Výsledková listina

Závod1.Český pohár žáků ve sprintu
Číslo17074
Datum03.06.17
Ředitel závoduRoman Plachý
Vrchní rozhodčíVladimír Jordán
Disciplínasprint
OrganizátorVK Kroměříž

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 52 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 00:38.07 00:38.13 00:38.13 75 13
2 2/ ZS 53 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 00:38.99 00:39.44 00:39.44 68 12
3 3/ ZS 54 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 00:40.38 00:40.17 00:40.17 62 11
4 4/ ZS 41 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 00:42.84 00:45.66 00:45.66 57 10
5 1/ ZM 50 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 00:45.92 00:43.21 00:43.21 53 9
6 5/ ZS 51 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 00:43.82 00:43.25 00:43.25 49 8
7 6/ ZS 44 57087 FENCL Jáchym 2003 Pardub. 3 DNS 00:43.93 00:43.93 46 7
8 2/ ZM 46 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 00:45.40 00:44.55 00:44.55 43 6
9 7/ ZS 48 116095 SALAJ František 2004 Litovel 00:45.96 00:47.40 00:47.40 40 5
10 3/ ZM 49 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 00:46.86 00:47.86 00:47.86 37 4
11 8/ ZS 47 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 00:47.10 00:48.72 00:48.72 35 3
12 9/ ZS 39 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 00:49.92 00:47.37 00:47.37 33 2
13 10/ ZS 40 57054 VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 00:50.95 00:47.51 00:47.51 31 1
14 11/ ZS 45 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 00:47.86 00:48.38 00:48.38 29 0
15 4/ ZM 37 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. DNS 00:49.68 00:49.68 27 0
16 12/ ZS 42 63062 VIRAGH Tomáš 2004 Týniště 00:53.08 00:49.86 00:49.86 25 0
17 5/ ZM 36 116098 GEPRT David 2005 Litovel 00:50.44 00:50.52 00:50.52 23 0
18 6/ ZM 34 63063 BEK Matyáš 2006 Týniště 00:54.97 00:55.82 00:55.82 21 0
19 7/ ZM 35 63061 BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 00:55.70 00:55.56 00:55.56 19 0
20 8/ ZM 31 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 00:56.53 00:57.18 00:57.18 17 0
21 9/ ZM 32 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 00:59.00 01:05.99 01:05.99 15 0
22 10/ ZM 33 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. DNS 01:06.43 01:06.43 14 0
23 ZS 43 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB DNS DNS DNS 0 0
24 ZS 38 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB DNS DNS DNS 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 25 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 00:34.30 00:35.49 00:35.49 75 31
2 2/ ZS 26 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 00:34.72 00:34.70 00:34.70 68 27
3 3/ ZS 23 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 00:38.32 00:35.97 00:35.97 62 23
4 4/ ZS 22 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 2 00:36.44 00:37.62 00:37.62 57 19
5 5/ ZS 20 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 00:37.11 00:36.88 00:36.88 53 15
6 1/ ZM 19 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3 00:38.07 00:37.29 00:37.29 49 14
7 2/ ZM 24 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2 00:37.66 00:37.32 00:37.32 46 13
8 3/ ZM 17 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 00:39.75 00:38.26 00:38.26 43 12
9 6/ ZS 21 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 00:38.67 00:38.52 00:38.52 40 11
10 7/ ZS 7 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 00:42.01 00:40.97 00:40.97 37 10
10 8/ ZS 8 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 00:40.97 00:44.35 00:44.35 35 9
12 9/ ZS 13 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 00:41.41 00:41.09 00:41.09 33 8
13 4/ ZM 15 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 00:42.90 00:41.48 00:41.48 31 7
14 5/ ZM 14 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 00:42.75 00:41.98 00:41.98 29 6
15 10/ ZS 12 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 00:42.50 00:42.63 00:42.63 27 5
16 6/ ZM 11 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 3 00:42.57 00:45.77 00:45.77 25 4
17 7/ ZM 10 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 3 00:43.52 00:42.79 00:42.79 23 3
18 8/ ZM 3 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 00:43.83 00:46.39 00:46.39 21 2
19 9/ ZM 9 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 3 00:44.08 00:46.23 00:46.23 19 1
20 11/ ZS 16 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 00:45.04 00:44.54 00:44.54 17 0
21 10/ ZM 27 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 00:47.04 00:45.34 00:45.34 15 0
22 11/ ZM 1 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 00:46.41 00:45.52 00:45.52 14 0
23 12/ ZM 4 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 00:47.32 00:49.69 00:49.69 13 0
24 ZM 18 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 DNS DNS DNS 0 0
25 ZS 6 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB DNS DNS DNS 0 0
26 ZM 5 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB DNS DNS DNS 0 0
27 ZM 2 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy DNS DNS DNS 0 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 77 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 00:31.21 00:32.19 00:32.19 75 43
2 2/ ZS 73 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 00:32.24 00:31.84 00:31.84 68 39
3 3/ ZS 76 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 00:34.02 00:34.68 00:34.68 62 35
4 4/ ZS 72 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 00:35.17 00:34.38 00:34.38 57 34
5 5/ ZS 74 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 00:35.43 00:34.56 00:34.56 53 33
6 6/ ZS 41 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 00:35.98 00:34.75 00:34.75 49 32
7 7/ ZS 56 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 00:34.88 00:35.47 00:35.47 46 31
8 1/ ZM 75 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 00:36.64 00:35.21 00:35.21 43 30
9 8/ ZS 71 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 00:36.75 00:36.47 00:36.47 40 29
10 9/ ZS 39 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 00:36.99 00:38.58 00:38.58 37 28
11 10/ ZS 67 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 00:38.98 00:37.08 00:37.08 35 27
12 11/ ZS 64 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 00:37.49 00:38.59 00:38.59 33 26
13 12/ ZS 42 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 00:37.53 00:38.49 00:38.49 31 25
14 2/ ZM 37 1106 CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 00:37.79 00:40.39 00:40.39 29 24
15 3/ ZM 68 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 00:37.81 00:38.81 00:38.81 27 23
16 4/ ZM 52 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 3 00:38.96 00:38.03 00:38.03 25 22
17 13/ ZS 70 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 00:39.21 00:39.58 00:39.58 23 21
18 14/ ZS 59 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 3 00:40.44 00:39.46 00:39.46 21 20
19 15/ ZS 58 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 3 00:39.70 00:41.59 00:41.59 19 19
20 16/ ZS 61 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 3 00:39.72 00:40.08 00:40.08 17 18
21 5/ ZM 66 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 00:39.75 00:39.75 00:39.75 15 17
22 17/ ZS 69 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 00:39.96 00:40.27 00:40.27 14 16
23 18/ ZS 54 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 00:41.98 00:40.17 00:40.17 13 15
24 6/ ZM 34 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 00:40.33 00:41.93 00:41.93 12 14
25 19/ ZS 57 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 3 00:40.81 00:41.23 00:41.23 11 13
26 7/ ZM 65 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 00:41.30 00:41.52 00:41.52 10 12
27 8/ ZM 53 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 3 00:43.49 00:41.50 00:41.50 9 11
28 9/ ZM 33 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand DNF 00:41.52 00:41.52 8 10
29 10/ ZM 60 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 00:42.33 00:42.01 00:42.01 7 9
30 20/ ZS 38 63062 VIRAGH Tomáš 2004 Týniště 00:42.17 00:42.41 00:42.41 6 8
31 21/ ZS 63 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 3 00:42.35 00:42.40 00:42.40 5 7
32 11/ ZM 62 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 00:42.56 00:42.86 00:42.86 4 6
33 12/ ZM 30 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 00:42.70 00:43.69 00:43.69 3 5
34 22/ ZS 78 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 00:43.80 00:44.46 00:44.46 2 4
35 13/ ZM 22 63063 BEK Matyáš 2006 Týniště 00:43.89 00:44.13 00:44.13 1 3
36 14/ ZM 51 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 3 00:45.64 00:44.39 00:44.39 0 2
37 15/ ZM 36 1111 PELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha 00:44.58 00:44.84 00:44.84 0 1
38 16/ ZM 26 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 00:44.71 00:48.11 00:48.11 0 0
39 17/ ZM 25 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 00:45.19 00:46.98 00:46.98 0 0
40 18/ ZM 21 63061 BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 00:47.05 00:45.51 00:45.51 0 0
41 19/ ZM 29 116086 STRATIL Filip 2006 Litovel 00:45.58 00:51.30 00:51.30 0 0
42 23/ ZS 55 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 3 00:48.08 00:46.09 00:46.09 0 0
43 20/ ZM 27 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 00:46.27 00:46.14 00:46.14 0 0
44 21/ ZM 31 64056 ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 00:47.59 00:47.00 00:47.00 0 0
45 24/ ZS 47 129038 BROKEŠ Marek 2003 Šumperk 00:47.01 00:47.81 00:47.81 0 0
46 22/ ZM 24 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 00:49.18 00:47.46 00:47.46 0 0
47 23/ ZM 23 119210 TODOROV Oliver 2006 Olomouc 00:48.92 00:48.11 00:48.11 0 0
48 25/ ZS 46 129037 VÁCHA Marek 2003 Šumperk 00:49.49 00:48.57 00:48.57 0 0
49 24/ ZM 32 129039 HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk 00:49.52 00:49.26 00:49.26 0 0
50 26/ ZS 40 129040 LOUN Matěj 2004 Šumperk 00:51.33 00:52.13 00:52.13 0 0
51 ZS 50 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB DNS DNS DNS 0 0
52 ZS 49 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB DNS DNS DNS 0 0
53 ZS 48 112025 SUM Boleslav 2003 Kroměříž DNS DNS DNS 0 0
54 ZS 45 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB DNS DNS DNS 0 0
55 ZS 44 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB DNS DNS DNS 0 0
56 ZS 43 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava DNS DNS DNS 0 0
57 ZM 35 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB DNS DNS DNS 0 0
58 ZM 28 116106 DVOŘÁK Brutus 2006 Litovel DNS DNS DNS 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 95 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 00:39.54 00:40.24 00:40.24 75 11
2 2/ ZS 94 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 00:41.22 00:45.44 00:45.44 68 7
3 1/ ZM 93 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 00:44.52 00:44.00 00:44.00 62 6
4 3/ ZS 92 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 00:44.25 00:46.24 00:46.24 57 5
5 2/ ZM 86 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 00:46.65 00:44.62 00:44.62 53 4
6 4/ ZS 91 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 00:46.09 00:47.53 00:47.53 49 3
7 3/ ZM 89 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 00:48.10 00:47.84 00:47.84 46 2
8 5/ ZS 90 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 00:47.91 01:04.86 01:04.86 43 1
9 4/ ZM 88 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 00:48.82 00:48.29 00:48.29 40 0
10 6/ ZS 85 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 00:52.11 00:51.24 00:51.24 37 0
11 7/ ZS 84 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 00:57.05 00:54.47 00:54.47 35 0
12 5/ ZM 82 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 01:02.72 01:02.33 01:02.33 33 0
13 6/ ZM 81 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 01:07.06 01:04.13 01:04.13 31 0
14 ZM 87 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. DNS DNS DNS 0 0
15 ZM 83 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB DNS DNS DNS 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 72 24055 24042 MAREŠ Jakub VEJNAR Samuel 2003 2005 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 00:37.90 00:38.03 00:38.03 75 7
2 2/ ZS 70 119094 119142 RUDORFER Martin HRADEC Matěj 2003 2003 Olomouc Olomouc 00:39.14 00:40.53 00:40.53 68 6
3 3/ ZS 73 60054 60047 BEIER Alva BEIER Matouš 2005 2004 Trutnov Trutnov 00:42.20 00:41.70 00:41.70 62 5
4 4/ ZS 68 119152 119154 GÁBRLÍK Jakub MRÁKA Jan 2004 2004 Olomouc Olomouc 00:44.12 00:42.04 00:42.04 57 4
5 5/ ZS 71 57087 57036 FENCL Jáchym NĚMEC Radek 2003 2004 Pardub. Pardub. 3 00:42.69 00:42.63 00:42.63 53 3
6 1/ ZM 65 1106 1111 CARDOSELLI Tomáš PELIKÁN Václav 2005 2005 Boh.Pha Boh.Pha 00:46.67 00:44.51 00:44.51 49 2
7 6/ ZS 69 116088 116097 ŠMAKAL Petr VODÁK Norbert 2003 2004 Litovel Litovel 00:47.06 00:47.36 00:47.36 46 1
8 2/ ZM 64 116094 116098 PAPULA Jan GEPRT David 2005 2005 Litovel Litovel 00:47.90 00:47.32 00:47.32 43 0
9 3/ ZM 61 119171 119187 JAROŠ Michael POMAJBÍK Filip 2006 2006 Olomouc Olomouc 00:56.53 00:47.55 00:47.55 40 0
10 7/ ZS 66 116086 116095 STRATIL Filip SALAJ František 2006 2004 Litovel Litovel 00:49.94 00:47.96 00:47.96 37 0
11 4/ ZM 63 57075 57086 ŠŤASTNÝ Matěj PLÁŠIL Hynek 2005 2006 Pardub. Pardub. 00:51.83 00:49.78 00:49.78 35 0
12 5/ ZM 62 119197 119190 ŠTYBNAR Vojtěch SVOBODA Ondřej 2005 2006 Olomouc Olomouc 00:53.67 00:50.48 00:50.48 33 0
13 ZS 67 23048 23085 STANOVSKÝ Jakub TESAŘOVÁ Hana 2004 2004 SKVS ČB SKVS ČB DNS DNS DNS 0 0