Výsledková listina

ZávodSprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje
Číslo17058
Datum17.05.17
Ředitel závoduPavla Kneblová
Vrchní rozhodčíHana Kneblová
Disciplínasprint
OrganizátorSKUP Olomouc

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 12 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 2 00:48.60 DNS DNS 10
2 1/ VM 14 129025 RAŠNER Martin 1980 Šumperk 00:51.50 DNS DNS 6
3 1/ ZS 13 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 00:59.10 DNS DNS 5
4 2/ ZS 15 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 01:00.40 DNS DNS 4
5 1/ ZM 11 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 01:00.50 DNS DNS 3
6 2/ ZM 5 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 01:02.10 DNS DNS 2
7 3/ ZS 3 116095 SALAJ František 2004 Litovel 01:02.70 DNS DNS 1
8 3/ ZM 4 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 01:03.60 DNS DNS 0
9 4/ ZS 2 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 01:05.30 DNS DNS 0
10 5/ ZS 8 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 01:05.80 DNS DNS 0
11 6/ ZS 7 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 01:07.70 DNS DNS 0
12 4/ ZM 1 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 01:13.40 DNS DNS 0
13 7/ ZS 16 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 01:14.50 DNS DNS 0
14 5/ ZM 10 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 01:24.10 DNS DNS 0
15 DM 9 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc DNF DNS DNS 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 15 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 00:45.70 DNS DNS 11
2 25 119099 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc 3 00:51.70 DNS DNS 7
3 1/ ZM 18 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3 00:52.10 DNS DNS 6
4 2/ ZM 17 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 00:53.40 DNS DNS 5
5 2/ ZS 22 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 00:55.70 DNS DNS 4
6 3/ ZM 19 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 00:57.40 DNS DNS 3
7 4/ ZM 21 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 3 00:57.70 DNS DNS 2
8 5/ ZM 23 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 00:59.10 DNS DNS 1
9 3/ ZS 20 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 01:01.10 DNS DNS 0
10 1/ DM 24 119216 DOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 01:03.40 DNS DNS 0
11 ZM 16 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2 DNS DNS DNS 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DS 33 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 00:39.30 DNS DNS 36
2 1/ ZS 32 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 00:41.30 DNS DNS 32
3 1/ DM 34 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 00:42.40 DNS DNS 28
4 2/ DM 63 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 00:43.10 DNS DNS 24
5 2/ ZS 36 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 00:45.70 DNS DNS 20
6 3/ DM 64 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 00:46.20 DNS DNS 19
7 4/ DM 31 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 2 00:46.30 DNS DNS 18
8 1/ ZM 42 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 00:48.00 DNS DNS 17
9 3/ ZS 44 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 00:48.50 DNS DNS 16
10 2/ ZM 49 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 3 00:50.80 DNS DNS 15
11 4/ ZS 46 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 00:52.20 DNS DNS 14
12 3/ ZM 40 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 00:53.30 DNS DNS 13
13 4/ ZM 37 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 3 00:53.60 DNS DNS 12
14 5/ ZS 65 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 00:54.80 DNS DNS 11
15 6/ ZS 47 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 3 00:55.10 DNS DNS 10
16 7/ ZS 39 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 3 00:55.40 DNS DNS 9
17 5/ ZM 58 116098 GEPRT David 2005 Litovel 00:55.70 DNS DNS 8
18 6/ ZM 45 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 3 00:55.90 DNS DNS 7
19 8/ ZS 43 116095 SALAJ František 2004 Litovel 3 00:56.40 DNS DNS 6
20 9/ ZS 48 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 3 00:57.20 DNS DNS 5
21 10/ ZS 61 119211 KELNAR Matěj 2004 Olomouc 00:58.50 DNS DNS 4
22 7/ ZM 51 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 00:59.00 DNS DNS 3
22 11/ ZS 41 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 3 00:59.00 DNS DNS 2
24 8/ ZM 59 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 3 01:00.00 DNS DNS 1
25 12/ ZS 50 119217 SYSLO Jiří 2003 Olomouc 01:00.70 DNS DNS 0
26 13/ ZS 66 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 3 01:01.30 DNS DNS 0
27 9/ ZM 53 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 01:02.40 DNS DNS 0
28 10/ ZM 57 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 01:05.00 DNS DNS 0
29 11/ ZM 54 116086 STRATIL Filip 2006 Litovel 01:06.70 DNS DNS 0
30 ZM 60 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc DNS DNS DNS 0
31 DM 52 116104 ROZSYPAL Filip 2002 Litovel DNS DNS DNS 0
32 DM 35 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 2 DNS DNS DNS 0
33 ZM 62 119210 TODOROV Oliver 2006 Olomouc DNS DNS DNS 0
34 ZS 55 119212 MÁCHA Adam 2003 Olomouc DNS DNS DNS 0
35 DM 38 119086 LÁTAL Filip 2001 Olomouc 2 DNS DNS DNS 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 71 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 00:53.10 DNS DNS 7
2 1/ DM 78 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3 00:58.80 DNS DNS 3
3 1/ ZM 73 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 01:00.30 DNS DNS 2
4 2/ ZM 74 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 01:05.70 DNS DNS 1
5 3/ ZM 75 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 01:06.30 DNS DNS 0
6 2/ ZS 76 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 01:09.60 DNS DNS 0
7 3/ ZS 77 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 01:11.30 DNS DNS 0
8 ZM 72 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 DNS DNS DNS 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 89 119143 119094 HALA Jiří RUDORFER Martin 2002 2003 Olomouc Olomouc 00:55.40 DNS DNS 4
2 1/ ZS 86 119152 119154 GÁBRLÍK Jakub MRÁKA Jan 2004 2004 Olomouc Olomouc 00:57.10 DNS DNS 3
3 1/ ZM 81 119118 119005 ŠOTEK Adam RETKOVÁ Anna 2005 2005 Olomouc Olomouc 01:04.10 DNS DNS 2
4 2/ ZM 87 119171 119187 JAROŠ Michael POMAJBÍK Filip 2006 2006 Olomouc Olomouc 01:06.00 DNS DNS 1
5 3/ ZM 82 119180 119191 STŘÍLKA Richard MALÝ Vojtěch 2006 2006 Olomouc Olomouc 01:07.80 DNS DNS 0
6 4/ ZM 85 119127 119137 DOLEŽALOVÁ Bára JANŮ Veronika 2005 2005 Olomouc Olomouc 01:08.50 DNS DNS 0
7 5/ ZM 88 119206 119207 NOVOSADOVÁ Eliška HANSGUTOVÁ Monika 2005 2005 Olomouc Olomouc 01:15.00 DNS DNS 0
8 2/ ZS 83 119181 119215 STŘÍLKOVÁ Jana RETKOVÁ Marie 2004 2003 Olomouc Olomouc 01:18.40 DNS DNS 0
9 ZM 84 119197 119190 ŠTYBNAR Vojtěch SVOBODA Ondřej 2005 2006 Olomouc Olomouc DNS DNS DNS 0