Výsledková listina

ZávodSlalom "O pracku krumlovského medvěda"
Číslo17071
Datum28.05.17
Ředitel závoduTomáš Palouda
Vrchní rozhodčíJana Lagnerová
Disciplínaslalom
OrganizátorSK Vltava Český Krumlov

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ PZM 422 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 120.20 0 120.20 122.30 0 122.30 122.30 0
2 2/ PZM 427 76028 UHLÍK Jan 2008 Bechyně 136.70 0 136.70 152.50 6 158.50 158.50 0
3 1/ PZZ 429 23015 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 149.00 4 153.00 137.90 0 137.90 137.90 0
4 3/ PZM 425 24004 PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml. 136.80 8 144.80 150.30 4 154.30 154.30 0
5 4/ PZM 433 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 160.10 6 166.10 189.30 8 197.30 197.30 0
6 5/ PZM 423 24037 ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml. 166.70 0 166.70 175.00 54 229.00 229.00 0
7 6/ PZM 430 27052 HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak 174.50 6 180.50 168.30 4 172.30 172.30 0
8 7/ PZM 421 27016 ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak 165.10 16 181.10 168.90 56 224.90 224.90 0
9 8/ PZM 432 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 169.40 58 227.40 154.20 58 212.20 212.20 0
10 2/ PZZ 431 34008 LEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus 183.50 56 239.50 186.40 60 246.40 246.40 0
11 PZZ 428 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
12 PZM 426 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
13 PZM 424 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ ZS 392 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 131.50 0 131.50 4 999 999.00 999.00 3
2 2/ ZS 393 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 161.10 4 165.10 138.70 0 138.70 138.70 2
3 1/ ZM 395 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 140.40 4 144.40 4 999 999.00 999.00 1
4 1/ U23 396 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 221.30 10 231.30 4 999 999.00 999.00 0
5 ZM 394 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
6 391 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 403 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 2 106.80 0 106.80 103.70 2 105.70 105.70 32
2 1/ V 402 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 116.50 0 116.50 112.80 0 112.80 112.80 28
3 2/ VM 401 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 116.30 0 116.30 114.70 2 116.70 116.70 24
4 1/ DS 411 24015 SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml. 3+ 124.00 6 130.00 114.60 2 116.60 116.60 20
5 1/ U23 416 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 114.10 4 118.10 129.10 10 139.10 139.10 16
6 1/ VS 404 30009 KELLER Miloslav 1962 VS Tábor 2 120.30 4 124.30 114.40 4 118.40 118.40 12
7 1/ ZS 407 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 119.90 2 121.90 117.60 2 119.60 119.60 8
8 2/ ZS 409 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3+ 116.50 4 120.50 113.70 6 119.70 119.70 7
9 1/ DM 410 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3+ 117.10 6 123.10 115.90 4 119.90 119.90 6
10 2/ VS 405 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 2 125.00 2 127.00 120.10 0 120.10 120.10 5
11 3/ ZS 408 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3+ 118.90 8 126.90 120.30 2 122.30 122.30 4
12 3/ VS 406 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 122.70 2 124.70 124.00 2 126.00 126.00 3
13 414 24032 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml. 148.40 4 152.40 129.40 4 133.40 133.40 2
14 412 23027 VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB 3+ 132.00 6 138.00 130.10 4 134.10 134.10 1
15 413 24031 JIRKA David 1985 Č.Kruml. 143.00 52 195.00 130.60 4 134.60 134.60 0
16 1/ ZM 419 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 149.40 2 151.40 144.50 0 144.50 144.50 0
17 4/ ZS 418 23099 PUTZER Hynek 2003 SKVS ČB 177.80 56 233.80 192.30 6 198.30 198.30 0
18 1/ PZ 417 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 4 999 999.00 199.40 10 209.40 209.40 0
19 ZS 415 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 371 24034 24017 PALOUDOVÁ Karolína PALOUDOVÁ Anežka 2000 1999 Č.Kruml. Č.Kruml. 2 129.50 2 131.50 130.60 6 136.60 136.60 7
2 376 24001 24049 NOVOSAD Lukáš NOVOSAD Jonáš 1976 2006 Č.Kruml. Č.Kruml. 129.20 4 133.20 136.00 8 144.00 144.00 3
3 375 24031 24032 JIRKA David ŠVADLENA Václav 1985 1985 Č.Kruml. Č.Kruml. 141.80 56 197.80 146.10 4 150.10 150.10 2
4 1/ ZS 372 24055 24042 MAREŠ Jakub VEJNAR Samuel 2003 2005 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 145.60 8 153.60 4 999 999.00 999.00 1
5 1/ DM 378 24053 24072 KLEIN Pavel ONDŘICH Václav 2001 2001 Č.Kruml. Č.Kruml. 172.10 10 182.10 4 999 999.00 999.00 0
6 2/ ZS 373 23099 23134 PUTZER Hynek ŠEDIVÝ Jan 2003 2003 SKVS ČB SKVS ČB 3 187.00 10 197.00 204.20 6 210.20 210.20 0
7 379 A0001 A0002 KUNA Jan JANŮ Petr 0 0 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
8 DS 377 24052 24058 MANOVÁ Štěpánka BAUEROVÁ Markéta 1999 2001 Č.Kruml. Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
9 DS 374 116105 116080 VAŇKOVÁ Štěpánka VAŇKOVÁ Michaela 2007 2000 Litovel Litovel 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 351 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 2 113.70 4 117.70 110.63 0 110.63 110.63 24
2 1/ ZM 352 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 2 114.00 0 114.00 114.60 0 114.60 114.60 20
3 353 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 115.50 2 117.50 113.50 2 115.50 115.50 16
4 1/ ZS 364 27002 DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak 3+ 122.50 2 124.50 115.50 2 117.50 117.50 12
5 2/ ZS 365 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3+ 120.50 0 120.50 119.70 2 121.70 121.70 11
5 3/ ZS 361 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3+ 122.60 2 124.60 120.50 0 120.50 120.50 10
7 1/ VS 369 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 3+ 121.80 2 123.80 123.10 2 125.10 125.10 9
8 4/ ZS 362 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3+ 124.10 2 126.10 124.30 2 126.30 126.30 8
9 5/ ZS 354 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 3 140.00 4 144.00 127.50 2 129.50 129.50 7
10 6/ ZS 358 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3 128.90 2 130.90 129.90 0 129.90 129.90 6
10 2/ ZM 356 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 127.90 2 129.90 154.50 6 160.50 160.50 5
12 1/ U23 367 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 134.70 2 136.70 153.20 8 161.20 161.20 4
13 1/ DM 359 52036 NOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec 3 151.77 6 157.77 135.50 2 137.50 137.50 3
14 2/ DS 357 24052 MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml. 3 147.90 0 147.90 136.40 2 138.40 138.40 2
15 1/ VM 360 34007 LEPÍKOVÁ Markéta 1979 Hubertus 3 143.70 4 147.70 138.50 10 148.50 148.50 1
16 7/ ZS 355 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 3 147.70 4 151.70 143.80 4 147.80 147.80 0
17 ZS 368 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
18 DS 366 116080 VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
19 DM 363 24058 BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml. 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 306 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 98.00 0 98.00 98.50 2 100.50 100.50 42
2 1/ V 304 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 101.30 2 103.30 101.80 0 101.80 101.80 38
3 2/ V 324 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 2 105.40 0 105.40 104.80 0 104.80 104.80 34
4 2/ VM 335 24050 VEJVODA Ondřej 1980 Č.Kruml. 107.10 0 107.10 105.80 0 105.80 105.80 30
5 1/ ZS 319 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 3+ 107.50 2 109.50 107.20 0 107.20 107.20 26
6 3/ V 302 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 109.80 0 109.80 110.80 6 116.80 116.80 22
7 1/ DS 321 76014 ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně 3+ 111.60 2 113.60 109.80 2 111.80 111.80 21
8 1/ DM 301 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 2 111.30 2 113.30 110.60 2 112.60 112.60 20
9 2/ DM 332 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 113.50 0 113.50 122.70 2 124.70 124.70 19
10 1/ ZM 315 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3+ 118.30 0 118.30 124.90 2 126.90 126.90 18
11 2/ ZS 317 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 3+ 114.80 6 120.80 114.00 8 122.00 122.00 17
12 2/ ZM 320 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3+ 121.30 2 123.30 127.30 4 131.30 131.30 16
13 1/ VS 323 34018 LEPÍK Vlastimil 1950 Hubertus 3+ 123.60 0 123.60 127.60 0 127.60 127.60 15
14 2/ VS 314 24018 PÁRTL Mirek 1954 Č.Kruml. 3+ 123.10 2 125.10 126.80 2 128.80 128.80 14
15 3/ VS 318 27020 VONDRA Václav 1957 Ot.Strak 3+ 124.20 2 126.20 125.10 6 131.10 131.10 13
16 3/ DM 316 24053 KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml. 3+ 121.90 6 127.90 4 999 999.00 999.00 12
17 3/ ZS 313 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 146.00 2 148.00 130.10 2 132.10 132.10 11
18 4/ ZS 310 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 3 129.70 4 133.70 128.70 4 132.70 132.70 10
19 3/ ZM 311 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 3 133.90 4 137.90 134.40 2 136.40 136.40 9
19 4/ VS 337 24019 BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml. 4 999 999.00 132.40 4 136.40 136.40 8
21 4/ DM 331 30069 ČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor 139.60 0 139.60 140.20 6 146.20 146.20 7
22 4/ ZM 327 24049 NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml. 142.00 12 154.00 144.70 0 144.70 144.70 6
23 5/ DM 307 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 3 148.10 2 150.10 139.50 6 145.50 145.50 5
24 5/ ZM 309 23029 NOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB 3 152.50 2 154.50 144.20 2 146.20 146.20 4
25 6/ ZM 334 24044 POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml. 148.80 12 160.80 146.80 6 152.80 152.80 3
26 5/ ZS 308 23099 PUTZER Hynek 2003 SKVS ČB 3 162.80 4 166.80 143.20 56 199.20 199.20 2
27 5/ VS 312 24005 GROSSMANN Zdeněk 1939 Č.Kruml. 3 168.40 2 170.40 164.10 6 170.10 170.10 1
28 4/ V 322 24021 PALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml. 3+ 121.80 54 175.80 163.30 52 215.30 215.30 0
29 7/ ZM 336 24066 NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml. 191.40 0 191.40 175.90 6 181.90 181.90 0
30 8/ ZM 329 27017 ŠKOP Jáchym 2005 Ot.Strak 184.20 4 188.20 214.80 8 222.80 222.80 0
31 9/ ZM 325 26001 MÍKA Hynek 2006 Soběslav 197.40 8 205.40 210.50 60 270.50 270.50 0
32 10/ ZM 326 26002 SLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav 1 999 999.00 183.70 256 439.70 439.70 0
33 DM 342 23090 CHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
34 340 A0002 JANŮ Petr 0 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
35 339 A0001 KUNA Jan 0 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
36 DM 338 24074 MALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
37 DS 333 24061 ŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
38 ZM 330 23044 STREJC Václav 2005 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
39 DM 328 24011 KOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
40 VS 305 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 381 30019 30009 POSPÍŠILOVÁ Jitka KELLER Miloslav 1989 1962 VS Tábor VS Tábor 2 134.00 4 138.00 4 999 999.00 999.00 5
2 1/ ZS 382 23017 23135 ŠVEHLOVÁ Kateřina ŠEDIVÝ Vít 2005 2004 SKVS ČB SKVS ČB 3 146.50 8 154.50 170.80 106 276.80 276.80 1
3 1/ U23 383 24030 116061 PLACHTOVÁ Alexandra ŠMOLDAS Michal 1998 1998 Č.Kruml. Litovel 181.60 62 243.60 4 999 999.00 999.00 0