116.66 111.13 0 111.13 111.13 35 119
12 12/ ZS 6 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 2 112.49 0 112.49 111.24 0 111.24 111.24 33 115
13 13/ ZS 20 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 2 111.67 0 111.67 111.81 2 113.81 113.81 31 111
14 14/ ZS 16 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 112.56 0 112.56 111.69 0 111.69 111.69 29 107
15 15/ ZS 13 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 2 115.37 0 115.37 112.02 0 112.02 112.02 27 103
16 16/ ZS 17 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 110.21 2 112.21 110.15 2 112.15 112.15 25 99
17 1/ ZM 10 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 2 109.15 10 119.15 108.20 4 112.20 112.20 23 95
18 17/ ZS 38 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3+ 112.77 0 112.77 114.06 2 116.06 116.06 21 91
19 2/ ZM 97 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 115.34 2 117.34 113.12 0 113.12 113.12 19 87
20 3/ ZM 11 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 2 114.42 0 114.42 113.16 0 113.16 113.16 17 83
21 18/ ZS 26 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3+ 112.14 2 114.14 111.35 4 115.35 115.35 15 79
22 19/ ZS 18 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 2 114.70 0 114.70 112.83 4 116.83 116.83 14 75
23 20/ ZS 23 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 2 116.42 4 120.42 114.78 0 114.78 114.78 13 71
24 4/ ZM 27 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 2 114.85 0 114.85 116.78 4 120.78 120.78 12 67
25 21/ ZS 19 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3+ 114.50 2 116.50 113.09 2 115.09 115.09 11 63
26 22/ ZS 22 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 3+ 115.34 0 115.34 116.53 6 122.53 122.53 10 59
27 23/ ZS 24 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 2 115.54 0 115.54 115.86 2 117.86 117.86 9 58
28 24/ ZS 32 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 2 117.85 2 119.85 115.57 0 115.57 115.57 8 57
29 5/ ZM 21 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3+ 113.75 2 115.75 113.41 4 117.41 117.41 7 56
30 25/ ZS 33 38014 ČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz 2 116.87 2 118.87 116.47 0 116.47 116.47 6 55
31 6/ ZM 28 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3+ 117.34 6 123.34 117.67 0 117.67 117.67 5 54
32 26/ ZS 39 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3+ 118.95 0 118.95 117.72 0 117.72 117.72 4 53
33 7/ ZM 98 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3+ 120.80 0 120.80 118.41 0 118.41 118.41 3 52
34 27/ ZS 91 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3 119.99 4 123.99 116.71 2 118.71 118.71 2 51
35 28/ ZS 34 118003 OLŠÁR Petr 2003 Tzunami 3+ 119.07 0 119.07 119.05 4 123.05 123.05 1 50
36 29/ ZS 37 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 3+ 119.21 6 125.21 117.42 2 119.42 119.42 0 49
37 8/ ZM 29 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3+ 119.73 0 119.73 120.67 4 124.67 124.67 0 48
38 30/ ZS 31 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3+ 119.92 0 119.92 118.62 2 120.62 120.62 0 47
39 9/ ZM 99 11043 ŠTERCL Dominik 2005 KK Brand 3+ 120.01 0 120.01 121.17 2 123.17 123.17 0 46
40 31/ ZS 43 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3 122.41 2 124.41 120.09 0 120.09 120.09 0 45
41 32/ ZS 65 129037 VÁCHA Marek 2003 Šumperk 3 122.77 0 122.77 120.11 0 120.11 120.11 0 44
42 10/ ZM 41 1106 CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 3+ 120.14 0 120.14 126.16 8 134.16 134.16 0 43
43 11/ ZM 96 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 3+ 120.74 4 124.74 120.21 0 120.21 120.21 0 42
44 33/ ZS 52 118033 POSTUWKA Patrik 2003 Tzunami 3 121.27 50 171.27 119.02 2 121.02 121.02 0 41
45 34/ ZS 49 129038 BROKEŠ Marek 2003 Šumperk 3 119.30 2 121.30 120.86 2 122.86 122.86 0 40
46 12/ ZM 94 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 3+ 127.26 2 129.26 122.01 0 122.01 122.01 0 39
47 35/ ZS 89 59049 VODRÁŽKA Matěj 2004 Semily 122.62 0 122.62 125.14 6 131.14 131.14 0 38
48 13/ ZM 40 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 3+ 121.42 2 123.42 123.54 0 123.54 123.54 0 37
49 36/ ZS 30 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 2 120.42 4 124.42 119.54 4 123.54 123.54 0 36
50 14/ ZM 35 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3+ 122.40 2 124.40 122.97 4 126.97 126.97 0 35
51 37/ ZS 68 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 3 123.96 4 127.96 121.03 4 125.03 125.03 0 34
52 38/ ZS 50 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 3 125.23 2 127.23 125.44 0 125.44 125.44 0 33
53 15/ ZM 36 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 3+ 124.26 2 126.26 127.66 4 131.66 131.66 0 32
54 39/ ZS 90 11070 TARABA Matyáš 2004 KK Brand 3 124.52 2 126.52 124.82 2 126.82 126.82 0 31
55 16/ ZM 53 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 3 127.16 0 127.16 130.19 2 132.19 132.19 0 30
56 17/ ZM 56 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 125.17 2 127.17 125.08 8 133.08 133.08 0 29
57 18/ ZM 80 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3+ 126.25 2 128.25 124.30 4 128.30 128.30 0 28
58 19/ ZM 45 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 3 126.72 2 128.72 128.16 2 130.16 130.16 0 27
59 20/ ZM 57 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 3 129.10 0 129.10 128.89 0 128.89 128.89 0 26
60 21/ ZM 66 45012 INDRUCH Matěj 2006 KVS HK 3 129.10 0 129.10 127.24 4 131.24 131.24 0 25
61 22/ ZM 60 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 3 127.82 2 129.82 136.08 0 136.08 136.08 0 24
62 23/ ZM 62 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3 128.12 2 130.12 131.07 0 131.07 131.07 0 23
63 40/ ZS 42 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 3 131.79 2 133.79 128.41 2 130.41 130.41 0 22
64 24/ ZM 54 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 3 130.26 4 134.26 130.80 0 130.80 130.80 0 21
65 41/ ZS 92 11061 KÖRNER Adam 2004 KK Brand 3 131.29 0 131.29 129.15 2 131.15 131.15 0 20
66 25/ ZM 48 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 131.29 0 131.29 132.78 0 132.78 132.78 0 19
67 26/ ZM 63 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 3 135.21 6 141.21 129.69 2 131.69 131.69 0 18
68 27/ ZM 93 11057 KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand 3 134.31 0 134.31 129.82 2 131.82 131.82 0 17
69 28/ ZM 69 129039 HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk 3 132.75 0 132.75 129.23 4 133.23 133.23 0 16
70 42/ ZS 64 63062 VIRAGH Tomáš 2004 Týniště 3 131.21 2 133.21 129.59 6 135.59 135.59 0 15
71 29/ ZM 44 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 3 136.48 4 140.48 133.74 0 133.74 133.74 0 14
72 30/ ZM 55 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 3 137.96 0 137.96 134.99 0 134.99 134.99 0 13
73 31/ ZM 51 9022 POLLERT Antonín 2006 USK Pha 3 135.18 0 135.18 134.88 2 136.88 136.88 0 12
74 43/ ZS 46 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 3 135.18 4 139.18 135.06 2 137.06 137.06 0 11
75 44/ ZS 67 129040 LOUN Matěj 2004 Šumperk 3 139.34 0 139.34 137.35 0 137.35 137.35 0 10
76 32/ ZM 83 59024 NOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily 138.41 0 138.41 139.60 0 139.60 139.60 0 9
77 33/ ZM 61 63061 BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 3 140.45 0 140.45 137.78 2 139.78 139.78 0 8
78 45/ ZS 82 57054 VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 140.34 2 142.34 137.34 4 141.34 141.34 0 7
79 34/ ZM 59 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 3 140.19 2 142.19 141.18 2 143.18 143.18 0 6
80 35/ ZM 70 9161 ZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha 149.90 2 151.90 142.94 0 142.94 142.94 0 5
81 36/ ZM 79 9119 SVOBODA Adam 2006 USK Pha 136.60 8 144.60 140.45 6 146.45 146.45 0 4
82 37/ ZM 76 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 139.77 6 145.77 145.59 2 147.59 147.59 0 3
83 38/ ZM 77 1111 PELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha 144.31 2 146.31 144.87 2 146.87 146.87 0 2
84 39/ ZM 47 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 3 142.77 6 148.77 143.70 6 149.70 149.70 0 1
85 40/ ZM 81 9076 CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha 145.09 6 151.09 146.37 8 154.37 154.37 0 0
86 41/ ZM 86 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 155.57 6 161.57 148.22 6 154.22 154.22 0 0
87 42/ ZM 84 63063 BEK Matyáš 2006 Týniště 147.07 8 155.07 152.93 62 214.93 214.93 0 0
88 43/ ZM 71 64056 ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 154.75 2 156.75 153.49 8 161.49 161.49 0 0
89 44/ ZM 85 9086 HOLUB Čeněk 2006 USK Pha 159.83 10 169.83 156.48 8 164.48 164.48 0 0
90 45/ ZM 87 9087 VRANÝ Matěj 2006 USK Pha 188.21 56 244.21 186.25 4 190.25 190.25 0 0
91 46/ ZM 72 57066 BAREŠ Vojtěch 2006 Pardub. 188.57 2 190.57 185.35 54 239.35 239.35 0 0
92 ZM 100 57025 JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
93 ZM 95 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
94 ZS 88 64001 BENÁK David 2004 Vys.Mýto 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
95 ZM 78 57050 ČERMÁK Jan 2006 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
96 ZM 75 9073 KUTEK Michal 2006 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
97 ZM 74 57025 JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
98 ZM 73 9050 BURGER Jáchym 2006 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
99 ZS 58 61025 MAREK Matyáš 2003 Třebech. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
100 ZM 25 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 1 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 113.19 4 117.19 112.89 0 112.89 112.89 75 36
2 2/ ZS 2 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 118.92 0 118.92 119.08 2 121.08 121.08 68 32
3 1/ ZM 3 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 119.28 0 119.28 120.83 0 120.83 120.83 62 28
4 3/ ZS 4 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 120.54 6 126.54 119.69 2 121.69 121.69 57 24
5 4/ ZS 6 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 125.38 0 125.38 126.60 0 126.60 126.60 53 20
6 2/ ZM 5 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3+ 126.75 0 126.75 127.43 0 127.43 127.43 49 16
7 5/ ZS 13 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3 128.81 0 128.81 127.81 0 127.81 127.81 46 15
8 6/ ZS 11 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 126.67 2 128.67 128.07 0 128.07 128.07 43 14
9 3/ ZM 12 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3 130.05 0 130.05 129.66 0 129.66 129.66 40 13
10 7/ ZS 8 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3+ 128.21 2 130.21 129.84 2 131.84 131.84 37 12
11 4/ ZM 10 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3 128.48 2 130.48 130.77 2 132.77 132.77 35 11
12 8/ ZS 7 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 133.84 2 135.84 136.11 2 138.11 138.11 33 10
13 5/ ZM 9 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 137.58 0 137.58 134.86 4 138.86 138.86 31 9
14 9/ ZS 26 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 137.11 2 139.11 137.71 0 137.71 137.71 29 8
15 10/ ZS 17 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 138.68 0 138.68 136.81 4 140.81 140.81 27 7
16 11/ ZS 14 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 142.85 0 142.85 138.73 6 144.73 144.73 25 6
17 12/ ZS 23 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 149.11 0 149.11 143.78 0 143.78 143.78 23 5
18 6/ ZM 15 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 145.45 2 147.45 140.41 8 148.41 148.41 21 4
19 7/ ZM 24 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 148.52 0 148.52 145.76 4 149.76 149.76 19 3
20 13/ ZS 16 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 3 155.17 0 155.17 162.23 2 164.23 164.23 17 2
21 8/ ZM 19 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 162.43 2 164.43 163.57 2 165.57 165.57 15 1
22 14/ ZS 22 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 176.97 2 178.97 162.21 6 168.21 168.21 14 0
23 15/ ZS 25 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 164.49 4 168.49 169.06 0 169.06 169.06 13 0
24 9/ ZM 20 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 184.16 4 188.16 184.69 4 188.69 188.69 12 0
25 10/ ZM 18 135021 ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh 209.29 0 209.29 184.55 4 188.55 188.55 11 0
26 ZM 21 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 1 12066 12061 VENC Štěpán CAPALINI Daniel 2004 2005 Dukla B. Dukla B. 2 131.75 4 135.75 129.08 0 129.08 129.08 75 14
2 2/ ZS 2 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 2 135.91 0 135.91 132.28 4 136.28 136.28 68 10
3 3/ ZS 3 60054 60047 BEIER Alva BEIER Matouš 2005 2004 Trutnov Trutnov 3 135.51 8 143.51 134.79 2 136.79 136.79 62 6
4 1/ ZM 4 9036 9130 ČERNÍK Štěpán JIRAS Filip 2006 2005 USK Pha USK Pha 3 145.77 6 151.77 141.65 2 143.65 143.65 57 5
5 4/ ZS 5 119152 119154 GÁBRLÍK Jakub MRÁKA Jan 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 143.58 2 145.58 140.17 6 146.17 146.17 53 4
6 2/ ZM 9 11055 11043 ZACH Radovan ŠTERCL Dominik 2005 2005 KK Brand KK Brand 3 145.56 2 147.56 143.14 8 151.14 151.14 49 3
7 3/ ZM 7 119197 119190 ŠTYBNAR Vojtěch SVOBODA Ondřej 2005 2006 Olomouc Olomouc 3 163.60 4 167.60 169.30 6 175.30 175.30 46 2
8 4/ ZM 8 1106 1111 CARDOSELLI Tomáš PELIKÁN Václav 2005 2005 Boh.Pha Boh.Pha 164.30 6 170.30 167.97 4 171.97 171.97 43 1
9 5/ ZM 6 119171 119187 JAROŠ Michael POMAJBÍK Filip 2006 2006 Olomouc Olomouc 166.34 16 182.34 167.41 8 175.41 175.41 40 0

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ PZM 10 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 125.15 2 127.15 127.82 4 131.82 131.82 0 0
2 2/ PZM 2 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 130.76 4 134.76 130.68 0 130.68 130.68 0 0
3 1/ PZZ 4 119198 VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc 140.38 2 142.38 138.84 4 142.84 142.84 0 0
4 3/ PZM 6 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 139.04 6 145.04 143.47 0 143.47 143.47 0 0
5 4/ PZM 3 108039 VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK 143.67 0 143.67 143.41 4 147.41 147.41 0 0
6 5/ PZM 9 45002 INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK 144.93 0 144.93 145.96 0 145.96 145.96 0 0
7 2/ PZZ 1 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 145.26 2 147.26 148.73 2 150.73 150.73 0 0
8 6/ PZM 8 61004 SAMEK Petr 2008 Třebech. 143.42 8 151.42 145.96 4 149.96 149.96 0 0
9 7/ PZM 7 119209 ŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc 144.83 10 154.83 147.50 4 151.50 151.50 0 0
10 3/ PZZ 12 9041 JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha 146.92 6 152.92 148.07 8 156.07 156.07 0 0
11 4/ PZZ 45 103010 BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno 159.26 0 159.26 165.01 2 167.01 167.01 0 0
12 5/ PZZ 11 119208 KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc 161.94 6 167.94 154.71 6 160.71 160.71 0 0
13 6/ PZZ 5 119196 STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc 157.37 4 161.37 159.62 2 161.62 161.62 0 0
14 7/ PZZ 15 135055 KRŇÁVKOVÁ Eliška 2008 Zábřeh 177.76 8 185.76 168.84 4 172.84 172.84 0 0
15 8/ PZZ 13 60063 BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov 173.97 6 179.97 171.27 6 177.27 177.27 0 0
16 8/ PZM 14 64026 SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 191.73 12 203.73 182.43 62 244.43 244.43 0 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 3 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 109.98 0 109.98 109.09 0 109.09 109.09 75 49
2 2/ ZS 1 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 109.76 0 109.76 110.23 2 112.23 112.23 68 45
3 3/ ZS 2 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3+ 113.08 2 115.08 114.56 2 116.56 116.56 62 41
4 1/ ZM 5 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 115.58 0 115.58 115.68 2 117.68 117.68 57 37
5 4/ ZS 4 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 117.00 0 117.00 119.21 0 119.21 119.21 53 33
6 5/ ZS 6 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3+ 119.33 6 125.33 118.05 0 118.05 118.05 49 29
7 6/ ZS 8 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3+ 119.68 0 119.68 120.86 0 120.86 120.86 46 25
8 7/ ZS 7 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 2 120.00 2 122.00 118.94 2 120.94 120.94 43 24
9 2/ ZM 10 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3+ 121.10 0 121.10 121.08 0 121.08 121.08 40 23
10 8/ ZS 28 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3 123.71 8 131.71 122.24 0 122.24 122.24 37 22
11 3/ ZM 9 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 2 118.53 4 122.53 118.78 4 122.78 122.78 35 21
12 9/ ZS 26 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 130.37 4 134.37 122.63 0 122.63 122.63 33 20
13 10/ ZS 15 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3+ 123.90 0 123.90 125.74 0 125.74 125.74 31 19
14 11/ ZS 11 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3+ 122.01 2 124.01 122.78 2 124.78 124.78 29 18
15 4/ ZM 12 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3+ 124.41 0 124.41 126.12 6 132.12 132.12 27 17
16 12/ ZS 14 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3 124.05 2 126.05 120.77 8 128.77 128.77 25 16
17 13/ ZS 18 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3+ 132.14 8 140.14 125.79 2 127.79 127.79 23 15
18 14/ ZS 19 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 128.60 2 130.60 128.27 0 128.27 128.27 21 14
19 5/ ZM 13 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3+ 127.44 4 131.44 126.51 2 128.51 128.51 19 13
20 6/ ZM 20 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 3 131.98 2 133.98 128.97 0 128.97 128.97 17 12
21 15/ ZS 17 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 132.20 0 132.20 129.12 0 129.12 129.12 15 11
22 16/ ZS 16 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3 127.14 8 135.14 127.23 2 129.23 129.23 14 10
23 7/ ZM 21 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 132.97 0 132.97 131.93 0 131.93 131.93 13 9
24 8/ ZM 25 45012 INDRUCH Matěj 2006 KVS HK 3 133.51 2 135.51 133.51 2 135.51 135.51 12 8
25 17/ ZS 22 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 136.20 4 140.20 137.92 2 139.92 139.92 11 7
26 18/ ZS 30 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 136.10 4 140.10 141.20 0 141.20 141.20 10 6
27 9/ ZM 34 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 139.92 2 141.92 140.80 0 140.80 140.80 9 5
28 19/ ZS 33 57054 VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 141.96 2 143.96 139.53 2 141.53 141.53 8 4
29 10/ ZM 23 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 142.06 0 142.06 143.24 0 143.24 143.24 7 3
30 11/ ZM 29 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 3 143.56 0 143.56 144.38 0 144.38 144.38 6 2
31 12/ ZM 27 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 3 144.35 0 144.35 146.12 0 146.12 146.12 5 1
32 20/ ZS 32 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 150.56 0 150.56 148.17 2 150.17 150.17 4 0
33 13/ ZM 24 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3 148.86 2 150.86 145.04 6 151.04 151.04 3 0
34 14/ ZM 31 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 154.46 0 154.46 155.12 4 159.12 159.12 2 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 1 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 107.93 0 107.93 106.35 2 108.35 108.35 75 78
2 2/ ZS 3 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 111.73 0 111.73 112.38 0 112.38 112.38 68 74
3 3/ ZS 2 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2 110.31 4 114.31 110.24 2 112.24 112.24 62 70
4 4/ ZS 5 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 116.74 0 116.74 113.76 0 113.76 113.76 57 66
5 5/ ZS 4 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 116.67 0 116.67 114.79 0 114.79 114.79 53 62
6 1/ ZM 6 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 114.03 2 116.03 115.30 0 115.30 115.30 49 58
7 2/ ZM 10 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 2 117.90 0 117.90 116.48 0 116.48 116.48 46 54
8 6/ ZS 7 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 2 117.02 4 121.02 115.16 2 117.16 117.16 43 50
9 7/ ZS 34 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 3+ 117.33 0 117.33 118.62 2 120.62 120.62 40 46
10 8/ ZS 20 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3+ 117.42 0 117.42 120.08 0 120.08 120.08 37 42
11 3/ ZM 8 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 2 118.80 2 120.80 118.10 0 118.10 118.10 35 38
12 9/ ZS 9 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 2 118.51 4 122.51 118.50 0 118.50 118.50 33 34
13 10/ ZS 11 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3+ 119.73 0 119.73 118.56 0 118.56 118.56 31 30
14 11/ ZS 13 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 2 116.80 2 118.80 116.93 2 118.93 118.93 29 26
15 4/ ZM 12 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 2 118.20 2 120.20 118.22 2 120.22 120.22 27 25
16 5/ ZM 18 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 122.61 0 122.61 120.30 0 120.30 120.30 25 24
17 12/ ZS 15 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3+ 119.11 2 121.11 120.39 2 122.39 122.39 23 23
18 13/ ZS 14 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 2 121.62 0 121.62 121.80 2 123.80 123.80 21 22
19 14/ ZS 22 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 122.83 4 126.83 121.89 0 121.89 121.89 19 21
20 6/ ZM 16 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3+ 120.80 6 126.80 122.02 0 122.02 122.02 17 20
21 15/ ZS 17 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3+ 122.28 0 122.28 123.86 0 123.86 123.86 15 19
22 7/ ZM 35 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 3+ 122.70 4 126.70 123.17 0 123.17 123.17 14 18
23 8/ ZM 19 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3+ 123.20 6 129.20 122.78 2 124.78 124.78 13 17
24 9/ ZM 23 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 3 127.39 0 127.39 126.70 0 126.70 126.70 12 16
25 16/ ZS 28 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 3 127.84 2 129.84 126.76 0 126.76 126.76 11 15
26 10/ ZM 21 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3+ 125.03 2 127.03 125.34 2 127.34 127.34 10 14
27 17/ ZS 36 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 3 127.68 2 129.68 127.02 2 129.02 129.02 9 13
28 11/ ZM 25 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 3 128.11 2 130.11 129.10 2 131.10 131.10 8 12
29 12/ ZM 33 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3+ 134.40 2 136.40 130.98 0 130.98 130.98 7 11
30 18/ ZS 29 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 132.03 2 134.03 131.61 0 131.61 131.61 6 10
31 13/ ZM 24 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 129.56 4 133.56 129.90 2 131.90 131.90 5 9
32 14/ ZM 32 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 3 134.28 4 138.28 132.95 2 134.95 134.95 4 8
32 19/ ZS 30 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 133.00 6 139.00 130.95 4 134.95 134.95 3 7
34 15/ ZM 37 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 3 140.08 4 144.08 137.24 0 137.24 137.24 2 6
35 20/ ZS 26 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 3 134.04 4 138.04 135.27 2 137.27 137.27 1 5
36 16/ ZM 42 45034 ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK 145.84 0 145.84 139.73 0 139.73 139.73 0 4
37 17/ ZM 27 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 3 140.51 0 140.51 137.84 2 139.84 139.84 0 3
38 18/ ZM 41 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 139.47 2 141.47 142.68 2 144.68 144.68 0 2
39 19/ ZM 40 45033 ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK 150.93 50 200.93 140.53 4 144.53 144.53 0 1
40 20/ ZM 39 135021 ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh 145.61 0 145.61 146.92 2 148.92 148.92 0 0
41 21/ ZM 43 9099 SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 156.00 0 156.00 143.79 2 145.79 145.79 0 0
42 22/ ZM 45 9109 HORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha 155.65 4 159.65 151.10 2 153.10 153.10 0 0
43 21/ ZS 47 57008 BUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. 166.67 60 226.67 155.54 10 165.54 165.54 0 0
44 23/ ZM 44 57062 ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. 195.18 6 201.18 185.14 18 203.14 203.14 0 0
45 ZM 46 30068 RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
46 ZM 38 9023 KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
47 ZM 31 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 15 9112 9117 BERANOVÁ Hana ŘÍHA Matyáš 2003 2003 USK Pha USK Pha 3 133.48 2 135.48 133.69 4 137.69 137.69 75 6
2 2/ ZS 16 23085 23048 TESAŘOVÁ Hana STANOVSKÝ Jakub 2004 2004 SKVS ČB SKVS ČB 3 136.95 2 138.95 139.49 6 145.49 145.49 68 5
3 3/ ZS 17 9127 9139 ONDRUŠ Mikuláš ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2003 USK Pha USK Pha 3 139.19 2 141.19 135.96 4 139.96 139.96 62 4
4 4/ ZS 19 23017 23135 ŠVEHLOVÁ Kateřina ŠEDIVÝ Vít 2005 2004 SKVS ČB SKVS ČB 3 134.65 10 144.65 139.53 4 143.53 143.53 57 3
5 5/ ZS 18 9136 9138 POLLERT Jáchym ČERVENKOVÁ Amélie 2004 2005 USK Pha USK Pha 3 144.07 10 154.07 149.62 10 159.62 159.62 53 2
6 6/ ZS 20 119205 119207 URBAN Jaroslav HANSGUTOVÁ Monika 2004 2005 Olomouc Olomouc 3 170.15 6 176.15 164.20 6 170.20 170.20 49 1

FOR

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ PZ 47 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 151.36 4 155.36 156.35 4 160.35 160.35 0 0
2 2/ PZ 46 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 150.84 12 162.84 151.17 8 159.17 159.17 0 0
3 3/ PZ 50 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 174.77 2 176.77 166.01 2 168.01 168.01 0 0
4 4/ PZ 49 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 186.21 2 188.21 175.96 2 177.96 177.96 0 0
5 5/ PZ 51 119198 VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc 177.43 2 179.43 183.95 0 183.95 183.95 0 0
6 6/ PZ 48 45002 INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK 214.04 4 218.04 200.70 2 202.70 202.70 0 0