Výsledková listina

ZávodVeřejný sjezd ve Vysokém Mýtě
Číslo17092
Datum01.07.17
Ředitel závoduLuděk Roleček
Vrchní rozhodčíLadislav Jílek
Disciplínasjezd
OrganizátorSKK Vysoké Mýto

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 59:59.99 13
2 1/ ZS 2 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 2 59:59.99 5
3 2/ ZS 6 57054 VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 59:59.99 1
4 1/ ZM 5 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 59:59.99 0
5 2/ ZM 4 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 59:59.99 0
6 DM 3 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 59:59.99 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ DM 23 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 59:59.99 11
2 1/ ZS 24 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 2 59:59.99 7
3 2/ ZS 25 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 59:59.99 3
4 1/ ZM 22 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 59:59.99 2
4 2/ ZM 21 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 3 59:59.99 1
6 3/ ZS 26 A57008 BUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. 59:59.99 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ DS 51 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 1 59:59.99 33
2 2/ DS 54 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 59:59.99 25
3 1/ ZS 52 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 59:59.99 21
4 55 64010 KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto 2 59:59.99 17
5 1/ DM 53 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 2 59:59.99 13
6 2/ ZS 59 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3 59:59.99 9
7 1/ ZM 58 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 59:59.99 8
8 3/ ZS 57 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 3 59:59.99 7
9 4/ ZS 61 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 59:59.99 6
10 5/ ZS 60 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 59:59.99 5
11 6/ ZS 56 63062 VIRAGH Tomáš 2004 Týniště 3 59:59.99 4
12 2/ ZM 62 63063 BEK Matyáš 2006 Týniště 59:59.99 3
13 2/ DM 66 60065 STEHLÍK Alexander 2002 Trutnov 59:59.99 2
14 7/ ZS 68 59049 VODRÁŽKA Matěj 2004 Semily 59:59.99 1
15 3/ ZM 65 64056 ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 59:59.99 0
16 4/ ZM 63 63061 BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 59:59.99 0
17 8/ ZS 64 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 59:59.99 0
18 5/ ZM 67 59024 NOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily 59:59.99 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
2 ZS 81 57075 57036 ŠŤASTNÝ Matěj NĚMEC Radek 2005 2004 Pardub. Pardub. 3 59:59.99 0