Výsledková listina

ZávodOstravské slalomy
Číslo17056
Datum14.05.17
Ředitel závoduDušan Vavrla
Vrchní rozhodčíMichaela Kratochvílová
Disciplínaslalom
OrganizátorVK Tzunami Ostrava, z.s.

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZZ 2 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 138.70 4 142.70 139.60 2 141.60 141.60 0
2 1/ PZM 10 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 140.70 8 148.70 137.60 6 143.60 143.60 0
3 2/ PZM 1 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 143.50 6 149.50 147.10 2 149.10 149.10 0
4 2/ PZZ 3 119176 KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc 169.50 2 171.50 159.60 4 163.60 163.60 0
5 3/ PZM 21 133015 TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí 151.20 56 207.20 164.20 4 168.20 168.20 0
6 3/ PZZ 12 119198 VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc 177.60 0 177.60 190.80 0 190.80 190.80 0
7 4/ PZM 24 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 189.90 104 293.90 182.40 6 188.40 188.40 0
8 5/ PZM 19 119175 KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc 197.10 6 203.10 197.20 60 257.20 257.20 0
9 4/ PZZ 4 119196 STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc 196.10 58 254.10 208.40 2 210.40 210.40 0
10 6/ PZM 13 116090 WEISER Kryštof 2007 Litovel 208.10 56 264.10 209.10 6 215.10 215.10 0
11 5/ PZZ 25 119177 MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc 204.80 62 266.80 212.20 10 222.20 222.20 0
12 6/ PZZ 22 128017 PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná 198.20 50 248.20 188.10 106 294.10 294.10 0
13 7/ PZZ 9 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 225.80 58 283.80 184.30 64 248.30 248.30 0
14 8/ PZZ 27 119208 KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc 249.70 10 259.70 261.50 114 375.50 375.50 0
15 7/ PZM 20 118018 FABIAN František 2009 Tzunami 207.20 62 269.20 198.80 62 260.80 260.80 0
16 9/ PZZ 16 103010 BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno 1 999 999.00 237.90 60 297.90 297.90 0
17 8/ PZM 7 121044 BALARIN Evžen 2008 KK Opava 209.70 102 311.70 1 999 999.00 999.00 0
18 10/ PZZ 14 128006 JURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná 215.30 106 321.30 259.70 62 321.70 321.70 0
19 9/ PZM 17 119209 ŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc 233.70 164 397.70 253.30 104 357.30 357.30 0
20 11/ PZZ 26 118019 JEMELKOVÁ Markéta 2007 Tzunami 276.40 114 390.40 256.00 112 368.00 368.00 0
21 12/ PZZ 15 121062 KRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava 229.80 160 389.80 1 999 999.00 999.00 0
22 10/ PZM 23 118010 ANBROZ Michal 2008 Tzunami 180.50 362 542.50 273.00 160 433.00 433.00 0
23 11/ PZM 5 116093 PÁLENÍK Jan 2007 Litovel 176.10 354 530.10 227.40 210 437.40 437.40 0
24 13/ PZZ 8 128007 JURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná 257.40 262 519.40 292.50 258 550.50 550.50 0
25 12/ PZM 11 118009 GAVELČÍK Jáchým 2007 Tzunami 168.70 456 624.70 163.30 358 521.30 521.30 0
26 14/ PZZ 29 118013 MICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami 224.10 310 534.10 263.40 312 575.40 575.40 0
27 13/ PZM 28 116085 ČAMEK Petr 2009 Litovel 120.60 556 676.60 109.00 662 771.00 771.00 0
28 14/ PZM 18 121011 ŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava 115.00 802 917.00 163.90 560 723.90 723.90 0
29 PZM 6 133009 KAZÍK Martin 2007 SKVeselí 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 135 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 119.50 0 119.50 118.40 2 120.40 120.40 20
2 1/ DM 134 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3+ 123.10 0 123.10 130.90 2 132.90 132.90 16
3 1/ ZM 122 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 121.20 2 123.20 119.80 6 125.80 125.80 12
4 2/ DM 123 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 143.20 4 147.20 125.30 2 127.30 127.30 8
5 2/ ZS 121 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 2+ 138.80 2 140.80 125.40 4 129.40 129.40 4
6 2/ ZM 125 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 136.70 4 140.70 132.00 0 132.00 132.00 3
7 3/ DM 127 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 145.10 0 145.10 167.30 10 177.30 177.30 2
8 3/ ZM 126 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 143.70 6 149.70 148.50 4 152.50 152.50 1
9 3/ ZS 129 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 248.00 6 254.00 254.20 8 262.20 262.20 0
10 4/ ZS 128 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0
11 DM 131 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
12 DM 124 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 101 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 113.80 4 117.80 113.90 0 113.90 113.90 11
2 2/ ZS 111 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3+ 126.60 2 128.60 125.30 2 127.30 127.30 7
3 1/ ZM 105 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 127.20 8 135.20 128.70 4 132.70 132.70 6
4 1/ DS 103 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 3 133.10 2 135.10 139.50 8 147.50 147.50 5
5 1/ V 102 128030 SCHREIBER Zbyněk 1963 VS Desná 3+ 138.30 4 142.30 137.70 4 141.70 141.70 4
6 2/ ZM 104 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 153.50 10 163.50 163.70 14 177.70 177.70 3
7 3/ ZS 108 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 162.00 2 164.00 186.40 14 200.40 200.40 2
8 3/ ZM 109 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 165.30 6 171.30 163.00 4 167.00 167.00 1
9 4/ ZM 110 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 176.30 4 180.30 181.10 50 231.10 231.10 0
10 4/ ZS 107 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 184.60 54 238.60 213.30 50 263.30 263.30 0
11 ZS 106 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 81 119094 119143 RUDORFER Martin HALA Jiří 2003 2002 Olomouc Olomouc 2 149.80 64 213.80 145.30 10 155.30 155.30 16
2 ZS 86 119064 119145 KNEBLOVÁ Klára HEINZOVÁ Bára 2005 2003 Olomouc Olomouc 3 162.50 10 172.50 157.90 8 165.90 165.90 12
3 1/ ZS 83 119045 119142 KRATOCHVÍL Lukáš HRADEC Matěj 2005 2003 Olomouc Olomouc 2 159.80 8 167.80 202.50 4 206.50 206.50 8
4 2/ ZS 85 119152 119154 GÁBRLÍK Jakub MRÁKA Jan 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 175.60 4 179.60 209.00 10 219.00 219.00 4
5 ZM 87 119127 119137 DOLEŽALOVÁ Bára JANŮ Veronika 2005 2005 Olomouc Olomouc 3 200.90 10 210.90 191.60 12 203.60 203.60 3
6 1/ DS 82 121063 121103 VAVRLA Adam MRÁZEK Jakub 2000 2004 KK Opava KK Opava 2 4 999 999.00 186.20 64 250.20 250.20 2
7 3/ ZS 84 128008 128016 KÖKÖRČIN Matěj STRNAD Ondřej 2003 2004 VS Desná VS Desná 3 253.40 204 457.40 217.40 60 277.40 277.40 1

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 52 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 121.40 2 123.40 113.40 0 113.40 113.40 23
2 1/ ZS 73 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 114.60 2 116.60 115.20 6 121.20 121.20 19
3 2/ DM 58 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3+ 120.50 4 124.50 117.20 2 119.20 119.20 15
4 3/ DM 55 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3+ 122.10 0 122.10 119.00 2 121.00 121.00 11
5 1/ ZM 51 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 120.30 2 122.30 120.80 2 122.80 122.80 10
6 2/ ZM 53 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3+ 122.70 0 122.70 130.90 2 132.90 132.90 9
7 2/ ZS 54 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3+ 122.00 2 124.00 130.00 4 134.00 134.00 8
8 4/ DM 56 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 3+ 123.00 8 131.00 131.20 2 133.20 133.20 7
9 3/ ZM 57 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3+ 128.40 4 132.40 129.80 4 133.80 133.80 6
10 4/ ZM 68 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 138.20 0 138.20 143.00 4 147.00 147.00 5
11 3/ ZS 71 118014 KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami 149.50 0 149.50 146.10 6 152.10 152.10 4
12 5/ DM 60 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 3+ 147.70 4 151.70 152.20 12 164.20 164.20 3
13 5/ ZM 66 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 167.00 0 167.00 154.90 0 154.90 154.90 2
14 4/ ZS 63 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 154.50 2 156.50 153.70 2 155.70 155.70 1
15 6/ ZM 64 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 158.40 10 168.40 212.00 56 268.00 268.00 0
16 5/ ZS 65 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 254.70 8 262.70 178.10 8 186.10 186.10 0
17 7/ ZM 70 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 233.80 54 287.80 189.10 8 197.10 197.10 0
18 8/ ZM 72 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 193.60 8 201.60 211.60 10 221.60 221.60 0
19 9/ ZM 69 118024 SRPOVÁ Lada 2006 Tzunami 266.90 358 624.90 231.40 218 449.40 449.40 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 7 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 98.20 14 112.20 98.00 4 102.00 102.00 67
2 1/ DS 1 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 2 140.50 2 142.50 103.00 0 103.00 103.00 63
3 1/ ZS 9 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 105.80 0 105.80 104.50 0 104.50 104.50 59
4 2/ DM 8 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 104.90 0 104.90 100.70 8 108.70 108.70 55
5 1/ VM 47 134031 TOMEČEK Petr 1978 KKVeselí 2 106.80 2 108.80 109.60 0 109.60 109.60 51
6 3/ DM 4 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 105.50 4 109.50 105.50 6 111.50 111.50 47
7 2/ ZS 5 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 111.60 2 113.60 108.00 2 110.00 110.00 43
8 3/ ZS 2 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 2 130.00 4 134.00 109.80 2 111.80 111.80 39
9 1/ V 45 118034 MAIKRANZ Petr 1967 Tzunami 2 117.90 2 119.90 113.20 0 113.20 113.20 35
10 2/ DS 6 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 127.50 4 131.50 108.70 6 114.70 114.70 31
11 4/ ZS 10 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 118.00 6 124.00 113.00 2 115.00 115.00 27
12 1/ ZM 16 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3+ 115.30 0 115.30 116.20 8 124.20 124.20 23
13 5/ ZS 15 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3+ 131.40 6 137.40 115.40 2 117.40 117.40 22
14 2/ ZM 12 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3+ 122.70 0 122.70 121.30 2 123.30 123.30 21
15 6/ ZS 20 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3 121.30 6 127.30 125.10 50 175.10 175.10 20
16 7/ ZS 13 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3+ 125.00 8 133.00 126.50 2 128.50 128.50 19
17 8/ ZS 17 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 133.40 0 133.40 132.10 0 132.10 132.10 18
18 27 118051 BOHAČ Robert 1989 Tzunami 130.00 10 140.00 138.00 8 146.00 146.00 17
19 9/ ZS 14 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 3+ 145.00 0 145.00 135.70 6 141.70 141.70 16
20 3/ ZM 41 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 136.50 6 142.50 139.20 4 143.20 143.20 15
21 10/ ZS 23 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 3 147.00 0 147.00 141.00 4 145.00 145.00 14
22 11/ ZS 21 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 3 138.80 14 152.80 141.10 4 145.10 145.10 13
23 4/ ZM 25 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 3 170.50 54 224.50 146.30 0 146.30 146.30 12
24 5/ ZM 26 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 147.90 4 151.90 146.00 2 148.00 148.00 11
25 6/ ZM 38 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 148.30 0 148.30 146.90 2 148.90 148.90 10
26 7/ ZM 42 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 147.00 6 153.00 146.40 2 148.40 148.40 9
27 12/ ZS 31 118003 OLŠÁR Petr 2003 Tzunami 170.10 6 176.10 146.90 2 148.90 148.90 8
28 13/ ZS 29 118033 POSTUWKA Patrik 2003 Tzunami 142.80 8 150.80 153.40 56 209.40 209.40 7
29 14/ ZS 18 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 3 151.00 2 153.00 145.80 10 155.80 155.80 6
30 4/ DM 37 118008 STABLA Matyáš 2001 Tzunami 149.10 4 153.10 153.10 10 163.10 163.10 5
31 8/ ZM 39 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 159.90 52 211.90 152.70 2 154.70 154.70 4
32 9/ ZM 43 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 151.70 104 255.70 153.40 4 157.40 157.40 3
33 1/ VS 19 128002 BEDNÁREK Čestmír 1961 VS Desná 3 154.00 6 160.00 153.40 8 161.40 161.40 2
34 10/ ZM 33 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 164.10 6 170.10 162.60 4 166.60 166.60 1
35 15/ ZS 30 116095 SALAJ František 2004 Litovel 144.10 104 248.10 159.90 8 167.90 167.90 0
36 11/ ZM 36 116098 GEPRT David 2005 Litovel 183.60 4 187.60 190.80 8 198.80 198.80 0
37 16/ ZS 22 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 145.60 54 199.60 156.00 52 208.00 208.00 0
38 17/ ZS 32 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 200.10 2 202.10 187.50 56 243.50 243.50 0
39 18/ ZS 34 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 213.20 6 219.20 250.90 54 304.90 304.90 0
40 12/ ZM 44 116084 ČAMEK David 2006 Litovel 205.60 62 267.60 199.70 66 265.70 265.70 0
41 13/ ZM 40 116086 STRATIL Filip 2006 Litovel 167.90 354 521.90 169.80 110 279.80 279.80 0
42 14/ ZM 35 118021 BLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami 226.10 260 486.10 241.40 114 355.40 355.40 0
43 5/ DM 46 116104 ROZSYPAL Filip 2002 Litovel 1 999 999.00 193.10 258 451.10 451.10 0
44 15/ ZM 48 119210 TODOROV Oliver 2006 Olomouc 132.90 406 538.90 157.70 312 469.70 469.70 0
45 DM 11 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
46 DS 3 119200 TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 42 119189 119189 RETEK Václav RETEK Václav 2007 2007 Olomouc Olomouc 230.40 10 240.40 178.40 2 180.40 180.40 0
2 41 119188 119188 RETEK Toman RETEK Toman 2007 2007 Olomouc Olomouc 208.60 4 212.60 183.00 2 185.00 185.00 0
3 43 118017 118017 FABIANOVÁ Anna FABIANOVÁ Anna 2007 2007 Tzunami Tzunami 1 999 999.00 198.50 52 250.50 250.50 0
4 44 119182 119182 NOVÁK Tobiáš NOVÁK Tobiáš 2008 2008 Olomouc Olomouc 259.80 58 317.80 384.30 56 440.30 440.30 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 95 119157 119139 DOLEŽALOVÁ Lucie KRATOCHVÍL Martin 2003 2003 Olomouc Olomouc 2 151.30 4 155.30 169.60 6 175.60 175.60 9
2 1/ DM 92 133063 133047 IVÁNEK Roman KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2002 SKVeselí SKVeselí 3 184.90 12 196.90 171.20 204 375.20 375.20 5
3 2/ ZS 91 121103 121035 MRÁZEK Jakub MRÁZKOVÁ Klára 2004 2006 KK Opava KK Opava 2 194.50 24 218.50 236.30 68 304.30 304.30 1
4 94 118001 118016 VAVRLA Dušan MINÁROVÁ Natálie 1969 2001 Tzunami Tzunami 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
5 2/ DM 93 118008 118015 STABLA Matyáš MINÁROVÁ Aneta 2001 2001 Tzunami Tzunami 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0