Výsledková listina

Závod8. Český pohár ve sprintu
Číslo17065
Datum21.05.17
Ředitel závoduMichal Šrámek
Vrchní rozhodčíLuděk Roleček
Disciplínasprint
OrganizátorKK Roudnice

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 00:47.37 00:46.74 00:46.74 75 142 0
2 1/ U23 3 52028 SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec MT 00:46.93 00:47.28 00:47.28 68 130 0
3 2 24012 HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml. MT 00:48.50 00:47.55 00:47.55 62 118 0
4 19 103047 RYGEL Marek 1989 KK Brno 1 00:47.66 00:48.41 00:48.41 57 0 68
5 2/ U23 10 119213 KRISTEK Václav 1996 Olomouc 1 00:48.03 00:48.78 00:48.78 53 0 56
6 4 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 00:49.63 00:49.06 00:49.06 49 106 0
7 3/ U23 7 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 00:48.83 00:49.37 00:49.37 46 0 44
8 5 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 1 00:49.06 00:52.02 00:52.02 43 94 0
9 20 24032 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml. 1 00:54.19 00:50.22 00:50.22 40 82 0
10 1/ V 8 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 1 00:50.21 00:50.50 00:50.50 37 70 0
11 1/ DS 6 24015 SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml. 1 00:51.27 00:50.68 00:50.68 35 58 0
12 1/ VM 24 57069 KEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub. 3 00:53.62 00:51.39 00:51.39 33 46 0
13 4/ U23 14 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 1 00:53.03 00:51.40 00:51.40 31 0 32
14 2/ DS 9 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 1 00:52.08 00:51.55 00:51.55 29 34 0
15 12 24031 JIRKA David 1985 Č.Kruml. 1 00:52.87 00:51.68 00:51.68 27 22 0
16 5/ U23 11 1018 JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha 3 00:51.66 00:52.06 00:52.06 25 10 0
17 2/ VM 16 33014 CHOD David 1982 Blovice 00:54.30 00:52.51 00:52.51 23 4 0
18 3/ VM 27 57011 PISCHEK Jan 1977 Pardub. 1 00:58.80 00:53.49 00:53.49 21 3 0
19 1/ DM 15 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 2 00:56.10 00:54.34 00:54.34 19 0 20
20 2/ V 21 116009 HOŘÍNEK Jaroslav 1963 Litovel 2 00:54.97 00:54.57 00:54.57 17 0 14
21 2/ DM 13 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 2 00:56.58 00:54.77 00:54.77 15 2 0
22 6/ U23 17 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 01:05.09 00:56.81 00:56.81 14 0 8
23 3/ V 22 103034 REŽŇÁK Ladislav 1966 KK Brno 3 01:01.37 00:58.73 00:58.73 13 0 2
24 1/ ZS 26 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 01:03.09 01:00.01 01:00.01 12 1 0
25 2/ ZS 18 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 01:01.57 01:00.77 01:00.77 11 0 1
26 3/ ZS 23 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 01:12.08 01:19.31 01:19.31 10 0 0
27 1/ ZM 25 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 01:45.01 01:45.23 01:45.23 9 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ U23 1 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 00:49.83 00:48.13 00:48.13 75 0 122
2 1/ DS 7 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 00:49.71 00:48.69 00:48.69 68 0 110
3 1/ DM 11 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 1 00:51.72 00:48.89 00:48.89 62 73 0
4 2/ U23 13 39013 PAĎOUROVÁ Klára 1994 Loko Plz MT 00:52.17 00:50.05 00:50.05 57 61 0
5 2/ DS 5 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 00:55.82 00:50.09 00:50.09 53 0 98
6 2/ DM 4 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 00:49.87 00:50.14 00:50.14 49 0 86
7 3/ U23 6 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel 1 00:50.27 00:50.97 00:50.97 46 0 74
8 3/ DS 3 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 1 00:51.72 00:52.95 00:52.95 43 49 0
9 4/ DS 2 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 2 00:52.49 00:51.31 00:51.31 40 0 62
10 3/ DM 14 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 00:54.20 00:52.25 00:52.25 37 37 0
11 4/ U23 10 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 2 00:55.48 00:54.44 00:54.44 35 25 0
12 5/ U23 22 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1997 Č.Kruml. 1 00:56.32 00:54.83 00:54.83 33 19 0
13 1/ ZS 12 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 00:54.20 00:55.03 00:55.03 31 0 50
14 5/ DS 21 116081 DIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel 1 00:57.64 00:55.12 00:55.12 29 0 38
15 6/ U23 26 A01 COLLIN Georgina 1997 AUS 00:59.02 00:55.86 00:55.86 0 0 0
16 7/ U23 17 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 00:56.06 00:56.24 00:56.24 27 13 0
17 1/ VM 8 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 00:56.90 00:56.34 00:56.34 25 0 32
18 6/ DS 27 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3 00:58.56 00:57.55 00:57.55 23 7 0
19 4/ DM 15 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 00:58.42 00:57.78 00:57.78 21 0 26
20 25 33016 POLÍVKOVÁ Hana 1989 Blovice 00:55.72 00:58.52 00:58.52 19 1 0
21 1/ ZM 18 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2 01:02.17 00:59.44 00:59.44 17 0 20
22 1/ V 9 48072 TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter. 2 DNF 01:01.40 01:01.40 15 0 0
23 5/ DM 23 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 01:28.20 01:02.06 01:02.06 14 0 14
24 2/ ZM 20 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 01:07.80 01:04.64 01:04.64 13 0 8
25 3/ ZM 24 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 01:06.32 01:06.53 01:06.53 12 0 2
26 2/ ZS 16 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 00:54.21 01:28.11 01:28.11 11 0 1
27 DS 19 116080 VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel 3 DNS DNS DNS 0 0 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 49 A02 FRANČEŠKIN Maks 1993 SLO 00:45.25 00:43.29 00:43.29 0 0 0
2 2 119150 HÁLA Richard 1992 Olomouc 2 00:42.97 00:43.67 00:43.67 75 0 136
3 3 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc MT 00:44.74 00:43.84 00:43.84 68 0 124
4 1/ U23 5 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 1 00:45.05 00:44.06 00:44.06 62 155 0
5 1/ VM 1 12007 MRŮZEK Kamil 1977 Dukla B. MT 00:44.43 00:44.59 00:44.59 57 143 0
6 2/ U23 4 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno MT 00:44.85 00:44.86 00:44.86 53 0 112
7 3/ U23 6 1103 ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha 1 00:45.40 00:45.33 00:45.33 49 131 0
8 1/ DS 11 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 1 00:46.80 00:45.59 00:45.59 46 119 0
9 2/ DS 8 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 1 00:45.55 00:46.75 00:46.75 43 107 0
10 4/ U23 7 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 00:45.73 00:47.31 00:47.31 40 0 100
11 3/ DS 25 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 1 00:48.58 00:48.79 00:48.79 37 95 0
12 1/ DM 19 1114 KIRCHNER David 2002 Boh.Pha 2 00:49.45 00:46.73 00:46.73 35 83 0
13 5/ U23 10 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 1 00:53.32 00:46.93 00:46.93 33 0 88
14 2/ VM 28 60030 MAREK Aleš 1978 Trutnov 1 00:50.27 00:47.30 00:47.30 31 71 0
15 4/ DS 14 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 1 00:48.23 00:47.50 00:47.50 29 59 0
16 2/ DM 16 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 00:50.28 00:47.54 00:47.54 27 0 76
17 6/ U23 34 1037 SMOLKA Ondřej 1994 Boh.Pha 3 00:53.11 00:48.03 00:48.03 25 47 0
18 5/ DS 20 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 2 00:49.09 00:48.06 00:48.06 23 35 0
19 6/ DS 30 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 1 00:47.89 00:48.14 00:48.14 21 29 0
20 1/ V 9 119040 KRATOCHVÍL Petr 1971 Olomouc 1 00:49.01 00:48.34 00:48.34 19 0 70
21 7/ DS 21 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 00:50.63 00:49.04 00:49.04 17 23 0
22 8/ DS 26 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 00:47.54 00:49.25 00:49.25 15 0 64
23 3/ DM 15 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 00:49.41 00:49.66 00:49.66 14 0 58
24 3/ VM 44 133024 TŮMA Jan 1979 SKVeselí 3 00:49.66 00:50.56 00:50.56 13 0 52
25 1/ ZS 24 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 00:52.29 00:51.24 00:51.24 12 0 46
26 2/ V 12 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 1 00:53.81 00:51.31 00:51.31 11 17 0
27 4/ DM 31 24053 KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml. 2 01:13.06 00:52.29 00:52.29 10 11 0
28 5/ DM 29 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 2 00:52.51 00:52.52 00:52.52 9 5 0
29 6/ DM 50 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 01:02.56 00:52.57 00:52.57 8 0 40
30 9/ DS 27 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 00:50.72 00:52.78 00:52.78 7 0 34
31 7/ DM 33 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 00:54.33 00:53.05 00:53.05 6 0 28
32 2/ ZS 32 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 01:00.40 00:54.42 00:54.42 5 0 22
33 8/ DM 23 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 2 01:01.74 00:54.67 00:54.67 4 0 16
34 1/ VS 18 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 00:53.76 00:54.91 00:54.91 3 0 10
35 1/ ZM 42 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 00:57.18 00:54.94 00:54.94 2 0 9
36 3/ V 17 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 3 00:58.09 00:55.50 00:55.50 1 4 0
37 9/ DM 22 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 00:52.39 00:55.55 00:55.55 0 3 0
38 3/ ZS 38 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 00:54.69 00:55.82 00:55.82 0 0 8
39 4/ ZS 36 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 00:55.13 00:57.21 00:57.21 0 0 7
40 10/ DM 35 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 00:57.81 00:58.72 00:58.72 0 2 0
41 2/ ZM 47 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 01:06.02 01:02.81 01:02.81 0 1 0
42 5/ ZS 41 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 01:17.14 01:06.05 01:06.05 0 0 6
43 3/ ZM 40 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 01:13.44 01:06.99 01:06.99 0 0 5
44 37 57065 CINKO Radek 1993 Pardub. 3 00:57.40 01:08.25 01:08.25 0 0 0
45 4/ ZM 43 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 3 01:05.65 01:09.52 01:09.52 0 0 4
46 6/ ZS 45 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 3 DNF 01:17.70 01:17.70 0 0 3
47 11/ DM 46 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 01:21.95 02:09.81 02:09.81 0 0 2
48 U23 13 20008 NACHTIGAL Jiří 1997 Chomutov 1 DNS DNS DNS 0 0 0
49 ZS 39 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 3 DNF DNF DNF 0 0 0
50 48 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. DNS DNS DNS 0 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ U23 32 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 2 00:54.49 00:54.15 00:54.15 75 0 50
2 1/ DS 35 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 01:00.12 00:57.47 00:57.47 68 0 38
3 40 57074 VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub. 1 00:59.64 00:57.73 00:57.73 62 31 0
4 1/ DM 31 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 00:55.44 01:04.49 01:04.49 57 0 26
5 2/ DS 33 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 2 01:00.65 00:59.23 00:59.23 53 19 0
6 1/ ZS 34 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 01:02.25 01:02.19 01:02.19 49 0 20
7 2/ DM 42 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 01:09.98 01:03.76 01:03.76 46 0 14
8 2/ ZS 38 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 01:17.52 01:06.31 01:06.31 43 0 8
9 2/ U23 39 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1997 Č.Kruml. 1 01:06.59 01:07.54 01:07.54 40 7 0
10 1/ ZM 37 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 01:11.45 01:11.27 01:11.27 37 0 2
11 3/ DM 41 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 01:16.36 01:20.99 01:20.99 35 0 1
12 3/ U23 36 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 3 01:09.52 01:25.38 01:25.38 33 1 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 3 103047 108045 RYGEL Marek VESELÝ Petr 1989 1976 KK Brno VSDK MT 00:46.48 00:45.52 00:45.52 75 0 67
2 2 24043 24012 NOVÁK Martin HALEŠ Antonín 1991 1992 Č.Kruml. Č.Kruml. MT 00:47.08 00:47.13 00:47.13 68 103 0
3 9 43008 9100 ŠRÁMEK Michal TOMEK Lukáš 1982 1987 Č.Lípa USK Pha 1 00:49.62 00:47.53 00:47.53 62 91 0
4 14 57071 57047 ROLENC Ondřej ŠŤASTNÝ Jan 1991 1970 Pardub. Pardub. 1 00:48.81 00:48.65 00:48.65 57 79 0
5 1/ DS 11 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 1 00:49.26 00:49.40 00:49.40 53 0 55
6 1/ U23 1 1016 119213 JELÍNEK Filip KRISTEK Václav 1996 1996 Boh.Pha Olomouc MT 00:49.04 00:49.64 00:49.64 49 67 43
7 13 64021 64038 SUCHÁNEK Daniel JÍLEK Jan 1993 1993 Vys.Mýto Vys.Mýto 1 00:48.26 00:50.14 00:50.14 46 55 0
8 4 24032 24031 ŠVADLENA Václav JIRKA David 1985 1985 Č.Kruml. Č.Kruml. 1 00:53.22 00:50.89 00:50.89 43 43 0
9 2/ U23 8 116061 116049 ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel 1998 1997 Litovel Litovel 1 00:51.10 00:49.54 00:49.54 40 0 31
10 3/ U23 10 1113 1112 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Boh.Pha Boh.Pha 1 00:50.34 00:49.96 00:49.96 37 31 0
11 4/ U23 15 1018 1037 JELÍNEK Šimon SMOLKA Ondřej 1994 1994 Boh.Pha Boh.Pha 00:50.83 00:50.21 00:50.21 35 19 0
12 1/ DM 12 132004 132005 ŠVÉDA Daniel SMILEK Jiří 2002 2003 Val.Mez. Val.Mez. 3 01:06.79 00:52.87 00:52.87 33 0 19
13 1/ V 7 116009 103034 HOŘÍNEK Jaroslav REŽŇÁK Ladislav 1963 1966 Litovel KK Brno 1 00:51.55 00:53.12 00:53.12 31 0 7
14 1/ VS 16 1061 105016 CHLOUBA Luboš MATULA Zdeněk 1959 1955 Boh.Pha Tesla Bo 00:53.88 00:53.65 00:53.65 29 7 1
15 5/ U23 6 129014 57005 WALTER Jakub RUFFER Matěj 1998 1999 Šumperk Pardub. 2 00:54.31 00:53.80 00:53.80 27 1 0
16 2/ DM 17 24053 24072 KLEIN Pavel ONDŘICH Václav 2001 2001 Č.Kruml. Č.Kruml. 00:54.16 00:55.26 00:55.26 25 0 0
17 5 52028 52035 SLANINA Vladimír SLANINA Vladimír 1994 1969 L.Žatec L.Žatec 1 00:51.04 00:59.00 00:59.00 23 0 0