Výsledková listina

Závod6. Český pohár Skupiny ČEZ ve vodním slalomu – MČR U23
Číslo17078
Datum11.06.17
Ředitel závoduMiloslav Říha
Vrchní rozhodčíLenka Kutá
Disciplínaslalom
OrganizátorUSK Praha

FOR

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
2 6 0 88.09 0 88.09 5.00 0 0
3 7 0 89.39 4 93.39 5.00 0 0
4 18 0 95.70 0 95.70 5.00 0 0
5 5 0 89.32 8 97.32 5.00 0 0
6 3 0 95.42 2 97.42 5.00 0 0
7 29 0 94.69 4 98.69 5.00 0 0
8 27 0 93.01 6 99.01 5.00 0 0
9 25 0 99.69 0 99.69 5.00 0 0
10 20 0 88.31 12 100.31 5.00 0 0
11 14 0 100.10 2 102.10 5.00 0 0
1 26 0 100.38 2 102.38 5.00 0 0
2 28 0 96.28 10 106.28 5.00 0 0
3 17 0 102.25 6 108.25 5.00 0 0
4 16 0 102.80 6 108.80 5.00 0 0
5 4 0 103.09 8 111.09 5.00 0 0
6 9 0 114.60 14 128.60 5.00 0 0
7 12 0 121.05 8 129.05 5.00 0 0
8 15 0 119.44 12 131.44 5.00 0 0
9 22 0 126.16 6 132.16 5.00 0 0
10 21 0 84.38 52 136.38 5.00 0 0
11 1 0 140.30 0 140.30 5.00 0 0
12 19 0 91.59 50 141.59 5.00 0 0
13 11 0 134.10 8 142.10 5.00 0 0
14 8 0 88.40 56 144.40 5.00 0 0
15 24 0 93.82 52 145.82 5.00 0 0
16 10 0 97.56 52 149.56 5.00 0 0
17 23 0 108.09 54 162.09 5.00 0 0
18 13 0 114.90 56 170.90 5.00 0 0
19 2 0 114.12 58 172.12 5.00 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1/ U23 2 12067 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Dukla B. MT 114.31 4 118.31 114.47 0 114.47 114.47 75
2 1/ DM 7 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 130.60 6 136.60 114.71 0 114.71 114.71 68
3 1/ DS 6 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 111.20 0 111.20 111.04 4 115.04 115.04 62
4 2/ U23 3 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 124.78 4 128.78 114.55 2 116.55 116.55 57
5 1/ ZS 10 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 130.44 10 140.44 126.28 4 130.28 130.28 53
6 3/ U23 5 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 1 123.25 8 131.25 125.11 6 131.11 131.11 49
7 2/ DS 8 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 1 132.82 14 146.82 128.78 8 136.78 136.78 46
8 4 12047 JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B. 1 110.01 6 116.01 114.62 52 166.62 166.62 43
9 2/ DM 13 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 166.87 6 172.87 164.60 8 172.60 172.60 40
10 2/ ZS 17 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 162.22 6 168.22 174.17 10 184.17 184.17 37
11 3/ DS 9 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 168.06 12 180.06 126.61 14 140.61 140.61 35
12 3/ ZS 12 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 172.21 108 280.21 146.53 10 156.53 156.53 33
13 1/ ZM 15 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 169.63 6 175.63 152.49 8 160.49 160.49 31
14 4/ ZS 14 125043 PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 VSKRájec 2+ 227.56 118 345.56 168.78 16 184.78 184.78 29
15 4/ U23 16 121056 KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava 2+ 165.24 56 221.24 151.76 110 261.76 261.76 27

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1/ U23 9 119117 CHALOUPKA Václav 1998 Olomouc 1 93.35 2 95.35 90.46 0 90.46 90.46 75
2 2/ U23 3 9068 ROHAN Lukáš 1995 USK Pha MT 92.24 2 94.24 89.36 2 91.36 91.36 68
3 3/ U23 10 9038 VĚTROVSKÝ Jan 1997 USK Pha 1 94.99 2 96.99 91.72 0 91.72 91.72 62
4 1/ DS 12 9081 LHOTA Matyáš 1999 USK Pha 1 95.51 0 95.51 92.35 0 92.35 92.35 57
5 2/ DS 15 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 1 94.01 0 94.01 93.55 0 93.55 93.55 53
6 4/ U23 11 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 94.71 0 94.71 89.56 4 93.56 93.56 49
7 1 9032 GEBAS Vítězslav 1984 USK Pha MT 91.85 2 93.85 92.56 2 94.56 94.56 46
8 8 12020 JORDÁN František 1991 Dukla B. 1 92.88 2 94.88 93.46 2 95.46 95.46 43
9 6 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 96.34 0 96.34 92.86 4 96.86 96.86 40
10 1/ VM 4 9035 JEŽEK Stanislav 1976 USK Pha 1 93.00 2 95.00 96.76 4 100.76 100.76 37
11 5 12039 JÁNĚ Michal 1986 Dukla B. 1 93.02 4 97.02 89.71 4 93.71 93.71 35
12 19 9001 BUSTA Jan 1989 USK Pha 1 98.40 2 100.40 92.71 2 94.71 94.71 33
13 2/ VM 16 9021 HAVLÍČEK Jan 1982 USK Pha 1 120.51 154 274.51 95.71 0 95.71 95.71 31
14 2 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. MT 94.90 4 98.90 93.80 2 95.80 95.80 29
15 21 9018 KARÁSEK Petr 1986 USK Pha 2+ 97.44 54 151.44 95.47 2 97.47 97.47 27
16 5/ U23 17 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 1 95.48 8 103.48 93.60 4 97.60 97.60 25
17 3/ VM 7 9033 MAŠEK Jan 1978 USK Pha 1 97.71 2 99.71 97.46 4 101.46 101.46 23
18 31 97014 HROBSKÝ Milan 1983 RK Troja 2+ 98.28 2 100.28 108.49 0 108.49 108.49 21
19 6/ U23 13 12031 LERCH Adam 1998 Dukla B. 1 96.63 6 102.63 97.55 4 101.55 101.55 19
20 4/ VM 35 12030 RAŠEK Michal 1977 Dukla B. 2+ 100.80 2 102.80 102.02 4 106.02 106.02 17
21 30 12044 FOUKAL Pavel 1987 Dukla B. 2+ 102.79 6 108.79 102.94 0 102.94 102.94 15
22 3/ DS 23 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2+ 100.53 6 106.53 102.91 2 104.91 104.91 14
23 4/ DS 25 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 98.59 8 106.59 101.78 4 105.78 105.78 13
24 7/ U23 24 9056 SVOBODA Adam 1994 USK Pha 2+ 103.99 2 105.99 103.30 4 107.30 107.30 12
25 20 9098 MALÝ Vojtěch 1986 USK Pha 1 104.77 6 110.77 104.44 2 106.44 106.44 11
26 5/ DS 34 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 105.83 60 165.83 104.53 2 106.53 106.53 10
27 8/ U23 26 9037 PEXA Jakub 1994 USK Pha 2+ 104.49 4 108.49 105.89 52 157.89 157.89 9
28 9/ U23 14 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 117.54 50 167.54 106.55 2 108.55 108.55 8
29 10/ U23 18 121073 MRŮZEK Jakub 1995 KK Opava 1 113.76 58 171.76 108.15 2 110.15 110.15 7
30 1/ ZS 39 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 108.01 8 116.01 106.55 4 110.55 110.55 6
31 5/ VM 28 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 108.62 8 116.62 107.16 10 117.16 117.16 5
32 1/ DM 36 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2+ 118.40 4 122.40 111.74 6 117.74 117.74 4
33 2/ ZS 40 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 123.39 4 127.39 116.18 4 120.18 120.18 3
34 11/ U23 22 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 105.62 16 121.62 97.63 58 155.63 155.63 2
35 2/ DM 37 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 115.00 12 127.00 113.68 8 121.68 121.68 1
36 3/ DM 42 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 2 126.82 60 186.82 122.27 2 124.27 124.27 0
37 4/ DM 44 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 3+ 114.56 106 220.56 121.32 10 131.32 131.32 0
38 5/ DM 38 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 131.89 60 191.89 119.47 12 131.47 131.47 0
39 1/ V 32 97021 KUČERA Tomáš 1970 RK Troja 2+ 127.84 62 189.84 130.52 6 136.52 136.52 0
40 3/ ZS 43 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3+ 140.22 14 154.22 127.14 60 187.14 187.14 0
41 6/ DM 41 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3+ 146.35 56 202.35 117.79 60 177.79 177.79 0
42 VM 27 45001 INDRUCH Tomáš 1976 KVS HK 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1 12024 12025 KAŠPAR Jonáš ŠINDLER Marek 1991 1992 Dukla B. Dukla B. MT 97.80 2 99.80 94.18 2 96.18 96.18 75
2 1/ U23 5 12019 12014 HEGER Vojtěch HEGER Tomáš 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 1 111.99 4 115.99 100.65 0 100.65 100.65 68
3 3 9160 9173 KOPLÍK Tomáš VRZÁŇ Jakub 1986 1987 USK Pha USK Pha MT 103.82 2 105.82 98.94 4 102.94 102.94 62
4 2/ U23 4 12057 12033 MRŮZEK Vojta KAŠPAR Albert 1998 1998 Dukla B. Dukla B. 1 110.47 4 114.47 104.69 2 106.69 106.69 57
5 2 12022 12023 KARLOVSKÝ Ondřej JÁNĚ Jakub 1991 1990 Dukla B. Dukla B. MT 100.95 2 102.95 108.15 0 108.15 108.15 53
6 3/ U23 18 121030 121032 MRÁZEK Jan ROUSEK Tomáš 1998 1997 KK Opava KK Opava 2 114.68 4 118.68 112.69 6 118.69 118.69 49
7 4/ U23 7 1113 1112 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Boh.Pha Boh.Pha 1 122.44 0 122.44 115.51 10 125.51 125.51 46
8 12 9043 12035 MEDŘICKÝ Ludvík MACÁŠEK Tomáš 1992 1992 USK Pha Dukla B. 1 127.42 6 133.42 116.15 54 170.15 170.15 43
9 1/ DS 15 36019 66016 POHANKA Vít WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 123.84 10 133.84 116.11 58 174.11 174.11 40
10 9 12049 12009 SUCHÝ Ondřej SUCHÝ Matěj 1979 1986 Dukla B. Dukla B. 1 122.82 2 124.82 116.21 102 218.21 218.21 37
11 2/ DS 6 119122 119097 VRUBLOVSKÝ Jan NOVOTNÝ Petr 1999 2000 Olomouc Olomouc 1 121.98 14 135.98 111.66 6 117.66 117.66 35
12 10 23039 23133 POSPÍCHAL Radek WEBER Oldřich 1994 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 127.55 12 139.55 134.51 10 144.51 144.51 33
13 16 48068 48081 VOLÁK Jaroslav KOČÍ Martin 1990 1991 Klášter. Klášter. 2 133.14 20 153.14 DSQ.00 999 999.00 999.00 31
14 1/ ZS 19 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 2 222.49 18 240.49 163.20 16 179.20 179.20 29
15 5/ U23 14 17027 9040 PETERKA Adam PECHLÁT Hynek 1996 1995 Rakovník USK Pha 2 1 999 999.00 127.47 60 187.47 187.47 27
16 DM 17 9121 9123 MAJER Kryštof HOUSKA Jan 2001 2001 USK Pha USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
17 V 13 77003 8010 KLIMUŠKIN Pavel KAŠPAR Martin 1964 1967 Kotva B. SKŽižkov 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
18 11 9014 9048 HRADÍLEK Václav VLČEK Jan 1982 1990 USK Pha USK Pha 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
19 8 9047 132040 GOTVALD Robert FUSEK Radomír 1990 1990 USK Pha Val.Mez. 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1/ V 3 12008 HILGERTOVÁ Štěpána 1968 Dukla B. MT 104.58 4 108.58 95.69 0 95.69 95.69 75
2 1/ U23 6 9024 HILGERTOVÁ Amálie 1997 USK Pha 1 99.35 2 101.35 94.03 2 96.03 96.03 68
3 4 9013 VOJTOVÁ Veronika 1990 USK Pha 1 101.33 0 101.33 96.65 0 96.65 96.65 62
4 2/ U23 7 12063 VALÍKOVÁ Barbora 1994 Dukla B. 1 101.68 0 101.68 98.89 0 98.89 98.89 57
5 3/ U23 12 9182 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 USK Pha 1 105.27 2 107.27 98.99 0 98.99 98.99 53
6 1 9150 KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 USK Pha MT 99.05 0 99.05 97.62 2 99.62 99.62 49
7 13 12045 ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B. 1 101.12 4 105.12 97.80 2 99.80 99.80 46
8 4/ U23 5 12067 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Dukla B. 1 103.57 4 107.57 99.81 2 101.81 101.81 43
9 1/ DM 10 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 1 104.51 4 108.51 102.18 2 104.18 104.18 40
10 5/ U23 2 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice MT 98.24 0 98.24 98.60 6 104.60 104.60 37
11 6/ U23 11 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 112.21 6 118.21 100.05 4 104.05 104.05 35
12 2/ DM 21 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 117.57 6 123.57 105.31 2 107.31 107.31 33
13 7/ U23 9 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 104.94 6 110.94 106.53 2 108.53 108.53 31
14 3/ DM 16 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 125.11 4 129.11 106.93 4 110.93 110.93 29
15 1/ DS 17 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 110.99 0 110.99 113.33 4 117.33 117.33 27
16 2/ DS 14 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 114.42 4 118.42 109.87 2 111.87 111.87 25
17 3/ DS 18 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 2+ 112.07 0 112.07 108.09 4 112.09 112.09 23
18 4/ DM 22 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 128.52 58 186.52 110.35 4 114.35 114.35 21
19 8/ U23 19 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 2+ 117.39 2 119.39 136.94 4 140.94 140.94 19
20 5/ DM 15 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 115.98 4 119.98 113.66 8 121.66 121.66 17
21 1/ VM 27 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 161.04 106 267.04 122.34 4 126.34 126.34 15
22 1/ ZS 25 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 134.32 2 136.32 125.49 2 127.49 127.49 14
23 4/ DS 28 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 141.68 56 197.68 121.95 8 129.95 129.95 13
24 5/ DS 20 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 124.99 6 130.99 107.24 56 163.24 163.24 12
25 6/ DM 24 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 142.24 4 146.24 181.73 12 193.73 193.73 11
26 7/ DM 32 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 163.58 12 175.58 153.26 6 159.26 159.26 10
27 6/ DS 23 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 2+ 125.57 58 183.57 160.00 8 168.00 168.00 9
28 1/ ZM 31 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 163.31 8 171.31 163.80 12 175.80 175.80 8

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 9 9162 PRSKAVEC Jiří 1993 USK Pha 1 82.44 2 84.44 80.08 0 80.08 80.08 75
2 2 9055 TUNKA Ondřej 1990 USK Pha MT 84.53 0 84.53 81.04 0 81.04 81.04 68
3 1 9091 PŘINDIŠ Vít 1989 USK Pha MT 83.03 0 83.03 81.56 2 83.56 83.56 62
4 3 9042 HRADÍLEK Vavřinec 1987 USK Pha MT 82.39 0 82.39 83.73 0 83.73 83.73 57
5 6 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 1 82.40 2 84.40 82.20 2 84.20 84.20 53
6 1/ DS 12 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 89.41 0 89.41 85.57 0 85.57 85.57 49
7 2/ DS 26 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2+ 89.13 0 89.13 87.36 0 87.36 87.36 46
8 1/ U23 21 9183 VAŠINA Jiří 1994 USK Pha 2+ 87.50 2 89.50 87.84 0 87.84 87.84 43
9 3/ DS 14 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 1 89.35 0 89.35 88.21 56 144.21 144.21 40
10 4 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. 1 86.20 2 88.20 84.89 100 184.89 184.89 37
11 5 12036 ORNST Zdeněk 1990 Dukla B. 1 85.88 4 89.88 4 999 999.00 999.00 35
12 4/ DS 17 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 1 89.41 2 91.41 89.62 2 91.62 91.62 33
13 1/ DM 22 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2+ 87.78 8 95.78 89.70 2 91.70 91.70 31
14 2/ U23 20 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 1 90.19 2 92.19 95.35 100 195.35 195.35 29
15 1/ VM 16 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 96.74 0 96.74 90.58 2 92.58 92.58 27
16 30 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 93.66 2 95.66 90.74 2 92.74 92.74 25
17 2/ VM 23 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 2+ 92.86 2 94.86 91.12 2 93.12 93.12 23
18 25 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 96.13 2 98.13 91.20 2 93.20 93.20 21
19 3/ U23 15 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 89.53 4 93.53 94.40 0 94.40 94.40 19
20 4/ U23 18 12042 MAIKRANZ Alexandr 1997 Dukla B. 1 89.94 4 93.94 90.46 6 96.46 96.46 17
21 7 12028 KUBRIČAN Lukáš 1984 Dukla B. 1 89.99 54 143.99 90.11 4 94.11 94.11 15
22 5/ U23 27 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 90.41 4 94.41 94.48 2 96.48 96.48 14
23 6/ U23 33 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 2+ 92.65 2 94.65 92.26 8 100.26 100.26 13
24 7/ U23 19 121030 MRÁZEK Jan 1998 KK Opava 1 92.99 2 94.99 DSQ.00 999 999.00 999.00 12
25 5/ DS 43 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 2 93.14 2 95.14 97.78 6 103.78 103.78 11
26 28 119147 DUPAL Jiří 1991 Olomouc 2+ 95.55 2 97.55 93.90 2 95.90 95.90 10
27 8 12002 MASLAŇÁK Tomáš 1990 Dukla B. 1 90.11 6 96.11 89.43 202 291.43 291.43 9
28 36 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 98.58 2 100.58 98.00 0 98.00 98.00 8
29 24 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 98.50 108 206.50 94.55 4 98.55 98.55 7
30 10 49047 ZAJÍC Ondřej 1990 Roudnice 1 90.86 8 98.86 4 999 999.00 999.00 6
31 8/ U23 29 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 95.05 10 105.05 95.44 4 99.44 99.44 5
32 9/ U23 31 9026 RAŠKA Jan 1995 USK Pha 2+ 99.31 2 101.31 101.18 0 101.18 101.18 4
33 6/ DS 42 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 95.26 6 101.26 110.91 8 118.91 118.91 3
34 7/ DS 34 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 106.10 56 162.10 99.53 2 101.53 101.53 2
35 8/ DS 40 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 101.34 2 103.34 101.92 2 103.92 103.92 1
36 9/ DS 41 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 99.54 4 103.54 104.20 10 114.20 114.20 0
37 10/ DS 38 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 97.70 6 103.70 96.32 10 106.32 106.32 0
38 11/ DS 39 9058 BERAN Václav 2000 USK Pha 2 102.57 2 104.57 99.10 10 109.10 109.10 0
39 10/ U23 32 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 2+ 99.37 6 105.37 99.41 110 209.41 209.41 0
40 2/ DM 44 9080 RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha 3+ 108.89 4 112.89 117.18 4 121.18 121.18 0
41 11/ U23 13 9077 MATĚJKA Michael 1997 USK Pha 1 99.95 50 149.95 94.51 56 150.51 150.51 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1 12023 12067 JÁNĚ Jakub FIŠEROVÁ Tereza 1990 1998 Dukla B. Dukla B. MT 112.83 8 120.83 111.71 0 111.71 111.71 75
2 3 9013 9033 VOJTOVÁ Veronika MAŠEK Jan 1990 1978 USK Pha USK Pha 119.04 10 129.04 117.17 2 119.17 119.17 68
3 4 9182 9173 FOLTYSOVÁ Sabina VRZÁŇ Jakub 1996 1987 USK Pha USK Pha MT 128.89 16 144.89 117.37 14 131.37 131.37 62
4 1/ U23 5 12031 12064 LERCH Adam MATULKOVÁ Jana 1998 1996 Dukla B. Dukla B. 128.85 18 146.85 131.89 60 191.89 191.89 57
5 2 12029 12063 RAK Tomáš VALÍKOVÁ Barbora 1989 1994 Dukla B. Dukla B. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0