Výsledková listina

ZávodSlalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
Číslo17057
Datum17.05.17
Ředitel závoduPavla Kneblová
Vrchní rozhodčíHana Kneblová
Disciplínaslalom
OrganizátorSKUP Olomouc

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZM 71 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 140.80 56 196.80 133.50 0 133.50 133.50 0
2 1/ PZZ 72 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 135.60 4 139.60 134.80 0 134.80 134.80 0
3 2/ PZM 73 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 130.80 10 140.80 139.30 6 145.30 145.30 0
4 2/ PZZ 74 119176 KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc 148.90 0 148.90 149.40 6 155.40 155.40 0
5 3/ PZM 75 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 147.20 4 151.20 149.90 2 151.90 151.90 0
6 3/ PZZ 77 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 161.90 12 173.90 160.30 4 164.30 164.30 0
7 4/ PZM 82 119175 KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc 161.70 10 171.70 166.80 2 168.80 168.80 0
8 5/ PZM 89 135017 FIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh 173.60 2 175.60 171.30 0 171.30 171.30 0
9 4/ PZZ 79 119196 STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc 172.40 4 176.40 173.70 4 177.70 177.70 0
10 6/ PZM 80 116090 WEISER Kryštof 2007 Litovel 172.30 8 180.30 177.50 8 185.50 185.50 0
11 7/ PZM 84 119209 ŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc 181.00 104 285.00 177.70 4 181.70 181.70 0
12 8/ PZM 78 116093 PÁLENÍK Jan 2007 Litovel 197.70 6 203.70 182.60 6 188.60 188.60 0
13 5/ PZZ 88 119208 KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc 184.20 6 190.20 193.40 6 199.40 199.40 0
14 6/ PZZ 94 119174 KOSÍKOVÁ Julie 2007 Olomouc 194.50 10 204.50 204.20 6 210.20 210.20 0
15 9/ PZM 90 118018 FABIAN František 2009 Tzunami 1 999 999.00 195.20 10 205.20 205.20 0
16 10/ PZM 81 118009 GAVELČÍK Jáchým 2007 Tzunami 198.80 162 360.80 211.70 10 221.70 221.70 0
17 11/ PZM 83 116085 ČAMEK Petr 2009 Litovel 179.90 204 383.90 226.10 10 236.10 236.10 0
18 12/ PZM 87 118010 ANBROZ Michal 2008 Tzunami 1 999 999.00 231.40 14 245.40 245.40 0
19 7/ PZZ 86 119177 MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc 202.20 58 260.20 195.20 62 257.20 257.20 0
20 1/ ZMZ 93 135053 KONEČNÁ Eliška 2006 Zábřeh 343.80 210 553.80 294.90 14 308.90 308.90 0
21 13/ PZM 92 135054 KONEČNÝ Matouš 2009 Zábřeh 328.40 160 488.40 331.10 58 389.10 389.10 0
22 85 0 244.10 160 404.10 235.00 210 445.00 445.00 0
22 14/ PZM 91 119214 MADĚRA Tobiáš 2009 Olomouc 196.90 256 452.90 192.10 212 404.10 404.10 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 1 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 108.70 2 110.70 109.50 6 115.50 115.50 14
2 2/ ZS 9 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 122.40 6 128.40 115.30 2 117.30 117.30 10
3 1/ DM 8 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3+ 121.00 4 125.00 118.50 2 120.50 120.50 6
4 1/ ZM 3 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 122.90 2 124.90 125.90 0 125.90 125.90 5
5 2/ DM 10 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 131.50 0 131.50 129.80 0 129.80 129.80 4
6 2/ ZM 5 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 145.20 6 151.20 142.40 2 144.40 144.40 3
7 3/ ZM 4 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 145.60 4 149.60 145.70 2 147.70 147.70 2
8 3/ ZS 6 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 177.50 2 179.50 178.90 2 180.90 180.90 1
9 4/ ZS 7 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 188.60 4 192.60 251.30 6 257.30 257.30 0
10 4/ ZM 11 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 207.40 2 209.40 194.50 0 194.50 194.50 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DS 32 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2+ 95.90 0 95.90 94.40 0 94.40 94.40 27
2 1/ VM 26 129025 RAŠNER Martin 1980 Šumperk 2 104.50 0 104.50 104.10 0 104.10 104.10 23
3 2/ DS 29 119200 TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc 3+ 111.40 2 113.40 109.40 0 109.40 109.40 19
4 1/ DM 13 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3+ 105.50 8 113.50 108.20 2 110.20 110.20 15
5 1/ U23 11 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 112.20 2 114.20 111.50 2 113.50 113.50 11
6 1/ ZS 28 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3+ 117.40 6 123.40 114.20 0 114.20 114.20 10
7 2/ DM 30 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 112.50 2 114.50 4 999 999.00 999.00 9
8 3/ DM 27 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 3+ 113.30 2 115.30 110.70 8 118.70 118.70 8
9 2/ VM 31 119025 HRIC Vítězslav 1974 Olomouc 112.30 4 116.30 4 999 999.00 999.00 7
10 2/ ZS 14 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3+ 119.00 2 121.00 119.10 0 119.10 119.10 6
11 1/ ZM 16 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 123.50 4 127.50 118.10 2 120.10 120.10 5
12 4/ DM 15 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 3 123.50 4 127.50 122.20 2 124.20 124.20 4
13 3/ ZS 24 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 120.10 6 126.10 122.50 8 130.50 130.50 3
14 2/ ZM 17 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 130.10 6 136.10 128.70 0 128.70 128.70 2
15 4/ ZS 21 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 148.80 4 152.80 146.30 0 146.30 146.30 1
16 3/ ZM 18 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 149.60 0 149.60 150.30 0 150.30 150.30 0
17 4/ ZM 22 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 154.30 4 158.30 152.40 2 154.40 154.40 0
18 5/ ZS 23 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 175.00 2 177.00 163.50 6 169.50 169.50 0
19 5/ ZM 25 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 237.60 12 249.60 198.60 6 204.60 204.60 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ VM 64 119024 119025 HRIC Michal HRIC Vítězslav 1973 1974 Olomouc Olomouc 111.40 0 111.40 5.00 0 11
2 1/ DM 65 119143 119094 HALA Jiří RUDORFER Martin 2002 2003 Olomouc Olomouc 2 129.80 2 131.80 142.90 12 154.90 154.90 7
3 2/ DM 54 119159 119137 JANŮ Filip JANŮ Veronika 2002 2005 Olomouc Olomouc 3 138.90 2 140.90 135.20 2 137.20 137.20 6
4 1/ ZS 53 119152 119154 GÁBRLÍK Jakub MRÁKA Jan 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 147.30 2 149.30 146.20 2 148.20 148.20 5
5 2/ ZS 52 119045 119205 KRATOCHVÍL Lukáš URBAN Jaroslav 2005 2004 Olomouc Olomouc 3 156.60 6 162.60 154.30 0 154.30 154.30 4
6 1/ ZM 58 119191 119180 MALÝ Vojtěch STŘÍLKA Richard 2006 2006 Olomouc Olomouc 159.20 8 167.20 160.30 8 168.30 168.30 3
7 2/ ZM 51 119118 119005 ŠOTEK Adam RETKOVÁ Anna 2005 2005 Olomouc Olomouc 164.40 10 174.40 159.80 8 167.80 167.80 2
8 3/ DM 59 135014 135046 CRHONEK Jan PÁTEK Vítězslav 2002 2003 Zábřeh Zábřeh 156.90 14 170.90 167.50 12 179.50 179.50 1
9 63 119099 119127 NAJMANOVÁ Kateřina DOLEŽALOVÁ Bára 1984 2005 Olomouc Olomouc 3 186.40 10 196.40 166.20 6 172.20 172.20 0
10 3/ ZM 57 119171 119187 JAROŠ Michael POMAJBÍK Filip 2006 2006 Olomouc Olomouc 193.30 8 201.30 191.00 10 201.00 201.00 0
11 3/ ZS 60 119181 119215 STŘÍLKOVÁ Jana RETKOVÁ Marie 2004 2003 Olomouc Olomouc 200.70 10 210.70 197.50 8 205.50 205.50 0
12 4/ ZM 61 135017 135021 FIŠNAR Jakub ŽANDOVÁ Tereza 2007 2006 Zábřeh Zábřeh - 234.20 12 246.20 216.20 4 220.20 220.20 0
13 5/ ZM 62 119206 119207 NOVOSADOVÁ Eliška HANSGUTOVÁ Monika 2005 2005 Olomouc Olomouc 218.30 18 236.30 250.30 16 266.30 266.30 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DS 16 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 2+ 100.30 0 100.30 5.00 0 24
2 1/ ZS 31 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 103.40 0 103.40 103.90 2 105.90 105.90 20
3 51 119100 VELEŠÍKOVÁ Petra 1986 Olomouc 109.50 0 109.50 108.00 0 108.00 108.00 16
4 2/ ZS 46 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2 108.20 2 110.20 107.60 2 109.60 109.60 12
5 1/ DM 45 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3+ 114.60 0 114.60 113.00 2 115.00 115.00 11
6 1/ ZM 33 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3+ 114.40 2 116.40 116.10 0 116.10 116.10 10
7 2/ DM 47 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3+ 116.40 0 116.40 115.70 2 117.70 117.70 9
8 2/ ZM 36 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3+ 117.20 6 123.20 119.60 2 121.60 121.60 8
9 3/ DM 34 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 3+ 120.30 4 124.30 117.70 4 121.70 121.70 7
10 3/ ZM 35 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3+ 124.10 2 126.10 125.50 0 125.50 125.50 6
11 4/ ZM 43 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 128.80 52 180.80 127.20 0 127.20 127.20 5
12 44 119099 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc 3 129.80 0 129.80 128.60 0 128.60 128.60 4
13 3/ ZS 38 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 141.60 0 141.60 137.40 50 187.40 187.40 3
14 4/ ZS 41 118014 KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami 150.60 10 160.60 135.50 8 143.50 143.50 2
15 5/ ZM 48 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 145.90 10 155.90 149.70 2 151.70 151.70 1
16 5/ ZS 40 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 164.30 8 172.30 148.00 6 154.00 154.00 0
17 6/ ZM 49 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 163.60 4 167.60 175.90 4 179.90 179.90 0
18 7/ ZM 39 135021 ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh 209.30 54 263.30 175.90 2 177.90 177.90 0
19 4/ DM 50 119216 DOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 242.40 10 252.40 191.70 8 199.70 199.70 0
20 8/ ZM 37 118024 SRPOVÁ Lada 2006 Tzunami 235.80 2 237.80 220.50 10 230.50 230.50 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 48 119060 KABRHEL Václav 1983 Olomouc 2 86.80 4 90.80 85.10 2 87.10 87.10 66
2 1/ DS 49 119200 TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc 2 89.40 4 93.40 91.50 0 91.50 91.50 62
3 1/ DM 43 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 92.00 4 96.00 100.40 2 102.40 102.40 58
4 2/ DM 1 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 98.60 2 100.60 96.60 2 98.60 98.60 54
5 2/ DS 3 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 101.40 0 101.40 98.30 2 100.30 100.30 50
6 1/ ZS 2 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 103.10 2 105.10 103.00 0 103.00 103.00 46
7 3/ DM 14 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3+ 109.10 2 111.10 103.20 0 103.20 103.20 42
8 2/ ZS 4 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 104.00 0 104.00 102.80 2 104.80 104.80 38
9 3/ ZS 41 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 2 104.50 2 106.50 100.80 4 104.80 104.80 34
10 1/ V 5 119040 KRATOCHVÍL Petr 1971 Olomouc 2 105.40 0 105.40 105.00 0 105.00 105.00 30
11 4/ DM 44 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 2 104.40 2 106.40 108.70 2 110.70 110.70 26
12 4/ ZS 42 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 114.40 0 114.40 110.30 2 112.30 112.30 22
13 5/ ZS 12 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 3+ 108.90 4 112.90 106.90 8 114.90 114.90 21
14 1/ ZM 9 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3+ 109.60 4 113.60 112.90 6 118.90 118.90 20
15 5/ DM 7 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3+ 115.50 0 115.50 114.30 4 118.30 118.30 19
16 2/ ZM 13 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3+ 115.10 4 119.10 116.80 0 116.80 116.80 18
17 6/ DM 16 129017 ŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk 3+ 120.50 4 124.50 115.10 2 117.10 117.10 17
18 6/ ZS 50 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3 115.30 4 119.30 116.50 8 124.50 124.50 16
19 7/ DM 10 135014 CRHONEK Jan 2002 Zábřeh 3+ 125.30 8 133.30 117.50 4 121.50 121.50 15
20 8/ DM 8 129013 WALTER David 2001 Šumperk 3+ 118.80 4 122.80 121.80 0 121.80 121.80 14
21 7/ ZS 19 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 122.40 2 124.40 122.20 0 122.20 122.20 13
22 1/ VM 15 34015 DOLEJŠ Martin 1980 Hubertus 3+ 122.10 6 128.10 120.50 2 122.50 122.50 12
23 8/ ZS 11 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3+ 119.60 4 123.60 121.00 2 123.00 123.00 11
24 3/ ZM 23 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 128.10 0 128.10 127.50 0 127.50 127.50 10
25 4/ ZM 29 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 133.50 0 133.50 136.50 4 140.50 140.50 9
26 5/ ZM 22 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 135.10 4 139.10 133.30 2 135.30 135.30 8
27 9/ ZS 18 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 3 131.70 4 135.70 133.60 4 137.60 137.60 7
28 6/ ZM 25 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 133.60 6 139.60 134.20 4 138.20 138.20 6
29 10/ ZS 20 116095 SALAJ František 2004 Litovel 149.50 2 151.50 143.00 0 143.00 143.00 5
30 11/ ZS 21 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 143.00 2 145.00 144.10 2 146.10 146.10 4
31 8/ ZM 28 116098 GEPRT David 2005 Litovel 144.90 4 148.90 143.50 4 147.50 147.50 3
32 9/ ZM 27 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 143.90 52 195.90 145.80 2 147.80 147.80 2
33 10/ ZM 35 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 145.90 6 151.90 144.10 4 148.10 148.10 1
34 11/ ZM 31 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 145.30 4 149.30 266.20 2 268.20 268.20 0
35 12/ ZS 24 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 183.30 56 239.30 153.30 2 155.30 155.30 0
36 12/ ZM 46 129039 HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk 158.30 4 162.30 155.90 10 165.90 165.90 0
36 13/ ZS 37 119211 KELNAR Matěj 2004 Olomouc 161.50 64 225.50 150.30 12 162.30 162.30 0
38 13/ ZM 30 116084 ČAMEK David 2006 Litovel 174.70 0 174.70 158.20 6 164.20 164.20 0
39 14/ ZS 26 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 158.30 6 164.30 166.10 8 174.10 174.10 0
40 15/ ZS 47 129040 LOUN Matěj 2004 Šumperk 170.60 58 228.60 158.80 8 166.80 166.80 0
41 14/ ZM 32 116086 STRATIL Filip 2006 Litovel 156.20 58 214.20 178.10 6 184.10 184.10 0
42 15/ ZM 40 118021 BLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami 191.10 0 191.10 174.60 14 188.60 188.60 0
43 16/ ZS 38 119217 SYSLO Jiří 2003 Olomouc 165.20 206 371.20 183.10 106 289.10 289.10 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 51 119188 119188 RETEK Toman RETEK Toman 2007 2007 Olomouc Olomouc 161.60 2 163.60 171.30 10 181.30 181.30 0
2 52 118017 118017 FABIANOVÁ Anna FABIANOVÁ Anna 2007 2007 Tzunami Tzunami 168.10 0 168.10 172.00 2 174.00 174.00 0
3 57 119189 119189 RETEK Václav RETEK Václav 2007 2007 Olomouc Olomouc 158.30 56 214.30 170.50 6 176.50 176.50 0
4 53 119182 119182 NOVÁK Tobiáš NOVÁK Tobiáš 2008 2008 Olomouc Olomouc 204.10 52 256.10 239.50 6 245.50 245.50 0
5 54 119192 119192 MALÁ Magdaléna MALÁ Magdaléna 2007 2007 Olomouc Olomouc 251.30 10 261.30 263.30 2 265.30 265.30 0
6 55 119177 119177 MAROUSKOVÁ Tereza MAROUSKOVÁ Tereza 2009 2009 Olomouc Olomouc 358.70 6 364.70 308.90 8 316.90 316.90 0