Výsledková listina

ZávodVeselské slalomy
Číslo17086
Datum24.06.17
Ředitel závoduMichal Košík
Vrchní rozhodčíJana Žurková
Disciplínaslalom
OrganizátorSK Kanoistika Veselí nad Moravou

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZM 1 133015 TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí 106.48 2 108.48 102.42 2 104.42 104.42 0
2 2/ PZM 5 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 107.73 6 113.73 107.92 2 109.92 109.92 0
3 3/ PZM 2 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 110.33 6 116.33 109.64 6 115.64 115.64 0
4 1/ PZZ 65 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 117.76 0 117.76 118.67 2 120.67 120.67 0
5 4/ PZM 28 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 122.01 0 122.01 125.15 0 125.15 125.15 0
6 2/ PZZ 19 119176 KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc 122.87 0 122.87 129.10 8 137.10 137.10 0
7 5/ PZM 8 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 133.18 4 137.18 125.57 6 131.57 131.57 0
8 6/ PZM 18 108015 OSIČKA Tadeáš 2008 VSDK 123.49 108 231.49 124.07 12 136.07 136.07 0
9 7/ PZM 27 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 139.10 2 141.10 138.62 0 138.62 138.62 0
10 3/ PZZ 77 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 145.28 2 147.28 149.48 0 149.48 149.48 0
11 4/ PZZ 4 128006 JURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná 179.25 56 235.25 137.52 10 147.52 147.52 0
12 5/ PZZ 22 128017 PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná 164.19 8 172.19 135.26 14 149.26 149.26 0
13 8/ PZM 15 119209 ŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc 142.00 56 198.00 144.22 6 150.22 150.22 0
14 9/ PZM 11 119175 KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc 145.17 8 153.17 153.38 8 161.38 161.38 0
15 10/ PZM 3 121044 BALARIN Evžen 2008 KK Opava 161.16 8 169.16 146.70 8 154.70 154.70 0
16 6/ PZZ 60 103010 BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno 184.00 2 186.00 152.16 10 162.16 162.16 0
17 11/ PZM 6 121057 ROUSEK David 2010 KK Opava 155.63 50 205.63 161.04 2 163.04 163.04 0
18 7/ PZZ 23 119177 MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc 174.82 4 178.82 159.81 8 167.81 167.81 0
19 12/ PZM 29 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 165.53 4 169.53 182.55 6 188.55 188.55 0
20 13/ PZM 10 108078 BRÁZDA Šimon 2007 VSDK 154.69 16 170.69 172.56 64 236.56 236.56 0
21 8/ PZZ 24 128007 JURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná 176.44 60 236.44 171.16 10 181.16 181.16 0
22 14/ PZM 26 118018 FABIAN František 2009 Tzunami 189.00 62 251.00 178.09 14 192.09 192.09 0
23 9/ PZZ 30 119177 MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc 173.93 102 275.93 198.80 0 198.80 198.80 0
24 15/ PZM 7 133009 KAZÍK Martin 2007 SKVeselí 153.00 58 211.00 1 999 999.00 999.00 0
25 10/ PZZ 12 121062 KRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava 189.13 60 249.13 207.44 8 215.44 215.44 0
26 11/ PZZ 67 118013 MICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami 197.63 56 253.63 185.51 58 243.51 243.51 0
27 16/ PZM 20 121022 KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava 249.55 216 465.55 201.95 408 609.95 609.95 0
28 17/ PZM 25 121011 ŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava 272.78 208 480.78 324.62 164 488.62 488.62 0
29 18/ PZM 9 121064 ZADRICK Arden 2008 KK Opava 122.16 364 486.16 1 999 999.00 999.00 0
30 19/ PZM 16 121033 ŠEČVČÍK Václav 2008 KK Opava 92.83 654 746.83 166.30 504 670.30 670.30 0
31 PZZ 21 133008 LOVECKÁ Kateřina 2008 SKVeselí 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
32 PZM 17 133017 ZEMAN Jakub 2007 SKVeselí 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
33 PZZ 14 115002 BÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
34 PZM 13 133012 KUNC Václav 2007 SKVeselí 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 72 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3+ 94.78 0 94.78 96.29 2 98.29 98.29 10
2 2/ DM 71 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 91.86 4 95.86 96.70 2 98.70 98.70 6
3 1/ ZM 73 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3 110.28 0 110.28 116.13 2 118.13 118.13 5
4 3/ DM 79 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 127.79 2 129.79 112.76 2 114.76 114.76 4
5 4/ DM 82 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 117.99 8 125.99 114.20 8 122.20 122.20 3
6 1/ ZS 80 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 126.38 2 128.38 123.08 6 129.08 129.08 2
7 2/ ZS 78 118014 KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami 142.74 2 144.74 130.16 8 138.16 138.16 1
8 3/ ZS 74 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 3 136.83 4 140.83 144.81 2 146.81 146.81 0
9 2/ ZM 81 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 159.82 4 163.82 173.70 10 183.70 183.70 0
10 4/ ZS 76 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 175.35 4 179.35 181.11 62 243.11 243.11 0
11 PZ 77 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
12 ZM 75 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 182 103002 MARTINKA Tomáš 1993 KK Brno 2 88.10 0 88.10 85.70 2 87.70 87.70 15
2 1/ U23 181 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2 88.56 0 88.56 4 999 999.00 999.00 11
3 1/ DS 189 119200 TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc 3+ 93.45 2 95.45 91.28 2 93.28 93.28 7
4 1/ ZS 194 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3+ 102.04 0 102.04 97.27 0 97.27 97.27 6
5 1/ VS 185 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 3+ 1 999 999.00 99.03 0 99.03 99.03 5
6 1/ DM 188 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 3 102.05 2 104.05 101.25 0 101.25 101.25 4
7 1/ V 186 128030 SCHREIBER Zbyněk 1963 VS Desná 3+ 104.18 2 106.18 103.57 0 103.57 103.57 3
8 1/ ZM 183 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3+ 104.81 4 108.81 121.06 4 125.06 125.06 2
9 2/ ZM 187 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 3 119.27 2 121.27 123.20 2 125.20 125.20 1
10 2/ ZS 190 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 129.93 2 131.93 134.81 2 136.81 136.81 0
11 DM 184 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 169 112028 103002 MARTINKA Antonín MARTINKA Tomáš 1993 1993 Kroměříž KK Brno 2 109.25 58 167.25 106.06 2 108.06 108.06 15
2 1/ ZS 162 119152 119154 GÁBRLÍK Jakub MRÁKA Jan 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 129.00 4 133.00 124.52 0 124.52 124.52 11
3 2/ ZS 166 119142 119076 HRADEC Matěj NOVÁK Matyáš 2003 2005 Olomouc Olomouc 2 128.88 4 132.88 141.09 18 159.09 159.09 7
4 3/ ZS 161 119207 119205 HANSGUTOVÁ Monika URBAN Jaroslav 2005 2004 Olomouc Olomouc 3 160.52 4 164.52 149.24 2 151.24 151.24 3
5 170 112021 112024 BLANÁŘ Jindřich CHRENKA Vojtěch 1993 1991 Kroměříž Kroměříž 2 1 999 999.00 142.97 10 152.97 152.97 2
6 1/ ZM 164 119197 119190 ŠTYBNAR Vojtěch SVOBODA Ondřej 2005 2006 Olomouc Olomouc 1 999 999.00 150.41 10 160.41 160.41 1
7 2/ ZM 165 119171 119187 JAROŠ Michael POMAJBÍK Filip 2006 2006 Olomouc Olomouc 154.77 8 162.77 152.11 16 168.11 168.11 0
8 3/ ZM 168 119206 119118 NOVOSADOVÁ Eliška ŠOTEK Adam 2005 2005 Olomouc Olomouc 180.30 56 236.30 206.49 4 210.49 210.49 0
9 167 118001 118016 VAVRLA Dušan MINÁROVÁ Natálie 1969 2001 Tzunami Tzunami 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
10 DS 163 133065 133006 PEŠEK Tibor IVAN Martin 2000 2004 SKVeselí SKVeselí 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 41 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 92.99 2 94.99 87.64 2 89.64 89.64 31
2 2/ DM 46 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3+ 90.19 0 90.19 91.32 2 93.32 93.32 27
3 1/ VM 64 121034 ROUSKOVÁ Kateřina 1973 KK Opava 93.04 0 93.04 94.91 0 94.91 94.91 23
4 2/ VM 43 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 2 94.13 2 96.13 94.73 0 94.73 94.73 19
5 1/ ZM 44 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 2 97.65 2 99.65 97.68 0 97.68 97.68 15
6 1/ U23 42 121038 HOROVÁ Klára 1998 KK Opava 2 98.88 2 100.88 98.77 0 98.77 98.77 14
7 3/ DM 47 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 3+ 97.71 2 99.71 94.55 6 100.55 100.55 13
8 4/ DM 45 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 3+ 104.21 2 106.21 108.72 6 114.72 114.72 12
9 1/ ZS 53 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 3 114.40 4 118.40 106.80 0 106.80 106.80 11
10 2/ ZS 58 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 105.97 2 107.97 116.30 4 120.30 120.30 10
11 2/ ZM 51 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 3 123.44 2 125.44 108.80 2 110.80 110.80 9
12 3/ ZS 48 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 3 110.75 2 112.75 110.63 4 114.63 114.63 8
13 3/ ZM 52 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 3 116.89 0 116.89 114.27 0 114.27 114.27 7
14 4/ ZS 50 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 3 116.59 0 116.59 113.10 2 115.10 115.10 6
15 5/ ZS 57 118014 KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami 3 114.66 6 120.66 116.53 6 122.53 122.53 5
16 4/ ZM 55 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 3 122.38 0 122.38 120.70 6 126.70 126.70 4
17 5/ ZM 59 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 3 121.39 4 125.39 129.90 0 129.90 129.90 3
18 6/ ZM 56 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 3 129.77 4 133.77 124.60 2 126.60 126.60 2
19 1/ V 66 133021 MATULÍKOVÁ Martina 1967 SKVeselí 140.16 52 192.16 149.50 4 153.50 153.50 1
20 5/ DM 62 119216 DOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 180.13 12 192.13 149.95 8 157.95 157.95 0
21 7/ ZM 63 118024 SRPOVÁ Lada 2006 Tzunami 163.30 10 173.30 168.90 0 168.90 168.90 0
22 6/ ZS 61 121006 ŠEVČÍKOVÁ Anastáziw 2004 KK Opava 176.17 260 436.17 1 999 999.00 999.00 0
23 PZ 65 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
24 PZ 60 103010 BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
25 DM 54 133068 TŮMOVÁ Natálie 2002 SKVeselí 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
26 ZM 49 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 103 119060 KABRHEL Václav 1983 Olomouc 2 73.27 2 75.27 72.24 0 72.24 72.24 89
2 1/ DS 127 119200 TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc 2 89.04 4 93.04 72.35 0 72.35 72.35 85
3 1/ U23 101 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 77.70 0 77.70 74.48 0 74.48 74.48 81
4 1/ DM 105 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 81.88 2 83.88 80.06 2 82.06 82.06 77
5 1/ VM 102 134031 TOMEČEK Petr 1978 KKVeselí 2 83.45 2 85.45 4 999 999.00 999.00 73
6 2/ DS 113 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 86.88 6 92.88 83.66 2 85.66 85.66 69
7 1/ ZS 115 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 86.12 0 86.12 84.99 2 86.99 86.99 65
8 3/ DS 110 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 89.40 2 91.40 87.09 0 87.09 87.09 61
9 1/ V 145 133026 KOŠÍK Ivo 1969 SKVeselí 3+ 87.33 0 87.33 4 999 999.00 999.00 57
10 2/ V 111 119040 KRATOCHVÍL Petr 1971 Olomouc 2 87.70 0 87.70 89.35 0 89.35 89.35 53
11 2/ ZS 104 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 91.63 2 93.63 87.90 0 87.90 87.90 49
12 3/ V 112 112019 LIGURSKÝ Ivo 1968 Kroměříž 2 89.69 0 89.69 88.70 0 88.70 88.70 45
13 1/ ZM 106 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 2 90.32 2 92.32 89.20 0 89.20 89.20 41
14 3/ ZS 108 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 92.49 8 100.49 85.75 4 89.75 89.75 37
15 1/ VS 114 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 92.60 2 94.60 92.49 0 92.49 92.49 33
16 2/ VM 143 133044 TŮMA Jiří 1981 SKVeselí 4 999 999.00 92.75 0 92.75 92.75 29
17 4/ V 123 121024 ROUSEK Martin 1965 KK Opava 3+ 91.99 4 95.99 91.37 2 93.37 93.37 28
18 107 112028 MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž 2 92.49 8 100.49 88.46 6 94.46 94.46 27
19 3/ VM 109 134017 LOVECKÝ Petr 1977 KKVeselí 4 999 999.00 91.94 4 95.94 95.94 26
20 2/ DM 116 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3+ 119.93 8 127.93 90.78 6 96.78 96.78 25
21 4/ ZS 119 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3+ 97.65 0 97.65 97.54 2 99.54 99.54 24
22 5/ ZS 120 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3+ 101.43 2 103.43 98.60 0 98.60 98.60 23
23 6/ ZS 122 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3+ 102.52 4 106.52 102.38 4 106.38 106.38 22
24 2/ ZM 118 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 3+ 107.09 0 107.09 104.76 2 106.76 106.76 21
25 7/ ZS 121 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 3+ 115.60 54 169.60 108.16 0 108.16 108.16 20
26 3/ ZM 137 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 3 108.76 0 108.76 110.67 0 110.67 110.67 19
27 8/ ZS 131 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 3 108.66 6 114.66 111.26 0 111.26 111.26 18
28 4/ ZM 125 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 3 108.15 4 112.15 108.41 8 116.41 116.41 17
29 9/ ZS 132 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 113.18 4 117.18 106.52 6 112.52 112.52 16
30 10/ ZS 117 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 3+ 112.96 0 112.96 110.25 4 114.25 114.25 15
31 11/ ZS 133 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 3 123.59 4 127.59 109.12 4 113.12 113.12 14
32 5/ ZM 130 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 3 110.52 4 114.52 111.13 2 113.13 113.13 13
33 3/ DM 126 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 123.59 4 127.59 109.49 4 113.49 113.49 12
34 6/ ZM 134 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 3 115.41 2 117.41 111.81 2 113.81 113.81 11
35 138 118051 BOHAČ Robert 1989 Tzunami 3 102.77 56 158.77 109.90 4 113.90 113.90 10
36 12/ ZS 124 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 3 111.97 4 115.97 112.08 4 116.08 116.08 9
37 13/ ZS 140 129038 BROKEŠ Marek 2003 Šumperk 3 107.98 8 115.98 124.40 8 132.40 132.40 8
38 7/ ZM 141 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 115.83 2 117.83 118.84 0 118.84 118.84 7
39 8/ ZM 128 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 3 116.74 2 118.74 120.63 10 130.63 130.63 6
40 14/ ZS 139 129037 VÁCHA Marek 2003 Šumperk 3 115.52 4 119.52 119.96 2 121.96 121.96 5
41 9/ ZM 136 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 3 118.99 2 120.99 123.43 8 131.43 131.43 4
42 4/ DM 135 118008 STABLA Matyáš 2001 Tzunami 3 133.32 8 141.32 117.00 8 125.00 125.00 3
43 10/ ZM 153 129039 HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk 140.69 56 196.69 120.42 8 128.42 128.42 2
44 15/ ZS 129 129040 LOUN Matěj 2004 Šumperk 3 128.11 4 132.11 136.66 6 142.66 142.66 1
45 11/ ZM 147 121017 KOVÁŘ Filip 2006 KK Opava 129.92 8 137.92 122.72 10 132.72 132.72 0
46 12/ ZM 144 118021 BLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami 143.32 2 145.32 130.63 10 140.63 140.63 0
47 16/ ZS 149 119211 KELNAR Matěj 2004 Olomouc 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
48 DM 148 133018 MORÁVEK Pavel 2002 SKVeselí 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
49 ZS 146 119217 SYSLO Jiří 2003 Olomouc 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
50 DS 142 135033 ŠMOLDAS František 2000 Zábřeh 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 161 119207 119205 HANSGUTOVÁ Monika URBAN Jaroslav 2005 2004 Olomouc Olomouc 3 160.52 4 164.52 149.24 2 151.24 151.24 0
2 1/ ZM 168 119206 119118 NOVOSADOVÁ Eliška ŠOTEK Adam 2005 2005 Olomouc Olomouc 180.33 56 236.33 206.49 4 210.49 210.49 0