Výsledková listina

Závod32. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů
Číslo17084
Datum24.06.17
Ředitel závoduRadka Bačáková
Vrchní rozhodčíAlois Kuna
Disciplínaslalom
OrganizátorKK Rakovník

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 34 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. MT 87.91 0 87.91 87.10 0 87.10 87.10 189
2 1/ VM 16 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 2 94.72 0 94.72 91.68 2 93.68 93.68 179
2 1/ DM 36 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2+ 93.68 0 93.68 96.16 2 98.16 98.16 174
4 35 9018 KARÁSEK Petr 1986 USK Pha 2+ 92.07 2 94.07 93.39 2 95.39 95.39 169
5 2/ VM 33 33014 CHOD David 1982 Blovice 99.28 2 101.28 98.00 0 98.00 98.00 164
6 57 12009 SUCHÝ Matěj 1986 Dukla B. 3+ 98.70 0 98.70 98.27 0 98.27 98.27 159
7 2/ DM 37 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 96.68 2 98.68 94.80 4 98.80 98.80 154
8 1/ ZS 39 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 99.04 0 99.04 107.28 52 159.28 159.28 149
9 1/ V 19 9060 POLLERT Jaroslav 1971 USK Pha 2 97.70 2 99.70 102.35 2 104.35 104.35 144
10 2/ V 18 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 2 103.20 0 103.20 100.04 0 100.04 100.04 139
11 3/ VM 9 9095 JIRAS Marek 1976 USK Pha 2 99.62 2 101.62 98.12 2 100.12 100.12 134
12 4/ VM 8 129025 RAŠNER Martin 1980 Šumperk 2 112.80 4 116.80 102.61 0 102.61 102.61 129
13 3/ V 11 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 107.27 0 107.27 102.66 2 104.66 104.66 124
14 4/ V 1 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2 102.93 2 104.93 109.92 6 115.92 115.92 119
15 5/ V 2 9108 KREMR Patrik 1972 USK Pha 2 104.39 2 106.39 105.80 0 105.80 105.80 114
16 2/ ZS 51 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3+ 106.03 0 106.03 105.75 2 107.75 107.75 109
17 6/ V 6 8010 KAŠPAR Martin 1967 SKŽižkov 2 109.24 4 113.24 107.87 0 107.87 107.87 104
18 3/ DM 46 12070 KOLÁČEK Petr 2001 Dukla B. 2 108.06 0 108.06 107.60 2 109.60 109.60 99
19 5/ VM 14 78014 PEŠTA Jan 1981 L.Tábor 2 113.66 4 117.66 108.03 2 110.03 110.03 94
20 7/ V 3 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 315.01 2 317.01 110.32 0 110.32 110.32 89
21 3/ ZS 53 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3+ 119.97 2 121.97 106.74 4 110.74 110.74 84
22 4/ DM 49 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 3+ 110.40 8 118.40 106.77 4 110.77 110.77 79
23 1/ ZM 41 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 2 108.84 2 110.84 116.34 56 172.34 172.34 74
24 6/ VM 7 78005 PRCHLÍK Jiří 1978 L.Tábor 2 109.43 2 111.43 113.79 50 163.79 163.79 69
25 7/ VM 10 185006 SVÍTIL Vladan 1974 Postřelm 2 110.45 2 112.45 112.22 4 116.22 116.22 64
26 4/ ZS 38 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 106.58 6 112.58 110.13 6 116.13 116.13 59
27 5/ ZS 40 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 2 113.15 0 113.15 112.95 0 112.95 112.95 54
28 1/ VS 24 23059 KUNA Alois 1960 SKVS ČB 3+ 113.79 0 113.79 112.21 2 114.21 114.21 49
29 2/ ZM 42 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 112.35 4 116.35 111.20 4 115.20 115.20 44
30 5/ DM 44 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 111.29 4 115.29 113.55 6 119.55 119.55 39
31 2/ VS 12 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 129.57 2 131.57 115.49 0 115.49 115.49 34
32 6/ DM 45 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 2 111.67 4 115.67 136.44 50 186.44 186.44 29
33 54 17056 VÁCHA Viktor 1985 Rakovník 3+ 115.88 0 115.88 114.55 2 116.55 116.55 28
34 8/ VM 5 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 111.90 4 115.90 111.58 8 119.58 119.58 27
35 3/ VS 17 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 127.16 4 131.16 116.90 0 116.90 116.90 26
36 9/ VM 13 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 116.94 0 116.94 120.01 6 126.01 126.01 25
37 10/ VM 31 48010 MATĚJÁK Petr 1973 Klášter. 123.57 4 127.57 115.35 2 117.35 117.35 24
38 8/ V 28 77007 ŠKRANC Jiří 1965 Kotva B. 3 120.56 6 126.56 118.05 0 118.05 118.05 23
39 9/ V 20 18001 KEŠ Miroslav 1967 Veselí/L 3+ 114.74 4 118.74 136.43 4 140.43 140.43 22
40 4/ VS 23 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 118.70 2 120.70 132.31 2 134.31 134.31 21
41 6/ ZS 56 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3+ 118.38 54 172.38 119.66 2 121.66 121.66 20
42 62 48068 VOLÁK Jaroslav 1990 Klášter. 114.98 54 168.98 118.78 4 122.78 122.78 19
43 7/ ZS 55 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3+ 123.16 4 127.16 125.69 6 131.69 131.69 18
44 11/ VM 27 97022 ŘEŽÁBEK Martin 1973 RK Troja 3 125.30 2 127.30 127.68 2 129.68 129.68 17
45 7/ DM 61 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 124.99 10 134.99 126.71 2 128.71 128.71 16
46 10/ V 29 88003 ŠERÝ Michal 1971 Rožátov 3 129.16 2 131.16 155.09 152 307.09 307.09 15
47 5/ VS 21 34020 MULAČ Oldřich 1961 Hubertus 3+ 144.57 2 146.57 125.34 6 131.34 131.34 14
48 8/ DM 59 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3 146.24 60 206.24 127.38 4 131.38 131.38 13
49 8/ ZS 52 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3+ 128.04 4 132.04 132.53 4 136.53 136.53 12
50 6/ VS 15 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 2 154.95 2 156.95 131.93 2 133.93 133.93 11
51 3/ ZM 48 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3+ 122.74 12 134.74 131.36 52 183.36 183.36 10
52 9/ ZS 47 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 136.58 6 142.58 129.91 10 139.91 139.91 9
53 50 23027 VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB 3+ 128.17 12 140.17 136.55 6 142.55 142.55 8
54 7/ VS 30 43068 ŠRÁMEK Jaroslav 1957 Č.Lípa 3 140.27 0 140.27 154.36 4 158.36 158.36 7
55 10/ ZS 58 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 138.46 10 148.46 149.50 54 203.50 203.50 6
56 12/ VM 25 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 3 146.72 6 152.72 4 999 999.00 999.00 5
57 1/ U23 43 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 102.76 50 152.76 105.08 206 311.08 311.08 4
58 13/ VM 26 34022 SMETÁNKA Radek 1976 Hubertus 3 151.06 354 505.06 154.48 6 160.48 160.48 3
59 14/ VM 66 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3+ 162.73 66 228.73 160.93 6 166.93 166.93 2
60 11/ ZS 60 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3 142.45 106 248.45 157.42 12 169.42 169.42 1
61 4/ ZM 64 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 156.43 154 310.43 172.46 8 180.46 180.46 0
62 5/ ZM 63 57068 PILAŘ Vít 2006 Pardub. 168.14 62 230.14 169.66 64 233.66 233.66 0
63 1/ DS 65 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 211.50 112 323.50 181.13 110 291.13 291.13 0
64 VS 32 17007 HOLÝ Jiří 1957 Rakovník 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
65 V 22 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
66 VM 4 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 37 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 96.94 4 100.94 96.09 0 96.09 96.09 107
2 1/ VM 32 9059 PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 2 99.51 0 99.51 99.25 2 101.25 101.25 102
3 2/ DM 52 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 100.69 2 102.69 100.28 0 100.28 100.28 97
4 1/ ZS 44 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2 103.62 0 103.62 102.45 0 102.45 102.45 92
5 3/ DM 69 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 104.75 0 104.75 110.46 2 112.46 112.46 87
6 2/ VM 33 7035 VESELÁ Linda 1980 Tech.Pha 3+ 105.24 2 107.24 105.40 0 105.40 105.40 82
7 4/ DM 45 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 2 103.62 2 105.62 105.18 2 107.18 107.18 77
8 5/ DM 62 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3+ 106.94 0 106.94 105.88 0 105.88 105.88 72
9 47 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 108.13 0 108.13 112.05 6 118.05 118.05 67
10 1/ U23 41 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 113.66 4 117.66 106.50 2 108.50 108.50 62
11 2/ ZS 48 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 108.86 0 108.86 125.38 4 129.38 129.38 57
12 6/ DM 43 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 2 105.95 4 109.95 114.36 0 114.36 114.36 52
13 3/ ZS 46 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 108.99 2 110.99 111.20 0 111.20 111.20 47
14 39 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 109.14 2 111.14 108.71 58 166.71 166.71 42
15 4/ ZS 50 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 2 111.64 0 111.64 109.21 2 111.21 111.21 37
16 7/ DM 40 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 2 112.54 0 112.54 113.20 4 117.20 117.20 32
17 1/ V 34 1021 KOTOVSKÁ Karolina 1970 Boh.Pha 113.94 0 113.94 115.31 2 117.31 117.31 27
18 1/ ZM 55 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 114.02 0 114.02 113.72 6 119.72 119.72 22
19 5/ ZS 51 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 2 118.38 2 120.38 115.98 2 117.98 117.98 17
20 2/ ZM 61 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3+ 121.70 4 125.70 117.58 4 121.58 121.58 16
21 6/ ZS 42 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 2 119.92 2 121.92 118.84 8 126.84 126.84 15
22 7/ ZS 49 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 2 116.70 8 124.70 118.15 4 122.15 122.15 14
23 2/ V 70 9097 ŘÍHOVÁ Magda 1970 USK Pha 125.11 0 125.11 125.51 0 125.51 125.51 13
24 1/ DS 63 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3+ 121.87 6 127.87 116.42 54 170.42 170.42 12
25 3/ VM 35 17002 ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 Rakovník 133.70 6 139.70 128.65 0 128.65 128.65 11
26 8/ DM 38 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 2 136.83 4 140.83 120.97 8 128.97 128.97 10
27 3/ ZM 56 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 3+ 127.78 4 131.78 123.41 6 129.41 129.41 9
28 8/ ZS 54 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3+ 129.13 6 135.13 127.15 4 131.15 131.15 8
29 9/ DM 67 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 3 151.68 58 209.68 127.20 4 131.20 131.20 7
30 10/ DM 64 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3+ 131.42 6 137.42 130.81 4 134.81 134.81 6
31 2/ U23 53 17001 KUHNOVÁ Anežka 1998 Rakovník 3+ 130.48 6 136.48 143.48 10 153.48 153.48 5
32 4/ ZM 58 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3+ 138.99 4 142.99 133.56 4 137.56 137.56 4
33 5/ ZM 60 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 3+ 139.07 4 143.07 134.96 4 138.96 138.96 3
34 3/ V 36 48072 TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter. 160.37 6 166.37 141.44 0 141.44 141.44 2
35 11/ DM 66 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 3 130.68 66 196.68 135.13 8 143.13 143.13 1
36 9/ ZS 57 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3+ 141.23 2 143.23 103.43 252 355.43 355.43 0
37 6/ ZM 65 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 156.42 60 216.42 1 999 999.00 999.00 0
38 12/ DM 68 57064 PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 138.85 156 294.85 1 999 999.00 999.00 0
39 ZS 59 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
40 VM 31 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 12 12009 12049 SUCHÝ Matěj SUCHÝ Ondřej 1986 1979 Dukla B. Dukla B. 1 100.16 2 102.16 96.49 2 98.49 98.49 57
2 1/ VM 2 9095 9060 JIRAS Marek POLLERT Jaroslav 1976 1971 USK Pha USK Pha 1 100.82 6 106.82 96.47 4 100.47 100.47 47
3 1/ U23 15 17027 9040 PETERKA Adam PECHLÁT Hynek 1996 1995 Rakovník USK Pha 2 104.37 2 106.37 102.27 2 104.27 104.27 37
4 14 12001 12029 HILGERT Luboš RAK Tomáš 1986 1989 Dukla B. Dukla B. 102.89 2 104.89 110.27 56 166.27 166.27 27
5 1/ V 4 42019 17007 PECHLÁT Hynek HOLÝ Jiří 1971 1957 Sušice Rakovník 2 133.60 54 187.60 121.97 0 121.97 121.97 22
6 2/ V 6 1021 8010 KOTOVSKÁ Karolina KAŠPAR Martin 1970 1967 Boh.Pha SKŽižkov 1 124.46 0 124.46 120.59 56 176.59 176.59 17
7 11 17042 17037 VEJVODA Vojtěch HEGER Kryštof 1999 1992 Rakovník Rakovník 149.40 56 205.40 124.13 10 134.13 134.13 12
8 1/ ZS 8 23071 23135 PRÜHER Vojtěch ŠEDIVÝ Vít 2006 2004 SKVS ČB SKVS ČB 3 126.84 8 134.84 132.00 10 142.00 142.00 7
9 2/ VM 3 34020 34017 MULAČ Oldřich LEPÍK Filip 1961 1976 Hubertus Hubertus 134.58 4 138.58 132.67 56 188.67 188.67 6
10 2/ ZS 9 60054 60047 BEIER Alva BEIER Matouš 2005 2004 Trutnov Trutnov 3 134.69 4 138.69 154.28 14 168.28 168.28 5
11 1/ ZM 13 9130 9036 JIRAS Filip ČERNÍK Štěpán 2005 2006 USK Pha USK Pha 3 140.53 10 150.53 150.97 16 166.97 166.97 4
12 3/ VM 5 30022 30011 VÁLEK Michal KUBEŠ Vladimír 1974 1961 VS Tábor VS Tábor 2 154.99 60 214.99 148.17 6 154.17 154.17 3
13 1/ VS 1 23059 23076 KUNA Alois PARANIAK Jan 1960 1951 SKVS ČB SKVS ČB 3 166.26 10 176.26 155.36 10 165.36 165.36 2
14 1/ DM 10 9134 9123 FRENCL Josef HOUSKA Jan 2002 2001 USK Pha USK Pha 2 129.78 52 181.78 138.59 60 198.59 198.59 1
15 2/ DM 7 1030 1114 NOVÁK Filip KIRCHNER David 2002 2002 Boh.Pha Boh.Pha 180.18 68 248.18 1 999 999.00 999.00 0
16 3/ V 16 17025 17020 PETERKA Vít MINAŘÍK Miroslav 1969 1955 Rakovník Rakovník 3 1 999 999.00 150.46 206 356.46 356.46 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 40 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. 1 79.55 2 81.55 79.15 0 79.15 79.15 380
2 1/ VM 1 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 83.02 0 83.02 82.04 0 82.04 82.04 370
3 1/ DS 42 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 89.45 54 143.45 87.14 0 87.14 87.14 360
4 2/ DS 45 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 87.02 2 89.02 85.23 2 87.23 87.23 350
5 1/ U23 132 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 96.92 4 100.92 84.18 4 88.18 88.18 340
6 2/ VM 13 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2 92.02 0 92.02 88.61 0 88.61 88.61 335
7 3/ VM 28 34017 LEPÍK Filip 1976 Hubertus 3+ 89.98 0 89.98 89.55 0 89.55 89.55 330
8 2/ U23 41 17027 PETERKA Adam 1996 Rakovník 2+ 89.95 2 91.95 90.52 0 90.52 90.52 325
9 4/ VM 4 14042 GORECKÝ Petr 1981 Kralupy 2 91.54 4 95.54 91.13 0 91.13 91.13 320
10 5/ VM 27 14048 ŘEJHA Jiří 1981 Kralupy 3+ 91.97 0 91.97 91.18 0 91.18 91.18 315
11 1/ DM 48 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 87.41 4 91.41 85.40 6 91.40 91.40 310
12 2/ DM 61 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 97.44 4 101.44 91.50 0 91.50 91.50 305
13 6/ VM 17 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2 92.22 2 94.22 91.55 0 91.55 91.55 300
14 3/ DM 63 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 87.92 4 91.92 88.93 4 92.93 92.93 295
15 1/ V 3 34026 TŮMA Martin 1972 Hubertus 2 92.56 0 92.56 91.56 8 99.56 99.56 290
16 92 61020 MĚCHURA Jiří 1987 Třebech. 3+ 92.84 0 92.84 92.64 2 94.64 94.64 285
17 2/ V 9 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2 95.08 0 95.08 92.99 0 92.99 92.99 280
18 4/ DM 52 12046 PROCHÁZKA Josef 2002 Dukla B. 2 92.27 2 94.27 98.97 4 102.97 102.97 275
19 3/ DS 57 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 92.49 2 94.49 91.07 4 95.07 95.07 270
20 1/ ZS 43 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 96.04 0 96.04 98.25 2 100.25 100.25 265
21 3/ V 6 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 95.68 2 97.68 96.13 0 96.13 96.13 260
22 5/ DM 66 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 2 99.72 6 105.72 96.27 0 96.27 96.27 255
23 6/ DM 75 12018 ŠOREL Martin 2001 Dukla B. 2 92.57 6 98.57 93.00 4 97.00 97.00 250
24 125 17037 HEGER Kryštof 1992 Rakovník 97.08 0 97.08 102.31 4 106.31 106.31 245
25 4/ DS 60 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 2 97.44 0 97.44 94.51 4 98.51 98.51 240
26 3/ U23 77 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 97.55 0 97.55 108.05 2 110.05 110.05 235
27 7/ VM 12 78006 PRCHLÍK Michal 1981 L.Tábor 2 99.83 4 103.83 98.04 0 98.04 98.04 230
28 7/ DM 59 1114 KIRCHNER David 2002 Boh.Pha 2 94.18 4 98.18 97.25 4 101.25 101.25 225
29 5/ DS 65 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 92.80 6 98.80 94.36 4 98.36 98.36 220
30 4/ V 5 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 2 100.50 2 102.50 98.66 0 98.66 98.66 215
31 6/ DS 76 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 101.75 4 105.75 96.90 2 98.90 98.90 210
32 8/ DM 74 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 2 99.75 8 107.75 95.25 4 99.25 99.25 205
33 9/ DM 49 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 2 103.57 8 111.57 99.32 0 99.32 99.32 200
34 8/ VM 15 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 101.40 0 101.40 100.29 0 100.29 100.29 195
35 5/ V 7 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 98.41 2 100.41 121.70 2 123.70 123.70 190
36 10/ DM 71 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 2 99.25 2 101.25 104.86 2 106.86 106.86 185
37 11/ DM 78 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 99.77 4 103.77 99.69 2 101.69 101.69 180
38 2/ ZS 54 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 104.58 6 110.58 101.90 0 101.90 101.90 175
39 3/ ZS 46 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 109.33 8 117.33 102.26 0 102.26 102.26 170
40 9/ VM 14 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 101.57 2 103.57 98.71 4 102.71 102.71 165
41 4/ ZS 96 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3+ 113.00 6 119.00 103.25 0 103.25 103.25 160
42 97 61008 JEREMIAŠ Jan 1985 Třebech. 3+ 101.36 2 103.36 102.95 4 106.95 106.95 155
43 12/ DM 44 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 2 102.54 14 116.54 101.51 2 103.51 103.51 150
44 1/ ZM 47 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 2 103.52 0 103.52 104.78 4 108.78 108.78 145
45 5/ ZS 70 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 2 122.86 8 130.86 99.72 4 103.72 103.72 140
46 4/ U23 50 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 2 100.61 6 106.61 104.38 0 104.38 104.38 135
47 6/ ZS 72 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 2 96.53 8 104.53 98.47 6 104.47 104.47 130
48 7/ ZS 67 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 106.06 8 114.06 103.11 2 105.11 105.11 125
49 5/ U23 136 17028 PETERKA Jáchym 1998 Rakovník 3+ 99.41 6 105.41 110.76 2 112.76 112.76 120
50 13/ DM 83 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 3+ 117.74 6 123.74 103.66 2 105.66 105.66 115
51 107 14005 DOLISTA Jan 1987 Kralupy 3 103.61 4 107.61 103.73 2 105.73 105.73 110
52 6/ V 10 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 105.48 4 109.48 104.47 2 106.47 106.47 105
53 10/ VM 22 11002 KOVÁŘ Zbyněk 1977 KK Brand 3+ 107.38 2 109.38 104.48 2 106.48 106.48 100
54 7/ DS 53 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 2 103.78 8 111.78 102.69 4 106.69 106.69 95
55 14/ DM 58 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 117.82 8 125.82 105.39 2 107.39 107.39 90
56 11/ VM 18 7034 VYHNÁNEK Jiří 1974 Tech.Pha 3+ 107.90 4 111.90 105.72 2 107.72 107.72 85
57 12/ VM 135 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 3+ 111.34 2 113.34 107.75 0 107.75 107.75 80
58 2/ ZM 102 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3+ 108.21 0 108.21 107.54 2 109.54 109.54 75
59 8/ ZS 79 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 102.23 6 108.23 101.96 50 151.96 151.96 70
60 15/ DM 64 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 2 110.52 6 116.52 102.53 6 108.53 108.53 65
61 1/ VS 21 34019 MACEČEK Dušan 1962 Hubertus 3+ 107.10 2 109.10 107.14 2 109.14 109.14 64
62 8/ DS 82 61017 KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech. 3+ 109.78 0 109.78 115.19 4 119.19 119.19 63
63 9/ ZS 68 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 2 110.90 4 114.90 108.08 2 110.08 110.08 62
64 2/ VS 2 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 2 108.63 2 110.63 112.45 2 114.45 114.45 61
65 10/ ZS 134 61025 MAREK Matyáš 2003 Třebech. 3 114.23 4 118.23 108.93 2 110.93 110.93 60
66 13/ VM 16 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 109.39 52 161.39 111.06 0 111.06 111.06 59
67 14/ VM 23 91008 HORÁK David 1976 Heletag 3+ 108.49 4 112.49 107.21 4 111.21 111.21 58
68 11/ ZS 93 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3+ 106.11 6 112.11 107.30 4 111.30 111.30 57
69 12/ ZS 73 38014 ČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz 2 107.76 4 111.76 112.61 2 114.61 114.61 56
70 9/ DS 100 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3+ 112.41 4 116.41 110.18 2 112.18 112.18 55
71 16/ DM 95 129017 ŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk 3+ 114.07 6 120.07 112.82 0 112.82 112.82 54
72 3/ VS 20 34036 PROCHÁZKA Miloš 1954 Hubertus 3+ 120.12 4 124.12 113.31 0 113.31 113.31 53
73 13/ ZS 81 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3+ 105.48 8 113.48 109.76 154 263.76 263.76 52
74 7/ V 11 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 2 111.76 2 113.76 113.39 4 117.39 117.39 51
75 103 35023 JACOŠ Pavel 1988 Sláv.KV 3+ 129.87 6 135.87 112.17 2 114.17 114.17 50
76 14/ ZS 56 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 2 112.31 2 114.31 112.58 2 114.58 114.58 49
77 15/ VM 8 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 110.60 4 114.60 100.47 50 150.47 150.47 48
78 3/ ZM 99 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3+ 120.03 6 126.03 112.63 2 114.63 114.63 47
79 17/ DM 80 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3+ 113.00 2 115.00 112.05 54 166.05 166.05 46
80 16/ VM 24 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 3+ 111.19 4 115.19 112.12 6 118.12 118.12 45
81 15/ ZS 62 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 2 106.91 52 158.91 115.62 2 117.62 117.62 44
82 4/ ZM 86 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3+ 149.25 8 157.25 118.08 0 118.08 118.08 43
83 16/ ZS 51 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 2 105.18 58 163.18 114.32 4 118.32 118.32 42
84 17/ VM 29 78003 KOTRBA Tomáš 1977 L.Tábor 3+ 120.26 12 132.26 116.54 2 118.54 118.54 41
85 4/ VS 34 34021 NEUWIRTH Josef 1961 Hubertus 3 117.18 2 119.18 119.44 4 123.44 123.44 40
86 5/ VS 30 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 3+ 114.12 6 120.12 124.48 2 126.48 126.48 39
87 18/ DM 101 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 3+ 123.61 14 137.61 116.17 4 120.17 120.17 38
88 6/ VS 19 129022 PULTERA Zbyněk 1958 Šumperk 3+ 134.20 0 134.20 118.18 2 120.18 120.18 37
89 7/ VS 25 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 120.45 0 120.45 127.06 4 131.06 131.06 36
90 10/ DS 84 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 3+ 112.39 54 166.39 116.63 4 120.63 120.63 35
91 5/ ZM 94 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3+ 121.45 6 127.45 120.67 0 120.67 120.67 34
92 19/ DM 88 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3+ 114.82 6 120.82 113.75 54 167.75 167.75 33
93 20/ DM 110 1030 NOVÁK Filip 2002 Boh.Pha 3 120.65 10 130.65 117.04 4 121.04 121.04 32
94 18/ VM 36 60028 JEZVINA Václav 1973 Trutnov 3 116.53 6 122.53 131.68 2 133.68 133.68 31
95 6/ ZM 98 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3+ 119.94 4 123.94 115.57 8 123.57 123.57 30
96 122 35024 KUBÁT Jiří 1988 Sláv.KV 3 119.58 4 123.58 152.23 8 160.23 160.23 29
97 7/ ZM 85 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 3+ 123.66 4 127.66 119.63 4 123.63 123.63 28
98 8/ ZM 87 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 3+ 139.45 8 147.45 119.90 4 123.90 123.90 27
99 17/ ZS 121 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3 113.07 204 317.07 116.95 8 124.95 124.95 26
100 18/ ZS 55 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 2 120.86 6 126.86 120.34 52 172.34 172.34 25
101 9/ ZM 89 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 147.44 14 161.44 123.17 4 127.17 127.17 24
102 10/ ZM 120 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3 124.87 4 128.87 127.28 6 133.28 133.28 23
103 19/ ZS 91 9149 PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha 3+ 124.88 4 128.88 125.39 6 131.39 131.39 22
104 20/ ZS 115 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 121.04 8 129.04 126.33 4 130.33 130.33 21
105 8/ VS 38 34046 SVOBODA Jan 1946 Hubertus 126.73 4 130.73 132.05 4 136.05 136.05 20
106 9/ VS 35 38004 KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz 3 127.62 6 133.62 131.25 8 139.25 139.25 19
107 133 9053 BUCHTEL Michal 1986 USK Pha 1 86.54 52 138.54 84.53 50 134.53 134.53 18
108 21/ ZS 112 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 3 125.26 10 135.26 155.04 10 165.04 165.04 17
109 22/ ZS 119 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 3 174.47 8 182.47 132.46 8 140.46 140.46 16
110 10/ VS 31 17038 HEGER Miroslav 1955 Rakovník 3 136.63 4 140.63 150.30 52 202.30 202.30 15
111 23/ ZS 109 11061 KÖRNER Adam 2004 KK Brand 3 134.27 8 142.27 134.89 6 140.89 140.89 14
112 24/ ZS 106 11068 ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand 3 138.40 10 148.40 133.40 8 141.40 141.40 13
113 8/ V 26 30049 VANĚK Martin 1971 VS Tábor 3+ 163.48 54 217.48 140.29 6 146.29 146.29 12
114 19/ VM 37 17041 JÁRA Leoš 1974 Rakovník 132.32 108 240.32 145.54 2 147.54 147.54 11
115 9/ V 33 129034 ROUČA Jaroslav 1970 Šumperk 3 1 999 999.00 145.92 2 147.92 147.92 10
116 11/ ZM 111 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 3 142.30 6 148.30 123.99 50 173.99 173.99 9
117 21/ DM 104 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 3 145.54 104 249.54 146.92 2 148.92 148.92 8
118 12/ ZM 90 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3+ 146.12 4 150.12 139.68 10 149.68 149.68 7
119 25/ ZS 124 11070 TARABA Matyáš 2004 KK Brand 134.84 104 238.84 145.88 6 151.88 151.88 6
120 13/ ZM 105 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 120.69 56 176.69 146.25 6 152.25 152.25 5
121 26/ ZS 69 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 2 105.40 52 157.40 129.73 204 333.73 333.73 4
122 14/ ZM 114 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 3 178.27 10 188.27 147.81 12 159.81 159.81 3
123 15/ ZM 128 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 150.75 162 312.75 160.27 0 160.27 160.27 2
124 123 57065 CINKO Radek 1993 Pardub. 152.38 158 310.38 125.01 50 175.01 175.01 1
125 22/ DM 116 9002 MED Kryštof 2002 USK Pha 3 173.41 8 181.41 188.78 356 544.78 544.78 0
126 27/ ZS 113 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 3 132.44 60 192.44 143.12 66 209.12 209.12 0
127 23/ DM 108 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 3 137.07 112 249.07 128.17 112 240.17 240.17 0
128 16/ ZM 126 57025 JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 157.34 164 321.34 169.86 108 277.86 277.86 0
129 127 17036 HEGER Mikuláš 1990 Rakovník 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
130 ZM 118 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
131 DM 117 30069 ČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
132 VM 39 11001 STEJSKAL Ondřej 1975 KK Brand 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
133 VS 32 78001 JILMA Ivan 1957 L.Tábor 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 30 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 113.43 2 115.43 110.65 2 112.65 112.65 21
2 1/ ZS 21 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 114.60 2 116.60 122.78 6 128.78 128.78 16
3 2/ DM 24 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3+ 116.84 0 116.84 149.88 56 205.88 205.88 11
4 2/ ZS 22 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 134.50 0 134.50 126.90 2 128.90 128.90 6
5 3/ DM 26 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 3+ 135.06 2 137.06 137.84 4 141.84 141.84 5
6 3/ ZS 29 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 129.65 8 137.65 144.61 0 144.61 144.61 4
7 4/ ZS 27 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3 158.09 6 164.09 136.18 4 140.18 140.18 3
8 1/ ZM 28 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 146.02 0 146.02 1 999 999.00 999.00 2
9 1/ U23 23 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3+ 156.22 2 158.22 140.06 108 248.06 248.06 1
10 ZS 25 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0