Výsledková listina

ZávodVeselské sprinty
Číslo17089
Datum25.06.17
Ředitel závoduMichal Košík
Vrchní rozhodčíJana Žurková
Disciplínasprint
OrganizátorSK Kanoistika VEselí nad Moravou

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 203 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí DNS 01:00.92 01:00.92 6
2 1/ VS 201 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 01:00.97 01:04.38 01:04.38 2
3 1/ ZM 202 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 01:07.55 01:20.83 01:20.83 1
4 2/ ZM 204 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 01:20.19 01:26.63 01:26.63 0
5 ZS 207 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc DNS DNS DNS 0
6 U23 206 112001 KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž DNS DNS DNS 0
7 DM 205 133010 ZUBALÍK Martin 2002 SKVeselí DNS DNS DNS 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 222 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 00:51.63 00:54.27 00:54.27 20
2 1/ VM 221 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 00:52.84 00:54.24 00:54.24 12
3 1/ ZM 223 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 2 00:56.96 00:57.75 00:57.75 8
4 1/ ZS 227 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 3 00:59.02 01:00.25 01:00.25 4
5 2/ ZM 226 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 3 01:02.23 01:05.91 01:05.91 3
6 3/ ZM 229 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 3 01:04.19 01:07.13 01:07.13 2
7 2/ DM 231 119216 DOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 01:04.53 DNF DNF 1
8 2/ ZS 230 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 01:09.15 01:11.78 01:11.78 0
9 ZM 233 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná DNS DNS DNS 0
10 ZM 232 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná DNS DNS DNS 0
11 DM 228 133068 TŮMOVÁ Natálie 2002 SKVeselí 3 DNS DNS DNS 0
12 ZS 225 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 DNS DNS DNS 0
13 ZM 224 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 3 DNS DNS DNS 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DS 252 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 00:44.73 00:44.63 00:44.63 37
2 1/ VM 257 133024 TŮMA Jan 1979 SKVeselí 3 00:44.77 00:45.20 00:45.20 29
3 1/ U23 251 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 1 00:46.48 DNS DNS 25
4 1/ ZS 254 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 00:47.38 00:46.99 00:46.99 21
5 263 112028 MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž 3 00:47.81 00:48.63 00:48.63 17
6 2/ VM 272 133044 TŮMA Jiří 1981 SKVeselí 00:48.71 DNS DNS 13
7 1/ V 262 112019 LIGURSKÝ Ivo 1968 Kroměříž 3 00:48.81 00:48.99 00:48.99 12
8 1/ DM 269 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 00:51.20 00:51.63 00:51.63 11
9 2/ ZS 255 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 00:53.78 00:51.59 00:51.59 10
10 1/ ZM 253 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 2 00:53.76 00:54.95 00:54.95 9
11 3/ ZS 261 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 00:55.45 00:56.03 00:56.03 8
12 4/ ZS 267 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 00:58.56 01:00.69 01:00.69 7
13 2/ ZM 264 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 3 00:59.78 01:00.16 01:00.16 6
14 5/ ZS 271 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 01:00.31 01:02.35 01:02.35 5
15 3/ ZM 265 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 3 01:05.17 01:06.49 01:06.49 4
16 6/ ZS 260 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 3 01:06.60 01:06.11 01:06.11 3
17 4/ ZM 278 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 01:06.79 01:07.00 01:07.00 2
18 5/ ZM 268 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 3 01:07.67 01:09.65 01:09.65 1
19 6/ ZM 275 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 01:11.24 01:09.90 01:09.90 0
20 7/ ZM 277 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 01:09.95 01:11.20 01:11.20 0
21 ZS 283 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 3 DNS DNS DNS 0
22 ZS 282 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 3 DNS DNS DNS 0
23 ZS 281 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 DNS DNS DNS 0
24 ZS 280 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 3 DNS DNS DNS 0
25 ZM 279 133011 ŠTEFÁNEK Samuel 2005 SKVeselí DNS DNS DNS 0
26 DS 276 135033 ŠMOLDAS František 2000 Zábřeh DNS DNS DNS 0
27 DM 274 133018 MORÁVEK Pavel 2002 SKVeselí DNS DNS DNS 0
28 ZS 273 133019 JAGOŠ Martin 2003 SKVeselí DNS DNS DNS 0
29 DM 270 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 DNS DNS DNS 0
30 DM 266 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 3 DNS DNS DNS 0
31 ZS 259 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 3 DNS DNS DNS 0
32 ZS 258 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 3 DNS DNS DNS 0
33 DM 256 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 DNS DNS DNS 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 241 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 01:03.40 DNS DNS 7
2 1/ ZM 244 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 01:08.49 01:05.81 01:05.81 3
3 1/ U23 249 121038 HOROVÁ Klára 1998 KK Opava 01:08.10 59:59.99 59:59.99 2
4 1/ ZS 242 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 01:13.64 01:11.99 01:11.99 1
5 2/ ZM 245 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 01:24.09 01:18.43 01:18.43 0
6 3/ ZM 246 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 01:29.34 01:21.68 01:21.68 0
7 2/ ZS 243 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 01:22.16 01:25.43 01:25.43 0
8 ZM 248 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK DNS 59:59.99 59:59.99 0
9 ZS 247 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK DNS 59:59.99 59:59.99 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 292 119152 119154 GÁBRLÍK Jakub MRÁKA Jan 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 01:05.90 01:05.79 01:05.79 2
2 1/ ZM 293 119171 119187 JAROŠ Michael POMAJBÍK Filip 2006 2006 Olomouc Olomouc 01:13.10 01:12.28 01:12.28 1
3 2/ ZM 291 119197 119190 ŠTYBNAR Vojtěch SVOBODA Ondřej 2005 2006 Olomouc Olomouc 01:14.77 01:16.32 01:16.32 0