Výsledková listina

ZávodVeselské sprinty
Číslo17087
Datum24.06.17
Ředitel závoduMichal Košík
Vrchní rozhodčíJana Žurková
Disciplínasprint
OrganizátorSK kanoistika Veselí nad Moravou

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ VS 201 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 01:02.28 01:01.90 01:01.90 6
2 1/ ZM 202 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 01:10.01 01:06.28 01:06.28 2
3 1/ U23 203 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí DNS 01:08.39 01:08.39 1
4 2/ ZM 204 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 01:28.65 01:25.95 01:25.95 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 222 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 00:53.83 00:52.06 00:52.06 22
2 1/ VM 221 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 00:54.39 00:53.80 00:53.80 14
3 1/ ZM 223 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 2 00:57.57 00:57.40 00:57.40 10
4 1/ ZS 227 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 3 01:00.09 00:57.90 00:57.90 6
5 2/ ZS 225 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 01:01.91 01:01.60 01:01.60 5
6 2/ ZM 226 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 3 01:01.63 01:02.70 01:02.70 4
7 2/ DM 231 119216 DOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 01:06.07 01:03.83 01:03.83 3
8 3/ ZM 229 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 3 01:04.36 01:04.84 01:04.84 2
9 3/ ZS 230 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 01:07.96 01:06.31 01:06.31 1
10 4/ ZM 233 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 01:07.10 01:06.64 01:06.64 0
11 5/ ZM 232 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 01:11.50 01:08.49 01:08.49 0
12 DM 228 133068 TŮMOVÁ Natálie 2002 SKVeselí 3 DNS DNS DNS 0
13 ZM 224 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 3 DNS DNS DNS 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ VM 257 133024 TŮMA Jan 1979 SKVeselí 3 00:46.02 00:43.81 00:43.81 43
2 1/ DS 252 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 00:46.84 00:44.95 00:44.95 35
3 1/ U23 251 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 1 00:47.02 DNS DNS 31
4 1/ ZS 254 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 00:49.44 00:48.16 00:48.16 27
5 2/ VM 272 133044 TŮMA Jiří 1981 SKVeselí 00:48.22 DNS DNS 23
6 1/ V 262 112019 LIGURSKÝ Ivo 1968 Kroměříž 3 00:53.32 00:48.64 00:48.64 19
7 263 112028 MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž 3 00:49.00 00:49.52 00:49.52 18
8 1/ DM 269 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 00:50.40 00:51.63 00:51.63 17
9 2/ ZS 255 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 00:54.58 00:52.94 00:52.94 16
10 1/ ZM 253 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 2 00:55.72 00:53.23 00:53.23 15
11 2/ DM 270 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 00:53.64 00:53.99 00:53.99 14
12 3/ ZS 261 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 00:56.65 00:55.78 00:55.78 13
13 4/ ZS 282 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 3 00:59.20 00:57.13 00:57.13 12
14 5/ ZS 283 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 3 01:00.90 00:58.63 00:58.63 11
15 2/ ZM 264 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 3 01:00.24 00:59.20 00:59.20 10
16 6/ ZS 267 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 01:00.13 01:01.08 01:01.08 9
17 7/ ZS 271 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 01:00.70 01:00.22 01:00.22 8
18 8/ ZS 260 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 3 01:05.25 01:02.81 01:02.81 7
19 9/ ZS 281 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 01:04.26 01:04.17 01:04.17 6
20 3/ ZM 265 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 3 01:04.63 01:04.42 01:04.42 5
21 4/ ZM 278 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 01:06.61 01:05.47 01:05.47 4
22 10/ ZS 280 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 3 01:06.06 01:06.13 01:06.13 3
23 5/ ZM 268 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 3 01:08.27 01:07.74 01:07.74 2
24 6/ ZM 277 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 01:39.97 01:07.76 01:07.76 1
25 7/ ZM 275 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 01:09.44 01:08.41 01:08.41 0
26 11/ ZS 258 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 3 01:10.55 01:09.02 01:09.02 0
27 ZM 279 133011 ŠTEFÁNEK Samuel 2005 SKVeselí DNS DNS DNS 0
28 DS 276 135033 ŠMOLDAS František 2000 Zábřeh DNS DNS DNS 0
29 DM 274 133018 MORÁVEK Pavel 2002 SKVeselí DNS DNS DNS 0
30 ZS 273 133019 JAGOŠ Martin 2003 SKVeselí DNS DNS DNS 0
31 DM 266 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 3 DNS DNS DNS 0
32 DM 256 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 DNS DNS DNS 0
33 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
34 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
35 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
36 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
37 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
38 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
39 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
40 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
41 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
42 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
43 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
44 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
45 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
46 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
47 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
48 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
49 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
50 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
51 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
52 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
53 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
54 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
55 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
56 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
57 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
58 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
59 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
60 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
61 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
62 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
63 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
64 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
65 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
66 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
67 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
68 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
69 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
70 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
71 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
72 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
73 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
74 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
75 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
76 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
77 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
78 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
79 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
80 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
81 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
82 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
83 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
84 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
85 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
86 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
87 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
88 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
89 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
90 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
91 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
92 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
93 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
94 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
95 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
96 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
97 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
98 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
99 0 9 59:59.99 59:59.99 59:59.99 0
100 ZS 259 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 3 DNS 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 241 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 01:05.20 01:02.40 01:02.40 7
2 1/ ZM 244 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 01:07.34 01:05.76 01:05.76 3
3 1/ U23 249 121038 HOROVÁ Klára 1998 KK Opava 01:10.71 01:07.77 01:07.77 2
4 1/ ZS 242 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 01:13.68 01:11.58 01:11.58 1
5 2/ ZS 247 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 01:51.52 01:12.58 01:12.58 0
6 3/ ZS 243 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 01:21.37 01:20.24 01:20.24 0
7 2/ ZM 245 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 01:23.36 01:21.49 01:21.49 0
8 3/ ZM 246 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 01:23.15 01:36.27 01:36.27 0
9 ZM 248 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK DNS DNS DNS 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 292 119152 119154 GÁBRLÍK Jakub MRÁKA Jan 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 01:03.44 01:05.38 01:05.38 2
2 1/ ZM 291 119197 119190 ŠTYBNAR Vojtěch SVOBODA Ondřej 2005 2006 Olomouc Olomouc 01:13.97 01:11.95 01:11.95 1
3 2/ ZM 293 119171 119187 JAROŠ Michael POMAJBÍK Filip 2006 2006 Olomouc Olomouc 01:17.38 01:20.62 01:20.62 0