Výsledková listina

Závod2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech
Číslo17069
Datum28.05.17
Ředitel závoduMilan Johanides
Vrchní rozhodčíIva Šedivá
Disciplínaslalom
OrganizátorTJ Kralupy

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ U23 4 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 122.89 52 174.89 118.54 0 118.54 118.54 0
2 1/ DS 3 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 122.58 4 126.58 119.87 0 119.87 119.87 0
3 1/ DM 1 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 3 999 999.00 121.98 2 123.98 123.98 0
4 2/ DS 2 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 1 131.06 0 131.06 142.35 6 148.35 148.35 0
5 3/ DS 5 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 137.62 6 143.62 131.54 4 135.54 135.54 75
6 1/ ZS 6 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 155.97 4 159.97 136.88 6 142.88 142.88 68
7 1/ ZM 11 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 184.69 6 190.69 149.61 6 155.61 155.61 62
8 2/ DM 9 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 151.32 8 159.32 156.90 18 174.90 174.90 57
9 3/ DM 14 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3+ 159.73 6 165.73 159.72 8 167.72 167.72 53
10 2/ ZS 8 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 168.17 10 178.17 158.25 8 166.25 166.25 49
11 3/ ZS 10 125043 PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 VSKRájec 2+ 167.22 12 179.22 159.25 8 167.25 167.25 46
12 4/ ZS 12 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 177.67 12 189.67 173.89 12 185.89 185.89 43
13 5/ ZS 13 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 2+ 228.55 10 238.55 262.83 6 268.83 268.83 40
14 6/ ZS 16 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 188.35 310 498.35 222.55 116 338.55 338.55 37
15 DM 15 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
16 DM 7 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
15 17 9075 FRYŠOVÁ Petra 1993 USK Pha 2 4 999 999.00 5.00 0 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ U23 6 119117 CHALOUPKA Václav 1998 Olomouc 1 104.43 0 104.43 104.11 0 104.11 104.11 0
2 9 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 104.44 0 104.44 109.55 56 165.55 165.55 0
3 2/ U23 7 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 104.18 2 106.18 117.44 56 173.44 173.44 0
4 1/ DS 1 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 1 109.10 4 113.10 106.48 0 106.48 106.48 0
5 3/ U23 4 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 1 105.13 4 109.13 108.42 2 110.42 110.42 0
6 4/ U23 3 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 110.47 0 110.47 110.98 100 210.98 210.98 0
7 2/ DS 12 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 110.99 2 112.99 117.08 52 169.08 169.08 75
8 3/ DS 11 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2+ 113.67 0 113.67 110.54 56 166.54 166.54 68
9 5/ U23 5 12031 LERCH Adam 1998 Dukla B. 1 109.70 4 113.70 110.06 4 114.06 114.06 0
10 46 9018 KARÁSEK Petr 1986 USK Pha 2+ 113.11 6 119.11 112.34 2 114.34 114.34 62
11 4/ DS 18 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 120.73 2 122.73 112.58 2 114.58 114.58 57
12 6/ U23 10 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 113.05 2 115.05 120.85 58 178.85 178.85 53
13 16 97014 HROBSKÝ Milan 1983 RK Troja 2+ 122.72 2 124.72 111.71 4 115.71 115.71 49
14 1/ VM 20 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 2 117.85 0 117.85 117.09 6 123.09 123.09 46
15 41 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 2 117.06 2 119.06 122.65 0 122.65 122.65 43
16 22 14029 PEŠEK Michal 1992 Kralupy 2 120.82 2 122.82 120.77 0 120.77 120.77 40
17 7/ U23 13 9037 PEXA Jakub 1994 USK Pha 2+ 121.48 2 123.48 116.39 6 122.39 122.39 37
18 1/ DM 19 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2+ 118.93 12 130.93 118.41 4 122.41 122.41 35
19 8/ U23 8 121073 MRŮZEK Jakub 1995 KK Opava 1 122.48 2 124.48 133.00 204 337.00 337.00 0
20 2/ VM 14 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 120.51 4 124.51 122.16 4 126.16 126.16 33
21 2/ DM 44 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 3+ 125.93 4 129.93 121.42 4 125.42 125.42 31
22 1/ ZS 25 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 137.18 4 141.18 122.88 4 126.88 126.88 29
23 3/ DM 24 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 124.61 8 132.61 123.03 4 127.03 127.03 27
24 4/ DM 29 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3+ 3 999 999.00 123.49 6 129.49 129.49 25
25 2/ ZS 30 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 133.98 2 135.98 129.85 2 131.85 131.85 23
26 3/ VM 26 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 2 141.58 2 143.58 122.86 10 132.86 132.86 21
27 5/ DS 21 125041 PŘIKRYL Matěj 1999 VSKRájec 2 125.78 106 231.78 129.31 6 135.31 135.31 19
28 28 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2 133.14 4 137.14 136.38 6 142.38 142.38 17
28 3/ ZS 36 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3+ 164.39 108 272.39 135.14 2 137.14 137.14 15
30 4/ ZS 32 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3+ 142.45 2 144.45 135.59 2 137.59 137.59 14
31 5/ DM 43 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 131.10 112 243.10 126.35 14 140.35 140.35 13
32 6/ DM 31 12070 KOLÁČEK Petr 2001 Dukla B. 2 140.26 2 142.26 129.88 12 141.88 141.88 12
33 7/ DM 15 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2+ 134.11 8 142.11 124.35 204 328.35 328.35 11
34 8/ DM 33 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 2 144.29 10 154.29 132.69 10 142.69 142.69 10
35 9/ DM 34 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3+ 131.05 50 181.05 139.38 4 143.38 143.38 9
36 10/ DM 23 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 148.94 54 202.94 141.04 4 145.04 145.04 8
37 1/ V 17 97021 KUČERA Tomáš 1970 RK Troja 2+ 139.15 6 145.15 146.05 156 302.05 302.05 7
38 27 7008 KOPIČKA Ondřej 1989 Tech.Pha 3+ 154.57 14 168.57 142.66 8 150.66 150.66 6
39 5/ ZS 35 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3+ 160.38 8 168.38 150.51 8 158.51 158.51 5
40 4/ VM 42 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 162.95 10 172.95 163.69 12 175.69 175.69 4
41 6/ ZS 45 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3+ 181.38 10 191.38 170.52 4 174.52 174.52 3
42 11/ DM 37 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 139.98 60 199.98 163.54 12 175.54 175.54 2
43 2/ V 39 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 171.43 10 181.43 179.72 4 183.72 183.72 1
44 5/ VM 38 185006 SVÍTIL Vladan 1974 Postřelm 2 182.98 10 192.98 4 999 999.00 999.00 0
45 40 103002 MARTINKA Tomáš 1993 KK Brno 2 155.75 62 217.75 184.56 58 242.56 242.56 0
46 DS 2 9081 LHOTA Matyáš 1999 USK Pha 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 4 12009 12049 SUCHÝ Matěj SUCHÝ Ondřej 1986 1979 Dukla B. Dukla B. 1 129.94 4 133.94 130.84 2 132.84 132.84 0
2 1/ U23 1 1113 1112 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Boh.Pha Boh.Pha 1 127.21 10 137.21 128.83 10 138.83 138.83 0
3 1/ DS 6 36019 66016 POHANKA Vít WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 139.71 14 153.71 130.62 10 140.62 140.62 75
4 5 43008 9047 ŠRÁMEK Michal GOTVALD Robert 1982 1990 Č.Lípa USK Pha 1 146.82 66 212.82 141.88 6 147.88 147.88 0
5 3 23039 23133 POSPÍCHAL Radek WEBER Oldřich 1994 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 142.55 10 152.55 148.37 10 158.37 158.37 0
6 9 14025 14027 ŠUPOLÍK Luboš ŠEBA Patrik 1992 1992 Kralupy Kralupy 2 146.93 10 156.93 153.69 10 163.69 163.69 68
7 1/ DM 10 9134 9123 FRENCL Josef HOUSKA Jan 2002 2001 USK Pha USK Pha 2 174.30 20 194.30 1 999 999.00 999.00 62
8 1/ ZS 8 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 2 179.68 20 199.68 177.85 68 245.85 245.85 57
9 2/ ZS 11 66020 66024 KUNEŠ Daniel HARTL Jakub 2003 2004 Horš.Týn Horš.Týn 3 185.57 516 701.57 219.50 416 635.50 635.50 53
10 7 48068 48081 VOLÁK Jaroslav KOČÍ Martin 1990 1991 Klášter. Klášter. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
11 U23 2 12057 12033 MRŮZEK Vojta KAŠPAR Albert 1998 1998 Dukla B. Dukla B. 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ U23 3 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 116.65 56 172.65 113.64 2 115.64 115.64 0
2 1/ DM 1 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 1 114.82 2 116.82 116.56 2 118.56 118.56 0
3 1/ DS 9 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 120.54 2 122.54 122.52 12 134.52 134.52 75
4 2/ U23 8 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 2+ 127.64 8 135.64 124.50 0 124.50 124.50 68
5 2/ DM 10 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 123.45 6 129.45 120.93 4 124.93 124.93 62
6 3/ DM 5 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 121.29 6 127.29 123.96 2 125.96 125.96 57
7 2/ DS 7 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 125.94 4 129.94 124.35 2 126.35 126.35 53
8 3/ DS 2 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 122.49 4 126.49 124.09 6 130.09 130.09 0
9 4/ DM 6 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 118.70 8 126.70 139.48 6 145.48 145.48 49
10 3/ U23 4 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 121.01 8 129.01 128.54 10 138.54 138.54 0
11 1/ ZS 13 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 140.63 6 146.63 125.49 4 129.49 129.49 46
12 5/ DM 11 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 122.56 56 178.56 121.08 14 135.08 135.08 43
13 6/ DM 12 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 132.57 4 136.57 128.91 10 138.91 138.91 40
14 2/ ZS 24 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 141.72 10 151.72 134.84 2 136.84 136.84 37
15 1/ ZM 17 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 138.70 4 142.70 143.31 16 159.31 159.31 35
16 1/ VM 15 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 3 999 999.00 139.65 4 143.65 143.65 33
17 14 49030 ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice 2+ 150.30 4 154.30 140.05 6 146.05 146.05 31
18 7/ DM 28 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 2 139.84 12 151.84 139.63 8 147.63 147.63 29
19 4/ DS 16 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 138.81 12 150.81 152.48 10 162.48 162.48 27
20 3/ ZS 21 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 141.77 56 197.77 138.52 16 154.52 154.52 25
21 8/ DM 19 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 3 999 999.00 146.03 10 156.03 156.03 23
22 1/ V 18 9004 ZEMANOVÁ Jana 1969 USK Pha 2 148.07 8 156.07 160.86 8 168.86 168.86 21
23 9/ DM 26 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 2 147.66 18 165.66 153.84 62 215.84 215.84 19
24 10/ DM 27 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3+ 152.92 14 166.92 163.71 14 177.71 177.71 17
25 25 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2 171.36 16 187.36 152.90 16 168.90 168.90 15
26 4/ ZS 20 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2 162.82 10 172.82 161.84 10 171.84 171.84 14
27 11/ DM 30 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 2 174.58 58 232.58 160.08 12 172.08 172.08 13
28 2/ ZM 37 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3+ 3 999 999.00 160.57 12 172.57 172.57 12
29 12/ DM 40 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3+ 162.38 12 174.38 161.78 12 173.78 173.78 11
30 5/ ZS 31 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3+ 1 999 999.00 170.95 10 180.95 180.95 10
31 4/ U23 23 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 168.78 16 184.78 173.45 18 191.45 191.45 9
32 13/ DM 33 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 188.48 104 292.48 174.51 12 186.51 186.51 8
33 3/ ZM 39 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3+ 177.50 10 187.50 248.94 22 270.94 270.94 7
34 14/ DM 29 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3+ 186.21 10 196.21 170.86 18 188.86 188.86 6
35 15/ DM 44 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 3+ 196.34 58 254.34 180.01 12 192.01 192.01 5
36 6/ ZS 41 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 2 145.92 110 255.92 187.52 6 193.52 193.52 4
37 5/ DS 34 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3+ 177.06 18 195.06 200.65 14 214.65 214.65 3
38 7/ ZS 32 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 181.80 20 201.80 276.34 20 296.34 296.34 2
39 16/ DM 35 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3+ 191.70 16 207.70 205.01 18 223.01 223.01 1
40 8/ ZS 42 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 2 256.20 66 322.20 195.87 12 207.87 207.87 0
41 9/ ZS 36 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3+ 216.86 18 234.86 182.49 78 260.49 260.49 0
42 4/ ZM 45 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3+ 296.41 6 302.41 240.90 14 254.90 254.90 0
43 5/ ZM 46 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 3+ 1 999 999.00 264.69 206 470.69 470.69 0
44 10/ ZS 43 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 2 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0
44 5/ U23 38 121039 ROUSKOVÁ Martina 1998 KK Opava 3+ 3 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0
45 DM 22 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 8 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. 1 96.94 2 98.94 96.79 4 100.79 100.79 0
2 7 49047 ZAJÍC Ondřej 1990 Roudnice 1 99.89 2 101.89 104.16 6 110.16 110.16 0
3 1/ DS 1 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 103.59 0 103.59 4 999 999.00 999.00 0
4 5 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 1 97.28 52 149.28 99.71 4 103.71 103.71 0
5 1/ U23 10 9183 VAŠINA Jiří 1994 USK Pha 2+ 103.70 2 105.70 103.24 4 107.24 107.24 75
6 2/ DS 2 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 1 103.78 2 105.78 104.07 4 108.07 108.07 0
7 3/ DS 3 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 1 123.00 4 127.00 105.92 0 105.92 105.92 0
8 4/ DS 15 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2+ 110.13 6 116.13 107.08 0 107.08 107.08 68
9 6 12002 MASLAŇÁK Tomáš 1990 Dukla B. 1 101.73 10 111.73 103.13 4 107.13 107.13 0
10 2/ U23 16 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 105.52 4 109.52 107.84 4 111.84 111.84 62
11 3/ U23 20 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 2+ 112.81 56 168.81 109.77 2 111.77 111.77 57
12 4/ U23 17 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 127.42 16 143.42 108.49 4 112.49 112.49 53
13 115 A0001 MUTTON Zack 2000 NZL 3 999 999.00 106.63 6 112.63 112.63 0
14 5/ U23 4 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 109.70 56 165.70 108.73 4 112.73 112.73 0
15 5/ DS 26 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 106.97 6 112.97 114.81 6 120.81 120.81 49
16 13 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 112.12 2 114.12 111.43 12 123.43 123.43 46
17 1/ DM 11 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2+ 106.13 8 114.13 109.07 8 117.07 117.07 43
18 6/ DS 31 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 2 106.02 112 218.02 110.20 4 114.20 114.20 40
19 1/ VM 9 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 105.68 12 117.68 108.30 6 114.30 114.30 0
20 18 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 114.27 4 118.27 112.36 2 114.36 114.36 37
21 6/ U23 19 9026 RAŠKA Jan 1995 USK Pha 2+ 115.37 4 119.37 112.56 2 114.56 114.56 35
22 7/ DS 23 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 111.82 8 119.82 110.95 4 114.95 114.95 33
23 14 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 111.71 4 115.71 113.46 2 115.46 115.46 31
24 8/ DS 39 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 2 111.75 4 115.75 131.91 6 137.91 137.91 29
25 9/ DS 28 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 114.04 2 116.04 120.32 56 176.32 176.32 27
26 2/ VM 24 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2 112.20 6 118.20 112.19 4 116.19 116.19 25
27 10/ DS 21 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 115.64 6 121.64 110.22 6 116.22 116.22 23
28 11/ DS 100 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 2 108.68 52 160.68 107.37 10 117.37 117.37 21
29 22 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 116.25 2 118.25 113.47 4 117.47 117.47 19
30 3/ VM 25 12032 RUBÍN Daniel 1975 Dukla B. 2 3 999 999.00 116.56 2 118.56 118.56 17
31 7/ U23 33 43029 ŠEDIVÝ Jakub 1994 Č.Lípa 2 114.84 4 118.84 122.51 4 126.51 126.51 15
32 12/ DS 29 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 109.08 10 119.08 123.27 10 133.27 133.27 14
33 2/ DM 88 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 114.00 8 122.00 117.39 16 133.39 133.39 13
34 4/ VM 30 14048 ŘEJHA Jiří 1981 Kralupy 3+ 118.06 4 122.06 120.27 2 122.27 122.27 12
35 97 12035 MACÁŠEK Tomáš 1992 Dukla B. 2 118.60 4 122.60 126.69 54 180.69 180.69 11
36 5/ VM 98 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2 123.14 2 125.14 118.93 4 122.93 122.93 10
37 3/ DM 84 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 123.78 120 243.78 111.01 12 123.01 123.01 9
38 13/ DS 85 119200 TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc 2 117.41 8 125.41 115.34 8 123.34 123.34 8
39 14/ DS 27 9058 BERAN Václav 2000 USK Pha 2 118.06 6 124.06 115.20 10 125.20 125.20 7
40 4/ DM 35 9080 RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha 3+ 121.35 4 125.35 131.24 14 145.24 145.24 6
41 5/ DM 66 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 119.23 8 127.23 122.54 4 126.54 126.54 5
42 1/ V 40 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2 122.77 4 126.77 4 999 999.00 999.00 4
43 15/ DS 32 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 2 117.05 10 127.05 129.00 62 191.00 191.00 3
44 103 9043 MEDŘICKÝ Ludvík 1992 USK Pha 3+ 125.25 2 127.25 123.77 4 127.77 127.77 2
45 6/ DM 83 12018 ŠOREL Martin 2001 Dukla B. 2 188.30 14 202.30 121.56 6 127.56 127.56 1
46 16/ DS 34 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 123.74 8 131.74 120.20 8 128.20 128.20 0
47 1/ ZS 78 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 152.05 62 214.05 122.98 6 128.98 128.98 0
48 2/ ZS 75 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 129.37 2 131.37 125.51 4 129.51 129.51 0
49 95 14003 VOVES Ladislav 1985 Kralupy 2 124.23 6 130.23 120.01 52 172.01 172.01 0
50 6/ VM 89 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 138.43 8 146.43 128.31 4 132.31 132.31 0
51 17/ DS 73 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 2 122.32 10 132.32 126.88 16 142.88 142.88 0
52 7/ DM 80 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 131.67 60 191.67 121.14 12 133.14 133.14 0
53 96 9047 GOTVALD Robert 1990 USK Pha 2 125.57 10 135.57 133.08 62 195.08 195.08 0
54 8/ DM 79 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 133.78 18 151.78 129.59 6 135.59 135.59 0
55 3/ ZS 77 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 131.66 4 135.66 134.26 8 142.26 142.26 0
56 9/ DM 101 42008 ŠVEJD Jakub 2001 Sušice 2 127.78 8 135.78 132.42 10 142.42 142.42 0
57 4/ ZS 59 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 129.85 6 135.85 133.03 10 143.03 143.03 0
58 10/ DM 64 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 133.12 8 141.12 127.86 8 135.86 135.86 0
59 5/ ZS 53 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 132.71 4 136.71 138.45 8 146.45 146.45 0
60 11/ DM 42 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 2 135.09 6 141.09 126.73 10 136.73 136.73 0
61 12/ DM 65 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 2 126.96 10 136.96 132.88 14 146.88 146.88 0
62 18/ DS 90 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 135.22 16 151.22 128.31 10 138.31 138.31 0
63 13/ DM 68 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 131.22 12 143.22 126.61 12 138.61 138.61 0
64 19/ DS 54 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 133.20 6 139.20 144.50 24 168.50 168.50 0
65 14/ DM 48 12046 PROCHÁZKA Josef 2002 Dukla B. 2 128.17 56 184.17 133.39 6 139.39 139.39 0
66 2/ V 82 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 137.63 8 145.63 134.03 6 140.03 140.03 0
67 6/ ZS 71 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 2 137.81 4 141.81 137.68 4 141.68 141.68 0
68 3/ V 99 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 4 999 999.00 134.20 8 142.20 142.20 0
69 15/ DM 70 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 2 130.29 12 142.29 141.74 10 151.74 151.74 0
70 16/ DM 87 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 128.37 14 142.37 126.42 56 182.42 182.42 0
71 17/ DM 74 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 2 130.44 18 148.44 132.65 10 142.65 142.65 0
72 7/ ZS 55 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 134.80 8 142.80 161.40 14 175.40 175.40 0
73 1/ ZM 57 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 2 137.05 6 143.05 145.38 60 205.38 205.38 0
74 20/ DS 86 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 134.02 20 154.02 129.48 14 143.48 143.48 0
75 18/ DM 63 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 2 127.48 16 143.48 141.05 6 147.05 147.05 0
76 19/ DM 67 1114 KIRCHNER David 2002 Boh.Pha 2 125.80 20 145.80 125.66 18 143.66 143.66 0
77 20/ DM 72 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 3+ 154.07 108 262.07 131.14 16 147.14 147.14 0
78 8/ ZS 62 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 137.26 10 147.26 137.74 62 199.74 199.74 0
79 21/ DS 81 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 129.35 58 187.35 139.65 8 147.65 147.65 0
80 9/ ZS 61 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 146.17 10 156.17 138.13 10 148.13 148.13 0
81 8/ U23 76 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 136.74 66 202.74 140.20 8 148.20 148.20 0
82 10/ ZS 58 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 2 136.77 16 152.77 132.65 16 148.65 148.65 0
83 22/ DS 104 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 3+ 149.72 16 165.72 134.92 14 148.92 148.92 0
84 2/ ZM 93 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3+ 140.79 10 150.79 144.19 14 158.19 158.19 0
85 11/ ZS 109 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3+ 190.01 30 220.01 142.69 10 152.69 152.69 0
86 7/ VM 69 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 149.05 4 153.05 153.81 6 159.81 159.81 0
87 23/ DS 36 9052 WALLISCH Vít 1999 USK Pha 2 144.92 64 208.92 148.98 6 154.98 154.98 0
88 12/ ZS 92 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 153.04 20 173.04 144.68 14 158.68 158.68 0
89 13/ ZS 110 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3+ 135.76 24 159.76 131.89 64 195.89 195.89 0
90 24/ DS 44 52027 NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec 2 155.86 10 165.86 146.66 16 162.66 162.66 0
91 14/ ZS 46 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 2 181.66 12 193.66 156.69 6 162.69 162.69 0
92 15/ ZS 50 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 155.40 12 167.40 164.89 14 178.89 178.89 0
93 3/ ZM 112 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3+ 161.84 14 175.84 161.05 12 173.05 173.05 0
94 21/ DM 108 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3+ 157.93 64 221.93 164.60 10 174.60 174.60 0
95 16/ ZS 49 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 2 165.39 68 233.39 165.46 10 175.46 175.46 0
96 17/ ZS 51 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 2 172.16 6 178.16 202.14 14 216.14 216.14 0
97 25/ DS 56 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 2 171.41 16 187.41 150.71 28 178.71 178.71 0
98 26/ DS 105 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3+ 210.68 14 224.68 168.75 14 182.75 182.75 0
99 18/ ZS 102 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 2 184.02 6 190.02 178.67 6 184.67 184.67 0
100 37 42024 BOUZEK Filip 1992 Sušice 2 3 999 999.00 123.05 64 187.05 187.05 0
101 4/ ZM 114 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3+ 188.59 22 210.59 173.72 20 193.72 193.72 0
102 22/ DM 94 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 130.07 64 194.07 121.28 158 279.28 279.28 0
103 23/ DM 41 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 2 196.31 16 212.31 157.20 54 211.20 211.20 0
104 5/ ZM 47 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3+ 221.67 14 235.67 215.73 18 233.73 233.73 0
105 19/ ZS 43 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3+ 183.52 64 247.52 178.63 210 388.63 388.63 0
106 24/ DM 91 129017 ŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk 3+ 246.26 76 322.26 4 999 999.00 999.00 0
107 27/ DS 106 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 3+ 222.99 164 386.99 240.83 214 454.83 454.83 0
108 6/ ZM 113 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3+ 251.72 162 413.72 1 999 999.00 999.00 0
109 20/ ZS 111 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 3+ 137.51 408 545.51 1 999 999.00 999.00 0
110 DM 107 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
111 DM 60 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
112 DM 52 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
113 ZM 45 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
114 VM 38 46012 KULHÁNEK Jan 1978 Jablonec 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
115 VM 12 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0