Výsledková listina

Závod7. Český pohár ve sprintu
Číslo17064
Datum20.05.17
Ředitel závoduMichal Šrámek
Vrchní rozhodčíLuděk Roleček
Disciplínasprint
OrganizátorKK Roudnice

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 00:47.24 00:46.23 00:46.23 75 142 0
2 1/ U23 3 52028 SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec MT 00:47.54 00:46.62 00:46.62 68 130 0
3 2/ U23 10 119213 KRISTEK Václav 1996 Olomouc 1 00:56.92 00:47.54 00:47.54 62 0 68
4 19 103047 RYGEL Marek 1989 KK Brno 1 00:49.17 00:47.75 00:47.75 57 0 56
5 1/ V 8 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 1 00:49.38 00:48.36 00:48.36 53 118 0
6 1/ VM 24 57069 KEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub. 3 00:51.39 00:48.97 00:48.97 49 106 0
7 5 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 1 00:50.47 00:50.50 00:50.50 46 94 0
8 2 24012 HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml. MT 00:46.30 01:08.44 01:08.44 43 82 0
9 3/ U23 7 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 00:52.64 00:49.02 00:49.02 40 0 44
10 4 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 00:51.94 00:49.69 00:49.69 37 70 0
11 4/ U23 14 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 1 00:51.98 00:50.54 00:50.54 35 0 32
12 20 24032 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml. 1 00:51.13 00:50.58 00:50.58 33 58 0
13 2/ VM 27 57011 PISCHEK Jan 1977 Pardub. 1 00:53.63 00:51.42 00:51.42 31 46 0
14 1/ DS 6 24015 SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml. 1 00:51.72 00:51.90 00:51.90 29 34 0
15 2/ DS 9 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 1 00:58.05 00:52.03 00:52.03 27 22 0
16 1/ DM 13 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 2 00:59.27 00:52.42 00:52.42 25 10 0
17 3/ VM 16 33014 CHOD David 1982 Blovice 00:52.82 00:52.89 00:52.89 23 4 0
18 2/ DM 15 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 2 00:56.13 00:54.92 00:54.92 21 0 20
19 5/ U23 17 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 01:01.70 00:58.11 00:58.11 19 0 14
20 1/ ZS 18 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 01:07.63 00:59.52 00:59.52 17 0 8
21 2/ ZS 23 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 01:14.50 01:07.45 01:07.45 15 3 0
22 12 24031 JIRKA David 1985 Č.Kruml. 1 00:53.68 01:10.80 01:10.80 14 2 0
23 2/ V 22 103034 REŽŇÁK Ladislav 1966 KK Brno 3 00:59.08 01:17.93 01:17.93 13 0 2
24 1/ ZM 25 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 01:44.99 01:54.88 01:54.88 12 0 1
25 6/ U23 11 1018 JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha 3 00:51.35 DNS DNS 11 1 0
25 3/ V 21 116009 HOŘÍNEK Jaroslav 1963 Litovel 2 00:55.53 DNS DNS 10 0 0
25 3/ ZS 26 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 01:00.00 DNF DNF 9 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ DM 4 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 00:49.16 00:48.86 00:48.86 75 0 123
2 1/ U23 1 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 00:51.23 00:48.96 00:48.96 68 0 111
3 1/ DS 2 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 2 00:51.91 00:49.31 00:49.31 62 0 99
4 2/ U23 13 39013 PAĎOUROVÁ Klára 1994 Loko Plz MT 00:50.82 00:49.44 00:49.44 57 73 0
5 2/ DM 11 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 1 00:50.37 00:49.51 00:49.51 53 61 0
6 3/ U23 6 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel 1 00:55.01 00:49.64 00:49.64 49 0 87
7 2/ DS 7 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 00:51.31 00:51.04 00:51.04 46 0 75
8 3/ DS 5 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 00:52.49 00:52.21 00:52.21 43 0 63
9 4/ DS 3 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 1 00:52.05 00:52.08 00:52.08 40 49 0
10 3/ DM 14 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 00:55.00 00:52.20 00:52.20 37 37 0
11 1/ ZS 16 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 00:54.34 00:52.89 00:52.89 35 0 51
12 5/ DS 21 116081 DIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel 1 00:55.36 00:52.93 00:52.93 33 0 39
13 4/ U23 10 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 2 00:56.21 00:53.90 00:53.90 31 25 0
14 2/ ZS 12 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 00:54.65 00:54.12 00:54.12 29 0 33
15 5/ U23 22 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1997 Č.Kruml. 1 00:56.36 00:54.18 00:54.18 27 19 0
16 25 33016 POLÍVKOVÁ Hana 1989 Blovice 00:58.32 00:54.85 00:54.85 25 13 0
17 4/ DM 23 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 00:56.04 00:54.88 00:54.88 23 0 27
18 6/ U23 26 A01 COLLIN Georgina 1997 AUS 00:59.01 00:55.34 00:55.34 0 0 0
19 1/ ZM 18 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2 01:01.32 00:57.25 00:57.25 21 0 21
20 1/ VM 8 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 00:55.24 00:58.27 00:58.27 19 0 15
21 6/ DS 27 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3 00:59.07 01:00.00 01:00.00 17 7 0
22 7/ DS 19 116080 VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel 3 DNF 01:01.26 01:01.26 15 0 9
23 1/ V 9 48072 TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter. 2 01:02.70 01:02.09 01:02.09 14 1 0
24 7/ U23 17 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 00:58.35 01:06.69 01:06.69 13 0 0
25 5/ DM 15 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 00:57.20 01:07.66 01:07.66 12 0 3
26 2/ ZM 20 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 01:12.48 01:11.01 01:11.01 11 0 2
27 3/ ZM 24 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 01:07.03 01:13.10 01:13.10 10 0 1

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 2 119150 HÁLA Richard 1992 Olomouc 2 00:45.22 00:42.95 00:42.95 75 0 136
2 49 A02 FRANČEŠKIN Maks 1993 SLO 00:43.77 00:43.22 00:43.22 0 0 0
3 1/ U23 5 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 1 00:43.35 00:43.31 00:43.31 68 168 0
4 2/ U23 6 1103 ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha 1 00:46.26 00:44.29 00:44.29 62 156 0
5 1/ VM 1 12007 MRŮZEK Kamil 1977 Dukla B. MT 00:44.72 00:44.57 00:44.57 57 144 0
6 3 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc MT 00:45.27 00:44.71 00:44.71 53 0 124
7 3/ U23 4 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno MT 00:46.16 00:45.03 00:45.03 49 0 112
8 4/ U23 7 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 00:46.01 00:46.22 00:46.22 46 0 100
9 1/ DS 11 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 1 00:46.92 00:46.47 00:46.47 43 132 0
10 2/ DS 25 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 1 00:45.54 00:46.79 00:46.79 40 120 0
11 3/ DS 8 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 1 00:45.86 00:47.38 00:47.38 37 108 0
12 5/ U23 10 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 1 00:46.66 00:47.02 00:47.02 35 0 88
13 4/ DS 30 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 1 00:50.76 00:47.34 00:47.34 33 96 0
14 1/ DM 16 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 00:51.01 00:47.42 00:47.42 31 0 76
15 5/ DS 26 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 01:05.12 00:47.57 00:47.57 29 0 70
16 2/ VM 28 60030 MAREK Aleš 1978 Trutnov 1 00:48.91 00:47.65 00:47.65 27 84 0
17 48 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. 00:49.15 00:48.07 00:48.07 25 72 0
18 1/ V 9 119040 KRATOCHVÍL Petr 1971 Olomouc 1 00:50.48 00:48.13 00:48.13 23 0 64
19 6/ DS 20 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 2 00:49.06 00:48.16 00:48.16 21 60 0
20 7/ DS 14 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 1 00:46.92 00:48.30 00:48.30 19 48 0
21 1/ ZS 24 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 01:15.72 00:49.18 00:49.18 17 0 58
22 6/ U23 34 1037 SMOLKA Ondřej 1994 Boh.Pha 3 00:47.78 00:49.27 00:49.27 15 36 0
23 8/ DS 21 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 00:49.91 00:49.43 00:49.43 14 30 0
24 2/ V 12 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 1 00:51.35 00:49.85 00:49.85 13 24 0
25 3/ VM 44 133024 TŮMA Jan 1979 SKVeselí 3 00:49.58 00:49.87 00:49.87 12 0 52
26 2/ DM 19 1114 KIRCHNER David 2002 Boh.Pha 2 00:48.91 00:49.94 00:49.94 11 18 0
27 3/ DM 50 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 00:51.78 00:51.37 00:51.37 10 0 46
28 4/ DM 22 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 00:52.47 00:51.43 00:51.43 9 12 0
29 7/ U23 13 20008 NACHTIGAL Jiří 1997 Chomutov 1 00:47.80 00:51.54 00:51.54 8 6 0
30 2/ ZS 38 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 00:54.38 00:52.35 00:52.35 7 0 40
31 5/ DM 31 24053 KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml. 2 00:51.64 00:52.38 00:52.38 6 5 0
32 37 57065 CINKO Radek 1993 Pardub. 3 00:53.56 00:52.52 00:52.52 5 4 0
33 6/ DM 23 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 2 01:04.26 00:52.73 00:52.73 4 0 34
34 1/ ZM 42 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 00:51.95 00:53.01 00:53.01 3 0 28
35 9/ DS 27 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 00:52.00 00:53.05 00:53.05 2 0 22
36 1/ VS 18 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 00:53.00 00:54.06 00:54.06 1 0 16
37 3/ ZS 36 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 00:54.96 00:54.32 00:54.32 0 0 10
38 4/ ZS 32 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 00:53.71 00:54.56 00:54.56 0 0 9
39 7/ DM 33 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 00:54.81 00:55.93 00:55.93 0 0 8
40 8/ DM 46 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 00:54.18 00:56.42 00:56.42 0 0 7
41 9/ DM 29 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 2 00:55.25 00:56.59 00:56.59 0 3 0
42 3/ V 17 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 3 01:02.61 00:57.20 00:57.20 0 2 0
43 10/ DM 35 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 00:56.25 00:59.38 00:59.38 0 1 0
44 5/ ZS 41 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 01:23.89 00:59.77 00:59.77 0 0 6
45 2/ ZM 40 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 01:02.70 01:01.52 01:01.52 0 0 5
46 6/ ZS 39 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 3 01:09.30 01:02.91 01:02.91 0 0 4
47 7/ ZS 45 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 3 01:37.90 01:04.36 01:04.36 0 0 3
48 11/ DM 15 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 00:49.06 01:04.65 01:04.65 0 0 2
49 3/ ZM 47 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 01:06.17 01:13.87 01:13.87 0 0 0
50 4/ ZM 43 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 3 01:07.73 DNF DNF 0 0 1

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ U23 32 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 2 00:52.85 00:53.40 00:53.40 75 0 50
2 40 57074 VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub. 1 00:58.71 00:59.56 00:59.56 68 31 0
3 1/ DS 35 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 01:04.28 01:00.01 01:00.01 62 0 38
4 1/ DM 31 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 00:55.08 DNF DNF 57 0 26
5 1/ ZS 34 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 01:01.31 00:59.63 00:59.63 53 0 20
6 2/ DS 33 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 2 01:01.76 01:01.37 01:01.37 49 19 0
7 2/ ZS 38 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 01:25.27 01:05.93 01:05.93 46 0 14
8 2/ U23 39 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1997 Č.Kruml. 1 DNF 01:06.77 01:06.77 43 7 0
9 3/ U23 36 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 3 DNF 01:08.18 01:08.18 40 1 0
10 1/ ZM 37 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 01:11.64 01:08.49 01:08.49 37 0 8
11 2/ DM 41 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 DNF 01:54.64 01:54.64 35 0 2
12 DM 42 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 DNF DNS DNS 0 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 9 43008 9100 ŠRÁMEK Michal TOMEK Lukáš 1982 1987 Č.Lípa USK Pha 1 00:47.07 00:46.80 00:46.80 75 103 0
2 3 103047 108045 RYGEL Marek VESELÝ Petr 1989 1976 KK Brno VSDK MT 00:47.14 00:47.05 00:47.05 68 0 67
3 2 24043 24012 NOVÁK Martin HALEŠ Antonín 1991 1992 Č.Kruml. Č.Kruml. MT 00:47.60 00:47.14 00:47.14 62 91 0
4 14 57071 57047 ROLENC Ondřej ŠŤASTNÝ Jan 1991 1970 Pardub. Pardub. 1 00:46.85 00:47.83 00:47.83 57 79 0
5 1/ U23 10 1113 1112 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Boh.Pha Boh.Pha 1 00:49.43 00:48.58 00:48.58 53 67 0
6 2/ U23 8 116061 116049 ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel 1998 1997 Litovel Litovel 1 00:50.21 00:48.62 00:48.62 49 0 55
7 13 64021 64038 SUCHÁNEK Daniel JÍLEK Jan 1993 1993 Vys.Mýto Vys.Mýto 1 00:47.96 00:49.76 00:49.76 46 55 0
8 3/ U23 1 1016 119213 JELÍNEK Filip KRISTEK Václav 1996 1996 Boh.Pha Olomouc MT 00:48.70 00:50.39 00:50.39 43 43 43
9 4 24032 24031 ŠVADLENA Václav JIRKA David 1985 1985 Č.Kruml. Č.Kruml. 1 00:51.00 00:49.14 00:49.14 40 31 0
10 1/ DS 11 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 1 00:50.08 00:50.28 00:50.28 37 0 31
11 5 52028 52035 SLANINA Vladimír SLANINA Vladimír 1994 1969 L.Žatec L.Žatec 1 00:51.35 00:50.40 00:50.40 35 19 0
12 4/ U23 15 1018 1037 JELÍNEK Šimon SMOLKA Ondřej 1994 1994 Boh.Pha Boh.Pha 00:50.85 00:50.63 00:50.63 33 7 0
13 1/ V 7 116009 103034 HOŘÍNEK Jaroslav REŽŇÁK Ladislav 1963 1966 Litovel KK Brno 1 00:51.20 00:51.57 00:51.57 31 0 19
14 1/ VS 16 1061 105016 CHLOUBA Luboš MATULA Zdeněk 1959 1955 Boh.Pha Tesla Bo 00:53.34 00:52.02 00:52.02 29 1 7
15 1/ DM 17 24053 24072 KLEIN Pavel ONDŘICH Václav 2001 2001 Č.Kruml. Č.Kruml. 01:21.39 00:54.68 00:54.68 27 0 0
16 5/ U23 6 129014 57005 WALTER Jakub RUFFER Matěj 1998 1999 Šumperk Pardub. 2 00:54.73 00:55.63 00:55.63 25 0 1
17 2/ DM 12 132004 132005 ŠVÉDA Daniel SMILEK Jiří 2002 2003 Val.Mez. Val.Mez. 3 00:55.01 00:56.52 00:56.52 23 0 0