Výsledková listina

Závod1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech
Číslo17068
Datum27.05.17
Ředitel závoduMilan Johanides
Vrchní rozhodčíIva Šedivá
Disciplínaslalom
OrganizátorTJ Kralupy

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ U23 4 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 119.46 0 119.46 121.04 0 121.04 121.04 0
2 1/ DM 1 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 118.51 6 124.51 118.94 4 122.94 122.94 0
3 1/ DS 3 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 120.09 4 124.09 121.68 2 123.68 123.68 0
4 1/ ZS 6 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 129.60 2 131.60 128.36 0 128.36 128.36 75
5 2/ DS 2 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 1 146.92 2 148.92 139.23 2 141.23 141.23 0
6 3/ DS 5 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 166.72 158 324.72 139.93 12 151.93 151.93 68
7 2/ ZS 8 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 154.71 2 156.71 146.02 62 208.02 208.02 62
8 2/ DM 9 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 186.32 12 198.32 163.09 2 165.09 165.09 57
9 3/ ZS 12 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 164.78 14 178.78 155.47 10 165.47 165.47 53
10 4/ ZS 10 125043 PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 VSKRájec 2+ 179.89 20 199.89 170.37 6 176.37 176.37 49
11 1/ ZM 11 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 174.13 12 186.13 184.31 56 240.31 240.31 46
12 3/ DM 14 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3+ 161.29 56 217.29 186.96 4 190.96 190.96 43
13 4/ DM 15 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 196.47 72 268.47 163.81 60 223.81 223.81 40
14 5/ ZS 13 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 2+ 1 999 999.00 234.25 10 244.25 244.25 37
15 17 9075 FRYŠOVÁ Petra 1993 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
16 ZS 16 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
17 DM 7 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ U23 6 119117 CHALOUPKA Václav 1998 Olomouc 1 101.27 2 103.27 100.99 0 100.99 100.99 0
2 9 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 102.97 0 102.97 102.21 0 102.21 102.21 0
3 1/ DS 1 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 1 102.43 0 102.43 103.04 2 105.04 105.04 0
4 2/ U23 7 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 103.50 2 105.50 101.47 4 105.47 105.47 0
5 3/ U23 3 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 108.25 0 108.25 105.88 4 109.88 109.88 0
6 2/ DS 11 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2+ 110.47 0 110.47 108.94 0 108.94 108.94 75
7 4/ U23 4 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 1 102.44 10 112.44 87.00 454 541.00 541.00 0
8 1/ VM 14 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 119.56 8 127.56 112.55 2 114.55 114.55 68
9 5/ U23 13 9037 PEXA Jakub 1994 USK Pha 2+ 114.78 2 116.78 112.80 2 114.80 114.80 62
10 3/ DS 18 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 113.18 4 117.18 111.03 4 115.03 115.03 57
11 4/ DS 12 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 110.93 54 164.93 109.63 6 115.63 115.63 53
12 6/ U23 10 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 113.47 8 121.47 109.24 8 117.24 117.24 49
13 1/ DM 19 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2+ 111.57 8 119.57 124.43 4 128.43 128.43 46
14 2/ DM 15 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2+ 134.77 18 152.77 113.70 6 119.70 119.70 43
15 7/ U23 8 121073 MRŮZEK Jakub 1995 KK Opava 1 127.33 6 133.33 116.19 4 120.19 120.19 0
16 41 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 2 120.68 56 176.68 118.82 2 120.82 120.82 40
17 1/ ZS 25 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 116.84 4 120.84 119.69 2 121.69 121.69 37
18 8/ U23 5 12031 LERCH Adam 1998 Dukla B. 1 108.09 54 162.09 119.34 2 121.34 121.34 0
19 16 97014 HROBSKÝ Milan 1983 RK Troja 2+ 115.43 6 121.43 113.48 52 165.48 165.48 35
20 3/ DM 34 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3+ 123.55 4 127.55 125.45 4 129.45 129.45 33
21 4/ DM 23 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 126.94 2 128.94 125.69 2 127.69 127.69 31
22 22 14029 PEŠEK Michal 1992 Kralupy 2 132.41 4 136.41 122.35 6 128.35 128.35 29
23 5/ DM 29 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3+ 161.60 62 223.60 126.86 4 130.86 130.86 27
24 1/ V 17 97021 KUČERA Tomáš 1970 RK Troja 2+ 137.25 4 141.25 126.82 6 132.82 132.82 25
25 2/ ZS 32 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3+ 141.65 60 201.65 129.24 4 133.24 133.24 23
26 6/ DM 33 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 2 136.30 8 144.30 129.30 4 133.30 133.30 21
27 5/ DS 21 125041 PŘIKRYL Matěj 1999 VSKRájec 2 138.83 58 196.83 129.36 4 133.36 133.36 19
28 3/ ZS 30 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 125.26 54 179.26 132.70 2 134.70 134.70 17
29 7/ DM 24 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 120.70 56 176.70 126.75 8 134.75 134.75 15
30 28 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2 130.84 6 136.84 123.11 54 177.11 177.11 14
31 8/ DM 31 12070 KOLÁČEK Petr 2001 Dukla B. 2 133.23 10 143.23 145.57 110 255.57 255.57 13
32 4/ ZS 35 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3+ 161.59 0 161.59 142.75 4 146.75 146.75 12
33 27 7008 KOPIČKA Ondřej 1989 Tech.Pha 3+ 141.54 12 153.54 145.39 2 147.39 147.39 11
34 2/ VM 26 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 2 3 999 999.00 147.12 2 149.12 149.12 10
35 3/ VM 42 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 197.94 4 201.94 157.56 8 165.56 165.56 9
36 9/ DM 44 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 3+ 118.12 50 168.12 120.32 52 172.32 172.32 8
37 4/ VM 20 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 2 132.84 54 186.84 115.17 54 169.17 169.17 7
38 5/ ZS 36 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3+ 157.41 12 169.41 137.49 58 195.49 195.49 6
39 10/ DM 37 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 154.19 20 174.19 179.47 62 241.47 241.47 5
40 5/ VM 38 185006 SVÍTIL Vladan 1974 Postřelm 2 145.54 60 205.54 185.71 10 195.71 195.71 4
41 40 103002 MARTINKA Tomáš 1993 KK Brno 2 176.40 64 240.40 191.55 18 209.55 209.55 3
42 2/ V 39 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 175.46 62 237.46 181.79 64 245.79 245.79 2
43 6/ ZS 45 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3+ 211.59 60 271.59 211.75 66 277.75 277.75 1
44 11/ DM 43 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 118.79 166 284.79 145.55 156 301.55 301.55 0
45 DS 2 9081 LHOTA Matyáš 1999 USK Pha 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ U23 1 1113 1112 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Boh.Pha Boh.Pha 1 127.29 12 139.29 119.69 358 477.69 477.69 0
2 1/ DS 6 36019 66016 POHANKA Vít WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 129.71 12 141.71 131.87 14 145.87 145.87 75
3 9 14025 14027 ŠUPOLÍK Luboš ŠEBA Patrik 1992 1992 Kralupy Kralupy 2 165.72 4 169.72 149.55 4 153.55 153.55 68
4 3 23039 23133 POSPÍCHAL Radek WEBER Oldřich 1994 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 143.40 12 155.40 172.56 14 186.56 186.56 0
5 7 48068 48081 VOLÁK Jaroslav KOČÍ Martin 1990 1991 Klášter. Klášter. 2 182.12 112 294.12 141.69 14 155.69 155.69 62
6 5 43008 9047 ŠRÁMEK Michal GOTVALD Robert 1982 1990 Č.Lípa USK Pha 1 152.78 68 220.78 153.45 8 161.45 161.45 0
7 1/ ZS 8 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 2 188.61 168 356.61 182.56 20 202.56 202.56 57
8 1/ DM 10 9134 9123 FRENCL Josef HOUSKA Jan 2002 2001 USK Pha USK Pha 2 181.39 128 309.39 235.40 22 257.40 257.40 53
9 2/ ZS 11 66020 66024 KUNEŠ Daniel HARTL Jakub 2003 2004 Horš.Týn Horš.Týn 3 1 999 999.00 199.94 520 719.94 719.94 49
10 4 12009 12049 SUCHÝ Matěj SUCHÝ Ondřej 1986 1979 Dukla B. Dukla B. 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
11 U23 2 12057 12033 MRŮZEK Vojta KAŠPAR Albert 1998 1998 Dukla B. Dukla B. 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ DM 6 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 113.36 0 113.36 112.24 6 118.24 118.24 75
2 2/ DM 10 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 126.20 4 130.20 115.17 0 115.17 115.17 68
3 3/ DM 1 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 1 116.50 4 120.50 113.59 2 115.59 115.59 0
4 1/ U23 4 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 131.46 2 133.46 115.12 2 117.12 117.12 0
5 2/ U23 3 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 112.10 56 168.10 109.77 8 117.77 117.77 0
6 4/ DM 5 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 117.04 6 123.04 115.14 4 119.14 119.14 62
7 1/ DS 2 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 118.28 2 120.28 118.87 158 276.87 276.87 0
8 5/ DM 11 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 119.76 4 123.76 117.23 4 121.23 121.23 57
9 1/ ZS 13 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 122.04 2 124.04 121.95 6 127.95 127.95 53
10 2/ DS 7 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 120.90 4 124.90 122.75 8 130.75 130.75 49
11 3/ U23 8 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 2+ 122.32 6 128.32 122.84 4 126.84 126.84 46
12 3/ DS 9 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 131.02 0 131.02 120.45 56 176.45 176.45 43
13 6/ DM 28 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 2 149.05 8 157.05 131.07 2 133.07 133.07 40
14 7/ DM 12 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 134.56 4 138.56 127.89 6 133.89 133.89 37
15 2/ ZS 24 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 150.09 10 160.09 133.92 2 135.92 135.92 35
16 8/ DM 19 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 144.93 4 148.93 135.23 2 137.23 137.23 33
17 9/ DM 26 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 2 153.47 2 155.47 134.23 4 138.23 138.23 31
18 4/ DS 16 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 136.53 8 144.53 135.88 10 145.88 145.88 29
19 1/ ZM 17 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 140.41 6 146.41 140.49 56 196.49 196.49 27
20 10/ DM 40 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3+ 178.58 6 184.58 147.67 0 147.67 147.67 25
21 3/ ZS 20 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2 154.08 8 162.08 137.32 12 149.32 149.32 23
22 14 49030 ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice 2+ 148.94 6 154.94 145.75 4 149.75 149.75 21
23 11/ DM 22 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 173.32 8 181.32 141.78 10 151.78 151.78 19
24 1/ VM 15 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 136.46 58 194.46 148.18 8 156.18 156.18 17
25 4/ ZS 31 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3+ 214.49 10 224.49 146.65 10 156.65 156.65 15
26 5/ ZS 21 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 149.02 8 157.02 152.20 56 208.20 208.20 14
27 1/ V 18 9004 ZEMANOVÁ Jana 1969 USK Pha 2 152.40 8 160.40 155.56 14 169.56 169.56 13
28 12/ DM 29 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3+ 163.60 14 177.60 163.54 2 165.54 165.54 12
29 13/ DM 27 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3+ 154.72 160 314.72 165.30 2 167.30 167.30 11
30 14/ DM 33 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 160.64 10 170.64 165.38 4 169.38 169.38 10
31 15/ DM 30 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 2 187.96 62 249.96 177.41 4 181.41 181.41 9
32 25 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2 156.85 64 220.85 175.83 8 183.83 183.83 8
33 2/ ZM 46 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 3+ 1 999 999.00 178.97 12 190.97 190.97 7
34 5/ DS 34 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3+ 1 999 999.00 181.09 14 195.09 195.09 6
35 6/ ZS 32 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 187.68 62 249.68 181.84 16 197.84 197.84 5
36 3/ ZM 39 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3+ 287.28 4 291.28 191.66 10 201.66 201.66 4
37 7/ ZS 36 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3+ 183.94 62 245.94 196.97 18 214.97 214.97 3
38 4/ U23 38 121039 ROUSKOVÁ Martina 1998 KK Opava 3+ 211.89 12 223.89 196.59 158 354.59 354.59 2
39 4/ ZM 37 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3+ 173.03 56 229.03 1 999 999.00 999.00 1
40 5/ U23 23 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 174.88 64 238.88 209.16 260 469.16 469.16 0
41 16/ DM 44 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 3+ 175.99 72 247.99 186.58 116 302.58 302.58 0
42 5/ ZM 45 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3+ 209.52 56 265.52 204.31 56 260.31 260.31 0
43 17/ DM 35 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3+ 177.25 114 291.25 217.72 164 381.72 381.72 0
44 8/ ZS 42 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 2 164.23 156 320.23 249.49 56 305.49 305.49 0
45 9/ ZS 43 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 2 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0
46 ZS 41 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 5 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 1 90.83 0 90.83 92.38 0 92.38 92.38 0
2 7 49047 ZAJÍC Ondřej 1990 Roudnice 1 93.79 2 95.79 96.11 4 100.11 100.11 0
3 1/ DS 15 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2+ 97.83 0 97.83 100.01 6 106.01 106.01 75
4 8 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. 1 94.14 4 98.14 92.79 54 146.79 146.79 0
5 1/ VM 9 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 98.92 0 98.92 102.27 6 108.27 108.27 0
6 2/ DS 2 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 1 102.87 0 102.87 97.32 2 99.32 99.32 0
7 1/ U23 4 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 97.94 2 99.94 102.45 6 108.45 108.45 0
8 3/ DS 1 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 98.78 2 100.78 4 999 999.00 999.00 0
9 115 A0001 MUTTON Zack 2000 NZL 98.84 2 100.84 100.18 2 102.18 102.18 0
10 4/ DS 3 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 1 99.31 2 101.31 101.22 4 105.22 105.22 0
11 1/ DM 11 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2+ 100.70 4 104.70 99.74 2 101.74 101.74 68
12 2/ U23 10 9183 VAŠINA Jiří 1994 USK Pha 2+ 100.02 2 102.02 101.83 2 103.83 103.83 62
13 2/ VM 12 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 2+ 104.10 0 104.10 103.27 0 103.27 103.27 57
14 18 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 110.66 52 162.66 103.65 0 103.65 103.65 53
15 3/ U23 16 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 103.55 2 105.55 100.21 4 104.21 104.21 49
16 4/ U23 20 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 2+ 106.21 4 110.21 105.48 0 105.48 105.48 46
17 14 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 105.85 0 105.85 102.81 108 210.81 210.81 43
18 5/ DS 26 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 104.75 2 106.75 103.02 6 109.02 109.02 40
19 6/ DS 85 119200 TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc 2 114.06 6 120.06 108.83 0 108.83 108.83 37
20 7/ DS 31 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 2 106.11 4 110.11 107.06 2 109.06 109.06 35
21 8/ DS 29 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 107.02 4 111.02 106.00 4 110.00 110.00 33
22 9/ DS 21 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 106.85 4 110.85 111.57 54 165.57 165.57 31
23 10/ DS 23 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 106.99 4 110.99 105.59 8 113.59 113.59 29
24 11/ DS 28 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 109.05 2 111.05 115.41 2 117.41 117.41 27
25 13 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 110.82 104 214.82 105.30 6 111.30 111.30 25
26 97 12035 MACÁŠEK Tomáš 1992 Dukla B. 2 111.28 6 117.28 111.68 0 111.68 111.68 23
27 5/ U23 19 9026 RAŠKA Jan 1995 USK Pha 2+ 111.85 2 113.85 110.63 2 112.63 112.63 21
28 12/ DS 32 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 2 116.75 2 118.75 111.02 2 113.02 113.02 19
29 13/ DS 27 9058 BERAN Václav 2000 USK Pha 2 140.99 4 144.99 112.35 2 114.35 114.35 17
30 2/ DM 87 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 120.82 8 128.82 112.72 2 114.72 114.72 15
31 14/ DS 100 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 2 110.86 4 114.86 4 999 999.00 999.00 14
32 3/ DM 84 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 105.44 10 115.44 111.66 4 115.66 115.66 13
33 22 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 120.53 8 128.53 113.68 2 115.68 115.68 12
34 3/ VM 24 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2 108.99 54 162.99 111.77 4 115.77 115.77 11
35 4/ VM 30 14048 ŘEJHA Jiří 1981 Kralupy 3+ 111.88 4 115.88 112.99 160 272.99 272.99 10
36 6/ U23 17 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 111.33 8 119.33 107.89 8 115.89 115.89 9
37 5/ VM 38 46012 KULHÁNEK Jan 1978 Jablonec 2 117.62 0 117.62 119.73 4 123.73 123.73 8
38 4/ DM 35 9080 RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha 3+ 115.98 6 121.98 118.03 0 118.03 118.03 7
39 15/ DS 34 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 114.23 4 118.23 124.83 2 126.83 126.83 6
40 5/ DM 83 12018 ŠOREL Martin 2001 Dukla B. 2 126.90 6 132.90 114.69 4 118.69 118.69 5
41 1/ V 40 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2 114.88 4 118.88 120.76 156 276.76 276.76 4
42 37 42024 BOUZEK Filip 1992 Sušice 2 110.56 102 212.56 113.01 6 119.01 119.01 3
43 6/ DM 88 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 3 999 999.00 109.87 10 119.87 119.87 2
44 1/ ZS 78 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 120.55 12 132.55 118.22 2 120.22 120.22 1
45 95 14003 VOVES Ladislav 1985 Kralupy 2 116.27 4 120.27 126.39 102 228.39 228.39 0
46 103 9043 MEDŘICKÝ Ludvík 1992 USK Pha 3+ 123.24 4 127.24 118.32 2 120.32 120.32 0
47 7/ DM 80 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 129.57 8 137.57 118.16 4 122.16 122.16 0
48 2/ ZS 75 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 118.51 4 122.51 126.17 2 128.17 128.17 0
49 8/ DM 66 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 126.18 6 132.18 115.23 8 123.23 123.23 0
50 16/ DS 39 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 2 121.24 2 123.24 125.46 54 179.46 179.46 0
51 9/ DM 48 12046 PROCHÁZKA Josef 2002 Dukla B. 2 119.77 4 123.77 117.01 58 175.01 175.01 0
52 17/ DS 90 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 148.30 6 154.30 123.96 0 123.96 123.96 0
53 10/ DM 72 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 3+ 155.32 56 211.32 119.98 4 123.98 123.98 0
54 18/ DS 86 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 117.52 104 221.52 118.15 6 124.15 124.15 0
55 19/ DS 81 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 137.21 6 143.21 122.23 2 124.23 124.23 0
56 11/ DM 70 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 2 122.75 8 130.75 120.36 4 124.36 124.36 0
57 3/ ZS 77 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 123.65 4 127.65 125.23 0 125.23 125.23 0
58 6/ VM 98 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2 123.95 2 125.95 135.94 54 189.94 189.94 0
59 7/ VM 89 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 130.96 8 138.96 124.43 2 126.43 126.43 0
60 12/ DM 67 1114 KIRCHNER David 2002 Boh.Pha 2 127.14 62 189.14 117.36 10 127.36 127.36 0
61 96 9047 GOTVALD Robert 1990 USK Pha 2 125.87 2 127.87 147.88 4 151.88 151.88 0
62 4/ ZS 59 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 131.75 52 183.75 124.63 4 128.63 128.63 0
63 13/ DM 65 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 2 125.27 4 129.27 128.43 4 132.43 132.43 0
64 14/ DM 74 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 2 130.02 10 140.02 123.45 6 129.45 129.45 0
65 5/ ZS 71 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 2 126.52 4 130.52 148.41 4 152.41 152.41 0
66 2/ V 99 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 130.09 4 134.09 116.66 14 130.66 130.66 0
67 8/ VM 25 12032 RUBÍN Daniel 1975 Dukla B. 2 126.81 4 130.81 113.60 52 165.60 165.60 0
68 15/ DM 101 42008 ŠVEJD Jakub 2001 Sušice 2 133.57 10 143.57 129.84 2 131.84 131.84 0
69 6/ ZS 53 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 132.30 0 132.30 150.72 2 152.72 152.72 0
70 1/ ZM 93 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3+ 143.38 8 151.38 129.77 4 133.77 133.77 0
71 2/ ZM 57 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 2 144.16 2 146.16 132.60 2 134.60 134.60 0
72 7/ ZS 58 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 2 126.36 10 136.36 126.74 62 188.74 188.74 0
73 16/ DM 79 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 115.22 102 217.22 129.54 8 137.54 137.54 0
74 17/ DM 64 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 138.38 10 148.38 123.58 14 137.58 137.58 0
75 3/ V 82 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 136.27 54 190.27 136.65 2 138.65 138.65 0
76 20/ DS 36 9052 WALLISCH Vít 1999 USK Pha 2 133.73 6 139.73 141.12 8 149.12 149.12 0
77 8/ ZS 55 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 141.94 6 147.94 126.12 16 142.12 142.12 0
78 21/ DS 54 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 138.24 8 146.24 171.95 106 277.95 277.95 0
79 3/ ZM 45 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3+ 140.31 6 146.31 158.93 6 164.93 164.93 0
80 9/ ZS 61 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 151.79 16 167.79 140.70 6 146.70 146.70 0
81 18/ DM 68 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 126.45 110 236.45 133.12 14 147.12 147.12 0
82 22/ DS 44 52027 NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec 2 141.54 6 147.54 163.14 6 169.14 169.14 0
83 7/ U23 76 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 193.09 54 247.09 134.74 14 148.74 148.74 0
84 23/ DS 104 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 3+ 141.09 8 149.09 151.43 10 161.43 161.43 0
85 10/ ZS 110 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3+ 142.79 16 158.79 144.66 6 150.66 150.66 0
86 11/ ZS 109 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3+ 215.08 62 277.08 144.08 10 154.08 154.08 0
87 12/ ZS 50 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 164.92 2 166.92 150.29 4 154.29 154.29 0
88 13/ ZS 49 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 2 149.52 6 155.52 153.70 56 209.70 209.70 0
89 9/ VM 69 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 153.80 4 157.80 146.37 54 200.37 200.37 0
90 14/ ZS 92 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 148.92 118 266.92 154.59 4 158.59 158.59 0
91 15/ ZS 46 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 2 149.95 12 161.95 165.87 60 225.87 225.87 0
92 16/ ZS 62 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 156.35 8 164.35 169.24 62 231.24 231.24 0
93 19/ DM 41 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 2 150.62 58 208.62 154.60 12 166.60 166.60 0
94 17/ ZS 102 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 2 202.82 4 206.82 163.66 4 167.66 167.66 0
95 4/ ZM 112 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3+ 165.20 6 171.20 174.60 4 178.60 178.60 0
96 24/ DS 56 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 2 159.56 14 173.56 170.36 10 180.36 180.36 0
97 25/ DS 73 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 2 115.82 58 173.82 128.92 258 386.92 386.92 0
98 26/ DS 105 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3+ 166.08 12 178.08 157.70 110 267.70 267.70 0
99 20/ DM 42 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 2 123.66 60 183.66 119.89 60 179.89 179.89 0
100 21/ DM 52 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3+ 172.56 8 180.56 164.49 110 274.49 274.49 0
101 5/ ZM 114 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3+ 194.82 112 306.82 173.64 8 181.64 181.64 0
102 18/ ZS 43 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3+ 166.33 62 228.33 169.95 14 183.95 183.95 0
103 22/ DM 107 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 3+ 170.19 14 184.19 178.29 316 494.29 494.29 0
104 19/ ZS 51 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 2 210.36 110 320.36 182.25 6 188.25 188.25 0
105 23/ DM 94 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 124.95 212 336.95 130.77 62 192.77 192.77 0
106 24/ DM 108 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3+ 234.41 164 398.41 182.15 12 194.15 194.15 0
107 25/ DM 91 129017 ŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk 3+ 236.68 16 252.68 188.76 12 200.76 200.76 0
108 6/ ZM 47 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3+ 203.76 6 209.76 211.35 14 225.35 225.35 0
109 26/ DM 60 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 1 999 999.00 159.08 58 217.08 217.08 0
110 27/ DM 63 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 2 3 999 999.00 182.57 56 238.57 238.57 0
111 7/ ZM 113 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3+ 191.86 156 347.86 1 999 999.00 999.00 0
112 27/ DS 106 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 3+ 198.49 158 356.49 271.98 118 389.98 389.98 0
113 20/ ZS 111 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 3+ 1 999 999.00 240.52 362 602.52 602.52 0
114 U23 33 43029 ŠEDIVÝ Jakub 1994 Č.Lípa 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
115 6 12002 MASLAŇÁK Tomáš 1990 Dukla B. 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0