Výsledková listina

Závod5. Český pohár Skupiny ČEZ ve vodním slalomu - MČR dospělých
Číslo17077
Datum10.06.17
Ředitel závoduMiloslav Říha
Vrchní rozhodčíLenka Kutá
Disciplínaslalom
OrganizátorUSK Praha

FOR

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
2 5 0 91.81 0 91.81 5.00 0 0
3 8 0 90.34 4 94.34 5.00 0 0
4 3 0 99.09 2 101.09 5.00 0 0
5 9 0 95.39 6 101.39 5.00 0 0
6 4 0 104.93 2 106.93 5.00 0 0
7 7 0 105.41 2 107.41 5.00 0 0
8 1 0 119.73 6 125.73 5.00 0 0
9 6 0 91.75 58 149.75 5.00 0 0
10 2 0 95.33 56 151.33 5.00 0 0
11 10 0 114.12 104 218.12 5.00 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 4 12047 JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B. 1 114.91 2 116.91 114.14 2 116.14 116.14 75
2 1/ DM 7 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 148.34 100 248.34 116.07 2 118.07 118.07 68
3 1/ DS 6 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 122.28 4 126.28 116.39 2 118.39 118.39 62
4 1/ ZS 10 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 142.03 4 146.03 125.07 0 125.07 125.07 57
5 1/ U23 2 12067 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Dukla B. MT 118.24 0 118.24 132.49 0 132.49 132.49 53
6 2/ DS 8 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 1 128.43 2 130.43 138.82 4 142.82 142.82 49
7 1/ ZM 15 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 166.87 8 174.87 155.66 6 161.66 161.66 46
8 2/ U23 5 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 1 137.83 2 139.83 114.95 56 170.95 170.95 43
9 3/ U23 3 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 120.81 2 122.81 118.29 54 172.29 172.29 40
10 2/ ZS 17 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 183.42 10 193.42 188.25 8 196.25 196.25 37
11 2/ DM 13 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 167.46 104 271.46 171.99 10 181.99 181.99 35
12 3/ DS 9 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 189.70 66 255.70 174.46 20 194.46 194.46 33
13 4/ U23 16 121056 KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava 2+ 182.94 114 296.94 172.10 66 238.10 238.10 31
14 3/ ZS 12 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 169.38 114 283.38 206.64 66 272.64 272.64 29
15 4/ ZS 14 125043 PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 VSKRájec 2+ 165.43 162 327.43 252.22 68 320.22 320.22 27

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1/ U23 3 9068 ROHAN Lukáš 1995 USK Pha MT 94.94 0 94.94 91.15 0 91.15 91.15 75
2 2/ U23 9 119117 CHALOUPKA Václav 1998 Olomouc 1 96.56 0 96.56 92.40 0 92.40 92.40 68
3 1 9032 GEBAS Vítězslav 1984 USK Pha MT 95.56 0 95.56 92.54 0 92.54 92.54 62
4 2 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. MT 94.98 0 94.98 93.56 0 93.56 93.56 57
5 5 12039 JÁNĚ Michal 1986 Dukla B. 1 96.97 0 96.97 92.23 2 94.23 94.23 53
6 6 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 95.76 2 97.76 95.76 0 95.76 95.76 49
7 19 9001 BUSTA Jan 1989 USK Pha 1 97.49 4 101.49 94.35 2 96.35 96.35 46
8 1/ VM 4 9035 JEŽEK Stanislav 1976 USK Pha 1 97.96 2 99.96 95.62 2 97.62 97.62 43
9 8 12020 JORDÁN František 1991 Dukla B. 1 97.90 0 97.90 94.06 6 100.06 100.06 40
10 3/ U23 13 12031 LERCH Adam 1998 Dukla B. 1 95.93 0 95.93 97.01 4 101.01 101.01 37
11 4/ U23 14 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 101.57 2 103.57 95.85 0 95.85 95.85 35
12 30 12044 FOUKAL Pavel 1987 Dukla B. 2+ 105.75 0 105.75 101.18 0 101.18 101.18 33
13 21 9018 KARÁSEK Petr 1986 USK Pha 2+ 102.06 0 102.06 97.65 4 101.65 101.65 31
13 1/ DS 15 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 1 105.52 54 159.52 99.65 2 101.65 101.65 29
15 5/ U23 17 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 1 98.34 4 102.34 100.51 254 354.51 354.51 27
16 6/ U23 10 9038 VĚTROVSKÝ Jan 1997 USK Pha 1 95.28 8 103.28 96.62 6 102.62 102.62 25
17 2/ VM 7 9033 MAŠEK Jan 1978 USK Pha 1 98.82 4 102.82 104.37 2 106.37 106.37 23
18 3/ VM 16 9021 HAVLÍČEK Jan 1982 USK Pha 1 102.07 2 104.07 104.04 2 106.04 106.04 21
19 7/ U23 24 9056 SVOBODA Adam 1994 USK Pha 2+ 105.14 8 113.14 104.63 0 104.63 104.63 19
20 4/ VM 35 12030 RAŠEK Michal 1977 Dukla B. 2+ 105.66 2 107.66 105.24 4 109.24 109.24 17
21 31 97014 HROBSKÝ Milan 1983 RK Troja 2+ 107.54 4 111.54 104.65 4 108.65 108.65 15
22 2/ DS 25 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 104.64 102 206.64 104.81 4 108.81 108.81 14
23 3/ DS 34 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 108.58 10 118.58 108.95 0 108.95 108.95 13
24 8/ U23 22 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 103.70 6 109.70 108.58 108 216.58 216.58 12
25 4/ DS 23 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2+ 108.22 2 110.22 115.56 10 125.56 125.56 11
26 9/ U23 18 121073 MRŮZEK Jakub 1995 KK Opava 1 110.34 8 118.34 105.65 6 111.65 111.65 10
27 5/ VM 27 45001 INDRUCH Tomáš 1976 KVS HK 2+ 122.71 8 130.71 108.60 4 112.60 112.60 9
28 1/ ZS 39 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 111.43 4 115.43 114.98 6 120.98 120.98 8
29 1/ DM 36 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2+ 114.35 2 116.35 113.46 12 125.46 125.46 7
30 6/ VM 28 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 113.90 4 117.90 111.75 12 123.75 123.75 6
31 2/ DM 44 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 3+ 114.17 104 218.17 109.97 8 117.97 117.97 5
32 1/ V 32 97021 KUČERA Tomáš 1970 RK Troja 2+ 122.44 2 124.44 117.01 8 125.01 125.01 4
33 3/ DM 41 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3+ 131.85 10 141.85 118.19 10 128.19 128.19 3
34 2/ ZS 40 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 122.94 6 128.94 131.43 8 139.43 139.43 2
35 4/ DM 38 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 134.61 8 142.61 124.75 6 130.75 130.75 1
36 5/ DS 12 9081 LHOTA Matyáš 1999 USK Pha 1 97.64 50 147.64 100.71 106 206.71 206.71 0
37 10/ U23 11 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 100.74 52 152.74 115.22 356 471.22 471.22 0
38 3/ ZS 43 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3+ 161.62 106 267.62 144.86 8 152.86 152.86 0
39 11/ U23 26 9037 PEXA Jakub 1994 USK Pha 2+ 106.30 58 164.30 107.14 58 165.14 165.14 0
40 20 9098 MALÝ Vojtěch 1986 USK Pha 1 110.38 54 164.38 4 999 999.00 999.00 0
41 5/ DM 37 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 113.45 58 171.45 116.40 160 276.40 276.40 0
42 6/ DM 42 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 2 121.56 58 179.56 137.92 216 353.92 353.92 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 2 12022 12023 KARLOVSKÝ Ondřej JÁNĚ Jakub 1991 1990 Dukla B. Dukla B. MT 104.33 4 108.33 101.00 2 103.00 103.00 75
2 3 9160 9173 KOPLÍK Tomáš VRZÁŇ Jakub 1986 1987 USK Pha USK Pha MT 104.76 0 104.76 103.89 2 105.89 105.89 68
3 1/ U23 4 12057 12033 MRŮZEK Vojta KAŠPAR Albert 1998 1998 Dukla B. Dukla B. 1 109.70 4 113.70 110.21 2 112.21 112.21 62
4 1/ DS 6 119122 119097 VRUBLOVSKÝ Jan NOVOTNÝ Petr 1999 2000 Olomouc Olomouc 1 121.79 6 127.79 114.75 4 118.75 118.75 57
5 2/ U23 5 12019 12014 HEGER Vojtěch HEGER Tomáš 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 1 118.11 2 120.11 115.76 4 119.76 119.76 53
6 3/ U23 18 121030 121032 MRÁZEK Jan ROUSEK Tomáš 1998 1997 KK Opava KK Opava 2 122.32 2 124.32 118.71 6 124.71 124.71 49
7 9 12049 12009 SUCHÝ Ondřej SUCHÝ Matěj 1979 1986 Dukla B. Dukla B. 1 124.43 6 130.43 123.97 4 127.97 127.97 46
8 2/ DS 15 36019 66016 POHANKA Vít WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 123.60 10 133.60 120.40 10 130.40 130.40 43
9 1 12024 12025 KAŠPAR Jonáš ŠINDLER Marek 1991 1992 Dukla B. Dukla B. MT 100.95 4 104.95 99.34 52 151.34 151.34 40
10 10 23039 23133 POSPÍCHAL Radek WEBER Oldřich 1994 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 138.31 12 150.31 141.28 24 165.28 165.28 37
11 4/ U23 7 1113 1112 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Boh.Pha Boh.Pha 1 129.21 58 187.21 117.29 12 129.29 129.29 35
12 12 9043 12035 MEDŘICKÝ Ludvík MACÁŠEK Tomáš 1992 1992 USK Pha Dukla B. 1 148.50 6 154.50 124.35 6 130.35 130.35 33
13 16 48068 48081 VOLÁK Jaroslav KOČÍ Martin 1990 1991 Klášter. Klášter. 2 148.31 12 160.31 144.69 78 222.69 222.69 31
14 5/ U23 14 17027 9040 PETERKA Adam PECHLÁT Hynek 1996 1995 Rakovník USK Pha 2 152.60 112 264.60 151.79 12 163.79 163.79 29
15 1/ ZS 19 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 2 198.03 18 216.03 192.77 72 264.77 264.77 27
16 DM 17 9121 9123 MAJER Kryštof HOUSKA Jan 2001 2001 USK Pha USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
17 V 13 77003 8010 KLIMUŠKIN Pavel KAŠPAR Martin 1964 1967 Kotva B. SKŽižkov 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
18 11 9014 9048 HRADÍLEK Václav VLČEK Jan 1982 1990 USK Pha USK Pha 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
19 8 9047 132040 GOTVALD Robert FUSEK Radomír 1990 1990 USK Pha Val.Mez. 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1/ U23 2 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice MT 102.28 0 102.28 94.57 4 98.57 98.57 75
2 1 9150 KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 USK Pha MT 97.97 0 97.97 96.37 4 100.37 100.37 68
3 4 9013 VOJTOVÁ Veronika 1990 USK Pha 1 103.23 2 105.23 102.04 0 102.04 102.04 62
4 2/ U23 6 9024 HILGERTOVÁ Amálie 1997 USK Pha 1 102.20 2 104.20 102.14 2 104.14 104.14 57
5 3/ U23 12 9182 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 USK Pha 1 109.57 0 109.57 105.25 2 107.25 107.25 53
6 13 12045 ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B. 1 108.99 2 110.99 103.36 4 107.36 107.36 49
7 4/ U23 5 12067 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Dukla B. 1 107.80 0 107.80 101.68 52 153.68 153.68 46
8 5/ U23 7 12063 VALÍKOVÁ Barbora 1994 Dukla B. 1 101.58 2 103.58 105.83 50 155.83 155.83 43
9 1/ V 3 12008 HILGERTOVÁ Štěpána 1968 Dukla B. MT 101.08 2 103.08 104.13 54 158.13 158.13 40
10 6/ U23 11 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 103.86 0 103.86 101.49 104 205.49 205.49 37
11 1/ DM 21 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 126.47 8 134.47 108.34 4 112.34 112.34 35
12 2/ DM 10 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 1 109.04 4 113.04 121.46 52 173.46 173.46 33
13 1/ DS 17 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 109.18 4 113.18 120.91 8 128.91 128.91 31
14 3/ DM 16 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 109.46 4 113.46 108.84 6 114.84 114.84 29
15 4/ DM 22 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 110.77 4 114.77 113.28 2 115.28 115.28 27
16 5/ DM 15 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 115.86 0 115.86 114.06 6 120.06 120.06 25
17 2/ DS 20 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 111.85 6 117.85 108.46 8 116.46 116.46 23
18 7/ U23 9 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 114.46 56 170.46 114.13 6 120.13 120.13 21
19 3/ DS 14 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 120.78 0 120.78 128.26 6 134.26 134.26 19
20 1/ ZS 25 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 119.32 2 121.32 122.16 0 122.16 122.16 17
21 4/ DS 18 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 2+ 119.68 6 125.68 117.70 6 123.70 123.70 15
22 8/ U23 19 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 2+ 122.44 2 124.44 122.16 6 128.16 128.16 14
23 5/ DS 23 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 2+ 125.75 6 131.75 126.69 158 284.69 284.69 13
24 6/ DM 32 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 134.06 4 138.06 146.61 10 156.61 156.61 12
25 7/ DM 24 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 128.27 10 138.27 163.73 10 173.73 173.73 11
26 1/ VM 27 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 131.65 8 139.65 130.99 8 138.99 138.99 10
27 6/ DS 28 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 139.22 6 145.22 152.93 60 212.93 212.93 9
28 1/ ZM 31 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 139.71 8 147.71 147.00 54 201.00 201.00 8

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 9 9162 PRSKAVEC Jiří 1993 USK Pha 1 85.22 4 89.22 82.44 0 82.44 82.44 75
2 6 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 1 86.10 0 86.10 82.70 0 82.70 82.70 68
3 4 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. 1 87.05 0 87.05 84.04 0 84.04 84.04 62
4 1 9091 PŘINDIŠ Vít 1989 USK Pha MT 86.52 0 86.52 84.53 0 84.53 84.53 57
5 2 9055 TUNKA Ondřej 1990 USK Pha MT 87.60 0 87.60 85.52 0 85.52 85.52 53
6 7 12028 KUBRIČAN Lukáš 1984 Dukla B. 1 88.77 0 88.77 91.87 0 91.87 91.87 49
7 5 12036 ORNST Zdeněk 1990 Dukla B. 1 85.61 2 87.61 86.73 6 92.73 92.73 46
8 1/ DS 12 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 93.11 0 93.11 89.75 4 93.75 93.75 43
9 1/ U23 18 12042 MAIKRANZ Alexandr 1997 Dukla B. 1 91.31 0 91.31 91.88 2 93.88 93.88 40
10 3 9042 HRADÍLEK Vavřinec 1987 USK Pha MT 86.78 0 86.78 88.58 50 138.58 138.58 37
11 8 12002 MASLAŇÁK Tomáš 1990 Dukla B. 1 91.15 50 141.15 90.14 0 90.14 90.14 35
12 1/ DM 22 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2+ 96.67 0 96.67 90.57 0 90.57 90.57 33
13 2/ DS 17 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 1 93.16 0 93.16 94.53 4 98.53 98.53 31
14 2/ U23 27 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 94.15 0 94.15 90.71 158 248.71 248.71 29
15 3/ U23 15 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 94.81 0 94.81 97.89 8 105.89 105.89 27
16 10 49047 ZAJÍC Ondřej 1990 Roudnice 1 94.89 0 94.89 90.24 6 96.24 96.24 25
17 1/ VM 16 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 93.22 2 95.22 94.32 8 102.32 102.32 23
18 4/ U23 13 9077 MATĚJKA Michael 1997 USK Pha 1 95.68 0 95.68 87.68 50 137.68 137.68 21
19 5/ U23 20 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 1 96.44 0 96.44 95.71 2 97.71 97.71 19
20 6/ U23 21 9183 VAŠINA Jiří 1994 USK Pha 2+ 94.56 2 96.56 96.25 4 100.25 100.25 17
21 2/ VM 23 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 2+ 94.69 2 96.69 93.51 4 97.51 97.51 15
22 7/ U23 29 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 97.02 0 97.02 117.21 72 189.21 189.21 14
23 30 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 95.43 2 97.43 92.56 54 146.56 146.56 13
24 25 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 97.46 0 97.46 98.90 52 150.90 150.90 12
25 3/ DS 42 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 95.54 2 97.54 105.94 56 161.94 161.94 11
26 4/ DS 38 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 96.36 56 152.36 95.93 2 97.93 97.93 10
27 8/ U23 19 121030 MRÁZEK Jan 1998 KK Opava 1 93.74 6 99.74 99.62 8 107.62 107.62 9
28 5/ DS 43 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 2 98.47 4 102.47 95.89 4 99.89 99.89 8
29 28 119147 DUPAL Jiří 1991 Olomouc 2+ 96.00 6 102.00 97.45 4 101.45 101.45 7
30 9/ U23 33 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 2+ 99.87 2 101.87 104.65 8 112.65 112.65 6
31 10/ U23 32 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 2+ 99.90 2 101.90 100.80 4 104.80 104.80 5
32 24 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 100.27 2 102.27 94.26 54 148.26 148.26 4
33 6/ DS 40 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 100.57 4 104.57 101.88 6 107.88 107.88 3
34 36 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 105.18 4 109.18 102.71 4 106.71 106.71 2
35 7/ DS 39 9058 BERAN Václav 2000 USK Pha 2 104.51 4 108.51 103.69 50 153.69 153.69 1
36 8/ DS 41 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 104.19 6 110.19 104.26 6 110.26 110.26 0
37 9/ DS 34 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 102.64 10 112.64 100.78 54 154.78 154.78 0
38 11/ U23 31 9026 RAŠKA Jan 1995 USK Pha 2+ 118.76 2 120.76 106.71 8 114.71 114.71 0
39 2/ DM 44 9080 RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha 3+ 110.24 106 216.24 115.17 2 117.17 117.17 0
40 10/ DS 26 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2+ 100.65 154 254.65 93.66 52 145.66 145.66 0
41 11/ DS 14 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 1 95.28 104 199.28 97.20 56 153.20 153.20 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1 12023 12067 JÁNĚ Jakub FIŠEROVÁ Tereza 1990 1998 Dukla B. Dukla B. MT 115.68 6 121.68 111.69 2 113.69 113.69 75
2 3 9013 9033 VOJTOVÁ Veronika MAŠEK Jan 1990 1978 USK Pha USK Pha 120.89 2 122.89 117.20 2 119.20 119.20 68
3 4 9182 9173 FOLTYSOVÁ Sabina VRZÁŇ Jakub 1996 1987 USK Pha USK Pha MT 123.05 8 131.05 124.38 4 128.38 128.38 62
4 1/ U23 5 12031 12064 LERCH Adam MATULKOVÁ Jana 1998 1996 Dukla B. Dukla B. 135.25 14 149.25 131.67 54 185.67 185.67 57
5 2 12029 12063 RAK Tomáš VALÍKOVÁ Barbora 1989 1994 Dukla B. Dukla B. 132.75 6 138.75 170.41 62 232.41 232.41 53