Výsledková listina

Závod32. ročník Křivoklátského slalomů
Číslo17085
Datum25.06.17
Ředitel závoduRadka Bačáková
Vrchní rozhodčíAlois Kuna
Disciplínaslalom
OrganizátorKK Rakovník

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 34 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. MT 85.98 2 87.98 85.77 0 85.77 85.77 155
2 35 9018 KARÁSEK Petr 1986 USK Pha 2+ 89.73 0 89.73 85.01 52 137.01 137.01 145
3 1/ VM 16 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 2 94.91 4 98.91 91.10 0 91.10 91.10 140
4 1/ DM 36 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2+ 96.69 4 100.69 91.17 0 91.17 91.17 135
5 2/ VM 9 9095 JIRAS Marek 1976 USK Pha 2 95.32 0 95.32 4 999 999.00 999.00 130
6 3/ VM 8 129025 RAŠNER Martin 1980 Šumperk 2 96.14 0 96.14 112.24 50 162.24 162.24 125
7 1/ V 19 9060 POLLERT Jaroslav 1971 USK Pha 2 97.89 0 97.89 96.41 0 96.41 96.41 120
8 57 12009 SUCHÝ Matěj 1986 Dukla B. 3+ 95.27 2 97.27 97.33 4 101.33 101.33 115
9 4/ VM 33 33014 CHOD David 1982 Blovice 98.51 0 98.51 97.96 2 99.96 99.96 110
10 2/ DM 37 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 103.35 6 109.35 99.30 2 101.30 101.30 105
11 1/ ZS 51 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3+ 104.67 2 106.67 101.43 0 101.43 101.43 100
12 2/ V 18 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 2 100.72 2 102.72 99.63 2 101.63 101.63 95
13 3/ V 2 9108 KREMR Patrik 1972 USK Pha 2 103.73 0 103.73 121.48 4 125.48 125.48 90
14 54 17056 VÁCHA Viktor 1985 Rakovník 3+ 114.46 2 116.46 103.87 0 103.87 103.87 85
15 4/ V 11 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 108.83 2 110.83 104.48 0 104.48 104.48 80
16 1/ ZM 41 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 2 105.61 4 109.61 105.50 0 105.50 105.50 75
17 3/ DM 44 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 104.02 8 112.02 100.13 6 106.13 106.13 70
18 2/ ZM 42 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 109.06 52 161.06 106.21 0 106.21 106.21 65
19 2/ ZS 38 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 108.41 102 210.41 106.64 0 106.64 106.64 60
20 4/ DM 46 12070 KOLÁČEK Petr 2001 Dukla B. 2 100.92 6 106.92 109.16 104 213.16 213.16 55
21 5/ V 3 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 106.11 2 108.11 138.77 2 140.77 140.77 50
22 5/ DM 45 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 2 114.07 6 120.07 103.15 6 109.15 109.15 45
23 6/ DM 49 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 3+ 105.99 4 109.99 125.97 6 131.97 131.97 40
24 5/ VM 13 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 108.29 6 114.29 110.44 0 110.44 110.44 35
25 6/ VM 7 78005 PRCHLÍK Jiří 1978 L.Tábor 2 108.17 4 112.17 4 999 999.00 999.00 30
26 1/ VS 24 23059 KUNA Alois 1960 SKVS ČB 3+ 111.97 2 113.97 110.33 2 112.33 112.33 25
27 7/ VM 27 97022 ŘEŽÁBEK Martin 1973 RK Troja 3 108.52 4 112.52 113.38 4 117.38 117.38 24
28 6/ V 20 18001 KEŠ Miroslav 1967 Veselí/L 3+ 112.57 2 114.57 130.54 2 132.54 132.54 23
29 3/ ZS 53 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3+ 114.32 8 122.32 113.10 4 117.10 117.10 22
30 2/ VS 17 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 120.88 2 122.88 114.34 4 118.34 118.34 21
31 3/ ZM 48 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3+ 123.31 52 175.31 115.84 4 119.84 119.84 20
32 4/ ZS 55 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3+ 123.16 0 123.16 115.08 6 121.08 121.08 19
33 8/ VM 14 78014 PEŠTA Jan 1981 L.Tábor 2 104.98 106 210.98 117.68 4 121.68 121.68 18
34 9/ VM 5 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 108.33 100 208.33 116.16 6 122.16 122.16 17
35 3/ VS 23 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 128.40 8 136.40 122.50 0 122.50 122.50 16
36 5/ ZS 60 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3 122.83 8 130.83 121.13 4 125.13 125.13 15
37 6/ ZS 52 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3+ 137.84 4 141.84 123.16 4 127.16 127.16 14
38 7/ ZS 56 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3+ 114.39 150 264.39 126.09 2 128.09 128.09 13
39 10/ VM 26 34022 SMETÁNKA Radek 1976 Hubertus 3 128.98 4 132.98 129.41 2 131.41 131.41 12
40 7/ V 29 88003 ŠERÝ Michal 1971 Rožátov 3 124.03 54 178.03 127.42 4 131.42 131.42 11
41 4/ VS 21 34020 MULAČ Oldřich 1961 Hubertus 3+ 127.02 8 135.02 4 999 999.00 999.00 10
42 8/ ZS 47 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 121.11 58 179.11 130.24 6 136.24 136.24 9
43 50 23027 VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB 3+ 1 999 999.00 129.78 10 139.78 139.78 8
44 7/ DM 61 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 119.86 102 221.86 133.96 6 139.96 139.96 7
45 8/ DM 59 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3 142.11 8 150.11 142.61 12 154.61 154.61 6
46 9/ ZS 58 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 148.64 16 164.64 152.39 6 158.39 158.39 5
47 5/ VS 15 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 2 146.48 54 200.48 152.77 10 162.77 162.77 4
48 4/ ZM 64 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 150.43 54 204.43 157.80 6 163.80 163.80 3
49 11/ VM 66 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3+ 196.97 56 252.97 159.71 60 219.71 219.71 2
50 6/ VS 12 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 127.20 106 233.20 115.69 106 221.69 221.69 1
51 5/ ZM 63 57068 PILAŘ Vít 2006 Pardub. 205.34 50 255.34 173.44 58 231.44 231.44 0
52 1/ DS 65 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 197.96 258 455.96 173.61 62 235.61 235.61 0
53 62 48068 VOLÁK Jaroslav 1990 Klášter. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
54 U23 43 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
55 ZS 40 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
56 ZS 39 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
57 VS 32 17007 HOLÝ Jiří 1957 Rakovník 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
58 VM 31 48010 MATĚJÁK Petr 1973 Klášter. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
59 VS 30 43068 ŠRÁMEK Jaroslav 1957 Č.Lípa 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
60 V 28 77007 ŠKRANC Jiří 1965 Kotva B. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
61 VM 25 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
62 V 22 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
63 VM 10 185006 SVÍTIL Vladan 1974 Postřelm 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
64 V 6 8010 KAŠPAR Martin 1967 SKŽižkov 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
65 VM 4 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
66 V 1 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 37 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 93.09 0 93.09 92.87 0 92.87 92.87 85
2 1/ ZS 44 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2 99.75 2 101.75 96.67 0 96.67 96.67 80
3 2/ DM 52 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 98.54 2 100.54 99.47 2 101.47 101.47 75
4 3/ DM 45 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 2 101.62 4 105.62 101.48 0 101.48 101.48 70
5 4/ DM 43 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 2 102.02 0 102.02 104.34 4 108.34 108.34 65
6 5/ DM 40 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 2 105.66 0 105.66 101.50 2 103.50 103.50 60
7 6/ DM 62 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3+ 104.12 0 104.12 108.04 56 164.04 164.04 55
8 1/ VM 33 7035 VESELÁ Linda 1980 Tech.Pha 3+ 102.78 6 108.78 102.35 4 106.35 106.35 50
9 47 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 103.02 4 107.02 111.59 2 113.59 113.59 45
10 2/ ZS 51 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 2 105.19 56 161.19 103.81 4 107.81 107.81 40
11 39 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 108.33 54 162.33 107.56 2 109.56 109.56 35
12 3/ ZS 48 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 109.74 0 109.74 108.51 2 110.51 110.51 30
13 4/ ZS 50 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 2 107.80 4 111.80 108.02 2 110.02 110.02 25
14 1/ U23 41 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 123.52 54 177.52 110.08 2 112.08 112.08 20
15 5/ ZS 49 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 2 112.94 2 114.94 115.34 0 115.34 115.34 15
16 6/ ZS 54 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3+ 123.29 10 133.29 115.07 2 117.07 117.07 14
17 1/ ZM 55 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 128.56 8 136.56 118.05 0 118.05 118.05 13
18 7/ DM 64 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3+ 114.78 10 124.78 116.63 4 120.63 120.63 12
19 2/ ZM 56 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 3+ 4 999 999.00 118.51 4 122.51 122.51 11
20 3/ ZM 61 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3+ 122.35 2 124.35 128.41 58 186.41 186.41 10
21 7/ ZS 57 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3+ 136.75 54 190.75 123.17 2 125.17 125.17 9
22 8/ DM 38 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 2 121.60 4 125.60 160.14 6 166.14 166.14 8
23 4/ ZM 58 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3+ 132.88 58 190.88 128.30 0 128.30 128.30 7
24 1/ DS 63 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3+ 123.83 8 131.83 124.00 6 130.00 130.00 6
25 9/ DM 66 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 3 176.05 6 182.05 131.06 0 131.06 131.06 5
26 1/ V 70 9097 ŘÍHOVÁ Magda 1970 USK Pha 147.34 4 151.34 133.27 2 135.27 135.27 4
27 2/ U23 53 17001 KUHNOVÁ Anežka 1998 Rakovník 3+ 129.16 8 137.16 112.48 50 162.48 162.48 3
28 2/ VM 35 17002 ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 Rakovník 141.49 8 149.49 138.35 2 140.35 140.35 2
29 10/ DM 67 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 3 145.04 60 205.04 137.35 4 141.35 141.35 1
30 5/ ZM 65 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 131.17 108 239.17 1 999 999.00 999.00 0
31 11/ DM 68 57064 PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 167.21 260 427.21 135.84 204 339.84 339.84 0
32 DM 69 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
33 ZM 60 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
34 ZS 59 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
35 ZS 46 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
36 ZS 42 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
37 V 36 48072 TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
38 V 34 1021 KOTOVSKÁ Karolina 1970 Boh.Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
39 VM 32 9059 PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
40 VM 31 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 12 12009 12049 SUCHÝ Matěj SUCHÝ Ondřej 1986 1979 Dukla B. Dukla B. 1 99.12 2 101.12 100.02 0 100.02 100.02 42
2 14 12001 12029 HILGERT Luboš RAK Tomáš 1986 1989 Dukla B. Dukla B. 102.72 6 108.72 98.45 2 100.45 100.45 32
3 1/ VM 2 9095 9060 JIRAS Marek POLLERT Jaroslav 1976 1971 USK Pha USK Pha 1 97.64 4 101.64 100.14 2 102.14 102.14 22
4 1/ U23 15 17027 9040 PETERKA Adam PECHLÁT Hynek 1996 1995 Rakovník USK Pha 2 104.16 4 108.16 121.09 52 173.09 173.09 17
5 11 17042 17037 VEJVODA Vojtěch HEGER Kryštof 1999 1992 Rakovník Rakovník 119.52 10 129.52 125.71 6 131.71 131.71 12
6 1/ ZS 8 23071 23135 PRÜHER Vojtěch ŠEDIVÝ Vít 2006 2004 SKVS ČB SKVS ČB 3 127.53 12 139.53 126.50 4 130.50 130.50 7
7 1/ DM 10 9134 9123 FRENCL Josef HOUSKA Jan 2002 2001 USK Pha USK Pha 2 129.74 60 189.74 133.79 10 143.79 143.79 6
8 1/ V 16 17025 17020 PETERKA Vít MINAŘÍK Miroslav 1969 1955 Rakovník Rakovník 3 1 999 999.00 140.18 4 144.18 144.18 5
9 2/ VM 5 30022 30011 VÁLEK Michal KUBEŠ Vladimír 1974 1961 VS Tábor VS Tábor 2 134.38 16 150.38 131.96 156 287.96 287.96 4
10 2/ DM 7 1030 1114 NOVÁK Filip KIRCHNER David 2002 2002 Boh.Pha Boh.Pha 143.08 14 157.08 157.15 12 169.15 169.15 3
11 1/ VS 1 23059 23076 KUNA Alois PARANIAK Jan 1960 1951 SKVS ČB SKVS ČB 3 169.08 104 273.08 138.76 60 198.76 198.76 2
12 3/ VM 3 34020 34017 MULAČ Oldřich LEPÍK Filip 1961 1976 Hubertus Hubertus 4 999 999.00 146.89 54 200.89 200.89 1
13 2/ ZS 9 60054 60047 BEIER Alva BEIER Matouš 2005 2004 Trutnov Trutnov 3 139.73 62 201.73 141.02 158 299.02 299.02 0
14 1/ ZM 13 9130 9036 JIRAS Filip ČERNÍK Štěpán 2005 2006 USK Pha USK Pha 3 159.15 60 219.15 145.79 58 203.79 203.79 0
15 V 6 1021 8010 KOTOVSKÁ Karolina KAŠPAR Martin 1970 1967 Boh.Pha SKŽižkov 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
16 V 4 42019 17007 PECHLÁT Hynek HOLÝ Jiří 1971 1957 Sušice Rakovník 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 40 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. 1 76.14 0 76.14 77.18 2 79.18 79.18 368
2 1/ VM 1 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 80.48 0 80.48 79.47 50 129.47 129.47 358
3 1/ DS 45 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 82.89 0 82.89 80.60 0 80.60 80.60 348
4 133 9053 BUCHTEL Michal 1986 USK Pha 1 80.94 0 80.94 80.86 0 80.86 80.86 338
5 1/ U23 132 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 79.68 50 129.68 80.81 2 82.81 82.81 328
6 1/ DM 63 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 82.98 50 132.98 82.90 0 82.90 82.90 323
7 2/ DS 42 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 82.57 2 84.57 90.41 0 90.41 90.41 318
8 2/ U23 41 17027 PETERKA Adam 1996 Rakovník 2+ 87.82 2 89.82 85.12 0 85.12 85.12 313
9 2/ VM 13 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2 86.12 2 88.12 85.84 0 85.84 85.84 308
10 3/ VM 28 34017 LEPÍK Filip 1976 Hubertus 3+ 91.95 4 95.95 85.89 0 85.89 85.89 303
11 3/ DS 57 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 85.16 4 89.16 84.21 2 86.21 86.21 298
12 2/ DM 61 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 86.91 0 86.91 91.49 56 147.49 147.49 293
13 1/ V 9 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2 89.46 2 91.46 86.97 0 86.97 86.97 288
14 4/ VM 4 14042 GORECKÝ Petr 1981 Kralupy 2 87.84 0 87.84 87.02 2 89.02 89.02 283
15 2/ V 3 34026 TŮMA Martin 1972 Hubertus 2 88.40 2 90.40 88.17 0 88.17 88.17 278
16 3/ DM 52 12046 PROCHÁZKA Josef 2002 Dukla B. 2 88.25 0 88.25 89.43 52 141.43 141.43 273
17 92 61020 MĚCHURA Jiří 1987 Třebech. 3+ 89.50 0 89.50 4 999 999.00 999.00 268
18 5/ VM 27 14048 ŘEJHA Jiří 1981 Kralupy 3+ 89.62 0 89.62 91.03 2 93.03 93.03 263
19 6/ VM 17 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2 90.09 2 92.09 89.05 2 91.05 91.05 258
20 4/ DM 59 1114 KIRCHNER David 2002 Boh.Pha 2 89.81 2 91.81 87.55 4 91.55 91.55 253
21 5/ DM 48 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 90.28 2 92.28 91.75 10 101.75 101.75 248
22 125 17037 HEGER Kryštof 1992 Rakovník 92.54 0 92.54 93.76 0 93.76 93.76 243
23 7/ VM 15 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 94.66 2 96.66 93.39 0 93.39 93.39 238
24 6/ DM 75 12018 ŠOREL Martin 2001 Dukla B. 2 90.41 4 94.41 88.15 50 138.15 138.15 233
25 1/ ZS 72 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 2 94.66 0 94.66 96.44 0 96.44 96.44 228
26 7/ DM 71 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 2 94.87 0 94.87 98.70 2 100.70 100.70 223
27 8/ DM 58 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 96.17 0 96.17 95.24 0 95.24 95.24 218
28 9/ DM 83 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 3+ 95.48 0 95.48 103.19 54 157.19 157.19 213
29 10/ DM 74 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 2 91.74 4 95.74 100.87 54 154.87 154.87 208
30 4/ DS 60 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 2 93.90 2 95.90 91.96 4 95.96 95.96 203
31 2/ ZS 46 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 97.71 0 97.71 94.86 2 96.86 96.86 198
32 3/ U23 50 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 2 96.93 0 96.93 104.90 4 108.90 108.90 193
33 11/ DM 78 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 110.89 52 162.89 95.26 2 97.26 97.26 188
34 3/ ZS 54 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 98.02 0 98.02 96.65 4 100.65 100.65 183
35 8/ VM 14 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 105.00 56 161.00 96.10 2 98.10 98.10 178
36 3/ V 10 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 100.25 0 100.25 98.23 0 98.23 98.23 173
37 4/ U23 77 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 96.63 2 98.63 97.89 2 99.89 99.89 168
38 5/ DS 65 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 92.86 6 98.86 95.77 52 147.77 147.77 163
39 4/ V 6 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 95.16 4 99.16 123.34 10 133.34 133.34 158
40 9/ VM 12 78006 PRCHLÍK Michal 1981 L.Tábor 2 98.98 10 108.98 93.33 6 99.33 99.33 153
41 4/ ZS 79 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 99.77 2 101.77 96.04 4 100.04 100.04 148
42 12/ DM 64 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 2 103.34 2 105.34 98.31 2 100.31 100.31 143
43 5/ ZS 51 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 2 98.48 2 100.48 121.13 4 125.13 125.13 138
44 6/ ZS 70 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 2 96.12 8 104.12 97.23 4 101.23 101.23 133
45 1/ ZM 47 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 2 106.81 2 108.81 99.97 2 101.97 101.97 128
46 10/ VM 8 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 102.17 4 106.17 100.05 2 102.05 102.05 123
47 13/ DM 66 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 2 105.29 4 109.29 100.07 2 102.07 102.07 118
48 97 61008 JEREMIAŠ Jan 1985 Třebech. 3+ 98.22 4 102.22 4 999 999.00 999.00 113
49 14/ DM 49 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 2 96.50 50 146.50 99.52 4 103.52 103.52 108
50 6/ DS 53 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 2 100.85 4 104.85 103.71 0 103.71 103.71 103
51 11/ VM 18 7034 VYHNÁNEK Jiří 1974 Tech.Pha 3+ 106.12 4 110.12 100.57 4 104.57 104.57 98
52 12/ VM 23 91008 HORÁK David 1976 Heletag 3+ 107.27 4 111.27 104.68 0 104.68 104.68 93
53 1/ VS 21 34019 MACEČEK Dušan 1962 Hubertus 3+ 111.19 102 213.19 105.47 0 105.47 105.47 88
54 7/ ZS 69 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 2 103.85 2 105.85 110.28 4 114.28 114.28 83
55 2/ VS 2 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 2 105.93 0 105.93 112.24 50 162.24 162.24 78
56 13/ VM 16 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 104.22 8 112.22 104.43 2 106.43 106.43 73
57 14/ VM 24 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 3+ 106.95 4 110.95 106.44 0 106.44 106.44 68
58 8/ ZS 134 61025 MAREK Matyáš 2003 Třebech. 3 108.84 2 110.84 104.68 2 106.68 106.68 63
59 5/ V 5 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 2 106.33 2 108.33 101.61 6 107.61 107.61 62
60 9/ ZS 67 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 103.98 4 107.98 102.96 6 108.96 108.96 61
61 2/ ZM 89 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 114.50 4 118.50 108.17 0 108.17 108.17 60
62 10/ ZS 55 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 2 104.32 4 108.32 109.14 6 115.14 115.14 59
63 5/ U23 136 17028 PETERKA Jáchym 1998 Rakovník 3+ 104.51 4 108.51 107.50 8 115.50 115.50 58
64 11/ ZS 62 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 2 115.00 2 117.00 106.89 2 108.89 108.89 57
65 7/ DS 82 61017 KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech. 3+ 108.96 0 108.96 112.23 4 116.23 116.23 56
66 12/ ZS 93 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3+ 109.36 0 109.36 109.14 10 119.14 119.14 55
67 3/ ZM 102 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3+ 105.37 4 109.37 105.84 6 111.84 111.84 54
68 13/ ZS 121 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3 107.63 2 109.63 111.32 56 167.32 167.32 53
69 15/ DM 80 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3+ 114.96 6 120.96 109.80 0 109.80 109.80 52
70 16/ DM 88 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3+ 127.30 56 183.30 111.30 0 111.30 111.30 51
71 15/ VM 135 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 3+ 105.74 6 111.74 112.54 2 114.54 114.54 50
72 4/ ZM 99 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3+ 104.82 100 204.82 112.28 0 112.28 112.28 49
73 8/ DS 84 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 3+ 112.47 4 116.47 111.70 2 113.70 113.70 48
74 9/ DS 100 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3+ 109.89 4 113.89 108.52 6 114.52 114.52 47
75 14/ ZS 73 38014 ČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz 2 110.43 4 114.43 114.05 54 168.05 168.05 46
76 3/ VS 20 34036 PROCHÁZKA Miloš 1954 Hubertus 3+ 128.93 104 232.93 112.60 2 114.60 114.60 45
77 17/ DM 95 129017 ŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk 3+ 117.68 4 121.68 113.19 2 115.19 115.19 44
78 4/ VS 34 34021 NEUWIRTH Josef 1961 Hubertus 3 109.76 104 213.76 111.74 4 115.74 115.74 43
79 122 35024 KUBÁT Jiří 1988 Sláv.KV 3 116.08 0 116.08 142.19 56 198.19 198.19 42
80 18/ DM 44 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 2 112.26 4 116.26 99.14 56 155.14 155.14 41
81 5/ VS 30 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 3+ 144.64 2 146.64 115.28 2 117.28 117.28 40
82 5/ ZM 86 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3+ 120.76 50 170.76 113.30 4 117.30 117.30 39
83 15/ ZS 81 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3+ 113.34 156 269.34 107.36 10 117.36 117.36 38
84 19/ DM 101 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 3+ 123.88 0 123.88 117.48 0 117.48 117.48 37
85 6/ ZM 85 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 3+ 117.85 0 117.85 126.32 6 132.32 132.32 36
86 7/ ZM 90 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3+ 124.57 6 130.57 117.28 2 119.28 119.28 35
87 6/ VS 19 129022 PULTERA Zbyněk 1958 Šumperk 3+ 116.02 52 168.02 114.06 6 120.06 120.06 34
88 8/ ZM 120 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3 126.79 4 130.79 121.50 0 121.50 121.50 33
89 16/ ZS 112 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 3 119.71 2 121.71 127.27 60 187.27 187.27 32
90 9/ ZM 94 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3+ 128.66 0 128.66 117.95 4 121.95 121.95 31
91 17/ ZS 56 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 2 116.80 6 122.80 143.67 2 145.67 145.67 30
92 7/ VS 25 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 122.58 2 124.58 116.67 54 170.67 170.67 29
93 6/ V 33 129034 ROUČA Jaroslav 1970 Šumperk 3 129.42 54 183.42 123.53 4 127.53 127.53 28
94 20/ DM 110 1030 NOVÁK Filip 2002 Boh.Pha 3 119.00 10 129.00 120.20 8 128.20 128.20 27
95 18/ ZS 115 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 126.44 2 128.44 137.18 52 189.18 189.18 26
96 16/ VM 29 78003 KOTRBA Tomáš 1977 L.Tábor 3+ 124.85 4 128.85 167.45 54 221.45 221.45 25
97 19/ ZS 68 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 2 110.64 54 164.64 122.88 6 128.88 128.88 24
98 10/ ZM 87 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 3+ 1 999 999.00 123.39 6 129.39 129.39 23
99 20/ ZS 91 9149 PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha 3+ 136.74 2 138.74 127.48 4 131.48 131.48 22
100 17/ VM 37 17041 JÁRA Leoš 1974 Rakovník 131.11 6 137.11 126.61 6 132.61 132.61 21
101 11/ ZM 98 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3+ 123.26 10 133.26 123.96 108 231.96 231.96 20
102 8/ VS 38 34046 SVOBODA Jan 1946 Hubertus 141.52 10 151.52 124.37 10 134.37 134.37 19
103 21/ DM 104 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 3 133.43 4 137.43 135.87 8 143.87 143.87 18
104 9/ VS 31 17038 HEGER Miroslav 1955 Rakovník 3 130.13 100 230.13 133.71 4 137.71 137.71 17
105 12/ ZM 111 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 3 1 999 999.00 136.11 2 138.11 138.11 16
106 13/ ZM 105 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 133.48 6 139.48 140.82 14 154.82 154.82 15
107 21/ ZS 119 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 3 130.95 10 140.95 126.34 56 182.34 182.34 14
108 10/ VS 35 38004 KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz 3 142.45 58 200.45 133.22 8 141.22 141.22 13
109 22/ ZS 124 11070 TARABA Matyáš 2004 KK Brand 144.71 12 156.71 135.79 6 141.79 141.79 12
110 22/ DM 108 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 3 142.34 110 252.34 136.53 6 142.53 142.53 11
111 23/ ZS 109 11061 KÖRNER Adam 2004 KK Brand 3 149.23 6 155.23 141.67 8 149.67 149.67 10
112 7/ V 26 30049 VANĚK Martin 1971 VS Tábor 3+ 127.61 106 233.61 149.29 4 153.29 153.29 9
113 10/ DS 76 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 99.69 54 153.69 4 999 999.00 999.00 8
114 103 35023 JACOŠ Pavel 1988 Sláv.KV 3+ 104.85 54 158.85 123.87 56 179.87 179.87 7
115 14/ ZM 118 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 3 141.24 102 243.24 149.69 10 159.69 159.69 6
116 123 57065 CINKO Radek 1993 Pardub. 154.05 8 162.05 190.02 106 296.02 296.02 5
117 23/ DM 116 9002 MED Kryštof 2002 USK Pha 3 161.64 4 165.64 186.62 12 198.62 198.62 4
118 8/ V 11 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 2 120.18 56 176.18 129.35 54 183.35 183.35 3
119 24/ ZS 106 11068 ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand 3 120.29 56 176.29 127.44 52 179.44 179.44 2
120 24/ DM 117 30069 ČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor 3 141.13 200 341.13 147.02 56 203.02 203.02 1
121 17/ ZM 114 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 3 1 999 999.00 160.32 62 222.32 222.32 0
122 15/ ZM 126 57025 JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 188.13 64 252.13 168.57 100 268.57 268.57 0
123 25/ ZS 113 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 3 169.53 154 323.53 207.80 56 263.80 263.80 0
124 16/ ZM 128 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 173.51 102 275.51 173.83 108 281.83 281.83 0
125 127 17036 HEGER Mikuláš 1990 Rakovník 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
126 107 14005 DOLISTA Jan 1987 Kralupy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
127 ZS 96 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
128 ZS 43 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
129 VM 39 11001 STEJSKAL Ondřej 1975 KK Brand 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
130 VM 36 60028 JEZVINA Václav 1973 Trutnov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
131 VS 32 78001 JILMA Ivan 1957 L.Tábor 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
132 VM 22 11002 KOVÁŘ Zbyněk 1977 KK Brand 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
133 V 7 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ ZS 21 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 109.00 4 113.00 105.81 2 107.81 107.81 15
2 1/ DM 24 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3+ 131.91 4 135.91 112.05 4 116.05 116.05 10
3 2/ DM 26 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 3+ 121.61 2 123.61 114.94 2 116.94 116.94 5
4 2/ ZS 22 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 123.08 4 127.08 117.78 2 119.78 119.78 4
5 3/ ZS 29 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 139.86 2 141.86 162.41 4 166.41 166.41 3
6 1/ U23 23 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3+ 141.94 6 147.94 136.64 56 192.64 192.64 2
7 1/ ZM 28 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 1 999 999.00 147.34 8 155.34 155.34 1
8 DM 30 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
9 ZS 27 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
10 ZS 25 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0