Výsledková listina

ZávodMČR žáků ve sjezdu ČPj + 3.ČPž veřejný závod
Číslo17082
Datum18.06.17
Ředitel závoduZbyněk Schreiber
Vrchní rozhodčíLuděk Roleček
Disciplínasjezd
OrganizátorVodní sporty Desná

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čpž čpj om
1 1/ DS 1 24015 SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml. 1 59:59.99 0 75 47
2 1/ DM 3 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 2 59:59.99 0 68 39
3 2/ DS 2 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 1 59:59.99 0 62 31
4 2/ DM 4 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 2 59:59.99 0 57 27
5 3/ DM 8 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 3 59:59.99 0 53 23
6 1/ ZS 10 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 59:59.99 75 49 19
7 1/ U23 35 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 59:59.99 0 0 15
8 4/ DM 7 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 2 59:59.99 0 46 14
9 2/ ZS 12 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 59:59.99 68 43 13
10 3/ ZS 9 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 59:59.99 62 40 12
11 4/ ZS 33 132005 SMILEK Jiří 2003 Val.Mez. 59:59.99 57 37 11
12 5/ DM 11 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 59:59.99 0 35 10
13 5/ ZS 17 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 59:59.99 53 33 9
14 6/ ZS 13 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 59:59.99 49 31 8
15 1/ ZM 18 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 59:59.99 46 29 7
16 7/ ZS 20 116095 SALAJ František 2004 Litovel 59:59.99 43 27 6
17 2/ ZM 19 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 59:59.99 40 25 5
18 8/ ZS 22 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 59:59.99 37 23 4
19 3/ ZM 21 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 59:59.99 35 21 3
20 9/ ZS 25 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 59:59.99 33 19 2
21 10/ ZS 24 57054 VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 59:59.99 31 17 1
22 11/ ZS 14 57087 FENCL Jáchym 2003 Pardub. 3 59:59.99 29 15 0
23 4/ ZM 28 116098 GEPRT David 2005 Litovel 59:59.99 27 14 0
24 5/ ZM 32 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 59:59.99 25 13 0
25 6/ ZM 26 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 59:59.99 23 12 0
26 12/ ZS 23 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 59:59.99 21 11 0
27 13/ ZS 27 63062 VIRAGH Tomáš 2004 Týniště 59:59.99 19 10 0
28 7/ ZM 29 63063 BEK Matyáš 2006 Týniště 59:59.99 17 9 0
29 8/ ZM 31 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 59:59.99 15 8 0
30 9/ ZM 30 63061 BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 59:59.99 14 7 0
31 U23 34 112001 KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž 59:59.99 0 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čpž čpj om
1 1/ DS 3 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 2 59:59.99 0 75 114
2 2/ DS 5 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 1 59:59.99 0 68 106
3 3/ DS 1 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 59:59.99 0 62 98
4 1/ DM 2 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 59:59.99 0 57 90
5 2/ DM 4 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 1 59:59.99 0 53 82
6 1/ ZS 7 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 59:59.99 75 49 74
7 3/ DM 13 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2 59:59.99 0 46 66
8 1/ VM 45 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 59:59.99 0 0 62
9 4/ DM 9 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 59:59.99 0 43 58
10 2/ ZS 15 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 2 59:59.99 68 40 54
11 3/ ZS 20 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 2 59:59.99 62 37 50
12 5/ DM 10 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 59:59.99 0 35 46
13 4/ DS 6 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 59:59.99 0 33 42
14 1/ U23 43 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 59:59.99 0 0 38
15 4/ ZS 8 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 59:59.99 57 31 34
16 6/ DM 14 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 59:59.99 0 29 30
17 1/ ZM 12 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2 59:59.99 53 27 26
18 5/ ZS 21 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 59:59.99 49 25 22
19 6/ ZS 22 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 59:59.99 46 23 18
20 2/ ZM 23 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3 59:59.99 43 21 17
21 7/ ZS 16 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 2 59:59.99 40 19 16
22 5/ DS 11 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3 59:59.99 0 17 15
23 2/ VM 42 59008 LACINOVÁ Leona 1974 Semily 3 59:59.99 0 0 14
24 6/ DS 18 132024 BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez. 3 59:59.99 0 15 13
25 8/ ZS 34 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 59:59.99 37 14 12
26 3/ ZM 29 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 3 59:59.99 35 13 11
27 9/ ZS 25 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 59:59.99 33 12 10
28 10/ ZS 33 39027 MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz 59:59.99 31 11 9
29 4/ ZM 28 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 3 59:59.99 29 10 8
30 5/ ZM 24 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 59:59.99 27 9 7
31 6/ ZM 26 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 59:59.99 25 8 6
32 7/ DM 19 57064 PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 3 59:59.99 0 7 5
33 7/ ZM 39 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 59:59.99 23 6 4
34 8/ DM 31 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 59:59.99 0 5 3
35 11/ ZS 35 39029 ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz 59:59.99 21 4 2
36 8/ ZM 27 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 3 59:59.99 19 3 1
37 12/ ZS 36 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 59:59.99 17 2 0
38 9/ ZM 37 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 59:59.99 15 1 0
39 9/ DM 32 119216 DOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 59:59.99 0 0 0
40 10/ ZM 41 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 59:59.99 14 0 0
41 11/ ZM 38 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 59:59.99 13 0 0
42 12/ ZM 40 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 59:59.99 12 0 0
43 U23 46 132034 BAYEROVÁ Barbora 1998 Val.Mez. 1 59:59.99 0 0 0
44 U23 44 132054 HUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez. 2 59:59.99 0 0 0
45 DS 30 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 59:59.99 0 0 0
46 DS 17 116080 VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel 3 59:59.99 0 0 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čpž čpj om
1 87 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc MT 59:59.99 0 0 161
2 1/ U23 86 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno MT 59:59.99 0 0 153
3 1/ DS 1 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 1 59:59.99 0 75 145
4 2/ DS 2 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 1 59:59.99 0 68 137
5 1/ DM 5 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 59:59.99 0 62 129
6 3/ DS 4 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 1 59:59.99 0 57 121
7 4/ DS 3 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 1 59:59.99 0 53 113
8 2/ DM 10 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 59:59.99 0 49 105
9 3/ DM 8 1114 KIRCHNER David 2002 Boh.Pha 2 59:59.99 0 46 97
10 2/ U23 85 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 59:59.99 0 0 93
11 5/ DS 11 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 1 59:59.99 0 43 89
12 6/ DS 12 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 59:59.99 0 40 85
13 4/ DM 16 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 2 59:59.99 0 37 81
14 7/ DS 6 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 59:59.99 0 35 77
15 1/ ZS 35 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 59:59.99 75 33 73
16 2/ ZS 36 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 59:59.99 68 31 69
17 8/ DS 7 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 59:59.99 0 29 65
18 9/ DS 9 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 2 59:59.99 0 27 61
19 1/ VS 84 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 59:59.99 0 0 57
20 5/ DM 22 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 3 59:59.99 0 25 53
21 6/ DM 14 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 59:59.99 0 23 49
22 7/ DM 31 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 59:59.99 0 21 45
23 8/ DM 30 1030 NOVÁK Filip 2002 Boh.Pha 59:59.99 0 19 41
24 3/ ZS 37 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 59:59.99 62 17 40
25 4/ ZS 38 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 59:59.99 57 15 39
26 1/ VM 83 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 59:59.99 0 0 38
27 9/ DM 13 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 2 59:59.99 0 14 37
28 1/ ZM 41 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 59:59.99 53 13 36
29 5/ ZS 68 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3 59:59.99 49 12 35
30 2/ ZM 46 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 59:59.99 46 11 34
31 6/ ZS 39 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 59:59.99 43 10 33
32 3/ ZM 45 1106 CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 59:59.99 40 9 32
33 10/ DM 28 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 59:59.99 0 8 31
34 11/ DM 24 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 3 59:59.99 0 7 30
35 12/ DM 33 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 59:59.99 0 6 29
36 7/ ZS 42 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 59:59.99 37 5 28
37 13/ DM 27 57092 SKALICKÝ Aleš 2002 Pardub. 3 59:59.99 0 4 27
38 8/ ZS 40 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 59:59.99 35 3 26
39 9/ ZS 72 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 59:59.99 33 2 25
40 14/ DM 29 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 3 59:59.99 0 1 24
41 10/ ZS 70 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 59:59.99 31 0 23
42 15/ DM 26 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 59:59.99 0 0 22
43 11/ ZS 48 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 59:59.99 29 0 21
44 12/ ZS 63 11068 ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand 59:59.99 27 0 20
45 13/ ZS 43 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 59:59.99 25 0 19
46 14/ ZS 69 11070 TARABA Matyáš 2004 KK Brand 59:59.99 23 0 18
47 15/ ZS 53 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 59:59.99 21 0 17
48 16/ ZS 44 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 59:59.99 19 0 16
49 17/ ZS 51 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 3 59:59.99 17 0 15
50 18/ ZS 50 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 3 59:59.99 15 0 14
51 4/ ZM 55 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 59:59.99 14 0 13
52 5/ ZM 47 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 3 59:59.99 13 0 12
53 19/ ZS 49 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 3 59:59.99 12 0 11
54 6/ ZM 59 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 59:59.99 11 0 10
55 7/ ZM 52 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 59:59.99 10 0 9
56 8/ ZM 57 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 3 59:59.99 9 0 8
57 20/ ZS 56 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 3 59:59.99 8 0 7
58 21/ ZS 61 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 3 59:59.99 7 0 6
59 22/ ZS 60 63062 VIRAGH Tomáš 2004 Týniště 59:59.99 6 0 5
60 23/ ZS 54 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 59:59.99 5 0 4
61 9/ ZM 64 63063 BEK Matyáš 2006 Týniště 59:59.99 4 0 3
62 10/ ZM 80 1111 PELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha 59:59.99 3 0 2
63 16/ DM 88 60065 STEHLÍK Alexander 2002 Trutnov 59:59.99 0 0 1
64 11/ ZM 82 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 59:59.99 2 0 0
65 12/ ZM 77 57025 JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 59:59.99 1 0 0
66 13/ ZM 62 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 59:59.99 0 0 0
67 14/ ZM 75 116086 STRATIL Filip 2006 Litovel 59:59.99 0 0 0
68 15/ ZM 76 64056 ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 59:59.99 0 0 0
69 16/ ZM 81 24044 POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml. 59:59.99 0 0 0
70 17/ ZM 67 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 3 59:59.99 0 0 0
71 24/ ZS 73 119217 SYSLO Jiří 2003 Olomouc 59:59.99 0 0 0
72 25/ ZS 66 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 3 59:59.99 0 0 0
73 18/ ZM 74 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 59:59.99 0 0 0
74 19/ ZM 78 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 59:59.99 0 0 0
75 20/ ZM 79 63061 BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 59:59.99 0 0 0
76 26/ ZS 65 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 3 59:59.99 0 0 0
77 ZS 71 119211 KELNAR Matěj 2004 Olomouc 59:59.99 0 0 0
78 ZM 58 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 59:59.99 0 0 0
79 DS 34 119200 TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc 59:59.99 0 0 0
80 DM 25 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 3 59:59.99 0 0 0
81 DM 20 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 59:59.99 0 0 0
82 DM 19 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 59:59.99 0 0 0
83 DS 18 57090 BOUČEK Stanislav 1999 Pardub. 2 59:59.99 0 0 0
84 DM 17 119086 LÁTAL Filip 2001 Olomouc 2 59:59.99 0 0 0
85 DM 15 24053 KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml. 2 59:59.99 0 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čpž čpj om
1 1/ DM 1 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 59:59.99 0 75 41
2 1/ DS 3 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 2 59:59.99 0 68 33
3 1/ ZS 7 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 59:59.99 75 62 25
4 2/ DM 5 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 59:59.99 0 57 21
5 2/ DS 6 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 59:59.99 0 53 17
6 2/ ZS 8 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 59:59.99 68 49 13
7 1/ ZM 9 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 59:59.99 62 46 9
8 3/ DS 2 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 59:59.99 0 43 8
9 3/ ZS 10 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 59:59.99 57 40 7
10 4/ ZS 11 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 3 59:59.99 53 37 6
11 3/ DM 4 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 59:59.99 0 35 5
12 5/ ZS 15 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 59:59.99 49 33 4
13 6/ ZS 12 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 3 59:59.99 46 31 3
14 2/ ZM 14 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 59:59.99 43 29 2
15 3/ ZM 16 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 59:59.99 40 27 1
16 4/ ZM 18 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 59:59.99 37 25 0
17 5/ ZM 19 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 59:59.99 35 23 0
18 7/ ZS 17 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 59:59.99 33 21 0
19 6/ ZM 13 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 59:59.99 31 19 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čpž čpj om
1 1/ DS 2 1113 49018 ZAPLETAL Mikuláš KYZLÍK Milan 2000 1999 Boh.Pha Roudnice 1 59:59.99 0 75 32
2 2/ DS 1 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 1 59:59.99 0 68 24
3 1/ U23 25 129014 57005 WALTER Jakub RUFFER Matěj 1998 1999 Šumperk Pardub. 2 59:59.99 0 0 16
4 1/ DM 9 119143 119159 HALA Jiří JANŮ Filip 2002 2002 Olomouc Olomouc 59:59.99 0 62 12
5 2/ DM 5 24053 24072 KLEIN Pavel ONDŘICH Václav 2001 2001 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 59:59.99 0 57 11
6 3/ DM 4 132004 132005 ŠVÉDA Daniel SMILEK Jiří 2002 2003 Val.Mez. Val.Mez. 3 59:59.99 0 53 10
7 1/ ZS 12 24055 24042 MAREŠ Jakub VEJNAR Samuel 2003 2005 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 59:59.99 75 49 9
8 4/ DM 6 64002 64003 HRNČÍŘ Jakub HRNČÍŘ Vojtěch 2001 2001 Vys.Mýto Vys.Mýto 3 59:59.99 0 46 8
9 5/ DM 11 1114 1030 KIRCHNER David NOVÁK Filip 2002 2002 Boh.Pha Boh.Pha 59:59.99 0 43 7
10 2/ ZS 14 60054 60047 BEIER Alva BEIER Matouš 2005 2004 Trutnov Trutnov 59:59.99 68 40 6
11 1/ ZM 19 116094 116098 PAPULA Jan GEPRT David 2005 2005 Litovel Litovel 59:59.99 62 37 5
12 3/ ZS 15 119152 119154 GÁBRLÍK Jakub MRÁKA Jan 2004 2004 Olomouc Olomouc 59:59.99 57 35 4
13 4/ ZS 16 57036 57087 NĚMEC Radek FENCL Jáchym 2004 2003 Pardub. Pardub. 3 59:59.99 53 33 3
14 2/ ZM 17 1106 1111 CARDOSELLI Tomáš PELIKÁN Václav 2005 2005 Boh.Pha Boh.Pha 59:59.99 49 31 2
15 2/ U23 24 11023 11044 BÁČOVÁ Michaela ŠTIBRÁNYI Kateřina 1998 2000 KK Brand KK Brand 59:59.99 0 0 1
16 3/ ZM 23 119118 119197 ŠOTEK Adam ŠTYBNAR Vojtěch 2005 2005 Olomouc Olomouc 59:59.99 46 29 0
17 4/ ZM 22 57075 57086 ŠŤASTNÝ Matěj PLÁŠIL Hynek 2005 2006 Pardub. Pardub. 59:59.99 43 27 0
18 5/ ZS 18 116088 116097 ŠMAKAL Petr VODÁK Norbert 2003 2004 Litovel Litovel 59:59.99 40 25 0
19 6/ ZS 7 57025 57054 JIŘÍK Matěj VESELÝ Ondřej 2005 2004 Pardub. Pardub. 3 59:59.99 37 23 0
20 7/ ZS 21 116086 116095 STRATIL Filip SALAJ František 2006 2004 Litovel Litovel 59:59.99 35 21 0
21 8/ ZS 13 119094 119142 RUDORFER Martin HRADEC Matěj 2003 2003 Olomouc Olomouc 59:59.99 33 19 0
22 5/ ZM 20 119171 119187 JAROŠ Michael POMAJBÍK Filip 2006 2006 Olomouc Olomouc 59:59.99 31 17 0
23 DM 10 129013 129017 WALTER David ŘEZNÍK Vít 2001 2001 Šumperk Šumperk 59:59.99 0 0 0
24 DS 8 132009 132058 ŠKORŇA Adam KŘENEK Jakub 2000 1999 Val.Mez. Val.Mez. 59:59.99 0 0 0
25 DS 3 57081 57080 ŽENKA Martin ŽENKA Ondra 2000 2000 Pardub. Pardub. 2 59:59.99 0 0 0