Výsledková listina

Závod2. Český pohár žáků ve slalomu
Číslo17075
Datum04.06.17
Ředitel závoduRoman Pláchý
Vrchní rozhodčíVladimír Jordán
Disciplínaslalom
OrganizátorVK Kroměříž

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 113 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 96.26 0 96.26 96.80 4 100.80 100.80 75 153
2 2/ ZS 112 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 98.60 0 98.60 97.03 2 99.03 99.03 68 149
3 3/ ZS 106 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 104.42 2 106.42 98.67 0 98.67 98.67 62 145
4 4/ ZS 109 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 2 99.84 2 101.84 98.70 0 98.70 98.70 57 141
5 5/ ZS 111 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 98.84 0 98.84 97.99 4 101.99 101.99 53 137
6 6/ ZS 102 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 2 102.61 2 104.61 99.67 0 99.67 99.67 49 133
7 7/ ZS 104 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 98.42 2 100.42 103.12 6 109.12 109.12 46 129
8 8/ ZS 81 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3+ 107.27 2 109.27 100.75 0 100.75 100.75 43 125
9 1/ ZM 95 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 2 125.06 52 177.06 100.85 0 100.85 100.85 40 121
10 9/ ZS 101 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 3+ 99.36 4 103.36 100.79 2 102.79 102.79 37 117
11 10/ ZS 107 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 102.70 6 108.70 100.84 2 102.84 102.84 35 113
12 2/ ZM 96 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3+ 109.13 6 115.13 102.08 2 104.08 104.08 33 109
13 11/ ZS 103 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 112.27 6 118.27 104.46 0 104.46 104.46 31 105
14 12/ ZS 100 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 2 108.68 2 110.68 103.13 2 105.13 105.13 29 101
15 13/ ZS 108 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 104.22 2 106.22 102.14 6 108.14 108.14 27 97
16 14/ ZS 90 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 101.58 10 111.58 102.68 4 106.68 106.68 25 93
17 15/ ZS 97 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3+ 126.15 2 128.15 104.78 2 106.78 106.78 23 89
18 16/ ZS 110 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 118.78 0 118.78 104.95 2 106.95 106.95 21 85
19 17/ ZS 69 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 3+ 112.34 10 122.34 107.53 0 107.53 107.53 19 81
20 18/ ZS 88 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 2 105.63 6 111.63 107.65 0 107.65 107.65 17 77
21 19/ ZS 86 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3+ 107.12 2 109.12 104.38 4 108.38 108.38 15 76
22 20/ ZS 73 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3+ 117.33 2 119.33 104.68 4 108.68 108.68 14 75
23 3/ ZM 94 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3+ 107.50 2 109.50 107.26 4 111.26 111.26 13 74
24 21/ ZS 99 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 2 119.18 6 125.18 109.60 0 109.60 109.60 12 73
25 4/ ZM 84 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 109.88 0 109.88 109.92 2 111.92 111.92 11 72
26 22/ ZS 93 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 2 109.85 4 113.85 110.01 0 110.01 110.01 10 71
27 23/ ZS 98 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 2 127.54 0 127.54 106.97 4 110.97 110.97 9 70
28 5/ ZM 80 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3+ 115.53 0 115.53 111.34 0 111.34 111.34 8 69
29 6/ ZM 105 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3+ 109.67 2 111.67 108.67 4 112.67 112.67 7 68
30 24/ ZS 89 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 2 110.11 6 116.11 110.02 2 112.02 112.02 6 67
31 25/ ZS 76 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 3+ 109.63 4 113.63 108.34 4 112.34 112.34 5 66
32 7/ ZM 91 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3+ 114.81 2 116.81 111.33 2 113.33 113.33 4 65
33 26/ ZS 66 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 3+ 107.82 6 113.82 110.03 10 120.03 120.03 3 64
34 8/ ZM 85 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3+ 114.78 8 122.78 113.29 2 115.29 115.29 2 63
35 9/ ZM 70 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3+ 114.45 4 118.45 112.02 4 116.02 116.02 1 62
36 27/ ZS 56 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 114.06 2 116.06 115.33 4 119.33 119.33 0 61
37 28/ ZS 26 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 3 117.55 0 117.55 124.25 4 128.25 128.25 0 60
38 29/ ZS 92 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3+ 115.94 2 117.94 116.93 6 122.93 122.93 0 59
39 30/ ZS 72 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3+ 117.95 0 117.95 129.58 6 135.58 135.58 0 58
40 31/ ZS 87 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 3+ 115.56 10 125.56 112.48 6 118.48 118.48 0 57
41 10/ ZM 61 11043 ŠTERCL Dominik 2005 KK Brand 3 116.96 2 118.96 116.38 4 120.38 120.38 0 56
42 11/ ZM 39 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 3 117.13 2 119.13 119.53 4 123.53 123.53 0 55
43 32/ ZS 78 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 3+ 113.39 6 119.39 110.22 10 120.22 120.22 0 54
44 33/ ZS 33 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 3 120.35 0 120.35 123.78 4 127.78 127.78 0 53
45 12/ ZM 82 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 3+ 122.74 4 126.74 116.36 4 120.36 120.36 0 52
46 13/ ZM 75 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3+ 121.64 0 121.64 118.92 2 120.92 120.92 0 51
47 34/ ZS 13 129038 BROKEŠ Marek 2003 Šumperk 122.61 6 128.61 115.57 6 121.57 121.57 0 50
48 14/ ZM 74 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3+ 124.92 2 126.92 122.73 0 122.73 122.73 0 49
49 15/ ZM 65 1106 CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 3 130.09 8 138.09 121.03 2 123.03 123.03 0 48
50 16/ ZM 34 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3 139.08 4 143.08 119.13 4 123.13 123.13 0 47
51 17/ ZM 62 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 3 124.68 6 130.68 121.29 2 123.29 123.29 0 46
52 35/ ZS 35 9149 PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 3 125.93 2 127.93 119.34 4 123.34 123.34 0 45
53 18/ ZM 67 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3+ 127.05 4 131.05 123.44 0 123.44 123.44 0 44
54 36/ ZS 68 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 3+ 130.39 0 130.39 121.85 2 123.85 123.85 0 43
55 37/ ZS 51 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 129.58 4 133.58 118.08 6 124.08 124.08 0 42
56 19/ ZM 29 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3 120.26 4 124.26 123.97 2 125.97 125.97 0 41
57 38/ ZS 27 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 3 132.54 0 132.54 121.53 4 125.53 125.53 0 40
58 39/ ZS 38 118003 OLŠÁR Petr 2003 Tzunami 3 121.68 4 125.68 122.89 4 126.89 126.89 0 39
59 20/ ZM 83 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3+ 126.92 6 132.92 120.40 6 126.40 126.40 0 38
60 40/ ZS 41 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 3 123.72 8 131.72 120.45 6 126.45 126.45 0 37
61 21/ ZM 31 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 126.92 0 126.92 138.86 10 148.86 148.86 0 36
62 41/ ZS 28 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 121.34 6 127.34 134.09 16 150.09 150.09 0 35
63 42/ ZS 57 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 3 121.51 6 127.51 122.53 8 130.53 130.53 0 34
64 22/ ZM 58 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 3 153.40 4 157.40 128.26 0 128.26 128.26 0 33
65 43/ ZS 53 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 3 132.53 2 134.53 124.50 4 128.50 128.50 0 32
66 23/ ZM 64 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 3 127.39 4 131.39 126.93 2 128.93 128.93 0 31
67 24/ ZM 49 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 3 129.18 0 129.18 126.78 10 136.78 136.78 0 30
68 25/ ZM 54 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 3 127.47 2 129.47 128.94 2 130.94 130.94 0 29
68 44/ ZS 6 118033 POSTUWKA Patrik 2003 Tzunami 124.08 8 132.08 125.47 4 129.47 129.47 0 28
70 45/ ZS 63 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3 119.71 10 129.71 116.64 58 174.64 174.64 0 27
71 26/ ZM 48 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 3 135.02 60 195.02 131.50 0 131.50 131.50 0 26
72 46/ ZS 37 129037 VÁCHA Marek 2003 Šumperk 3 129.85 2 131.85 143.14 54 197.14 197.14 0 25
73 47/ ZS 60 11061 KÖRNER Adam 2004 KK Brand 3 126.21 8 134.21 128.47 4 132.47 132.47 0 24
74 27/ ZM 59 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 147.29 2 149.29 130.50 2 132.50 132.50 0 23
75 48/ ZS 23 11070 TARABA Matyáš 2004 KK Brand 127.34 6 133.34 126.36 8 134.36 134.36 0 22
76 28/ ZM 25 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 3 129.89 4 133.89 123.43 10 133.43 133.43 0 21
77 29/ ZM 36 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 3 134.48 4 138.48 130.16 4 134.16 134.16 0 20
78 49/ ZS 52 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 3 131.54 4 135.54 130.21 4 134.21 134.21 0 19
79 30/ ZM 30 9022 POLLERT Antonín 2006 USK Pha 3 136.17 0 136.17 140.49 2 142.49 142.49 0 18
80 31/ ZM 46 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 3 177.58 12 189.58 132.31 4 136.31 136.31 0 17
81 32/ ZM 45 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 3 212.99 8 220.99 135.10 2 137.10 137.10 0 16
82 50/ ZS 11 129040 LOUN Matěj 2004 Šumperk 168.73 6 174.73 138.75 2 140.75 140.75 0 15
83 51/ ZS 32 9144 JAHODA Jakub 2004 USK Pha 3 133.63 12 145.63 138.29 4 142.29 142.29 0 14
84 33/ ZM 16 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 143.06 0 143.06 147.03 10 157.03 157.03 0 13
85 34/ ZM 19 116098 GEPRT David 2005 Litovel 143.97 0 143.97 147.57 10 157.57 157.57 0 12
86 52/ ZS 50 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 3 142.36 2 144.36 138.46 6 144.46 144.46 0 11
87 53/ ZS 9 63062 VIRAGH Tomáš 2004 Týniště 140.44 4 144.44 141.21 6 147.21 147.21 0 10
88 35/ ZM 47 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 3 144.61 8 152.61 136.39 10 146.39 146.39 0 9
89 54/ ZS 55 116095 SALAJ František 2004 Litovel 3 134.99 12 146.99 174.08 8 182.08 182.08 0 8
90 55/ ZS 14 57054 VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 156.31 14 170.31 141.76 6 147.76 147.76 0 7
91 36/ ZM 3 9119 SVOBODA Adam 2006 USK Pha 137.45 12 149.45 141.75 66 207.75 207.75 0 6
92 37/ ZM 71 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 3+ 133.78 16 149.78 1 999 999.00 999.00 0 5
93 56/ ZS 43 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 3 146.56 8 154.56 145.45 6 151.45 151.45 0 4
94 38/ ZM 8 63061 BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 154.15 0 154.15 149.31 4 153.31 153.31 0 3
95 39/ ZM 24 1111 PELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha 148.56 6 154.56 156.99 14 170.99 170.99 0 2
96 40/ ZM 5 9161 ZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha 155.36 58 213.36 148.82 6 154.82 154.82 0 1
97 57/ ZS 21 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 153.73 2 155.73 140.88 14 154.88 154.88 0 0
98 41/ ZM 44 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 3 153.82 2 155.82 160.82 0 160.82 160.82 0 0
99 42/ ZM 12 129039 HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk 156.62 10 166.62 154.14 4 158.14 158.14 0 0
100 43/ ZM 7 118021 BLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami 182.67 6 188.67 149.11 10 159.11 159.11 0 0
101 58/ ZS 20 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 201.72 4 205.72 161.10 4 165.10 165.10 0 0
102 44/ ZM 4 9110 MAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha 176.96 56 232.96 161.84 4 165.84 165.84 0 0
103 45/ ZM 114 121017 KOVÁŘ Filip 2006 KK Opava 196.97 10 206.97 160.87 10 170.87 170.87 0 0
104 46/ ZM 18 116086 STRATIL Filip 2006 Litovel 196.75 4 200.75 177.61 6 183.61 183.61 0 0
105 47/ ZM 15 119210 TODOROV Oliver 2006 Olomouc 156.83 56 212.83 177.37 14 191.37 191.37 0 0
106 48/ ZM 10 63063 BEK Matyáš 2006 Týniště 166.50 62 228.50 153.09 66 219.09 219.09 0 0
107 49/ ZM 1 64056 ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 186.63 64 250.63 208.86 66 274.86 274.86 0 0
108 ZS 79 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
109 ZM 77 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
110 ZM 42 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
111 ZM 40 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
112 ZS 22 112025 SUM Boleslav 2003 Kroměříž 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
113 ZM 17 116106 DVOŘÁK Brutus 2006 Litovel 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
114 ZM 2 30071 NOVÁK Václav 2005 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 24 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 107.04 2 109.04 103.52 0 103.52 103.52 75 38
2 2/ ZS 23 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 112.00 4 116.00 109.54 0 109.54 109.54 68 34
3 1/ ZM 22 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 114.00 4 118.00 113.81 0 113.81 113.81 62 30
4 2/ ZM 19 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 131.34 2 133.34 116.78 0 116.78 116.78 57 26
5 3/ ZS 20 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 114.65 4 118.65 113.57 4 117.57 117.57 53 22
6 4/ ZS 21 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 2+ 121.93 6 127.93 118.72 2 120.72 120.72 49 18
7 5/ ZS 10 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 132.46 0 132.46 124.17 0 124.17 124.17 46 14
8 6/ ZS 18 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 120.67 4 124.67 123.11 2 125.11 125.11 43 13
9 3/ ZM 17 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 132.00 4 136.00 129.05 0 129.05 129.05 40 12
10 7/ ZS 15 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3+ 149.43 54 203.43 131.89 2 133.89 133.89 37 11
11 4/ ZM 16 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3 131.90 8 139.90 132.81 2 134.81 134.81 35 10
12 8/ ZS 12 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 134.22 6 140.22 132.06 4 136.06 136.06 33 9
13 9/ ZS 7 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3 134.66 8 142.66 129.50 8 137.50 137.50 31 8
14 5/ ZM 8 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3 135.78 4 139.78 141.98 4 145.98 145.98 29 7
15 6/ ZM 14 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 3 145.35 4 149.35 135.86 4 139.86 139.86 27 6
16 10/ ZS 11 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 148.24 8 156.24 139.79 8 147.79 147.79 25 5
17 7/ ZM 5 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 187.82 4 191.82 147.69 6 153.69 153.69 23 4
18 11/ ZS 1 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 150.23 8 158.23 152.13 12 164.13 164.13 21 3
19 8/ ZM 6 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 176.32 154 330.32 157.21 4 161.21 161.21 19 2
20 12/ ZS 9 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 3 159.51 2 161.51 191.24 4 195.24 195.24 17 1
21 13/ ZS 2 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 157.89 4 161.89 162.01 8 170.01 170.01 15 0
22 14/ ZS 25 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 210.09 18 228.09 181.93 6 187.93 187.93 14 0
23 9/ ZM 3 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 232.16 10 242.16 325.28 8 333.28 333.28 13 0
24 10/ ZM 4 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 309.46 10 319.46 275.72 106 381.72 381.72 12 0
25 ZM 13 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 15 12061 12066 CAPALINI Daniel VENC Štěpán 2005 2004 Dukla B. Dukla B. 2 130.17 12 142.17 124.96 8 132.96 132.96 75 16
2 2/ ZS 16 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 2 136.27 4 140.27 134.64 4 138.64 138.64 68 12
3 3/ ZS 12 60054 60047 BEIER Alva BEIER Matouš 2005 2004 Trutnov Trutnov 3 141.49 4 145.49 135.72 6 141.72 141.72 62 8
4 4/ ZS 14 66020 66024 KUNEŠ Daniel HARTL Jakub 2003 2004 Horš.Týn Horš.Týn 3 141.58 6 147.58 140.14 6 146.14 146.14 57 7
5 5/ ZS 2 119152 119154 GÁBRLÍK Jakub MRÁKA Jan 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 156.96 10 166.96 151.55 2 153.55 153.55 53 6
6 1/ ZM 13 9130 9036 JIRAS Filip ČERNÍK Štěpán 2005 2006 USK Pha USK Pha 3 166.42 60 226.42 142.33 12 154.33 154.33 49 5
7 6/ ZS 4 9146 9140 JINEK Hugo ČMEJREK Cyril 2005 2004 USK Pha USK Pha 147.00 10 157.00 162.86 10 172.86 172.86 46 4
8 2/ ZM 6 11055 11043 ZACH Radovan ŠTERCL Dominik 2005 2005 KK Brand KK Brand 164.09 12 176.09 156.35 10 166.35 166.35 43 3
9 7/ ZS 5 11026 11014 BÍZEK Marek KUDRNA Josef 2005 2004 KK Brand KK Brand 158.45 16 174.45 156.94 12 168.94 168.94 40 2
10 8/ ZS 1 57087 57036 FENCL Jáchym NĚMEC Radek 2003 2004 Pardub. Pardub. 167.19 8 175.19 161.98 12 173.98 173.98 37 1
11 3/ ZM 9 119197 119190 ŠTYBNAR Vojtěch SVOBODA Ondřej 2005 2006 Olomouc Olomouc 166.12 8 174.12 175.47 14 189.47 189.47 35 0
12 4/ ZM 10 119171 119187 JAROŠ Michael POMAJBÍK Filip 2006 2006 Olomouc Olomouc 179.17 14 193.17 168.56 10 178.56 178.56 33 0
13 5/ ZM 7 1106 1111 CARDOSELLI Tomáš PELIKÁN Václav 2005 2005 Boh.Pha Boh.Pha 211.74 60 271.74 172.61 14 186.61 186.61 31 0
14 6/ ZM 8 57075 57086 ŠŤASTNÝ Matěj PLÁŠIL Hynek 2005 2006 Pardub. Pardub. 237.27 14 251.27 194.56 4 198.56 198.56 29 0
15 9/ ZS 3 9149 9144 PECHÁČ Jonáš JAHODA Jakub 2004 2004 USK Pha USK Pha 178.01 62 240.01 202.89 14 216.89 216.89 27 0

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ PZM 62 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 130.49 0 130.49 123.02 2 125.02 125.02 0 0
2 1/ PZZ 58 66017 HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn 135.17 2 137.17 128.04 0 128.04 128.04 0 0
3 2/ PZZ 47 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 126.97 2 128.97 128.17 2 130.17 130.17 0 0
4 2/ PZM 49 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 123.98 12 135.98 124.21 6 130.21 130.21 0 0
5 3/ PZM 61 133015 TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí 124.53 6 130.53 141.53 6 147.53 147.53 0 0
6 4/ PZM 63 11022 VENC Ondřej 2007 KK Brand 132.55 8 140.55 129.63 2 131.63 131.63 0 0
7 5/ PZM 39 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 147.34 0 147.34 142.00 0 142.00 142.00 0 0
8 3/ PZZ 50 119176 KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc 148.85 4 152.85 140.77 2 142.77 142.77 0 0
9 4/ PZZ 36 128017 PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná 142.58 10 152.58 141.60 2 143.60 143.60 0 0
10 6/ PZM 48 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 135.62 12 147.62 151.98 6 157.98 157.98 0 0
11 7/ PZM 42 121044 BALARIN Evžen 2008 KK Opava 170.39 0 170.39 147.50 4 151.50 151.50 0 0
12 5/ PZZ 53 119198 VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc 155.42 2 157.42 165.47 6 171.47 171.47 0 0
13 8/ PZM 55 116090 WEISER Kryštof 2007 Litovel 154.54 16 170.54 157.06 4 161.06 161.06 0 0
14 6/ PZZ 51 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 210.51 6 216.51 160.92 2 162.92 162.92 0 0
15 9/ PZM 44 135017 FIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh 170.42 6 176.42 160.03 6 166.03 166.03 0 0
16 10/ PZM 32 119175 KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc 1 999 999.00 163.54 4 167.54 167.54 0 0
17 7/ PZZ 52 119196 STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc 166.88 6 172.88 225.73 10 235.73 235.73 0 0
18 8/ PZZ 43 103010 BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno 174.27 62 236.27 164.16 12 176.16 176.16 0 0
19 11/ PZM 38 49026 DO Tony 2008 Roudnice 172.49 8 180.49 169.69 8 177.69 177.69 0 0
20 12/ PZM 33 119209 ŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc 211.89 64 275.89 172.51 10 182.51 182.51 0 0
21 9/ PZZ 45 128006 JURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná 171.67 12 183.67 187.62 10 197.62 197.62 0 0
22 10/ PZZ 40 119208 KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc 188.28 56 244.28 184.38 4 188.38 188.38 0 0
23 11/ PZZ 46 128007 JURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná 205.44 14 219.44 230.37 16 246.37 246.37 0 0
24 12/ PZZ 34 119177 MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc 170.79 54 224.79 1 999 999.00 999.00 0 0
25 13/ PZZ 59 52046 PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 234.68 8 242.68 4 999 999.00 999.00 0 0
26 13/ PZM 54 116093 PÁLENÍK Jan 2007 Litovel 202.06 108 310.06 194.05 60 254.05 254.05 0 0
27 14/ PZM 56 121014 GEBAUER Filip 2007 KK Opava 200.95 62 262.95 203.39 56 259.39 259.39 0 0
28 15/ PZM 31 118018 FABIAN František 2009 Tzunami 268.04 12 280.04 208.78 58 266.78 266.78 0 0
29 14/ PZZ 57 121062 KRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava 397.39 8 405.39 278.12 8 286.12 286.12 0 0
30 16/ PZM 64 9113 POLLERT Jonáš 2007 USK Pha 220.05 256 476.05 187.22 164 351.22 351.22 0 0
31 17/ PZM 41 121011 ŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava 275.75 360 635.75 249.46 258 507.46 507.46 0 0
32 15/ PZZ 60 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
33 PZZ 37 60063 BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
34 PZM 35 108039 VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 36 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3+ 106.80 2 108.80 101.31 0 101.31 101.31 75 46
2 2/ ZS 37 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 103.15 2 105.15 101.37 0 101.37 101.37 68 42
3 3/ ZS 38 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 100.54 2 102.54 101.31 52 153.31 153.31 62 38
4 4/ ZS 33 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3+ 112.64 0 112.64 106.22 0 106.22 106.22 57 34
5 1/ ZM 31 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 108.57 2 110.57 105.87 2 107.87 107.87 53 30
6 5/ ZS 30 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3+ 117.86 0 117.86 111.48 0 111.48 111.48 49 26
7 6/ ZS 34 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3+ 117.84 0 117.84 111.64 0 111.64 111.64 46 25
8 7/ ZS 23 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 2 108.99 4 112.99 109.96 2 111.96 111.96 43 24
9 2/ ZM 35 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 2 121.41 52 173.41 108.66 4 112.66 112.66 40 23
10 3/ ZM 32 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 112.76 0 112.76 115.12 0 115.12 115.12 37 22
11 8/ ZS 22 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3 113.09 0 113.09 111.45 2 113.45 113.45 35 21
12 9/ ZS 27 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3+ 113.82 0 113.82 113.76 4 117.76 117.76 33 20
13 10/ ZS 18 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3 117.24 0 117.24 119.01 2 121.01 121.01 31 19
14 4/ ZM 29 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3+ 118.11 0 118.11 116.67 2 118.67 118.67 29 18
15 11/ ZS 21 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3+ 119.23 0 119.23 119.29 6 125.29 125.29 27 17
16 5/ ZM 26 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 121.63 2 123.63 119.63 0 119.63 119.63 25 16
17 12/ ZS 24 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3+ 123.96 4 127.96 117.67 2 119.67 119.67 23 15
18 13/ ZS 20 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 121.48 2 123.48 120.21 0 120.21 120.21 21 14
19 14/ ZS 25 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 3 119.29 6 125.29 115.82 6 121.82 121.82 19 13
20 15/ ZS 14 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3 124.01 0 124.01 123.39 4 127.39 127.39 17 12
21 16/ ZS 28 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 124.51 4 128.51 121.79 4 125.79 125.79 15 11
22 17/ ZS 13 57087 FENCL Jáchym 2003 Pardub. 133.52 2 135.52 125.68 2 127.68 127.68 14 10
23 18/ ZS 12 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 119.76 8 127.76 125.18 6 131.18 131.18 13 9
24 6/ ZM 19 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 130.40 4 134.40 129.71 0 129.71 129.71 12 8
25 7/ ZM 17 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 3 128.52 2 130.52 130.51 2 132.51 132.51 11 7
26 19/ ZS 6 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 128.85 4 132.85 136.89 2 138.89 138.89 10 6
27 8/ ZM 4 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 135.25 4 139.25 136.22 4 140.22 140.22 9 5
28 20/ ZS 16 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 3 143.73 4 147.73 139.93 2 141.93 141.93 8 4
29 9/ ZM 10 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 141.89 2 143.89 151.10 4 155.10 155.10 7 3
30 10/ ZM 1 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 143.98 0 143.98 151.87 2 153.87 153.87 6 2
31 11/ ZM 3 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 151.91 2 153.91 145.73 2 147.73 147.73 5 1
32 21/ ZS 7 9149 PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 149.89 6 155.89 144.99 6 150.99 150.99 4 0
33 12/ ZM 15 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 3 150.09 4 154.09 153.94 0 153.94 153.94 3 0
34 22/ ZS 11 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 164.30 6 170.30 153.14 2 155.14 155.14 2 0
35 13/ ZM 5 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 173.88 10 183.88 163.34 0 163.34 163.34 1 0
36 14/ ZM 9 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 164.21 0 164.21 185.83 2 187.83 187.83 0 0
37 15/ ZM 2 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 169.32 0 169.32 163.03 2 165.03 165.03 0 0
38 23/ ZS 8 57054 VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 165.01 52 217.01 177.91 4 181.91 181.91 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 46 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 97.50 0 97.50 97.49 0 97.49 97.49 75 76
2 2/ ZS 43 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2 100.75 0 100.75 101.13 0 101.13 101.13 68 72
3 3/ ZS 44 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 101.69 0 101.69 101.26 2 103.26 103.26 62 68
4 4/ ZS 39 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 2 107.25 0 107.25 104.91 0 104.91 104.91 57 64
5 5/ ZS 41 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3+ 107.99 2 109.99 105.11 0 105.11 105.11 53 60
6 6/ ZS 42 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 105.15 0 105.15 106.03 0 106.03 106.03 49 56
7 1/ ZM 45 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 105.78 0 105.78 105.87 0 105.87 105.87 46 52
8 7/ ZS 48 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 107.04 0 107.04 106.15 0 106.15 106.15 43 48
9 2/ ZM 40 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3+ 110.12 2 112.12 107.77 0 107.77 107.77 40 44
10 3/ ZM 34 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3+ 114.30 0 114.30 108.28 0 108.28 108.28 37 40
11 4/ ZM 35 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 2 108.68 0 108.68 107.62 2 109.62 109.62 35 36
12 8/ ZS 23 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 2 106.23 8 114.23 108.88 0 108.88 108.88 33 32
13 9/ ZS 29 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 2 110.59 2 112.59 105.31 4 109.31 109.31 31 28
14 10/ ZS 36 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 2 111.90 0 111.90 110.10 0 110.10 110.10 29 27
15 11/ ZS 30 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 2 110.22 0 110.22 114.78 0 114.78 114.78 27 26
16 12/ ZS 25 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3+ 112.83 0 112.83 111.17 0 111.17 111.17 25 25
17 13/ ZS 24 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3+ 112.86 0 112.86 111.98 0 111.98 111.98 23 24
18 5/ ZM 37 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3+ 115.09 0 115.09 113.43 4 117.43 117.43 21 23
19 6/ ZM 21 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 118.09 2 120.09 115.23 0 115.23 115.23 19 22
20 7/ ZM 38 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3+ 113.56 2 115.56 115.49 2 117.49 117.49 17 21
21 14/ ZS 26 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3+ 116.34 4 120.34 115.25 2 117.25 117.25 15 20
22 8/ ZM 33 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3+ 115.29 2 117.29 115.68 2 117.68 117.68 14 19
23 9/ ZM 19 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 3 119.33 2 121.33 122.39 0 122.39 122.39 13 18
24 10/ ZM 20 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 3+ 119.66 2 121.66 123.20 2 125.20 125.20 12 17
25 15/ ZS 13 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 117.43 6 123.43 121.94 2 123.94 123.94 11 16
26 11/ ZM 31 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 3 124.23 0 124.23 122.55 6 128.55 128.55 10 15
27 12/ ZM 12 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 3 125.24 0 125.24 124.35 6 130.35 130.35 9 14
28 16/ ZS 17 118014 KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami 3 124.35 8 132.35 121.40 4 125.40 125.40 8 13
29 13/ ZM 16 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 128.95 0 128.95 124.80 2 126.80 126.80 7 12
30 14/ ZM 18 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 3 132.30 4 136.30 128.61 0 128.61 128.61 6 11
31 15/ ZM 28 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 3 133.05 0 133.05 130.91 0 130.91 130.91 5 10
32 17/ ZS 11 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 131.10 2 133.10 140.78 0 140.78 140.78 4 9
33 18/ ZS 8 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 131.34 8 139.34 129.89 4 133.89 133.89 3 8
34 16/ ZM 15 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 134.78 4 138.78 132.09 2 134.09 134.09 2 7
35 19/ ZS 27 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 3 132.65 4 136.65 138.04 0 138.04 138.04 1 6
36 17/ ZM 14 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 3 134.72 10 144.72 132.87 4 136.87 136.87 0 5
37 18/ ZM 6 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 132.84 10 142.84 132.91 6 138.91 138.91 0 4
38 20/ ZS 47 30076 PEŠKOVÁ Nikola 2004 VS Tábor 145.82 6 151.82 142.40 2 144.40 144.40 0 3
39 19/ ZM 7 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 143.61 2 145.61 152.84 8 160.84 160.84 0 2
40 21/ ZS 10 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 140.71 6 146.71 156.59 6 162.59 162.59 0 1
41 20/ ZM 3 121013 BITTOVÁ Luisa 2006 KK Opava 140.16 8 148.16 140.24 8 148.24 148.24 0 0
42 21/ ZM 1 135021 ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh 4 999 999.00 155.52 4 159.52 159.52 0 0
43 22/ ZM 2 30068 RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor 157.64 4 161.64 143.41 56 199.41 199.41 0 0
44 23/ ZM 4 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 177.77 58 235.77 202.53 0 202.53 202.53 0 0
45 22/ ZS 9 121006 ŠEVČÍKOVÁ Anastáziw 2004 KK Opava 141.85 260 401.85 1 999 999.00 999.00 0 0
46 ZS 32 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
47 ZM 22 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
48 ZM 5 49009 SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 1 9112 9117 BERANOVÁ Hana ŘÍHA Matyáš 2003 2003 USK Pha USK Pha 3 120.61 6 126.61 123.36 0 123.36 123.36 75 4
2 2/ ZS 2 9139 9127 ČERVENKOVÁ Vanessa ONDRUŠ Mikuláš 2003 2003 USK Pha USK Pha 3 136.22 6 142.22 134.44 4 138.44 138.44 68 3
3 3/ ZS 4 23048 23085 STANOVSKÝ Jakub TESAŘOVÁ Hana 2004 2004 SKVS ČB SKVS ČB 3 145.10 14 159.10 142.85 10 152.85 152.85 62 2
4 1/ ZM 3 9138 9133 ČERVENKOVÁ Amélie ONDRUŠ Mario 2005 2005 USK Pha USK Pha 3 146.85 10 156.85 167.75 10 177.75 177.75 57 1

FOR

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ PZ 84 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 152.14 0 152.14 145.36 0 145.36 145.36 0 0
2 2/ PZ 83 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 163.61 4 167.61 147.88 2 149.88 149.88 0 0
3 3/ PZ 86 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 1 999 999.00 180.54 0 180.54 180.54 0 0
4 4/ PZ 82 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 183.65 6 189.65 185.42 0 185.42 185.42 0 0
5 5/ PZ 85 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 219.70 2 221.70 204.51 2 206.51 206.51 0 0
6 6/ PZ 81 119177 MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc 336.51 108 444.51 229.50 252 481.50 481.50 0 0