Výsledková listina

ZávodOstravské slalomy
Číslo17055
Datum13.05.17
Ředitel závoduDušan Vavrla
Vrchní rozhodčíMIchaela Kratochvílová
Disciplínaslalom
OrganizátorVK Tzunami Ostrava, z.s.

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZZ 2 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 128.00 0 128.00 128.50 2 130.50 130.50 0
2 1/ PZM 1 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 141.00 2 143.00 134.40 4 138.40 138.40 0
3 2/ PZM 10 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 162.00 106 268.00 134.10 6 140.10 140.10 0
4 3/ PZM 21 133015 TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí 162.00 10 172.00 134.80 14 148.80 148.80 0
5 2/ PZZ 3 119176 KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc 151.00 56 207.00 147.90 10 157.90 157.90 0
6 3/ PZZ 9 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 166.00 10 176.00 173.20 10 183.20 183.20 0
7 4/ PZM 24 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 207.00 60 267.00 169.90 8 177.90 177.90 0
8 4/ PZZ 12 119198 VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc 202.00 6 208.00 175.90 12 187.90 187.90 0
9 5/ PZZ 4 119196 STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc 216.00 58 274.00 187.50 6 193.50 193.50 0
10 6/ PZZ 22 128017 PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná 279.00 58 337.00 185.90 56 241.90 241.90 0
11 5/ PZM 7 121044 BALARIN Evžen 2008 KK Opava 271.00 164 435.00 238.20 8 246.20 246.20 0
12 6/ PZM 17 119209 ŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc 179.00 170 349.00 193.80 56 249.80 249.80 0
13 7/ PZM 19 119175 KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc 166.00 106 272.00 172.30 114 286.30 286.30 0
14 8/ PZM 13 116090 WEISER Kryštof 2007 Litovel 211.00 210 421.00 180.30 104 284.30 284.30 0
15 9/ PZM 20 118018 FABIAN František 2009 Tzunami 170.00 212 382.00 157.10 166 323.10 323.10 0
16 7/ PZZ 26 118019 JEMELKOVÁ Markéta 2007 Tzunami 258.00 402 660.00 190.00 160 350.00 350.00 0
17 8/ PZZ 16 103010 BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno 218.00 168 386.00 209.50 162 371.50 371.50 0
18 9/ PZZ 15 121062 KRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava 263.00 110 373.00 297.50 156 453.50 453.50 0
19 10/ PZZ 25 119177 MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc 178.00 310 488.00 220.40 158 378.40 378.40 0
20 11/ PZZ 14 128006 JURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná 186.00 214 400.00 241.40 212 453.40 453.40 0
21 12/ PZZ 29 118013 MICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami 189.00 358 547.00 224.40 208 432.40 432.40 0
22 10/ PZM 5 116093 PÁLENÍK Jan 2007 Litovel 145.00 300 445.00 171.10 356 527.10 527.10 0
23 11/ PZM 23 118010 ANBROZ Michal 2008 Tzunami 151.00 358 509.00 148.70 308 456.70 456.70 0
24 13/ PZZ 27 119208 KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc 184.00 320 504.00 176.80 506 682.80 682.80 0
25 12/ PZM 28 116085 ČAMEK Petr 2009 Litovel 115.00 402 517.00 106.50 458 564.50 564.50 0
26 14/ PZZ 8 128007 JURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná 185.00 362 547.00 211.10 360 571.10 571.10 0
27 13/ PZM 11 118009 GAVELČÍK Jáchým 2007 Tzunami 139.00 510 649.00 140.10 416 556.10 556.10 0
28 14/ PZM 18 121011 ŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava 155.00 504 659.00 129.20 608 737.20 737.20 0
29 PZM 6 133009 KAZÍK Martin 2007 SKVeselí 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 135 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 110.00 2 112.00 119.70 2 121.70 121.70 22
2 1/ DM 134 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3+ 129.00 2 131.00 114.70 0 114.70 114.70 18
3 1/ ZM 122 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 117.00 2 119.00 115.20 2 117.20 117.20 14
4 2/ DM 123 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 118.00 6 124.00 116.90 4 120.90 120.90 10
5 2/ ZM 125 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 130.00 4 134.00 126.90 2 128.90 128.90 6
6 2/ ZS 121 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 2+ 141.00 6 147.00 125.20 8 133.20 133.20 5
7 3/ ZM 126 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 144.00 6 150.00 150.30 4 154.30 154.30 4
7 3/ DM 127 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 144.00 6 150.00 141.50 56 197.50 197.50 3
9 4/ ZM 132 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 170.00 10 180.00 169.00 10 179.00 179.00 2
10 3/ ZS 129 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 187.00 6 193.00 206.10 10 216.10 216.10 1
11 4/ DM 131 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 195.00 4 199.00 166.20 162 328.20 328.20 0
12 4/ ZS 128 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 273.00 60 333.00 1 999 999.00 999.00 0
13 5/ ZS 130 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 149.00 252 401.00 207.80 154 361.80 361.80 0
14 ZM 133 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
15 DM 124 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 101 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 100.60 0 100.60 110.30 4 114.30 114.30 11
2 1/ ZM 105 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 112.60 0 112.60 114.40 2 116.40 116.40 7
3 2/ ZS 111 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3+ 112.30 6 118.30 114.20 6 120.20 120.20 6
4 1/ DS 103 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 3 116.70 4 120.70 123.60 6 129.60 129.60 5
5 2/ ZM 104 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 126.40 6 132.40 128.40 4 132.40 132.40 4
6 1/ V 102 128030 SCHREIBER Zbyněk 1963 VS Desná 3+ 128.90 4 132.90 136.10 2 138.10 138.10 3
7 3/ ZM 110 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 154.70 2 156.70 147.40 154 301.40 301.40 2
8 4/ ZM 109 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 160.10 6 166.10 194.20 0 194.20 194.20 1
9 3/ ZS 108 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 174.20 58 232.20 165.00 8 173.00 173.00 0
10 4/ ZS 107 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 192.40 12 204.40 198.00 56 254.00 254.00 0
11 ZS 106 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 83 119045 119142 KRATOCHVÍL Lukáš HRADEC Matěj 2005 2003 Olomouc Olomouc 2 149.00 108 257.00 142.20 6 148.20 148.20 12
2 2/ ZS 85 119152 119154 GÁBRLÍK Jakub MRÁKA Jan 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 163.00 4 167.00 151.10 4 155.10 155.10 8
3 3/ ZS 86 119064 119145 KNEBLOVÁ Klára HEINZOVÁ Bára 2005 2003 Olomouc Olomouc 3 152.10 8 160.10 145.30 10 155.30 155.30 4
4 1/ DS 82 121063 121103 VAVRLA Adam MRÁZEK Jakub 2000 2004 KK Opava KK Opava 2 154.00 12 166.00 4 999 999.00 999.00 3
5 1/ ZM 87 119127 119137 DOLEŽALOVÁ Bára JANŮ Veronika 2005 2005 Olomouc Olomouc 3 234.40 8 242.40 190.10 12 202.10 202.10 2
6 4/ ZS 84 128008 128016 KÖKÖRČIN Matěj STRNAD Ondřej 2003 2004 VS Desná VS Desná 3 239.00 66 305.00 210.70 18 228.70 228.70 1
7 1/ DM 81 119139 119143 KRATOCHVÍL Martin HALA Jiří 2003 2002 Olomouc Olomouc 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 73 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 100.20 0 100.20 104.10 0 104.10 104.10 27
2 1/ ZM 51 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 106.30 0 106.30 108.10 0 108.10 108.10 23
3 1/ DM 52 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 107.90 158 265.90 107.20 2 109.20 109.20 19
4 2/ DM 58 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3+ 107.70 2 109.70 110.00 2 112.00 112.00 15
5 3/ DM 56 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 3+ 109.30 4 113.30 112.60 0 112.60 112.60 14
6 2/ ZM 53 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3+ 112.50 2 114.50 114.00 0 114.00 114.00 13
7 4/ DM 55 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3+ 119.20 4 123.20 116.50 0 116.50 116.50 12
8 3/ ZM 59 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3+ 123.70 58 181.70 117.40 0 117.40 117.40 11
9 2/ ZS 54 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3+ 114.20 4 118.20 114.10 4 118.10 118.10 10
10 4/ ZM 57 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3+ 117.60 4 121.60 123.00 6 129.00 129.00 9
11 5/ ZM 68 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 130.70 2 132.70 126.30 0 126.30 126.30 8
12 5/ DM 60 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 3+ 129.20 2 131.20 129.60 6 135.60 135.60 7
13 3/ ZS 61 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 142.80 6 148.80 140.00 2 142.00 142.00 6
14 6/ ZM 66 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 146.20 4 150.20 149.40 2 151.40 151.40 5
15 4/ ZS 71 118014 KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami 148.70 4 152.70 149.40 2 151.40 151.40 4
16 5/ ZS 63 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 165.60 4 169.60 151.30 8 159.30 159.30 3
17 7/ ZM 64 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 198.20 8 206.20 167.50 10 177.50 177.50 2
18 6/ ZS 65 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 193.30 14 207.30 185.10 14 199.10 199.10 1
19 8/ ZM 70 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 184.40 50 234.40 202.80 8 210.80 210.80 0
20 9/ ZM 72 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 187.90 58 245.90 191.50 20 211.50 211.50 0
21 10/ ZM 62 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 3 171.30 58 229.30 163.60 54 217.60 217.60 0
22 7/ ZS 67 108034 VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK 164.40 154 318.40 169.70 158 327.70 327.70 0
23 11/ ZM 69 118024 SRPOVÁ Lada 2006 Tzunami 1 999 999.00 153.20 306 459.20 459.20 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 7 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 90.00 4 94.00 89.40 4 93.40 93.40 68
2 2/ DM 4 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 94.00 2 96.00 97.10 2 99.10 99.10 64
2 1/ DS 1 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 2 96.00 4 100.00 94.00 2 96.00 96.00 60
4 1/ ZS 9 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 97.00 0 97.00 93.10 4 97.10 97.10 56
5 2/ ZS 5 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 96.00 2 98.00 97.40 0 97.40 97.40 52
6 3/ ZS 2 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 2 101.00 0 101.00 100.00 0 100.00 100.00 48
7 3/ DM 8 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 99.00 2 101.00 95.30 52 147.30 147.30 44
8 2/ DS 6 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 104.00 4 108.00 102.10 0 102.10 102.10 40
9 4/ ZS 10 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 103.00 4 107.00 101.20 2 103.20 103.20 36
10 1/ VM 47 134031 TOMEČEK Petr 1978 KKVeselí 2 94.00 54 148.00 105.00 0 105.00 105.00 32
11 1/ ZM 16 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3+ 117.00 2 119.00 103.10 4 107.10 107.10 28
12 1/ V 45 118034 MAIKRANZ Petr 1967 Tzunami 2 119.00 50 169.00 107.80 2 109.80 109.80 24
13 5/ ZS 20 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3 126.00 50 176.00 109.90 0 109.90 109.90 23
14 4/ DM 11 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3+ 125.00 6 131.00 107.10 4 111.10 111.10 22
15 6/ ZS 13 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3+ 113.00 4 117.00 114.50 2 116.50 116.50 21
16 2/ ZM 12 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3+ 129.00 8 137.00 115.20 2 117.20 117.20 20
17 27 118051 BOHAČ Robert 1989 Tzunami 136.00 10 146.00 117.30 6 123.30 123.30 19
18 7/ ZS 17 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 124.00 2 126.00 136.60 2 138.60 138.60 18
19 8/ ZS 14 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 3+ 148.00 12 160.00 130.10 0 130.10 130.10 17
20 3/ ZM 38 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 139.00 102 241.00 130.80 2 132.80 132.80 16
21 9/ ZS 21 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 3 130.00 50 180.00 125.10 8 133.10 133.10 15
22 10/ ZS 23 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 3 138.00 4 142.00 135.00 0 135.00 135.00 14
23 11/ ZS 31 118003 OLŠÁR Petr 2003 Tzunami 132.00 6 138.00 162.10 2 164.10 164.10 13
24 12/ ZS 18 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 3 165.00 2 167.00 136.20 2 138.20 138.20 12
25 5/ DM 37 118008 STABLA Matyáš 2001 Tzunami 1 999 999.00 133.10 6 139.10 139.10 11
26 4/ ZM 26 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 139.00 2 141.00 139.80 2 141.80 141.80 10
27 13/ ZS 22 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 138.00 6 144.00 155.60 8 163.60 163.60 9
28 5/ ZM 41 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 141.00 4 145.00 143.00 52 195.00 195.00 8
29 6/ ZM 39 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 172.00 58 230.00 145.40 4 149.40 149.40 7
30 7/ ZM 25 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 3 138.00 106 244.00 150.10 0 150.10 150.10 6
31 8/ ZM 33 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 157.00 54 211.00 151.60 4 155.60 155.60 5
32 1/ VS 19 128002 BEDNÁREK Čestmír 1961 VS Desná 3 158.00 10 168.00 134.00 52 186.00 186.00 4
33 14/ ZS 30 116095 SALAJ František 2004 Litovel 194.00 14 208.00 181.20 6 187.20 187.20 3
34 9/ ZM 42 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 133.00 106 239.00 142.80 54 196.80 196.80 2
35 10/ ZM 43 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 153.00 54 207.00 146.80 54 200.80 200.80 1
36 15/ ZS 29 118033 POSTUWKA Patrik 2003 Tzunami 144.00 156 300.00 149.50 54 203.50 203.50 0
37 16/ ZS 32 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 149.00 58 207.00 208.90 104 312.90 312.90 0
38 17/ ZS 34 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 154.00 152 306.00 205.50 4 209.50 209.50 0
39 11/ ZM 36 116098 GEPRT David 2005 Litovel 171.00 56 227.00 1 999 999.00 999.00 0
40 6/ DM 24 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 130.00 204 334.00 183.40 54 237.40 237.40 0
41 12/ ZM 44 116084 ČAMEK David 2006 Litovel 1 999 999.00 160.20 156 316.20 316.20 0
42 13/ ZM 40 116086 STRATIL Filip 2006 Litovel 134.00 306 440.00 137.50 204 341.50 341.50 0
43 14/ ZM 35 118021 BLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami 167.00 260 427.00 201.20 156 357.20 357.20 0
44 15/ ZM 48 119210 TODOROV Oliver 2006 Olomouc 105.00 254 359.00 119.80 558 677.80 677.80 0
45 7/ DM 46 116104 ROZSYPAL Filip 2002 Litovel 1 999 999.00 166.30 454 620.30 620.30 0
46 DM 28 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
47 DS 3 119200 TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 43 118017 118017 FABIANOVÁ Anna FABIANOVÁ Anna 2007 2007 Tzunami Tzunami 177.00 104 281.00 167.90 4 171.90 171.90 0
2 42 119189 119189 RETEK Václav RETEK Václav 2007 2007 Olomouc Olomouc 192.40 162 354.40 161.80 60 221.80 221.80 0
3 41 119188 119188 RETEK Toman RETEK Toman 2007 2007 Olomouc Olomouc 4 999 999.00 198.40 58 256.40 256.40 0
4 44 119182 119182 NOVÁK Tobiáš NOVÁK Tobiáš 2008 2008 Olomouc Olomouc 302.00 154 456.00 363.90 164 527.90 527.90 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 95 119157 119139 DOLEŽALOVÁ Lucie KRATOCHVÍL Martin 2003 2003 Olomouc Olomouc 2 133.10 6 139.10 128.50 6 134.50 134.50 9
2 1/ DM 92 133063 133047 IVÁNEK Roman KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2002 SKVeselí SKVeselí 3 146.80 8 154.80 138.70 6 144.70 144.70 5
3 94 118001 118016 VAVRLA Dušan MINÁROVÁ Natálie 1969 2001 Tzunami Tzunami 154.00 108 262.00 142.20 14 156.20 156.20 1
4 2/ ZS 91 121103 121035 MRÁZEK Jakub MRÁZKOVÁ Klára 2004 2006 KK Opava KK Opava 2 179.60 20 199.60 178.10 12 190.10 190.10 0
5 2/ DM 93 118008 118015 STABLA Matyáš MINÁROVÁ Aneta 2001 2001 Tzunami Tzunami 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0