Výsledková listina

ZávodSlalom "O pracku krumlovského medvěda"
Číslo17070
Datum27.05.17
Ředitel závoduTomáš Palouda
Vrchní rozhodčíJana Lagnerová
Disciplínaslalom
OrganizátorSK Vltava Český Krumlov

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ PZM 422 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 137.00 4 141.00 136.10 4 140.10 140.10 0
2 2/ PZM 426 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 156.00 2 158.00 149.20 8 157.20 157.20 0
3 3/ PZM 424 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 154.40 8 162.40 162.30 6 168.30 168.30 0
4 4/ PZM 423 24037 ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml. 179.70 4 183.70 165.20 0 165.20 165.20 0
5 5/ PZM 427 76028 UHLÍK Jan 2008 Bechyně 164.00 2 166.00 141.40 452 593.40 593.40 0
6 6/ PZM 425 24004 PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml. 173.40 6 179.40 176.00 4 180.00 180.00 0
7 7/ PZM 433 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 181.00 6 187.00 198.60 4 202.60 202.60 0
8 8/ PZM 421 27016 ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak 194.60 54 248.60 184.10 6 190.10 190.10 0
9 9/ PZM 430 27052 HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak 213.40 2 215.40 257.60 2 259.60 259.60 0
10 1/ PZZ 429 23015 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 186.50 58 244.50 181.30 54 235.30 235.30 0
11 2/ PZZ 431 34008 LEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus 211.05 156 367.05 205.20 58 263.20 263.20 0
12 10/ PZM 432 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 9 152.00 204 356.00 164.90 254 418.90 418.90 0
13 PZZ 428 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ ZS 393 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 158.80 4 162.80 154.30 0 154.30 154.30 2
2 2/ ZS 392 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 153.10 2 155.10 174.20 104 278.20 278.20 1
3 1/ ZM 395 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 158.60 2 160.60 159.40 0 159.40 159.40 0
4 ZM 394 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
5 391 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
6 U23 396 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 403 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 2 120.31 0 120.31 116.40 0 116.40 116.40 33
2 1/ DS 411 24015 SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml. 3+ 127.62 2 129.62 121.45 0 121.45 121.45 29
3 1/ ZS 409 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3+ 130.82 0 130.82 132.55 0 132.55 132.55 25
4 1/ U23 416 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 129.23 2 131.23 132.00 12 144.00 144.00 21
5 2/ VM 401 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 139.41 2 141.41 131.60 0 131.60 131.60 17
6 1/ V 402 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 128.29 106 234.29 131.90 0 131.90 131.90 13
7 1/ DM 410 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3+ 152.13 4 156.13 128.80 6 134.80 134.80 9
8 1/ VS 404 30009 KELLER Miloslav 1962 VS Tábor 2 136.47 0 136.47 134.90 0 134.90 134.90 8
9 2/ ZS 408 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3+ 138.39 6 144.39 135.90 0 135.90 135.90 7
10 2/ VS 406 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 140.81 50 190.81 138.40 2 140.40 140.40 6
11 3/ VS 405 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 2 144.22 4 148.22 140.80 2 142.80 142.80 5
12 3/ ZS 407 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 144.24 4 148.24 141.40 8 149.40 149.40 4
13 412 23027 VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB 3+ 147.27 2 149.27 149.45 10 159.45 159.45 3
14 414 24032 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml. 149.99 4 153.99 143.60 6 149.60 149.60 2
15 413 24031 JIRKA David 1985 Č.Kruml. 168.86 0 168.86 149.50 4 153.50 153.50 1
16 1/ ZM 419 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 164.86 0 164.86 184.80 6 190.80 190.80 0
17 1/ PZ 417 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 209.40 4 213.40 4 999 999.00 999.00 0
18 4/ ZS 418 23099 PUTZER Hynek 2003 SKVS ČB 225.49 2 227.49 187.90 52 239.90 239.90 0
19 5/ ZS 415 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 183.57 106 289.57 183.20 54 237.20 237.20 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 379 A0001 A0002 KUNA Jan JANŮ Petr 0 0 142.00 4 146.00 142.20 4 146.20 146.20 0
2 376 24001 24049 NOVOSAD Lukáš NOVOSAD Jonáš 1976 2006 Č.Kruml. Č.Kruml. 148.40 4 152.40 144.70 4 148.70 148.70 8
3 1/ DS 371 24034 24017 PALOUDOVÁ Karolína PALOUDOVÁ Anežka 2000 1999 Č.Kruml. Č.Kruml. 2 151.40 2 153.40 145.90 4 149.90 149.90 4
4 375 24031 24032 JIRKA David ŠVADLENA Václav 1985 1985 Č.Kruml. Č.Kruml. 160.90 14 174.90 151.20 8 159.20 159.20 3
5 1/ ZS 372 24055 24042 MAREŠ Jakub VEJNAR Samuel 2003 2005 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 159.30 4 163.30 4 999 999.00 999.00 2
6 2/ ZS 373 23099 23134 PUTZER Hynek ŠEDIVÝ Jan 2003 2003 SKVS ČB SKVS ČB 3 199.50 214 413.50 172.90 10 182.90 182.90 1
7 1/ DM 378 24053 24072 KLEIN Pavel ONDŘICH Václav 2001 2001 Č.Kruml. Č.Kruml. 191.20 8 199.20 188.90 14 202.90 202.90 0
8 2/ DS 377 24052 24058 MANOVÁ Štěpánka BAUEROVÁ Markéta 1999 2001 Č.Kruml. Č.Kruml. 199.10 108 307.10 4 999 999.00 999.00 0
9 DS 374 116105 116080 VAŇKOVÁ Štěpánka VAŇKOVÁ Michaela 2007 2000 Litovel Litovel 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 351 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 2 124.40 2 126.40 124.70 2 126.70 126.70 26
2 353 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 129.20 6 135.20 127.30 0 127.30 127.30 22
3 1/ ZM 352 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 2 136.20 4 140.20 131.50 0 131.50 131.50 18
4 1/ ZS 364 27002 DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak 3+ 151.00 4 155.00 134.30 0 134.30 134.30 14
5 2/ ZS 361 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3+ 134.90 4 138.90 134.90 0 134.90 134.90 13
6 3/ ZS 365 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3+ 159.30 4 163.30 133.70 4 137.70 137.70 12
7 4/ ZS 362 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3+ 136.70 2 138.70 136.10 2 138.10 138.10 11
8 5/ ZS 354 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 3 138.60 2 140.60 153.00 2 155.00 155.00 10
9 1/ DM 363 24058 BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml. 3+ 144.90 2 146.90 146.40 2 148.40 148.40 9
10 2/ ZM 356 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 145.00 2 147.00 149.80 6 155.80 155.80 8
11 6/ ZS 358 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3 149.80 4 153.80 147.30 8 155.30 155.30 7
12 1/ U23 367 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 148.80 6 154.80 151.10 8 159.10 159.10 6
13 2/ DM 359 52036 NOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec 3 176.50 52 228.50 149.30 6 155.30 155.30 5
14 7/ ZS 355 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 3 162.80 4 166.80 157.50 4 161.50 161.50 4
15 2/ DS 357 24052 MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml. 3 161.10 4 165.10 162.08 2 164.08 164.08 3
16 1/ VM 360 34007 LEPÍKOVÁ Markéta 1979 Hubertus 3 173.80 4 177.80 190.60 8 198.60 198.60 2
17 8/ ZS 368 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 178.40 0 178.40 186.40 100 286.40 286.40 1
18 3/ DS 366 116080 VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel 189.60 54 243.60 184.70 104 288.70 288.70 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 306 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 112.00 4 116.00 110.00 0 110.00 110.00 45
2 1/ V 304 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 119.30 2 121.30 116.50 0 116.50 116.50 41
3 2/ V 324 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 2 117.70 0 117.70 115.20 2 117.20 117.20 37
4 1/ ZS 319 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 3+ 121.10 6 127.10 121.80 0 121.80 121.80 33
5 339 A0001 KUNA Jan 0 116.50 6 122.50 116.30 6 122.30 122.30 0
6 2/ VM 335 24050 VEJVODA Ondřej 1980 Č.Kruml. 123.20 4 127.20 117.90 6 123.90 123.90 29
7 3/ V 302 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 125.20 50 175.20 125.60 0 125.60 125.60 25
8 1/ VS 305 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 2 142.50 2 144.50 128.90 0 128.90 128.90 21
9 1/ ZM 315 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3+ 130.70 0 130.70 134.90 4 138.90 138.90 20
10 2/ ZS 317 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 3+ 134.20 8 142.20 129.10 2 131.10 131.10 19
11 1/ DM 332 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 136.70 110 246.70 126.40 6 132.40 132.40 18
12 4/ V 322 24021 PALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml. 3+ 131.00 2 133.00 143.30 6 149.30 149.30 17
13 2/ DM 301 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 2 127.80 6 133.80 131.00 4 135.00 135.00 16
14 2/ VS 314 24018 PÁRTL Mirek 1954 Č.Kruml. 3+ 140.10 0 140.10 134.60 0 134.60 134.60 15
15 1/ DS 321 76014 ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně 3+ 134.70 52 186.70 129.10 6 135.10 135.10 14
16 3/ DM 328 24011 KOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml. 134.00 2 136.00 136.50 4 140.50 140.50 13
17 4/ DM 307 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 3 135.50 2 137.50 137.80 6 143.80 143.80 12
18 5/ DM 316 24053 KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml. 3+ 138.80 2 140.80 144.10 4 148.10 148.10 11
18 3/ VS 323 34018 LEPÍK Vlastimil 1950 Hubertus 3+ 175.40 150 325.40 140.80 0 140.80 140.80 10
20 340 A0002 JANŮ Petr 0 140.00 4 144.00 139.70 2 141.70 141.70 0
21 4/ VS 318 27020 VONDRA Václav 1957 Ot.Strak 3+ 143.20 0 143.20 4 999 999.00 999.00 9
22 6/ DM 342 23090 CHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB 3 154.50 6 160.50 141.90 2 143.90 143.90 8
23 3/ ZS 313 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 138.60 52 190.60 142.20 4 146.20 146.20 7
24 5/ VS 337 24019 BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml. 155.40 6 161.40 153.50 2 155.50 155.50 6
25 4/ ZS 310 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 3 147.80 8 155.80 180.70 4 184.70 184.70 5
26 2/ ZM 311 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 3 167.40 56 223.40 162.70 2 164.70 164.70 4
27 3/ ZM 320 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3+ 164.90 2 166.90 191.70 6 197.70 197.70 3
28 5/ ZS 308 23099 PUTZER Hynek 2003 SKVS ČB 3 175.70 8 183.70 159.90 12 171.90 171.90 2
29 7/ DM 331 30069 ČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor 210.30 52 262.30 170.10 4 174.10 174.10 1
30 4/ ZM 327 24049 NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml. 169.20 6 175.20 170.40 102 272.40 272.40 0
31 5/ ZM 336 24066 NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml. 177.50 8 185.50 265.70 8 273.70 273.70 0
32 6/ ZM 334 24044 POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml. 180.00 10 190.00 181.30 166 347.30 347.30 0
33 7/ ZM 329 27017 ŠKOP Jáchym 2005 Ot.Strak 205.20 152 357.20 191.20 54 245.20 245.20 0
34 8/ ZM 325 26001 MÍKA Hynek 2006 Soběslav 242.70 64 306.70 281.60 18 299.60 299.60 0
35 DM 338 24074 MALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
36 DS 333 24061 ŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
37 ZM 330 23044 STREJC Václav 2005 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
38 ZM 326 26002 SLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
39 VS 312 24005 GROSSMANN Zdeněk 1939 Č.Kruml. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
40 ZM 309 23029 NOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 381 30019 30009 POSPÍŠILOVÁ Jitka KELLER Miloslav 1989 1962 VS Tábor VS Tábor 2 156.10 8 164.10 146.00 304 450.00 450.00 0
2 1/ U23 383 24030 116061 PLACHTOVÁ Alexandra ŠMOLDAS Michal 1998 1998 Č.Kruml. Litovel 171.30 14 185.30 4 999 999.00 999.00 0
3 ZS 382 23017 23135 ŠVEHLOVÁ Kateřina ŠEDIVÝ Vít 2005 2004 SKVS ČB SKVS ČB 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0