Výsledková listina

ZávodSlalom v Kadani + ČP pž
Číslo17091
Datum02.07.17
Ředitel závoduLucie Černá
Vrchní rozhodčíGünter Totzauer
Disciplínaslalom
OrganizátorTJ DNT VS Kadaň

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ PZM 61 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 84.70 0 84.70 84.30 0 84.30 84.30 0
2 2/ PZM 63 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 85.40 0 85.40 90.60 0 90.60 90.60 0
3 3/ PZM 62 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 87.20 0 87.20 88.40 4 92.40 92.40 0
4 1/ PZZ 41 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 93.30 0 93.30 95.50 6 101.50 101.50 0
5 4/ PZM 65 39014 VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz 92.60 2 94.60 96.20 4 100.20 100.20 0
6 5/ PZM 71 76028 UHLÍK Jan 2008 Bechyně 89.00 50 139.00 95.30 0 95.30 95.30 0
7 6/ PZM 64 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 96.00 6 102.00 93.40 4 97.40 97.40 0
8 2/ PZZ 42 66017 HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn 103.20 0 103.20 96.80 2 98.80 98.80 0
9 7/ PZM 66 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 103.30 4 107.30 99.10 0 99.10 99.10 0
10 8/ PZM 72 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 95.50 6 101.50 102.60 2 104.60 104.60 0
11 3/ PZZ 53 A001 ALTMAN Isabella 2007 USA 108.30 4 112.30 103.20 0 103.20 103.20 0
12 4/ PZZ 44 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 106.30 0 106.30 103.00 2 105.00 105.00 0
13 9/ PZM 68 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 103.50 2 105.50 1 999 999.00 999.00 0
14 5/ PZZ 43 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 113.70 2 115.70 104.40 2 106.40 106.40 0
15 10/ PZM 77 27016 ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak 125.60 2 127.60 108.80 0 108.80 108.80 0
16 11/ PZM 69 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 114.90 2 116.90 110.50 0 110.50 110.50 0
17 12/ PZM 73 39039 HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz 111.00 2 113.00 115.40 6 121.40 121.40 0
18 13/ PZM 74 14034 KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy 117.80 6 123.80 106.80 8 114.80 114.80 0
19 6/ PZZ 47 34008 LEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus 112.40 4 116.40 117.00 10 127.00 127.00 0
20 7/ PZZ 143 A001 ALTMAN Isabella 2007 USA 121.50 0 121.50 123.30 2 125.30 125.30 0
21 14/ PZM 81 9093 PLAS Tobiáš 2008 USK Pha 120.00 2 122.00 115.40 58 173.40 173.40 0
22 15/ PZM 70 24004 PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml. 117.30 10 127.30 114.10 8 122.10 122.10 0
23 16/ PZM 78 9088 PETŘÍK Marek 2008 USK Pha 121.80 2 123.80 125.40 6 131.40 131.40 0
24 17/ PZM 188 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 138.80 54 192.80 125.90 0 125.90 125.90 0
25 18/ PZM 80 1107 MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 132.50 0 132.50 142.30 2 144.30 144.30 0
26 19/ PZM 82 49026 DO Tony 2008 Roudnice 134.60 0 134.60 145.90 58 203.90 203.90 0
27 8/ PZZ 49 14074 ŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy 143.40 4 147.40 138.70 60 198.70 198.70 0
28 9/ PZZ 45 14018 ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy 145.30 50 195.30 144.40 4 148.40 148.40 0
29 20/ PZM 76 52060 SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec 151.50 10 161.50 140.70 8 148.70 148.70 0
30 21/ PZM 86 34005 SMETÁNKA Vavřinec 2008 Hubertus 154.10 10 164.10 137.40 14 151.40 151.40 0
31 10/ PZZ 51 14081 SAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy 145.20 50 195.20 130.20 54 184.20 184.20 0
32 22/ PZM 75 30074 VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor 153.50 150 303.50 138.60 62 200.60 200.60 0
33 23/ PZM 84 9113 POLLERT Jonáš 2007 USK Pha 153.10 52 205.10 153.30 58 211.30 211.30 0
34 11/ PZZ 48 1120 MILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha 157.10 58 215.10 170.20 60 230.20 230.20 0
35 12/ PZZ 52 14082 SAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy 136.30 104 240.30 149.30 160 309.30 309.30 0
36 13/ PZZ 54 30067 RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor 135.50 108 243.50 136.10 160 296.10 296.10 0
37 24/ PZM 87 49014 ŠTÁDLÍK Jan 2007 Roudnice 140.90 108 248.90 131.60 162 293.60 293.60 0
38 14/ PZZ 50 14079 CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy 1 999 999.00 163.40 210 373.40 373.40 0
39 PZM 85 66026 KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
40 PZM 83 49023 KAREŠ Samuel 2009 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
41 PZM 79 47005 PAJMA Lukáš 2008 Kadaň 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
42 PZM 67 24037 ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
43 PZZ 46 52046 PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 41 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 95.60 2 97.60 94.50 0 94.50 94.50 5
2 1/ U23 42 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3+ 110.10 8 118.10 100.90 0 100.90 100.90 1
3 1/ DM 44 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 118.30 0 118.30 116.40 6 122.40 122.40 0
4 1/ PZ 43 A001 ALTMAN Isabella 2007 USA 121.50 0 121.50 123.30 2 125.30 125.30 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 66 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 2 80.80 2 82.80 80.30 0 80.30 80.30 54
2 83 48068 VOLÁK Jaroslav 1990 Klášter. 85.50 0 85.50 84.30 0 84.30 84.30 50
3 61 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2 84.60 2 86.60 82.80 2 84.80 84.80 46
4 2/ VM 69 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 86.90 0 86.90 84.90 0 84.90 84.90 42
4 3/ VM 63 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 84.90 0 84.90 85.80 2 87.80 87.80 38
6 1/ VS 68 30009 KELLER Miloslav 1962 VS Tábor 2 85.70 0 85.70 85.40 0 85.40 85.40 34
7 1/ V 64 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 87.30 2 89.30 87.60 0 87.60 87.60 30
8 77 48081 KOČÍ Martin 1991 Klášter. 3 91.70 8 99.70 86.50 2 88.50 88.50 26
9 4/ VM 67 66002 HOJDA Ladislav 1973 Horš.Týn 2 90.10 2 92.10 88.70 0 88.70 88.70 22
10 5/ VM 87 97022 ŘEŽÁBEK Martin 1973 RK Troja 3 90.70 0 90.70 87.10 2 89.10 89.10 18
11 62 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 2 93.90 0 93.90 89.70 0 89.70 89.70 14
12 2/ VS 73 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 92.70 0 92.70 90.50 0 90.50 90.50 10
13 3/ VS 65 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 93.40 2 95.40 92.20 0 92.20 92.20 9
14 4/ VS 72 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 2 90.70 4 94.70 92.90 0 92.90 92.90 8
15 6/ VM 78 34022 SMETÁNKA Radek 1976 Hubertus 3 101.30 2 103.30 95.80 0 95.80 95.80 7
16 5/ VS 76 34020 MULAČ Oldřich 1961 Hubertus 3+ 98.20 2 100.20 98.80 2 100.80 100.80 6
17 2/ V 79 50022 TĚHLE Zbyněk 1964 Štětí 3 101.90 0 101.90 96.80 4 100.80 100.80 5
18 3/ V 75 34003 ČERVENKA Jaroslav 1964 Hubertus 3+ 98.60 4 102.60 98.90 2 100.90 100.90 4
19 4/ V 74 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3+ 97.10 6 103.10 101.50 0 101.50 101.50 3
20 5/ V 80 47048 JANDÁŠ Roman 1965 Kadaň 3 102.60 6 108.60 104.60 2 106.60 106.60 2
21 6/ VS 81 14039 KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy 3 108.70 4 112.70 110.30 2 112.30 112.30 1
22 1/ ZS 86 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 129.50 4 133.50 117.30 0 117.30 117.30 0
23 1/ PZ 88 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 138.80 54 192.80 125.90 0 125.90 125.90 0
24 VM 85 52039 UHLÍK Jan 1978 L.Žatec 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
25 VM 84 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
26 VS 82 35012 POULA Jan 1955 Sláv.KV 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
27 VM 71 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
28 VM 70 33014 CHOD David 1982 Blovice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 2 48068 48069 VOLÁK Jaroslav PÁNEK Tomáš 1990 1990 Klášter. Klášter. 2 93.10 0 93.10 93.70 0 93.70 93.70 12
2 3 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 100.50 2 102.50 97.10 4 101.10 101.10 8
3 1 24049 24001 NOVOSAD Jonáš NOVOSAD Lukáš 2006 1976 Č.Kruml. Č.Kruml. 2 101.20 0 101.20 104.70 4 108.70 108.70 4
4 1/ ZS 6 47012 47010 MANAS Adam BUDÁK David 2004 2003 Kadaň Kadaň 1 999 999.00 129.60 10 139.60 139.60 0
5 VM 5 34017 34020 LEPÍK Filip MULAČ Oldřich 1976 1961 Hubertus Hubertus 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 2 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 84.80 2 86.80 81.60 0 81.60 81.60 31
2 1/ V 3 42003 GALUŠKOVÁ Anna 1970 Sušice 2 89.50 0 89.50 85.10 0 85.10 85.10 27
3 1/ U23 23 A002 POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 Kadaň 85.70 0 85.70 86.40 0 86.40 86.40 0
4 1 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 86.70 0 86.70 86.00 0 86.00 86.00 23
4 1/ DM 4 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 84.30 4 88.30 86.00 0 86.00 86.00 19
6 1/ ZM 8 42006 GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 3+ 88.50 0 88.50 90.30 4 94.30 94.30 15
7 14 24007 FOREJTOVÁ Andrea 1988 Č.Kruml. 3 90.20 0 90.20 89.60 0 89.60 89.60 14
8 1/ ZS 15 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 3 92.70 0 92.70 92.20 2 94.20 94.20 13
9 1/ PZ 41 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 93.30 0 93.30 95.50 6 101.50 101.50 0
10 2/ ZM 13 34027 TŮMOVÁ Veronika 2006 Hubertus 3 96.80 0 96.80 92.60 2 94.60 94.60 12
11 1/ VM 7 1067 BORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 3+ 95.10 0 95.10 96.90 0 96.90 96.90 11
12 2/ PZ 42 66017 HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn 103.20 0 103.20 96.80 2 98.80 98.80 0
13 3/ ZM 5 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 3+ 98.20 2 100.20 104.90 2 106.90 106.90 10
14 3/ PZ 53 A001 ALTMAN Isabella 2007 USA 108.30 4 112.30 103.20 0 103.20 103.20 0
15 2/ ZS 11 39027 MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz 3 109.30 4 113.30 103.70 0 103.70 103.70 9
15 3/ ZS 6 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3+ 119.10 2 121.10 103.70 0 103.70 103.70 8
17 2/ V 19 48072 TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter. 107.00 0 107.00 104.50 0 104.50 104.50 7
18 2/ DM 10 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 3 118.70 8 126.70 98.80 6 104.80 104.80 6
19 4/ PZ 44 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 106.30 0 106.30 103.00 2 105.00 105.00 0
20 2/ VM 9 34007 LEPÍKOVÁ Markéta 1979 Hubertus 3 103.10 2 105.10 102.60 8 110.60 110.60 5
21 5/ PZ 43 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 113.70 2 115.70 104.40 2 106.40 106.40 0
22 4/ ZM 12 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 3 106.90 0 106.90 103.70 4 107.70 107.70 4
23 3/ DM 18 34013 TURČINOVÁ Anna 2002 Hubertus 104.60 8 112.60 102.40 6 108.40 108.40 3
24 4/ ZS 22 39029 ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz 109.80 54 163.80 106.30 6 112.30 112.30 2
25 4/ DM 17 34014 DANEKOVÁ Jana 2002 Hubertus 3 106.60 6 112.60 110.00 60 170.00 170.00 1
26 16 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 118.00 2 120.00 109.20 6 115.20 115.20 0
27 6/ PZ 47 34008 LEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus 112.40 4 116.40 117.00 10 127.00 127.00 0
28 5/ ZM 21 49009 SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice 116.70 4 120.70 126.50 8 134.50 134.50 0
29 6/ ZM 20 14076 TKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy 118.30 6 124.30 117.40 8 125.40 125.40 0
30 7/ PZ 49 14074 ŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy 143.40 4 147.40 138.70 60 198.70 198.70 0
31 8/ PZ 45 14018 ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy 145.30 50 195.30 144.40 4 148.40 148.40 0
32 9/ PZ 51 14081 SAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy 145.20 50 195.20 130.20 54 184.20 184.20 0
33 10/ PZ 48 1120 MILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha 157.10 58 215.10 170.20 60 230.20 230.20 0
34 11/ PZ 52 14082 SAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy 136.30 104 240.30 149.30 160 309.30 309.30 0
35 12/ PZ 54 30067 RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor 135.50 108 243.50 136.10 160 296.10 296.10 0
36 13/ PZ 50 14079 CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy 1 999 999.00 163.40 210 373.40 373.40 0
37 PZ 46 52046 PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 1 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 74.00 0 74.00 72.10 0 72.10 72.10 70
2 1/ V 4 34026 TŮMA Martin 1972 Hubertus 2 72.80 0 72.80 73.00 2 75.00 75.00 66
3 2 14003 VOVES Ladislav 1985 Kralupy 2 75.80 2 77.80 76.50 0 76.50 76.50 62
4 1/ VM 11 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 77.40 2 79.40 77.80 0 77.80 77.80 58
5 2/ V 10 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 78.60 0 78.60 76.40 2 78.40 78.40 54
6 3/ V 8 1027 MARTIN Václav 1971 Boh.Pha 2 78.60 0 78.60 79.20 0 79.20 79.20 50
7 2/ VM 3 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 79.40 0 79.40 79.90 0 79.90 79.90 46
8 1/ VS 23 34019 MACEČEK Dušan 1962 Hubertus 3+ 81.80 0 81.80 79.90 0 79.90 79.90 42
9 3/ VM 6 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 80.20 0 80.20 79.00 4 83.00 83.00 38
10 1/ PZ 61 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 84.70 0 84.70 84.30 0 84.30 84.30 0
11 2/ VS 33 34021 NEUWIRTH Josef 1961 Hubertus 3 85.30 0 85.30 85.80 0 85.80 85.80 37
12 2/ PZ 63 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 85.40 0 85.40 90.60 0 90.60 90.60 0
13 1/ ZS 21 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 3+ 90.00 0 90.00 83.50 2 85.50 85.50 36
14 4/ VM 28 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 3+ 85.80 0 85.80 87.00 2 89.00 89.00 35
15 2/ ZS 20 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 3+ 86.00 2 88.00 84.60 2 86.60 86.60 34
16 3/ PZ 62 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 87.20 0 87.20 88.40 4 92.40 92.40 0
17 19 35023 JACOŠ Pavel 1988 Sláv.KV 3+ 90.00 0 90.00 85.40 2 87.40 87.40 33
18 5/ VM 13 76007 UHLÍK František 1975 Bechyně 3+ 92.60 4 96.60 85.50 2 87.50 87.50 32
19 4/ V 29 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3+ 88.60 0 88.60 88.10 2 90.10 90.10 31
20 3/ VS 27 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 3+ 90.50 2 92.50 86.80 2 88.80 88.80 30
21 32 35024 KUBÁT Jiří 1988 Sláv.KV 3 89.60 4 93.60 92.30 0 92.30 92.30 29
22 6/ VM 16 34015 DOLEJŠ Martin 1980 Hubertus 3+ 95.30 2 97.30 92.40 0 92.40 92.40 28
23 1/ ZM 12 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3+ 94.60 0 94.60 91.00 2 93.00 93.00 27
24 2/ ZM 42 14077 BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy 3 93.10 0 93.10 93.00 6 99.00 99.00 26
25 5/ V 30 50022 TĚHLE Zbyněk 1964 Štětí 3 93.20 0 93.20 94.20 2 96.20 96.20 25
26 6/ V 44 50016 PISKÁČEK Jan 1966 Štětí 94.10 0 94.10 94.30 0 94.30 94.30 24
27 3/ ZS 15 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3+ 92.20 2 94.20 90.80 4 94.80 94.80 23
28 4/ PZ 65 39014 VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz 92.60 2 94.60 96.20 4 100.20 100.20 0
29 5/ PZ 71 76028 UHLÍK Jan 2008 Bechyně 89.00 50 139.00 95.30 0 95.30 95.30 0
30 3/ ZM 25 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 3+ 95.60 0 95.60 96.80 0 96.80 96.80 22
31 4/ VS 17 24018 PÁRTL Mirek 1954 Č.Kruml. 3+ 99.60 2 101.60 95.70 0 95.70 95.70 21
32 7/ VM 18 65026 KREJČÍ Hynek 1978 Roztoky 3+ 95.30 2 97.30 96.30 0 96.30 96.30 20
33 4/ ZS 38 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 98.50 2 100.50 96.40 0 96.40 96.40 19
34 4/ ZM 39 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 3 97.60 2 99.60 96.70 0 96.70 96.70 18
35 6/ PZ 64 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 96.00 6 102.00 93.40 4 97.40 97.40 0
36 5/ ZS 40 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 3 95.40 4 99.40 96.60 2 98.60 98.60 17
37 7/ PZ 66 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 103.30 4 107.30 99.10 0 99.10 99.10 0
38 5/ ZM 43 34001 SMETÁNKA Kilián 2005 Hubertus 3 109.70 0 109.70 97.50 2 99.50 99.50 16
39 6/ ZS 37 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 3 99.70 0 99.70 101.50 2 103.50 103.50 15
40 5/ VS 26 34018 LEPÍK Vlastimil 1950 Hubertus 3+ 101.20 4 105.20 96.50 4 100.50 100.50 14
41 7/ V 22 24021 PALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml. 3+ 98.00 4 102.00 97.20 4 101.20 101.20 13
42 8/ PZ 72 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 95.50 6 101.50 102.60 2 104.60 104.60 0
43 6/ VS 24 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3+ 98.40 4 102.40 100.50 4 104.50 104.50 12
44 7/ ZS 55 42010 SOPEK Milan 2004 Sušice 100.80 2 102.80 122.50 4 126.50 126.50 11
45 8/ V 58 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3+ 108.00 106 214.00 99.00 4 103.00 103.00 10
46 1/ DM 34 1074 MARTIN Václav 2002 Boh.Pha 3 103.50 0 103.50 100.70 4 104.70 104.70 9
47 8/ VM 47 30065 RIANT Martin 1977 VS Tábor 109.90 0 109.90 97.90 6 103.90 103.90 8
48 6/ ZM 36 52022 MILYAN Daniel 2006 L.Žatec 3 107.00 2 109.00 102.30 2 104.30 104.30 7
49 9/ PZ 68 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 103.50 2 105.50 1 999 999.00 999.00 0
50 7/ ZM 53 14073 SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy 110.20 0 110.20 104.40 2 106.40 106.40 6
51 8/ ZM 41 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 3 109.70 2 111.70 105.70 2 107.70 107.70 5
52 10/ PZ 77 27016 ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak 125.60 2 127.60 108.80 0 108.80 108.80 0
53 11/ PZ 69 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 114.90 2 116.90 110.50 0 110.50 110.50 0
54 8/ ZS 35 9046 LŽIČAŘ David 2004 USK Pha 3 111.10 52 163.10 105.90 6 111.90 111.90 4
55 12/ PZ 73 39039 HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz 111.00 2 113.00 115.40 6 121.40 121.40 0
56 13/ PZ 74 14034 KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy 117.80 6 123.80 106.80 8 114.80 114.80 0
57 9/ ZM 51 27017 ŠKOP Jáchym 2005 Ot.Strak 111.80 4 115.80 122.30 6 128.30 128.30 3
58 10/ ZM 46 49016 ŠTÁDLÍK Jiří 2005 Roudnice 182.90 4 186.90 110.30 6 116.30 116.30 2
59 11/ ZM 54 24049 NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml. 109.80 10 119.80 119.60 56 175.60 175.60 1
60 9/ VM 45 30072 VELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor 103.80 50 153.80 112.50 8 120.50 120.50 0
61 14/ PZ 81 9093 PLAS Tobiáš 2008 USK Pha 120.00 2 122.00 115.40 58 173.40 173.40 0
62 15/ PZ 70 24004 PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml. 117.30 10 127.30 114.10 8 122.10 122.10 0
63 16/ PZ 78 9088 PETŘÍK Marek 2008 USK Pha 121.80 2 123.80 125.40 6 131.40 131.40 0
64 12/ ZM 52 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 118.40 6 124.40 117.40 8 125.40 125.40 0
65 13/ ZM 57 14075 ŠUSTR Vojtěch 2006 Kralupy 123.20 6 129.20 112.80 12 124.80 124.80 0
66 14/ ZM 50 24066 NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml. 125.70 2 127.70 131.30 6 137.30 137.30 0
67 17/ PZ 80 1107 MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 132.50 0 132.50 142.30 2 144.30 144.30 0
68 18/ PZ 82 49026 DO Tony 2008 Roudnice 134.60 0 134.60 145.90 58 203.90 203.90 0
69 9/ ZS 49 14078 CHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy 126.70 12 138.70 148.40 12 160.40 160.40 0
70 19/ PZ 76 52060 SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec 151.50 10 161.50 140.70 8 148.70 148.70 0
71 20/ PZ 86 34005 SMETÁNKA Vavřinec 2008 Hubertus 154.10 10 164.10 137.40 14 151.40 151.40 0
72 21/ PZ 75 30074 VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor 153.50 150 303.50 138.60 62 200.60 200.60 0
73 22/ PZ 84 9113 POLLERT Jonáš 2007 USK Pha 153.10 52 205.10 153.30 58 211.30 211.30 0
74 10/ ZS 48 66023 KRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn 128.90 110 238.90 124.10 104 228.10 228.10 0
75 23/ PZ 87 49014 ŠTÁDLÍK Jan 2007 Roudnice 140.90 108 248.90 131.60 162 293.60 293.60 0
76 11/ ZS 56 14080 SAKALA Štěpán 2004 Kralupy 112.70 600 712.70 96.20 460 556.20 556.20 0
77 PZ 85 66026 KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
78 PZ 83 49023 KAREŠ Samuel 2009 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
79 PZ 79 47005 PAJMA Lukáš 2008 Kadaň 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
80 PZ 67 24037 ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
81 DM 31 9002 MED Kryštof 2002 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
82 VM 14 34017 LEPÍK Filip 1976 Hubertus 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
83 VS 9 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
84 VM 7 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
85 V 5 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 22 30019 30009 POSPÍŠILOVÁ Jitka KELLER Miloslav 1989 1962 VS Tábor VS Tábor 2 101.10 4 105.10 101.60 0 101.60 101.60 16
2 24 23006 23068 BOČEK Zdeněk BOČKOVÁ Bára 1975 2003 SKVS ČB SKVS ČB 2 110.50 0 110.50 105.80 4 109.80 109.80 12
3 23 42019 42041 PECHLÁT Hynek PECHLÁTOVÁ Nikola 1971 2004 Sušice Sušice 2 113.40 6 119.40 108.80 4 112.80 112.80 8
4 26 14010 14009 HORÁKOVÁ Julie VANĚK Jiří 2006 1987 Kralupy Kralupy 118.40 6 124.40 115.20 6 121.20 121.20 4
5 21 48082 48081 PAZDERKOVÁ Jana KOČÍ Martin 1992 1991 Klášter. Klášter. 2 160.80 54 214.80 149.00 4 153.00 153.00 0