Výsledková listina

Závod4. Český pohár Skupiny ČEZ ve vodním slalomu - NOMINAČNÍ ZÁVODY
Číslo17054
Datum14.05.17
Ředitel závoduMartin Kašpar
Vrchní rozhodčíHana Kneblová
Disciplínaslalom
OrganizátorSK Žižkov

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 4 12047 JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B. 1 128.79 58 186.79 128.25 0 128.25 128.25 75
2 1/ DS 6 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 131.35 2 133.35 126.31 2 128.31 128.31 68
3 1/ U23 5 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 1 128.25 4 132.25 130.25 0 130.25 130.25 62
4 2/ U23 3 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 136.00 2 138.00 134.58 0 134.58 134.58 57
5 1/ DM 7 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 142.31 2 144.31 136.51 4 140.51 140.51 53
6 2/ DS 9 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 150.29 106 256.29 150.10 6 156.10 156.10 49
7 1/ ZS 10 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 158.05 54 212.05 157.54 2 159.54 159.54 46
8 3/ U23 2 12067 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Dukla B. MT 126.60 4 130.60 128.33 50 178.33 178.33 43
9 3/ DS 8 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 1 147.19 2 149.19 153.78 58 211.78 211.78 40
10 4/ U23 16 121056 KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava 2+ 183.46 208 391.46 190.93 62 252.93 252.93 37
11 2/ ZS 17 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 178.82 308 486.82 183.84 164 347.84 347.84 35
12 ZS 12 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1/ U23 9 119117 CHALOUPKA Václav 1998 Olomouc 1 106.36 0 106.36 104.81 0 104.81 104.81 75
2 5 12039 JÁNĚ Michal 1986 Dukla B. 1 108.68 2 110.68 105.05 0 105.05 105.05 68
3 2/ U23 3 9068 ROHAN Lukáš 1995 USK Pha MT 105.23 2 107.23 104.03 2 106.03 106.03 62
4 2 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. MT 110.37 0 110.37 106.29 0 106.29 106.29 57
5 1/ DS 12 9081 LHOTA Matyáš 1999 USK Pha 1 106.72 2 108.72 106.83 0 106.83 106.83 53
6 8 12020 JORDÁN František 1991 Dukla B. 1 108.69 2 110.69 107.85 0 107.85 107.85 49
7 1/ VM 7 9033 MAŠEK Jan 1978 USK Pha 1 109.82 2 111.82 108.00 0 108.00 108.00 46
8 2/ DS 15 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 1 110.62 0 110.62 111.17 0 111.17 111.17 43
9 3/ U23 14 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 112.43 0 112.43 109.51 2 111.51 111.51 40
10 4/ U23 13 12031 LERCH Adam 1998 Dukla B. 1 112.21 2 114.21 113.81 2 115.81 115.81 37
11 5/ U23 10 9038 VĚTROVSKÝ Jan 1997 USK Pha 1 112.09 4 116.09 105.85 2 107.85 107.85 35
12 21 9018 KARÁSEK Petr 1986 USK Pha 2+ 116.06 0 116.06 110.43 2 112.43 112.43 33
13 2/ VM 16 9021 HAVLÍČEK Jan 1982 USK Pha 1 117.45 50 167.45 112.44 0 112.44 112.44 31
14 6 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 112.95 2 114.95 110.90 50 160.90 160.90 29
15 3/ VM 4 9035 JEŽEK Stanislav 1976 USK Pha 1 112.37 4 116.37 106.85 50 156.85 156.85 27
16 20 9098 MALÝ Vojtěch 1986 USK Pha 1 118.57 0 118.57 118.67 4 122.67 122.67 25
17 6/ U23 17 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 1 127.82 0 127.82 113.02 6 119.02 119.02 23
18 7/ U23 11 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 117.20 2 119.20 122.37 2 124.37 124.37 21
19 3/ DS 23 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2+ 121.00 2 123.00 115.78 4 119.78 119.78 19
20 4/ VM 35 12030 RAŠEK Michal 1977 Dukla B. 2+ 127.11 0 127.11 121.46 0 121.46 121.46 17
21 5/ VM 27 45001 INDRUCH Tomáš 1976 KVS HK 2+ 121.87 2 123.87 121.56 0 121.56 121.56 15
22 8/ U23 24 9056 SVOBODA Adam 1994 USK Pha 2+ 122.32 0 122.32 119.63 2 121.63 121.63 14
23 4/ DS 34 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 117.32 202 319.32 120.92 2 122.92 122.92 13
24 9/ U23 26 9037 PEXA Jakub 1994 USK Pha 2+ 122.69 4 126.69 127.25 54 181.25 181.25 12
25 1/ DM 29 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2+ 123.17 4 127.17 127.34 62 189.34 189.34 11
26 2/ DM 37 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 131.99 6 137.99 125.29 6 131.29 131.29 10
27 3/ DM 36 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2+ 127.80 4 131.80 132.10 156 288.10 288.10 9
28 4/ DM 44 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 3+ 133.54 4 137.54 DSQ.00 999 999.00 999.00 8
29 1/ V 32 97021 KUČERA Tomáš 1970 RK Troja 2+ 140.39 104 244.39 139.37 2 141.37 141.37 7
30 5/ DM 41 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3+ 167.50 4 171.50 141.17 4 145.17 145.17 6
31 6/ DM 38 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 148.74 56 204.74 143.28 4 147.28 147.28 5
32 1/ ZS 43 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3+ 169.09 12 181.09 142.47 6 148.47 148.47 4
33 1 9032 GEBAS Vítězslav 1984 USK Pha MT 114.04 50 164.04 4 999 999.00 999.00 3
34 10/ U23 22 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 120.68 52 172.68 122.10 202 324.10 324.10 2
35 2/ ZS 39 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 124.68 52 176.68 139.53 52 191.53 191.53 1
36 5/ DS 25 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 135.68 208 343.68 125.93 58 183.93 183.93 0
37 7/ DM 42 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 2 132.70 206 338.70 134.61 108 242.61 242.61 0
38 33 132040 FUSEK Radomír 1990 Val.Mez. 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
39 U23 18 121073 MRŮZEK Jakub 1995 KK Opava 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 2 12022 12023 KARLOVSKÝ Ondřej JÁNĚ Jakub 1991 1990 Dukla B. Dukla B. MT 118.85 4 122.85 110.00 0 110.00 110.00 75
2 1 12024 12025 KAŠPAR Jonáš ŠINDLER Marek 1991 1992 Dukla B. Dukla B. MT 114.32 4 118.32 109.16 2 111.16 111.16 68
3 3 9160 9173 KOPLÍK Tomáš VRZÁŇ Jakub 1986 1987 USK Pha USK Pha MT 125.77 4 129.77 114.19 0 114.19 114.19 62
4 1/ U23 4 12057 12033 MRŮZEK Vojta KAŠPAR Albert 1998 1998 Dukla B. Dukla B. 1 127.71 0 127.71 123.37 0 123.37 123.37 57
5 2/ U23 5 12019 12014 HEGER Vojtěch HEGER Tomáš 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 1 123.50 6 129.50 120.66 6 126.66 126.66 53
6 11 9014 9048 HRADÍLEK Václav VLČEK Jan 1982 1990 USK Pha USK Pha 1 137.67 6 143.67 127.76 4 131.76 131.76 49
7 3/ U23 7 1113 1112 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Boh.Pha Boh.Pha 1 132.91 2 134.91 128.68 8 136.68 136.68 46
8 1/ DS 15 36019 66016 POHANKA Vít WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 138.17 6 144.17 134.95 56 190.95 190.95 43
9 4/ U23 18 121030 121032 MRÁZEK Jan ROUSEK Tomáš 1998 1997 KK Opava KK Opava 2 131.83 2 133.83 150.86 54 204.86 204.86 40
10 10 23039 23133 POSPÍCHAL Radek WEBER Oldřich 1994 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 149.01 6 155.01 4 999 999.00 999.00 37
11 1/ V 13 77003 8010 KLIMUŠKIN Pavel KAŠPAR Martin 1964 1967 Kotva B. SKŽižkov 1 158.56 8 166.56 4 999 999.00 999.00 35
12 16 48068 48081 VOLÁK Jaroslav KOČÍ Martin 1990 1991 Klášter. Klášter. 2 164.68 14 178.68 151.01 60 211.01 211.01 33
13 5/ U23 14 17027 9040 PETERKA Adam PECHLÁT Hynek 1996 1995 Rakovník USK Pha 2 145.68 160 305.68 4 999 999.00 999.00 31

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1 9150 KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 USK Pha MT 109.75 0 109.75 111.62 0 111.62 111.62 75
2 1/ V 3 12008 HILGERTOVÁ Štěpána 1968 Dukla B. MT 115.32 4 119.32 111.05 2 113.05 113.05 68
3 1/ U23 5 12067 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Dukla B. 1 120.31 2 122.31 113.72 0 113.72 113.72 62
4 2/ U23 7 12063 VALÍKOVÁ Barbora 1994 Dukla B. 1 118.58 2 120.58 116.97 0 116.97 116.97 57
5 3/ U23 6 9024 HILGERTOVÁ Amálie 1997 USK Pha 1 116.62 2 118.62 115.71 2 117.71 117.71 53
6 4/ U23 11 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 122.27 0 122.27 122.78 0 122.78 122.78 49
7 5/ U23 9 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 126.38 0 126.38 127.29 4 131.29 131.29 46
8 4 9013 VOJTOVÁ Veronika 1990 USK Pha 1 115.79 0 115.79 110.05 50 160.05 160.05 43
9 6/ U23 2 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice MT 114.01 0 114.01 106.99 56 162.99 162.99 40
10 1/ DM 16 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 123.70 2 125.70 128.04 54 182.04 182.04 37
11 1/ DS 14 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 126.78 2 128.78 123.26 0 123.26 123.26 35
12 13 12045 ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B. 1 122.74 4 126.74 120.53 4 124.53 124.53 33
13 2/ DS 20 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 126.70 2 128.70 128.03 2 130.03 130.03 31
14 2/ DM 10 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 1 129.30 0 129.30 130.75 2 132.75 132.75 29
15 3/ DS 17 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 128.88 2 130.88 127.39 2 129.39 129.39 27
16 8 12012 ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 Dukla B. 1 127.60 2 129.60 128.50 2 130.50 130.50 25
17 3/ DM 21 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 133.15 6 139.15 129.98 0 129.98 129.98 23
18 4/ DM 15 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 132.02 4 136.02 129.45 2 131.45 131.45 21
19 4/ DS 23 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 2+ 137.64 6 143.64 129.92 4 133.92 133.92 19
20 1/ ZS 25 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 138.77 2 140.77 138.24 2 140.24 140.24 17
21 7/ U23 19 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 2+ 140.46 0 140.46 140.12 56 196.12 196.12 15
22 8/ U23 12 9182 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 USK Pha 1 116.68 204 320.68 136.04 6 142.04 142.04 14
23 5/ DM 24 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 142.75 6 148.75 144.39 6 150.39 150.39 13
24 6/ DM 22 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 139.86 12 151.86 123.75 54 177.75 177.75 12
25 7/ DM 32 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 172.10 64 236.10 156.68 2 158.68 158.68 11
26 5/ DS 28 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 154.34 8 162.34 140.91 50 190.91 190.91 10

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 9 9162 PRSKAVEC Jiří 1993 USK Pha 1 96.86 2 98.86 93.16 0 93.16 93.16 75
2 2 9055 TUNKA Ondřej 1990 USK Pha MT 99.93 0 99.93 95.71 0 95.71 95.71 68
3 1 9091 PŘINDIŠ Vít 1989 USK Pha MT 98.79 0 98.79 93.87 2 95.87 95.87 62
4 4 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. 1 102.14 0 102.14 98.43 0 98.43 98.43 57
5 5 12036 ORNST Zdeněk 1990 Dukla B. 1 102.51 2 104.51 99.47 0 99.47 99.47 53
6 6 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 1 100.71 2 102.71 102.42 2 104.42 104.42 49
7 1/ DS 12 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 105.54 0 105.54 104.69 0 104.69 104.69 46
8 1/ U23 19 121030 MRÁZEK Jan 1998 KK Opava 1 106.97 0 106.97 109.47 8 117.47 117.47 43
9 3 9042 HRADÍLEK Vavřinec 1987 USK Pha MT 100.49 0 100.49 95.67 50 145.67 145.67 40
10 2/ DS 17 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 1 105.73 0 105.73 107.24 50 157.24 157.24 37
11 2/ U23 13 9077 MATĚJKA Michael 1997 USK Pha 1 104.51 6 110.51 103.32 0 103.32 103.32 35
12 1/ VM 16 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 118.65 6 124.65 106.03 0 106.03 106.03 33
13 3/ U23 27 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 114.40 2 116.40 107.39 0 107.39 107.39 31
14 4/ U23 18 12042 MAIKRANZ Alexandr 1997 Dukla B. 1 107.45 0 107.45 113.46 50 163.46 163.46 29
15 1/ DM 22 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2+ 108.79 4 112.79 105.50 2 107.50 107.50 27
16 5/ U23 21 9183 VAŠINA Jiří 1994 USK Pha 2+ 107.85 0 107.85 107.59 0 107.59 107.59 25
17 3/ DS 14 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 1 109.54 0 109.54 105.94 2 107.94 107.94 23
18 6/ U23 20 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 1 108.21 0 108.21 109.39 0 109.39 109.39 21
19 11 9053 BUCHTEL Michal 1986 USK Pha 1 105.51 52 157.51 104.36 4 108.36 108.36 19
20 7/ U23 33 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 2+ 108.73 0 108.73 107.69 2 109.69 109.69 17
21 8/ U23 35 52072 PETŘÍČEK Vojtěch 1994 L.Žatec 2+ 113.95 2 115.95 108.99 0 108.99 108.99 15
22 9/ U23 15 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 107.54 2 109.54 109.05 4 113.05 113.05 14
23 37 119060 KABRHEL Václav 1983 Olomouc 2 110.67 0 110.67 108.66 4 112.66 112.66 13
24 24 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 115.27 4 119.27 112.08 0 112.08 112.08 12
25 4/ DS 38 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 116.85 2 118.85 110.14 2 112.14 112.14 11
26 30 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 108.27 254 362.27 112.57 0 112.57 112.57 10
27 2/ VM 23 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 2+ 111.99 2 113.99 113.42 0 113.42 113.42 9
28 25 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 110.48 4 114.48 114.38 2 116.38 116.38 8
29 5/ DS 40 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 113.54 4 117.54 113.63 2 115.63 115.63 7
30 6/ DS 42 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 113.94 4 117.94 111.64 4 115.64 115.64 6
31 7/ DS 43 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 2 114.77 210 324.77 114.66 2 116.66 116.66 5
32 10/ U23 32 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 2+ 117.29 6 123.29 119.73 2 121.73 121.73 4
33 36 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 118.97 4 122.97 117.87 4 121.87 121.87 3
34 8/ DS 41 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 118.05 6 124.05 116.26 52 168.26 168.26 2
35 9/ DS 34 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 114.86 52 166.86 120.71 4 124.71 124.71 1
36 10/ DS 39 9058 BERAN Václav 2000 USK Pha 2 128.30 0 128.30 129.22 52 181.22 181.22 0
37 11/ U23 31 9026 RAŠKA Jan 1995 USK Pha 2+ 127.40 6 133.40 127.20 2 129.20 129.20 0
38 11/ DS 26 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2+ 108.58 52 160.58 109.36 52 161.36 161.36 0
39 10 49047 ZAJÍC Ondřej 1990 Roudnice 1 108.55 62 170.55 4 999 999.00 999.00 0
40 DM 44 9080 RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
41 8 12002 MASLAŇÁK Tomáš 1990 Dukla B. 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1 12023 12067 JÁNĚ Jakub FIŠEROVÁ Tereza 1990 1998 Dukla B. Dukla B. MT 132.22 2 134.22 120.83 0 120.83 120.83 75
2 3 9013 9033 VOJTOVÁ Veronika MAŠEK Jan 1990 1978 USK Pha USK Pha 129.60 8 137.60 123.75 6 129.75 129.75 68
3 4 9182 9173 FOLTYSOVÁ Sabina VRZÁŇ Jakub 1996 1987 USK Pha USK Pha MT 129.56 62 191.56 139.58 8 147.58 147.58 62
4 1/ U23 5 12031 12064 LERCH Adam MATULKOVÁ Jana 1998 1996 Dukla B. Dukla B. 158.00 8 166.00 152.71 4 156.71 156.71 57
5 2/ U23 6 121032 121037 ROUSEK Tomáš MRÁZKOVÁ Mária 1997 1996 KK Opava KK Opava 2 171.84 12 183.84 139.98 314 453.98 453.98 53