Výsledková listina

ZávodSlalom v Kadani + ČP pž
Číslo17090
Datum01.07.17
Ředitel závoduLucie Černá
Vrchní rozhodčíGünter Totzauer
Disciplínaslalom
OrganizátorTJ DNT VS Kadaň

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ PZM 61 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 93.90 2 95.90 92.00 2 94.00 94.00 0
2 2/ PZM 62 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 92.70 2 94.70 94.30 0 94.30 94.30 0
3 3/ PZM 63 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 96.80 2 98.80 101.30 2 103.30 103.30 0
4 4/ PZM 65 39014 VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz 97.80 2 99.80 98.90 2 100.90 100.90 0
5 5/ PZM 64 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 105.90 4 109.90 98.50 2 100.50 100.50 0
6 6/ PZM 72 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 105.90 0 105.90 106.30 2 108.30 108.30 0
7 7/ PZM 71 76028 UHLÍK Jan 2008 Bechyně 108.50 4 112.50 106.90 0 106.90 106.90 0
8 1/ PZZ 41 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 107.20 0 107.20 104.10 4 108.10 108.10 0
9 2/ PZZ 42 66017 HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn 107.40 0 107.40 106.70 4 110.70 110.70 0
10 3/ PZZ 43 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 116.90 4 120.90 111.80 2 113.80 113.80 0
11 8/ PZM 66 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 119.80 2 121.80 112.50 4 116.50 116.50 0
12 4/ PZZ 53 A001 ALTMAN Isabella 2007 USA 115.50 2 117.50 121.50 0 121.50 121.50 0
13 9/ PZM 68 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 122.50 0 122.50 118.80 0 118.80 118.80 0
14 10/ PZM 74 14034 KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy 116.20 12 128.20 123.90 0 123.90 123.90 0
15 11/ PZM 73 39039 HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz 134.90 6 140.90 123.10 2 125.10 125.10 0
16 12/ PZM 77 27016 ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak 137.80 58 195.80 121.60 4 125.60 125.60 0
17 13/ PZM 70 24004 PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml. 133.20 6 139.20 122.90 4 126.90 126.90 0
18 5/ PZZ 44 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 124.70 4 128.70 117.60 54 171.60 171.60 0
19 14/ PZM 69 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 131.00 6 137.00 130.10 4 134.10 134.10 0
20 15/ PZM 82 49026 DO Tony 2008 Roudnice 129.90 6 135.90 134.70 4 138.70 138.70 0
21 16/ PZM 78 9088 PETŘÍK Marek 2008 USK Pha 129.80 10 139.80 128.40 8 136.40 136.40 0
22 6/ PZZ 47 34008 LEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus 145.50 10 155.50 134.40 4 138.40 138.40 0
23 7/ PZZ 143 A001 ALTMAN Isabella 2007 USA 138.40 2 140.40 157.90 50 207.90 207.90 0
24 17/ PZM 81 9093 PLAS Tobiáš 2008 USK Pha 141.40 2 143.40 1 999 999.00 999.00 0
25 18/ PZM 79 47005 PAJMA Lukáš 2008 Kadaň 158.50 6 164.50 183.30 6 189.30 189.30 0
26 19/ PZM 76 52060 SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec 165.40 2 167.40 174.90 54 228.90 228.90 0
27 20/ PZM 87 49014 ŠTÁDLÍK Jan 2007 Roudnice 153.70 252 405.70 152.30 58 210.30 210.30 0
28 21/ PZM 80 1107 MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 166.00 60 226.00 212.00 8 220.00 220.00 0
29 8/ PZZ 45 14018 ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy 169.20 52 221.20 195.40 204 399.40 399.40 0
30 9/ PZZ 46 52046 PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 164.50 110 274.50 171.80 54 225.80 225.80 0
31 10/ PZZ 51 14081 SAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy 158.20 204 362.20 181.10 60 241.10 241.10 0
32 11/ PZZ 50 14079 CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy 162.20 256 418.20 190.40 62 252.40 252.40 0
33 22/ PZM 84 9113 POLLERT Jonáš 2007 USK Pha 140.90 302 442.90 197.50 62 259.50 259.50 0
34 23/ PZM 188 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 150.00 110 260.00 5.00 0 0
35 12/ PZZ 54 30067 RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor 167.90 208 375.90 162.50 106 268.50 268.50 0
36 24/ PZM 86 34005 SMETÁNKA Vavřinec 2008 Hubertus 181.10 210 391.10 175.20 108 283.20 283.20 0
37 25/ PZM 75 30074 VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor 160.90 208 368.90 144.90 152 296.90 296.90 0
38 13/ PZZ 49 14074 ŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy 151.30 160 311.30 161.70 160 321.70 321.70 0
39 14/ PZZ 48 1120 MILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha 1 999 999.00 201.40 154 355.40 355.40 0
40 15/ PZZ 52 14082 SAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy 154.80 356 510.80 149.00 358 507.00 507.00 0
41 PZM 85 66026 KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
42 PZM 83 49023 KAREŠ Samuel 2009 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
43 PZM 67 24037 ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 41 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 113.00 0 113.00 105.60 0 105.60 105.60 5
2 1/ U23 42 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3+ 115.60 2 117.60 124.30 2 126.30 126.30 1
3 1/ PZ 43 A001 ALTMAN Isabella 2007 USA 138.40 2 140.40 157.90 50 207.90 207.90 0
4 1/ DM 44 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 140.70 2 142.70 154.00 2 156.00 156.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 66 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 2 87.00 0 87.00 88.20 2 90.20 90.20 59
2 61 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2 89.90 2 91.90 92.90 0 92.90 92.90 55
3 2/ VM 63 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 93.20 2 95.20 92.90 0 92.90 92.90 51
4 83 48068 VOLÁK Jaroslav 1990 Klášter. 93.60 4 97.60 93.80 0 93.80 93.80 47
5 1/ VS 68 30009 KELLER Miloslav 1962 VS Tábor 2 97.40 2 99.40 94.70 0 94.70 94.70 43
6 3/ VM 87 97022 ŘEŽÁBEK Martin 1973 RK Troja 3 95.60 2 97.60 94.80 0 94.80 94.80 39
7 4/ VM 69 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 95.90 0 95.90 104.10 4 108.10 108.10 35
8 5/ VM 71 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 97.20 0 97.20 96.10 0 96.10 96.10 31
9 1/ V 64 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 96.80 2 98.80 97.20 6 103.20 103.20 27
10 77 48081 KOČÍ Martin 1991 Klášter. 3 95.20 6 101.20 95.90 4 99.90 99.90 23
11 2/ VS 73 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 101.70 0 101.70 100.30 0 100.30 100.30 19
12 6/ VM 67 66002 HOJDA Ladislav 1973 Horš.Týn 2 100.90 2 102.90 101.80 4 105.80 105.80 15
13 62 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 2 103.30 4 107.30 99.10 4 103.10 103.10 11
14 3/ VS 65 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 99.90 4 103.90 100.30 6 106.30 106.30 10
15 7/ VM 78 34022 SMETÁNKA Radek 1976 Hubertus 3 103.00 2 105.00 105.00 6 111.00 111.00 9
16 4/ VS 72 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 2 101.90 4 105.90 99.40 6 105.40 105.40 8
17 5/ VS 76 34020 MULAČ Oldřich 1961 Hubertus 3+ 107.10 2 109.10 106.60 6 112.60 112.60 7
18 8/ VM 85 52039 UHLÍK Jan 1978 L.Žatec 118.10 6 124.10 110.10 0 110.10 110.10 6
19 2/ V 75 34003 ČERVENKA Jaroslav 1964 Hubertus 3+ 111.00 2 113.00 109.50 2 111.50 111.50 5
20 3/ V 74 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3+ 118.90 2 120.90 113.80 2 115.80 115.80 4
21 4/ V 79 50022 TĚHLE Zbyněk 1964 Štětí 3 118.30 0 118.30 112.00 6 118.00 118.00 3
22 5/ V 80 47048 JANDÁŠ Roman 1965 Kadaň 3 122.30 2 124.30 126.50 2 128.50 128.50 2
23 1/ ZS 86 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 127.90 0 127.90 127.10 6 133.10 133.10 1
24 6/ VS 82 35012 POULA Jan 1955 Sláv.KV 3 133.80 2 135.80 4 999 999.00 999.00 0
25 7/ VS 81 14039 KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy 3 147.90 0 147.90 142.30 6 148.30 148.30 0
26 1/ PZ 88 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 150.00 110 260.00 258.60 8 266.60 266.60 0
27 VM 84 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
28 VM 70 33014 CHOD David 1982 Blovice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 3 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 105.20 0 105.20 110.10 0 110.10 110.10 13
2 2 48068 48069 VOLÁK Jaroslav PÁNEK Tomáš 1990 1990 Klášter. Klášter. 2 109.60 8 117.60 107.20 2 109.20 109.20 9
3 1 24049 24001 NOVOSAD Jonáš NOVOSAD Lukáš 2006 1976 Č.Kruml. Č.Kruml. 2 108.60 2 110.60 111.20 0 111.20 111.20 5
4 1/ VM 5 34017 34020 LEPÍK Filip MULAČ Oldřich 1976 1961 Hubertus Hubertus 3 1 999 999.00 118.00 4 122.00 122.00 1
5 1/ ZS 6 47012 47010 MANAS Adam BUDÁK David 2004 2003 Kadaň Kadaň 1 999 999.00 163.50 52 215.50 215.50 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 2 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 90.10 0 90.10 90.80 2 92.80 92.80 31
2 1 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 91.80 0 91.80 91.50 0 91.50 91.50 27
3 1/ U23 23 A002 POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 Kadaň 94.20 0 94.20 91.60 0 91.60 91.60 0
4 1/ DM 4 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 89.70 2 91.70 92.60 0 92.60 92.60 23
5 1/ V 3 42003 GALUŠKOVÁ Anna 1970 Sušice 2 95.60 0 95.60 93.80 0 93.80 93.80 19
6 1/ ZM 8 42006 GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 3+ 101.40 8 109.40 97.90 4 101.90 101.90 15
7 14 24007 FOREJTOVÁ Andrea 1988 Č.Kruml. 3 102.10 2 104.10 99.50 6 105.50 105.50 14
8 2/ ZM 13 34027 TŮMOVÁ Veronika 2006 Hubertus 3 104.50 4 108.50 102.20 4 106.20 106.20 13
9 1/ ZS 15 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 3 107.40 2 109.40 107.00 0 107.00 107.00 12
10 1/ PZ 41 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 107.20 0 107.20 104.10 4 108.10 108.10 0
11 2/ PZ 42 66017 HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn 107.40 0 107.40 106.70 4 110.70 110.70 0
12 3/ ZM 5 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 3+ 106.90 2 108.90 108.00 2 110.00 110.00 11
13 1/ VM 7 1067 BORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 3+ 108.00 2 110.00 111.40 4 115.40 115.40 10
14 2/ VM 9 34007 LEPÍKOVÁ Markéta 1979 Hubertus 3 110.50 2 112.50 115.20 4 119.20 119.20 9
15 4/ ZM 12 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 3 113.70 4 117.70 110.90 2 112.90 112.90 8
16 2/ DM 10 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 3 115.20 4 119.20 109.50 4 113.50 113.50 7
17 3/ PZ 43 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 116.90 4 120.90 111.80 2 113.80 113.80 0
18 2/ ZS 6 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3+ 113.20 2 115.20 112.80 2 114.80 114.80 6
19 16 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 130.30 8 138.30 113.40 4 117.40 117.40 5
20 4/ PZ 53 A001 ALTMAN Isabella 2007 USA 115.50 2 117.50 121.50 0 121.50 121.50 0
21 2/ V 19 48072 TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter. 121.70 0 121.70 117.20 2 119.20 119.20 4
22 3/ DM 18 34013 TURČINOVÁ Anna 2002 Hubertus 123.10 6 129.10 121.60 2 123.60 123.60 3
23 4/ DM 17 34014 DANEKOVÁ Jana 2002 Hubertus 3 127.20 58 185.20 121.10 6 127.10 127.10 2
24 5/ PZ 44 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 124.70 4 128.70 117.60 54 171.60 171.60 0
25 5/ ZM 21 49009 SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice 125.50 4 129.50 128.90 10 138.90 138.90 1
26 3/ ZS 11 39027 MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz 3 127.30 4 131.30 133.00 4 137.00 137.00 0
27 4/ ZS 22 39029 ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz 127.60 8 135.60 144.90 104 248.90 248.90 0
28 6/ PZ 47 34008 LEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus 145.50 10 155.50 134.40 4 138.40 138.40 0
29 6/ ZM 20 14076 TKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy 144.60 20 164.60 135.80 4 139.80 139.80 0
30 7/ PZ 45 14018 ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy 169.20 52 221.20 195.40 204 399.40 399.40 0
31 8/ PZ 46 52046 PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 164.50 110 274.50 171.80 54 225.80 225.80 0
32 9/ PZ 51 14081 SAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy 158.20 204 362.20 181.10 60 241.10 241.10 0
33 10/ PZ 50 14079 CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy 162.20 256 418.20 190.40 62 252.40 252.40 0
34 11/ PZ 54 30067 RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor 167.90 208 375.90 162.50 106 268.50 268.50 0
35 12/ PZ 49 14074 ŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy 151.30 160 311.30 161.70 160 321.70 321.70 0
36 13/ PZ 48 1120 MILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha 1 999 999.00 201.40 154 355.40 355.40 0
37 14/ PZ 52 14082 SAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy 154.80 356 510.80 149.00 358 507.00 507.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 1 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 78.20 0 78.20 77.00 0 77.00 77.00 80
2 1/ VM 14 34017 LEPÍK Filip 1976 Hubertus 3+ 76.30 2 78.30 77.50 2 79.50 79.50 76
3 1/ V 4 34026 TŮMA Martin 1972 Hubertus 2 78.80 0 78.80 80.70 4 84.70 84.70 72
4 2 14003 VOVES Ladislav 1985 Kralupy 2 81.30 0 81.30 86.50 2 88.50 88.50 68
5 2/ V 10 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 84.30 0 84.30 82.30 0 82.30 82.30 64
6 3/ V 5 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 85.20 0 85.20 83.00 0 83.00 83.00 60
7 2/ VM 3 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 84.00 0 84.00 86.30 2 88.30 88.30 56
8 3/ VM 11 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 84.70 0 84.70 85.40 0 85.40 85.40 52
9 4/ VM 6 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 87.20 0 87.20 83.30 2 85.30 85.30 48
10 4/ V 8 1027 MARTIN Václav 1971 Boh.Pha 2 87.30 0 87.30 85.90 0 85.90 85.90 44
11 1/ VS 23 34019 MACEČEK Dušan 1962 Hubertus 3+ 87.80 0 87.80 86.10 0 86.10 86.10 40
12 5/ VM 7 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 87.60 0 87.60 88.40 4 92.40 92.40 36
13 2/ VS 33 34021 NEUWIRTH Josef 1961 Hubertus 3 95.40 2 97.40 92.20 0 92.20 92.20 35
14 6/ VM 13 76007 UHLÍK František 1975 Bechyně 3+ 92.60 0 92.60 102.50 0 102.50 102.50 34
15 1/ ZS 20 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 3+ 96.70 0 96.70 92.70 0 92.70 92.70 33
16 3/ VS 9 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 2 93.20 0 93.20 94.90 0 94.90 94.90 32
17 7/ VM 28 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 3+ 93.30 0 93.30 93.20 2 95.20 95.20 31
18 19 35023 JACOŠ Pavel 1988 Sláv.KV 3+ 100.40 0 100.40 93.50 0 93.50 93.50 30
19 2/ ZS 21 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 3+ 95.10 0 95.10 93.90 0 93.90 93.90 29
20 1/ PZ 61 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 93.90 2 95.90 92.00 2 94.00 94.00 0
21 2/ PZ 62 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 92.70 2 94.70 94.30 0 94.30 94.30 0
22 3/ ZS 15 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3+ 100.70 2 102.70 95.60 2 97.60 97.60 28
23 5/ V 29 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3+ 98.80 0 98.80 98.10 0 98.10 98.10 27
24 4/ VS 27 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 3+ 98.50 0 98.50 98.40 0 98.40 98.40 26
25 3/ PZ 63 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 96.80 2 98.80 101.30 2 103.30 103.30 0
26 4/ PZ 65 39014 VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz 97.80 2 99.80 98.90 2 100.90 100.90 0
27 5/ PZ 64 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 105.90 4 109.90 98.50 2 100.50 100.50 0
28 6/ V 44 50016 PISKÁČEK Jan 1966 Štětí 102.10 0 102.10 103.80 0 103.80 103.80 25
28 1/ ZM 25 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 3+ 104.40 0 104.40 102.10 0 102.10 102.10 24
30 7/ V 30 50022 TĚHLE Zbyněk 1964 Štětí 3 102.70 0 102.70 103.40 0 103.40 103.40 23
31 32 35024 KUBÁT Jiří 1988 Sláv.KV 3 105.70 2 107.70 100.90 2 102.90 102.90 22
31 5/ VS 17 24018 PÁRTL Mirek 1954 Č.Kruml. 3+ 106.50 4 110.50 102.90 0 102.90 102.90 21
33 2/ ZM 12 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3+ 101.80 4 105.80 103.40 0 103.40 103.40 20
34 8/ V 22 24021 PALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml. 3+ 101.70 6 107.70 101.80 2 103.80 103.80 19
35 6/ PZ 72 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 105.90 0 105.90 106.30 2 108.30 108.30 0
36 4/ ZS 38 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 104.00 2 106.00 106.90 2 108.90 108.90 18
37 7/ PZ 71 76028 UHLÍK Jan 2008 Bechyně 108.50 4 112.50 106.90 0 106.90 106.90 0
38 8/ VM 18 65026 KREJČÍ Hynek 1978 Roztoky 3+ 110.60 2 112.60 105.30 2 107.30 107.30 17
39 3/ ZM 42 14077 BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy 3 107.90 0 107.90 115.20 2 117.20 117.20 16
40 6/ VS 26 34018 LEPÍK Vlastimil 1950 Hubertus 3+ 106.90 2 108.90 118.40 50 168.40 168.40 15
41 4/ ZM 39 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 3 104.60 6 110.60 109.30 0 109.30 109.30 14
42 7/ VS 24 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3+ 113.20 4 117.20 111.60 2 113.60 113.60 13
43 5/ ZM 43 34001 SMETÁNKA Kilián 2005 Hubertus 3 119.40 3 122.40 109.10 6 115.10 115.10 12
44 9/ VM 47 30065 RIANT Martin 1977 VS Tábor 135.40 54 189.40 113.30 2 115.30 115.30 11
45 6/ ZM 36 52022 MILYAN Daniel 2006 L.Žatec 3 126.20 2 128.20 113.60 2 115.60 115.60 10
46 5/ ZS 37 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 3 110.20 6 116.20 111.70 6 117.70 117.70 9
47 8/ PZ 66 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 119.80 2 121.80 112.50 4 116.50 116.50 0
48 6/ ZS 55 42010 SOPEK Milan 2004 Sušice 124.80 6 130.80 118.20 0 118.20 118.20 8
49 7/ ZM 41 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 3 116.60 2 118.60 130.20 4 134.20 134.20 7
50 9/ PZ 68 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 122.50 0 122.50 118.80 0 118.80 118.80 0
51 7/ ZS 40 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 3 115.40 4 119.40 125.40 2 127.40 127.40 6
52 8/ ZM 54 24049 NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml. 132.90 2 134.90 123.80 0 123.80 123.80 5
53 10/ PZ 74 14034 KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy 116.20 12 128.20 123.90 0 123.90 123.90 0
54 11/ PZ 73 39039 HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz 134.90 6 140.90 123.10 2 125.10 125.10 0
55 12/ PZ 77 27016 ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak 137.80 58 195.80 121.60 4 125.60 125.60 0
56 9/ V 58 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3+ 124.00 10 134.00 123.80 2 125.80 125.80 4
57 1/ DM 34 1074 MARTIN Václav 2002 Boh.Pha 3 120.30 6 126.30 134.40 2 136.40 136.40 3
58 13/ PZ 70 24004 PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml. 133.20 6 139.20 122.90 4 126.90 126.90 0
59 9/ ZM 52 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 136.70 58 194.70 125.30 2 127.30 127.30 2
60 10/ ZM 51 27017 ŠKOP Jáchym 2005 Ot.Strak 133.60 54 187.60 125.90 4 129.90 129.90 1
61 11/ ZM 53 14073 SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy 128.90 4 132.90 153.60 52 205.60 205.60 0
62 14/ PZ 69 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 131.00 6 137.00 130.10 4 134.10 134.10 0
63 15/ PZ 82 49026 DO Tony 2008 Roudnice 129.90 6 135.90 134.70 4 138.70 138.70 0
64 16/ PZ 78 9088 PETŘÍK Marek 2008 USK Pha 129.80 10 139.80 128.40 8 136.40 136.40 0
65 12/ ZM 50 24066 NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml. 153.50 10 163.50 132.10 8 140.10 140.10 0
66 17/ PZ 81 9093 PLAS Tobiáš 2008 USK Pha 141.40 2 143.40 1 999 999.00 999.00 0
67 8/ ZS 49 14078 CHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy 139.60 78 217.60 143.90 8 151.90 151.90 0
68 13/ ZM 57 14075 ŠUSTR Vojtěch 2006 Kralupy 146.10 58 204.10 154.40 10 164.40 164.40 0
69 18/ PZ 79 47005 PAJMA Lukáš 2008 Kadaň 158.50 6 164.50 183.30 6 189.30 189.30 0
70 19/ PZ 76 52060 SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec 165.40 2 167.40 174.90 54 228.90 228.90 0
71 14/ ZM 46 49016 ŠTÁDLÍK Jiří 2005 Roudnice 132.50 56 188.50 124.40 60 184.40 184.40 0
72 20/ PZ 87 49014 ŠTÁDLÍK Jan 2007 Roudnice 153.70 252 405.70 152.30 58 210.30 210.30 0
73 21/ PZ 80 1107 MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 166.00 60 226.00 212.00 8 220.00 220.00 0
74 22/ PZ 84 9113 POLLERT Jonáš 2007 USK Pha 140.90 302 442.90 197.50 62 259.50 259.50 0
75 9/ ZS 48 66023 KRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn 154.90 106 260.90 1 999 999.00 999.00 0
76 23/ PZ 86 34005 SMETÁNKA Vavřinec 2008 Hubertus 181.10 210 391.10 175.20 108 283.20 283.20 0
77 24/ PZ 75 30074 VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor 160.90 208 368.90 144.90 152 296.90 296.90 0
78 PZ 85 66026 KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
79 PZ 83 49023 KAREŠ Samuel 2009 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
80 PZ 67 24037 ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
81 ZS 56 14080 SAKALA Štěpán 2004 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
82 VM 45 30072 VELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
83 ZS 35 9046 LŽIČAŘ David 2004 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
84 DM 31 9002 MED Kryštof 2002 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
85 VM 16 34015 DOLEJŠ Martin 1980 Hubertus 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 22 30019 30009 POSPÍŠILOVÁ Jitka KELLER Miloslav 1989 1962 VS Tábor VS Tábor 2 110.90 8 118.90 109.30 2 111.30 111.30 16
2 24 23006 23068 BOČEK Zdeněk BOČKOVÁ Bára 1975 2003 SKVS ČB SKVS ČB 2 127.00 10 137.00 119.20 2 121.20 121.20 12
3 23 42019 42041 PECHLÁT Hynek PECHLÁTOVÁ Nikola 1971 2004 Sušice Sušice 2 129.30 6 135.30 118.60 6 124.60 124.60 8
4 21 48082 48081 PAZDERKOVÁ Jana KOČÍ Martin 1992 1991 Klášter. Klášter. 2 214.00 114 328.00 193.60 60 253.60 253.60 4