Výsledková listina

Závod1. Český pohár žáků ve slalomu
Číslo17073
Datum03.06.17
Ředitel závoduRoman Pláchý
Vrchní rozhodčíVladimír Jordán
Disciplínaslalom
OrganizátorVK Kroměříž

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 90 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 117.02 2 119.02 116.34 0 116.34 116.34 75 153
2 2/ ZS 108 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 121.32 8 129.32 117.31 0 117.31 117.31 68 149
3 3/ ZS 111 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 119.64 4 123.64 116.38 2 118.38 118.38 62 145
4 4/ ZS 109 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 2 116.94 2 118.94 116.53 2 118.53 118.53 57 141
5 5/ ZS 112 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 119.41 0 119.41 116.72 2 118.72 118.72 53 137
6 6/ ZS 101 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 3+ 123.30 6 129.30 120.18 0 120.18 120.18 49 133
7 7/ ZS 102 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 2 120.40 0 120.40 118.65 4 122.65 122.65 46 129
8 1/ ZM 96 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3+ 124.77 2 126.77 119.20 2 121.20 121.20 43 125
9 8/ ZS 113 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 115.36 6 121.36 113.44 50 163.44 163.44 40 121
10 9/ ZS 110 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 122.05 0 122.05 122.87 2 124.87 124.87 37 117
11 2/ ZM 95 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 2 126.95 2 128.95 122.33 0 122.33 122.33 35 113
12 10/ ZS 100 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 2 131.94 4 135.94 123.71 0 123.71 123.71 33 109
13 11/ ZS 103 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 122.12 2 124.12 127.68 6 133.68 133.68 31 105
14 12/ ZS 88 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 2 134.41 2 136.41 124.64 0 124.64 124.64 29 101
15 13/ ZS 99 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 2 124.81 0 124.81 119.69 56 175.69 175.69 27 97
16 14/ ZS 107 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 119.72 6 125.72 118.03 56 174.03 174.03 25 93
17 15/ ZS 104 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 122.52 4 126.52 124.87 10 134.87 134.87 23 89
18 16/ ZS 86 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3+ 127.93 6 133.93 127.35 0 127.35 127.35 21 85
19 17/ ZS 97 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3+ 125.60 2 127.60 126.78 2 128.78 128.78 19 81
20 18/ ZS 106 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 122.29 6 128.29 123.93 4 127.93 127.93 17 77
21 19/ ZS 81 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3+ 124.53 4 128.53 133.43 6 139.43 139.43 15 76
22 3/ ZM 94 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3+ 126.35 8 134.35 127.53 2 129.53 129.53 14 75
23 4/ ZM 91 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3+ 130.82 0 130.82 131.44 4 135.44 135.44 13 74
24 20/ ZS 98 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 2 131.12 0 131.12 127.01 4 131.01 131.01 12 73
25 5/ ZM 84 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 135.19 2 137.19 132.43 0 132.43 132.43 11 72
26 21/ ZS 93 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 2 134.49 4 138.49 130.97 2 132.97 132.97 10 71
27 22/ ZS 66 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 3+ 135.97 8 143.97 127.11 6 133.11 133.11 9 70
28 23/ ZS 76 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 3+ 129.27 4 133.27 130.40 4 134.40 134.40 8 69
29 6/ ZM 70 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3+ 131.17 4 135.17 141.59 2 143.59 143.59 7 68
30 7/ ZM 83 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3+ 149.99 0 149.99 136.20 0 136.20 136.20 6 67
31 24/ ZS 51 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 134.36 2 136.36 136.22 4 140.22 140.22 5 66
32 8/ ZM 105 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3+ 134.45 6 140.45 132.47 4 136.47 136.47 4 65
33 25/ ZS 69 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 3+ 130.78 8 138.78 130.76 6 136.76 136.76 3 64
34 26/ ZS 63 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3 134.32 8 142.32 135.12 2 137.12 137.12 2 63
35 9/ ZM 61 11043 ŠTERCL Dominik 2005 KK Brand 3 142.57 10 152.57 135.16 2 137.16 137.16 1 62
36 10/ ZM 80 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3+ 136.68 4 140.68 135.57 2 137.57 137.57 0 61
37 11/ ZM 34 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3 133.20 8 141.20 139.18 0 139.18 139.18 0 60
38 27/ ZS 78 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 3+ 138.33 4 142.33 135.34 4 139.34 139.34 0 59
39 28/ ZS 72 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3+ 139.74 0 139.74 146.50 10 156.50 156.50 0 58
40 12/ ZM 85 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3+ 138.42 2 140.42 137.16 50 187.16 187.16 0 57
41 13/ ZM 65 1106 CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 3 135.99 6 141.99 138.57 2 140.57 140.57 0 56
42 14/ ZM 31 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 142.60 4 146.60 139.99 2 141.99 141.99 0 55
43 29/ ZS 92 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3+ 149.55 0 149.55 140.54 2 142.54 142.54 0 54
44 15/ ZM 62 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 3 140.77 6 146.77 142.58 0 142.58 142.58 0 53
45 30/ ZS 35 9149 PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 3 148.16 0 148.16 143.48 0 143.48 143.48 0 52
46 16/ ZM 39 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 3 143.30 2 145.30 137.76 6 143.76 143.76 0 51
47 31/ ZS 56 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 142.82 6 148.82 141.84 2 143.84 143.84 0 50
48 32/ ZS 89 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 2 138.30 6 144.30 156.30 2 158.30 158.30 0 49
49 17/ ZM 75 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3+ 146.80 8 154.80 142.83 2 144.83 144.83 0 48
50 18/ ZM 74 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3+ 144.29 4 148.29 143.03 2 145.03 145.03 0 47
51 33/ ZS 57 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 3 143.38 2 145.38 155.24 56 211.24 211.24 0 46
52 19/ ZM 64 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 3 160.27 10 170.27 144.01 2 146.01 146.01 0 45
53 34/ ZS 38 118003 OLŠÁR Petr 2003 Tzunami 3 142.70 8 150.70 144.03 2 146.03 146.03 0 44
54 20/ ZM 49 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 3 146.42 0 146.42 145.21 6 151.21 151.21 0 43
55 21/ ZM 82 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 3+ 144.78 4 148.78 140.71 6 146.71 146.71 0 42
56 35/ ZS 41 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 3 151.36 10 161.36 141.39 6 147.39 147.39 0 41
57 36/ ZS 68 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 3+ 146.70 2 148.70 153.62 2 155.62 155.62 0 40
58 22/ ZM 67 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3+ 146.17 6 152.17 145.14 4 149.14 149.14 0 39
59 37/ ZS 26 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 3 147.19 2 149.19 144.11 8 152.11 152.11 0 38
60 38/ ZS 73 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3+ 157.66 58 215.66 139.64 10 149.64 149.64 0 37
61 23/ ZM 46 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 3 149.99 2 151.99 148.62 4 152.62 152.62 0 36
62 24/ ZM 25 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 3 148.84 4 152.84 155.60 8 163.60 163.60 0 35
63 39/ ZS 6 118033 POSTUWKA Patrik 2003 Tzunami 151.13 2 153.13 150.31 6 156.31 156.31 0 34
64 40/ ZS 52 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 3 154.68 6 160.68 150.18 4 154.18 154.18 0 33
65 25/ ZM 29 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3 155.33 4 159.33 150.43 4 154.43 154.43 0 32
66 41/ ZS 87 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 3+ 194.12 4 198.12 154.62 0 154.62 154.62 0 31
67 26/ ZM 59 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 152.67 2 154.67 151.13 10 161.13 161.13 0 30
68 27/ ZM 71 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 3+ 149.64 8 157.64 152.82 2 154.82 154.82 0 29
69 28/ ZM 54 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 3 151.14 4 155.14 148.90 6 154.90 154.90 0 28
70 42/ ZS 33 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 3 153.21 2 155.21 156.24 4 160.24 160.24 0 27
71 43/ ZS 50 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 3 154.15 2 156.15 155.39 4 159.39 159.39 0 26
72 44/ ZS 53 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 3 165.05 0 165.05 154.67 2 156.67 156.67 0 25
73 29/ ZM 48 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 3 155.03 4 159.03 153.74 4 157.74 157.74 0 24
74 30/ ZM 58 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 3 154.04 4 158.04 154.47 6 160.47 160.47 0 23
75 45/ ZS 27 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 3 177.45 6 183.45 152.11 6 158.11 158.11 0 22
76 46/ ZS 37 129037 VÁCHA Marek 2003 Šumperk 3 155.01 4 159.01 159.64 2 161.64 161.64 0 21
77 47/ ZS 32 9144 JAHODA Jakub 2004 USK Pha 3 152.17 8 160.17 164.06 12 176.06 176.06 0 20
78 31/ ZM 47 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 3 163.12 6 169.12 159.11 2 161.11 161.11 0 19
79 48/ ZS 43 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 3 175.24 2 177.24 153.66 8 161.66 161.66 0 18
80 32/ ZM 30 9022 POLLERT Antonín 2006 USK Pha 3 161.23 2 163.23 169.56 4 173.56 173.56 0 17
81 33/ ZM 44 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 3 159.78 6 165.78 162.49 2 164.49 164.49 0 16
82 49/ ZS 60 11061 KÖRNER Adam 2004 KK Brand 3 165.95 4 169.95 164.66 2 166.66 166.66 0 15
83 50/ ZS 28 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 161.21 6 167.21 161.34 8 169.34 169.34 0 14
84 34/ ZM 36 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 3 163.52 4 167.52 147.20 56 203.20 203.20 0 13
85 35/ ZM 16 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 180.83 8 188.83 164.18 8 172.18 172.18 0 12
86 51/ ZS 21 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 180.00 12 192.00 162.24 10 172.24 172.24 0 11
87 36/ ZM 45 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 3 169.27 6 175.27 180.42 4 184.42 184.42 0 10
88 37/ ZM 19 116098 GEPRT David 2005 Litovel 179.32 6 185.32 171.86 4 175.86 175.86 0 9
89 52/ ZS 13 129038 BROKEŠ Marek 2003 Šumperk 161.51 16 177.51 165.74 12 177.74 177.74 0 8
90 38/ ZM 12 129039 HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk 190.14 64 254.14 167.77 10 177.77 177.77 0 7
91 53/ ZS 11 129040 LOUN Matěj 2004 Šumperk 181.74 16 197.74 172.72 8 180.72 180.72 0 6
92 54/ ZS 55 116095 SALAJ František 2004 Litovel 3 214.79 14 228.79 173.23 8 181.23 181.23 0 5
93 39/ ZM 8 63061 BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 200.66 208 408.66 177.60 8 185.60 185.60 0 4
94 55/ ZS 20 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 182.45 4 186.45 1 999 999.00 999.00 0 3
95 56/ ZS 9 63062 VIRAGH Tomáš 2004 Týniště 181.60 6 187.60 193.03 6 199.03 199.03 0 2
96 40/ ZM 7 118021 BLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami 181.78 10 191.78 200.15 8 208.15 208.15 0 1
97 41/ ZM 24 1111 PELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha 222.13 6 228.13 181.90 10 191.90 191.90 0 0
98 42/ ZM 4 9110 MAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha 185.34 16 201.34 248.29 58 306.29 306.29 0 0
99 43/ ZM 3 9119 SVOBODA Adam 2006 USK Pha 183.03 70 253.03 188.60 14 202.60 202.60 0 0
100 44/ ZM 5 9161 ZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha 215.00 12 227.00 188.71 60 248.71 248.71 0 0
101 45/ ZM 114 121017 KOVÁŘ Filip 2006 KK Opava 219.38 10 229.38 204.86 102 306.86 306.86 0 0
102 57/ ZS 14 57054 VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 248.64 60 308.64 214.19 16 230.19 230.19 0 0
103 58/ ZS 23 11070 TARABA Matyáš 2004 KK Brand 178.47 58 236.47 767.17 8 775.17 775.17 0 0
104 46/ ZM 10 63063 BEK Matyáš 2006 Týniště 177.76 210 387.76 203.01 62 265.01 265.01 0 0
105 47/ ZM 18 116086 STRATIL Filip 2006 Litovel 235.98 102 337.98 233.88 56 289.88 289.88 0 0
106 48/ ZM 1 64056 ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 1 999 999.00 235.81 114 349.81 349.81 0 0
107 49/ ZM 15 119210 TODOROV Oliver 2006 Olomouc 173.99 204 377.99 199.21 158 357.21 357.21 0 0
108 ZS 79 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
109 ZM 77 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
110 ZM 42 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
111 ZM 40 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
112 ZS 22 112025 SUM Boleslav 2003 Kroměříž 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
113 ZM 17 116106 DVOŘÁK Brutus 2006 Litovel 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
114 ZM 2 30071 NOVÁK Václav 2005 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 24 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 125.24 0 125.24 127.18 0 127.18 127.18 75 38
2 2/ ZS 20 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 131.14 54 185.14 129.51 2 131.51 131.51 68 34
3 1/ ZM 22 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 138.86 4 142.86 130.83 4 134.83 134.83 62 30
4 3/ ZS 23 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 138.01 2 140.01 133.15 2 135.15 135.15 57 26
5 4/ ZS 18 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 140.52 0 140.52 141.62 2 143.62 143.62 53 22
6 5/ ZS 21 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 2+ 147.02 2 149.02 142.46 6 148.46 148.46 49 18
7 2/ ZM 19 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 162.69 4 166.69 149.63 2 151.63 151.63 46 14
8 6/ ZS 15 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3+ 150.65 6 156.65 154.07 0 154.07 154.07 43 13
9 3/ ZM 8 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3 172.21 6 178.21 156.86 6 162.86 162.86 40 12
10 7/ ZS 10 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 156.77 8 164.77 170.62 2 172.62 172.62 37 11
11 4/ ZM 17 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 161.93 6 167.93 159.98 10 169.98 169.98 35 10
12 5/ ZM 14 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 3 176.50 8 184.50 168.19 2 170.19 170.19 33 9
13 8/ ZS 12 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 170.64 8 178.64 166.18 6 172.18 172.18 31 8
14 9/ ZS 7 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3 199.09 8 207.09 170.36 4 174.36 174.36 29 7
15 6/ ZM 16 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3 190.63 4 194.63 202.53 2 204.53 204.53 27 6
16 10/ ZS 11 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 181.66 14 195.66 195.13 8 203.13 203.13 25 5
17 11/ ZS 2 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 259.80 16 275.80 196.24 6 202.24 202.24 23 4
18 12/ ZS 9 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 3 214.69 0 214.69 238.11 4 242.11 242.11 21 3
19 13/ ZS 1 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 215.55 6 221.55 239.57 2 241.57 241.57 19 2
20 7/ ZM 5 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 253.76 64 317.76 227.35 6 233.35 233.35 17 1
21 8/ ZM 6 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 260.95 60 320.95 227.40 52 279.40 279.40 15 0
22 9/ ZM 3 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 480.90 12 492.90 318.46 8 326.46 326.46 14 0
23 10/ ZM 4 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 384.73 64 448.73 416.57 60 476.57 476.57 13 0
24 ZM 13 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 15 12061 12066 CAPALINI Daniel VENC Štěpán 2005 2004 Dukla B. Dukla B. 2 153.71 4 157.71 156.15 54 210.15 210.15 75 16
2 2/ ZS 16 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 2 158.10 10 168.10 160.75 6 166.75 166.75 68 12
3 3/ ZS 12 60054 60047 BEIER Alva BEIER Matouš 2005 2004 Trutnov Trutnov 3 157.59 12 169.59 179.30 56 235.30 235.30 62 8
4 4/ ZS 14 66020 66024 KUNEŠ Daniel HARTL Jakub 2003 2004 Horš.Týn Horš.Týn 3 175.28 14 189.28 166.21 4 170.21 170.21 57 7
5 1/ ZM 13 9130 9036 JIRAS Filip ČERNÍK Štěpán 2005 2006 USK Pha USK Pha 3 223.06 14 237.06 187.08 4 191.08 191.08 53 6
6 5/ ZS 4 9146 9140 JINEK Hugo ČMEJREK Cyril 2005 2004 USK Pha USK Pha 212.12 60 272.12 186.12 10 196.12 196.12 49 5
7 6/ ZS 2 119152 119154 GÁBRLÍK Jakub MRÁKA Jan 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 189.27 8 197.27 191.95 6 197.95 197.95 46 4
8 7/ ZS 5 11026 11014 BÍZEK Marek KUDRNA Josef 2005 2004 KK Brand KK Brand 188.59 16 204.59 200.52 56 256.52 256.52 43 3
9 2/ ZM 6 11055 11043 ZACH Radovan ŠTERCL Dominik 2005 2005 KK Brand KK Brand 205.29 18 223.29 209.05 8 217.05 217.05 40 2
10 8/ ZS 1 57087 57036 FENCL Jáchym NĚMEC Radek 2003 2004 Pardub. Pardub. 213.45 154 367.45 212.61 12 224.61 224.61 37 1
11 3/ ZM 10 119171 119187 JAROŠ Michael POMAJBÍK Filip 2006 2006 Olomouc Olomouc 230.65 62 292.65 215.47 12 227.47 227.47 35 0
12 9/ ZS 3 9149 9144 PECHÁČ Jonáš JAHODA Jakub 2004 2004 USK Pha USK Pha 222.96 16 238.96 217.72 12 229.72 229.72 33 0
13 4/ ZM 7 1106 1111 CARDOSELLI Tomáš PELIKÁN Václav 2005 2005 Boh.Pha Boh.Pha 247.80 20 267.80 226.11 18 244.11 244.11 31 0
14 5/ ZM 9 119197 119190 ŠTYBNAR Vojtěch SVOBODA Ondřej 2005 2006 Olomouc Olomouc 298.02 68 366.02 240.78 18 258.78 258.78 29 0
15 6/ ZM 8 57075 57086 ŠŤASTNÝ Matěj PLÁŠIL Hynek 2005 2006 Pardub. Pardub. 259.55 112 371.55 335.77 12 347.77 347.77 27 0

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ PZM 48 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 163.99 8 171.99 147.01 0 147.01 147.01 0 0
2 2/ PZM 62 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 146.73 12 158.73 150.74 2 152.74 152.74 0 0
3 3/ PZM 49 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 149.12 4 153.12 162.04 4 166.04 166.04 0 0
4 1/ PZZ 47 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 160.85 4 164.85 151.41 2 153.41 153.41 0 0
5 4/ PZM 61 133015 TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí 172.64 8 180.64 151.14 6 157.14 157.14 0 0
6 2/ PZZ 58 66017 HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn 155.63 2 157.63 153.38 4 157.38 157.38 0 0
7 3/ PZZ 53 119198 VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc 175.34 0 175.34 170.50 0 170.50 170.50 0 0
8 5/ PZM 63 11022 VENC Ondřej 2007 KK Brand 200.75 110 310.75 169.70 8 177.70 177.70 0 0
9 4/ PZZ 50 119176 KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc 178.83 6 184.83 174.74 6 180.74 180.74 0 0
10 6/ PZM 55 116090 WEISER Kryštof 2007 Litovel 190.20 56 246.20 180.49 2 182.49 182.49 0 0
11 5/ PZZ 36 128017 PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná 187.35 12 199.35 188.64 8 196.64 196.64 0 0
12 6/ PZZ 51 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 193.90 10 203.90 199.44 0 199.44 199.44 0 0
13 7/ PZM 39 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 198.86 4 202.86 189.64 54 243.64 243.64 0 0
14 7/ PZZ 43 103010 BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno 222.12 18 240.12 205.10 6 211.10 211.10 0 0
15 8/ PZZ 52 119196 STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc 208.06 8 216.06 221.57 10 231.57 231.57 0 0
16 9/ PZZ 34 119177 MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc 214.96 6 220.96 249.06 10 259.06 259.06 0 0
17 8/ PZM 32 119175 KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc 214.23 12 226.23 206.45 56 262.45 262.45 0 0
18 9/ PZM 33 119209 ŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc 222.87 12 234.87 231.70 62 293.70 293.70 0 0
19 10/ PZM 42 121044 BALARIN Evžen 2008 KK Opava 237.09 58 295.09 233.16 6 239.16 239.16 0 0
20 10/ PZZ 45 128006 JURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná 302.63 16 318.63 228.33 12 240.33 240.33 0 0
21 11/ PZM 38 49026 DO Tony 2008 Roudnice 237.30 18 255.30 1 999 999.00 999.00 0 0
22 11/ PZZ 40 119208 KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc 245.94 12 257.94 1 999 999.00 999.00 0 0
23 12/ PZM 44 135017 FIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh 213.01 56 269.01 276.04 4 280.04 280.04 0 0
24 12/ PZZ 46 128007 JURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná 293.78 170 463.78 274.25 12 286.25 286.25 0 0
25 13/ PZM 31 118018 FABIAN František 2009 Tzunami 300.90 20 320.90 281.92 14 295.92 295.92 0 0
26 13/ PZZ 59 52046 PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 334.15 114 448.15 321.39 10 331.39 331.39 0 0
27 14/ PZM 64 9113 POLLERT Jonáš 2007 USK Pha 199.62 310 509.62 245.26 112 357.26 357.26 0 0
28 15/ PZM 56 121014 GEBAUER Filip 2007 KK Opava 187.69 352 539.69 200.29 202 402.29 402.29 0 0
29 16/ PZM 41 121011 ŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava 236.10 358 594.10 221.94 258 479.94 479.94 0 0
30 14/ PZZ 57 121062 KRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava 478.91 58 536.91 493.46 14 507.46 507.46 0 0
31 PZZ 60 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
32 PZM 54 116093 PÁLENÍK Jan 2007 Litovel 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
33 PZZ 37 60063 BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
34 PZM 35 108039 VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 38 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 119.16 0 119.16 121.00 0 121.00 121.00 75 46
2 2/ ZS 37 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 119.17 0 119.17 122.37 2 124.37 124.37 68 42
3 3/ ZS 36 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3+ 126.63 2 128.63 125.10 0 125.10 125.10 62 38
4 4/ ZS 33 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3+ 126.91 0 126.91 127.59 2 129.59 129.59 57 34
5 1/ ZM 31 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 133.99 2 135.99 131.15 4 135.15 135.15 53 30
6 5/ ZS 34 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3+ 135.60 0 135.60 135.43 0 135.43 135.43 49 26
7 6/ ZS 23 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 2 1 999 999.00 133.53 2 135.53 135.53 46 25
8 2/ ZM 32 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 136.62 0 136.62 135.70 2 137.70 137.70 43 24
9 3/ ZM 35 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 2 136.99 6 142.99 136.59 2 138.59 138.59 40 23
10 7/ ZS 25 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 3 140.23 0 140.23 150.99 0 150.99 150.99 37 22
11 4/ ZM 26 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 144.32 2 146.32 144.03 4 148.03 148.03 35 21
12 8/ ZS 30 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3+ 143.60 6 149.60 144.81 2 146.81 146.81 33 20
13 5/ ZM 29 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3+ 142.97 4 146.97 141.15 6 147.15 147.15 31 19
14 9/ ZS 27 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3+ 143.95 4 147.95 142.99 4 146.99 146.99 29 18
15 10/ ZS 12 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 143.42 6 149.42 145.14 2 147.14 147.14 27 17
16 11/ ZS 21 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3+ 166.35 0 166.35 147.13 2 149.13 149.13 25 16
17 12/ ZS 22 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3 147.58 6 153.58 147.78 2 149.78 149.78 23 15
18 13/ ZS 28 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 155.07 2 157.07 150.25 0 150.25 150.25 21 14
19 14/ ZS 20 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 157.69 4 161.69 149.16 2 151.16 151.16 19 13
20 15/ ZS 24 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3+ 147.91 10 157.91 154.27 8 162.27 162.27 17 12
21 16/ ZS 14 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3 154.04 6 160.04 165.47 6 171.47 171.47 15 11
22 17/ ZS 18 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3 156.61 4 160.61 161.39 0 161.39 161.39 14 10
23 6/ ZM 17 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 3 161.68 2 163.68 164.28 0 164.28 164.28 13 9
24 7/ ZM 19 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 164.74 6 170.74 163.17 2 165.17 165.17 12 8
25 18/ ZS 6 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 163.48 8 171.48 163.43 8 171.43 171.43 11 7
26 19/ ZS 13 57087 FENCL Jáchym 2003 Pardub. 183.98 8 191.98 169.01 4 173.01 173.01 10 6
27 8/ ZM 4 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 191.02 6 197.02 173.55 4 177.55 177.55 9 5
28 9/ ZM 1 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 191.66 2 193.66 182.03 0 182.03 182.03 8 4
29 10/ ZM 15 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 3 200.03 4 204.03 184.41 4 188.41 188.41 7 3
30 20/ ZS 7 9149 PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 180.66 8 188.66 189.61 8 197.61 197.61 6 2
31 11/ ZM 3 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 189.65 4 193.65 187.12 4 191.12 191.12 5 1
32 12/ ZM 5 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 215.35 6 221.35 187.94 4 191.94 191.94 4 0
33 13/ ZM 10 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 195.71 8 203.71 192.00 0 192.00 192.00 3 0
34 21/ ZS 8 57054 VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 210.05 8 218.05 198.30 2 200.30 200.30 2 0
35 22/ ZS 16 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 3 1 999 999.00 198.86 2 200.86 200.86 1 0
36 23/ ZS 11 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 205.30 2 207.30 205.89 6 211.89 211.89 0 0
37 14/ ZM 2 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 262.00 56 318.00 256.49 2 258.49 258.49 0 0
38 15/ ZM 9 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 273.74 10 283.74 274.07 4 278.07 278.07 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 46 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 117.16 0 117.16 116.86 0 116.86 116.86 75 77
2 2/ ZS 43 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2 119.26 4 123.26 120.87 4 124.87 124.87 68 73
3 3/ ZS 48 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 124.49 0 124.49 128.20 6 134.20 134.20 62 69
4 4/ ZS 44 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 124.27 2 126.27 124.70 4 128.70 128.70 57 65
5 5/ ZS 42 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 127.31 0 127.31 129.65 2 131.65 131.65 53 61
6 1/ ZM 45 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 125.73 4 129.73 127.68 6 133.68 133.68 49 57
7 2/ ZM 35 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 2 128.78 2 130.78 130.41 2 132.41 132.41 46 53
8 6/ ZS 24 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3+ 131.71 0 131.71 136.86 6 142.86 142.86 43 49
9 7/ ZS 23 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 2 129.38 8 137.38 131.95 2 133.95 133.95 40 45
10 8/ ZS 29 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 2 150.53 6 156.53 130.57 4 134.57 134.57 37 41
11 9/ ZS 39 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 2 132.42 4 136.42 135.72 0 135.72 135.72 35 37
12 10/ ZS 41 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3+ 130.11 6 136.11 133.19 4 137.19 137.19 33 33
13 11/ ZS 32 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3+ 135.90 2 137.90 136.63 2 138.63 138.63 31 29
14 3/ ZM 34 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3+ 139.81 6 145.81 137.27 2 139.27 139.27 29 28
15 12/ ZS 30 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 2 137.29 2 139.29 136.67 6 142.67 142.67 27 27
16 4/ ZM 40 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3+ 136.69 4 140.69 139.11 2 141.11 141.11 25 26
17 5/ ZM 37 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3+ 136.79 4 140.79 139.72 4 143.72 143.72 23 25
18 13/ ZS 26 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3+ 139.49 2 141.49 147.99 0 147.99 147.99 21 24
19 14/ ZS 25 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3+ 140.36 14 154.36 137.98 6 143.98 143.98 19 23
20 15/ ZS 36 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 2 140.38 4 144.38 143.86 4 147.86 147.86 17 22
21 6/ ZM 38 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3+ 142.49 2 144.49 144.47 2 146.47 146.47 15 21
22 16/ ZS 13 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 143.06 4 147.06 148.06 6 154.06 154.06 14 20
23 7/ ZM 21 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 145.03 4 149.03 143.22 4 147.22 147.22 13 19
24 8/ ZM 33 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3+ 145.61 2 147.61 148.78 4 152.78 152.78 12 18
25 9/ ZM 16 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 182.49 8 190.49 151.40 2 153.40 153.40 11 17
26 17/ ZS 27 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 3 153.28 2 155.28 169.40 2 171.40 171.40 10 16
27 10/ ZM 20 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 3+ 152.59 4 156.59 158.35 2 160.35 160.35 9 15
28 18/ ZS 17 118014 KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami 3 157.34 4 161.34 156.04 2 158.04 158.04 8 14
29 11/ ZM 19 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 3 154.33 4 158.33 157.09 8 165.09 165.09 7 13
30 12/ ZM 12 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 3 163.43 4 167.43 152.26 8 160.26 160.26 6 12
31 19/ ZS 10 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 157.72 12 169.72 158.51 2 160.51 160.51 5 11
32 13/ ZM 18 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 3 195.45 6 201.45 155.18 6 161.18 161.18 4 10
33 14/ ZM 31 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 3 161.48 6 167.48 160.67 6 166.67 166.67 3 9
34 15/ ZM 28 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 3 168.32 0 168.32 184.51 4 188.51 188.51 2 8
35 16/ ZM 6 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 174.66 2 176.66 171.92 6 177.92 177.92 1 7
36 17/ ZM 7 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 231.73 8 239.73 177.12 0 177.12 177.12 0 6
37 18/ ZM 15 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 178.20 4 182.20 176.68 6 182.68 182.68 0 5
38 20/ ZS 11 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 174.83 8 182.83 207.27 4 211.27 211.27 0 4
39 19/ ZM 1 135021 ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh 208.54 0 208.54 184.36 2 186.36 186.36 0 3
40 21/ ZS 47 30076 PEŠKOVÁ Nikola 2004 VS Tábor 197.69 10 207.69 183.23 4 187.23 187.23 0 2
41 20/ ZM 14 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 3 191.47 8 199.47 189.42 2 191.42 191.42 0 1
42 22/ ZS 8 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 179.74 12 191.74 187.48 6 193.48 193.48 0 0
43 21/ ZM 2 30068 RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor 204.87 10 214.87 195.56 2 197.56 197.56 0 0
44 22/ ZM 4 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 230.72 58 288.72 232.19 2 234.19 234.19 0 0
45 23/ ZM 3 121013 BITTOVÁ Luisa 2006 KK Opava 147.52 202 349.52 4 999 999.00 999.00 0 0
46 23/ ZS 9 121006 ŠEVČÍKOVÁ Anastáziw 2004 KK Opava 138.53 460 598.53 1 999 999.00 999.00 0 0
47 ZM 22 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
48 ZM 5 49009 SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 1 9112 9117 BERANOVÁ Hana ŘÍHA Matyáš 2003 2003 USK Pha USK Pha 3 158.66 8 166.66 155.23 8 163.23 163.23 75 4
2 2/ ZS 4 23048 23085 STANOVSKÝ Jakub TESAŘOVÁ Hana 2004 2004 SKVS ČB SKVS ČB 3 172.72 22 194.72 165.49 12 177.49 177.49 68 3
3 3/ ZS 2 9139 9127 ČERVENKOVÁ Vanessa ONDRUŠ Mikuláš 2003 2003 USK Pha USK Pha 3 176.57 6 182.57 171.89 10 181.89 181.89 62 2
4 1/ ZM 3 9138 9133 ČERVENKOVÁ Amélie ONDRUŠ Mario 2005 2005 USK Pha USK Pha 3 182.10 6 188.10 216.55 10 226.55 226.55 57 1

FOR

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ PZ 84 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 201.89 2 203.89 224.15 2 226.15 226.15 0 0
2 2/ PZ 83 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 196.62 8 204.62 203.69 4 207.69 207.69 0 0
3 3/ PZ 86 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 203.93 4 207.93 209.65 2 211.65 211.65 0 0
4 4/ PZ 82 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 269.81 2 271.81 283.46 2 285.46 285.46 0 0
5 5/ PZ 85 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 266.78 102 368.78 275.40 52 327.40 327.40 0 0
6 6/ PZ 81 119177 MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc 270.63 106 376.63 305.20 108 413.20 413.20 0 0