Výsledková listina

Závod3. Český pohár Skupiny ČEZ ve vodním slalomu - NOMINAČNÍ ZÁVODY
Číslo17053
Datum13.05.17
Ředitel závoduMartin Kašpar
Vrchní rozhodčíHana Kneblová
Disciplínaslalom
OrganizátorSK Žižkov

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1/ U23 2 12067 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Dukla B. MT 126.81 2 128.81 111.56 2 113.56 113.56 75
2 2/ U23 3 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 123.03 6 129.03 115.24 0 115.24 115.24 68
3 1/ DM 7 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 120.49 12 132.49 115.89 2 117.89 117.89 62
4 4 12047 JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B. 1 121.79 56 177.79 113.38 6 119.38 119.38 57
5 1/ DS 6 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 115.66 60 175.66 115.92 4 119.92 119.92 53
6 3/ U23 5 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 1 130.58 4 134.58 119.76 2 121.76 121.76 49
7 1/ ZS 10 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 133.76 14 147.76 139.27 8 147.27 147.27 46
8 2/ DS 9 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 139.53 60 199.53 146.79 12 158.79 158.79 43
9 2/ ZS 17 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 180.14 112 292.14 169.85 260 429.85 429.85 40
10 4/ U23 16 121056 KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava 2+ 150.70 360 510.70 156.09 308 464.09 464.09 37
11 DS 8 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
12 ZS 12 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1/ U23 9 119117 CHALOUPKA Václav 1998 Olomouc 1 96.05 4 100.05 93.78 0 93.78 93.78 75
2 1/ DS 12 9081 LHOTA Matyáš 1999 USK Pha 1 97.36 4 101.36 94.03 0 94.03 94.03 68
3 2/ U23 3 9068 ROHAN Lukáš 1995 USK Pha MT 97.57 0 97.57 94.97 0 94.97 94.97 62
4 5 12039 JÁNĚ Michal 1986 Dukla B. 1 96.62 2 98.62 93.92 2 95.92 95.92 57
5 1 9032 GEBAS Vítězslav 1984 USK Pha MT 94.48 0 94.48 94.53 2 96.53 96.53 53
6 3/ U23 14 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 98.54 2 100.54 97.34 0 97.34 97.34 49
7 6 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 97.90 0 97.90 98.11 0 98.11 98.11 46
8 4/ U23 17 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 1 99.17 0 99.17 99.26 0 99.26 99.26 43
9 2 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. MT 98.40 0 98.40 98.93 2 100.93 100.93 40
10 2/ DS 15 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 1 97.50 2 99.50 98.93 4 102.93 102.93 37
11 5/ U23 10 9038 VĚTROVSKÝ Jan 1997 USK Pha 1 102.01 2 104.01 95.14 0 95.14 95.14 35
12 6/ U23 13 12031 LERCH Adam 1998 Dukla B. 1 101.33 2 103.33 96.90 0 96.90 96.90 33
13 1/ VM 7 9033 MAŠEK Jan 1978 USK Pha 1 101.62 4 105.62 99.09 0 99.09 99.09 31
14 7/ U23 11 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 98.56 6 104.56 95.26 4 99.26 99.26 29
15 2/ VM 16 9021 HAVLÍČEK Jan 1982 USK Pha 1 101.74 2 103.74 100.73 0 100.73 100.73 27
16 8 12020 JORDÁN František 1991 Dukla B. 1 97.81 4 101.81 109.11 106 215.11 215.11 25
17 21 9018 KARÁSEK Petr 1986 USK Pha 2+ 101.08 2 103.08 113.72 2 115.72 115.72 23
18 3/ VM 4 9035 JEŽEK Stanislav 1976 USK Pha 1 100.27 4 104.27 93.24 52 145.24 145.24 21
19 20 9098 MALÝ Vojtěch 1986 USK Pha 1 104.01 6 110.01 106.36 0 106.36 106.36 19
20 8/ U23 22 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 114.12 0 114.12 104.86 2 106.86 106.86 17
21 4/ VM 35 12030 RAŠEK Michal 1977 Dukla B. 2+ 107.94 2 109.94 105.56 8 113.56 113.56 15
22 3/ DS 23 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2+ 106.97 4 110.97 104.53 50 154.53 154.53 14
23 4/ DS 25 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 112.71 8 120.71 105.10 6 111.10 111.10 13
24 1/ DM 29 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2+ 108.98 4 112.98 122.28 112 234.28 234.28 12
25 2/ DM 44 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 3+ 113.15 10 123.15 112.81 2 114.81 114.81 11
26 9/ U23 26 9037 PEXA Jakub 1994 USK Pha 2+ 110.88 4 114.88 111.96 58 169.96 169.96 10
27 10/ U23 24 9056 SVOBODA Adam 1994 USK Pha 2+ 111.90 4 115.90 112.86 56 168.86 168.86 9
28 5/ VM 27 45001 INDRUCH Tomáš 1976 KVS HK 2+ 108.33 8 116.33 109.59 8 117.59 117.59 8
29 3/ DM 36 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2+ 117.18 8 125.18 111.55 6 117.55 117.55 7
30 5/ DS 34 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 117.52 4 121.52 118.99 106 224.99 224.99 6
31 1/ ZS 39 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 117.27 6 123.27 122.63 54 176.63 176.63 5
32 1/ V 32 97021 KUČERA Tomáš 1970 RK Troja 2+ 120.36 4 124.36 120.78 62 182.78 182.78 4
33 4/ DM 41 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3+ 135.33 6 141.33 131.06 118 249.06 249.06 3
34 5/ DM 37 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 140.51 8 148.51 112.35 104 216.35 216.35 2
35 2/ ZS 43 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3+ 131.45 60 191.45 135.48 156 291.48 291.48 1
36 6/ DM 38 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 152.13 58 210.13 152.71 60 212.71 212.71 0
37 7/ DM 42 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 2 143.73 208 351.73 131.85 106 237.85 237.85 0
38 33 132040 FUSEK Radomír 1990 Val.Mez. 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
39 U23 18 121073 MRŮZEK Jakub 1995 KK Opava 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 2 12022 12023 KARLOVSKÝ Ondřej JÁNĚ Jakub 1991 1990 Dukla B. Dukla B. MT 103.55 2 105.55 100.89 0 100.89 100.89 75
2 1 12024 12025 KAŠPAR Jonáš ŠINDLER Marek 1991 1992 Dukla B. Dukla B. MT 103.72 0 103.72 102.60 2 104.60 104.60 68
3 3 9160 9173 KOPLÍK Tomáš VRZÁŇ Jakub 1986 1987 USK Pha USK Pha MT 106.84 2 108.84 105.60 2 107.60 107.60 62
4 1/ U23 5 12019 12014 HEGER Vojtěch HEGER Tomáš 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 1 112.28 2 114.28 110.73 10 120.73 120.73 57
5 2/ U23 7 1113 1112 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Boh.Pha Boh.Pha 1 120.43 4 124.43 120.50 2 122.50 122.50 53
6 3/ U23 14 17027 9040 PETERKA Adam PECHLÁT Hynek 1996 1995 Rakovník USK Pha 2 122.06 4 126.06 119.75 8 127.75 127.75 49
7 4/ U23 4 12057 12033 MRŮZEK Vojta KAŠPAR Albert 1998 1998 Dukla B. Dukla B. 1 110.82 6 116.82 112.78 56 168.78 168.78 46
8 1/ DS 15 36019 66016 POHANKA Vít WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 118.58 14 132.58 115.01 62 177.01 177.01 43
9 1/ V 13 77003 8010 KLIMUŠKIN Pavel KAŠPAR Martin 1964 1967 Kotva B. SKŽižkov 1 132.56 14 146.56 126.10 54 180.10 180.10 40
10 5/ U23 18 121030 121032 MRÁZEK Jan ROUSEK Tomáš 1998 1997 KK Opava KK Opava 2 117.39 4 121.39 115.69 104 219.69 219.69 37
11 11 9014 9048 HRADÍLEK Václav VLČEK Jan 1982 1990 USK Pha USK Pha 1 118.15 54 172.15 111.74 4 115.74 115.74 35
12 10 23039 23133 POSPÍCHAL Radek WEBER Oldřich 1994 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 147.33 70 217.33 4 999 999.00 999.00 33
13 16 48068 48081 VOLÁK Jaroslav KOČÍ Martin 1990 1991 Klášter. Klášter. 2 136.91 160 296.91 135.78 112 247.78 247.78 31

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1/ U23 2 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice MT 100.99 0 100.99 98.66 4 102.66 102.66 75
2 1 9150 KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 USK Pha MT 103.04 0 103.04 101.19 2 103.19 103.19 68
3 4 9013 VOJTOVÁ Veronika 1990 USK Pha 1 101.25 0 101.25 105.33 2 107.33 107.33 62
4 2/ U23 6 9024 HILGERTOVÁ Amálie 1997 USK Pha 1 104.37 0 104.37 103.52 6 109.52 109.52 57
5 3/ U23 5 12067 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Dukla B. 1 110.34 0 110.34 107.65 2 109.65 109.65 53
6 4/ U23 9 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 111.60 4 115.60 110.25 0 110.25 110.25 49
7 1/ DM 10 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 1 113.20 0 113.20 107.42 6 113.42 113.42 46
8 5/ U23 7 12063 VALÍKOVÁ Barbora 1994 Dukla B. 1 108.47 2 110.47 108.91 6 114.91 114.91 43
9 13 12045 ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B. 1 107.14 8 115.14 111.08 4 115.08 115.08 40
10 6/ U23 12 9182 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 USK Pha 1 109.89 2 111.89 121.66 12 133.66 133.66 37
11 1/ V 3 12008 HILGERTOVÁ Štěpána 1968 Dukla B. MT 106.66 54 160.66 99.52 0 99.52 99.52 35
12 2/ DM 16 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 111.87 4 115.87 115.80 106 221.80 221.80 33
13 8 12012 ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 Dukla B. 1 114.54 2 116.54 112.66 4 116.66 116.66 31
14 3/ DM 21 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 114.37 4 118.37 125.87 106 231.87 231.87 29
15 4/ DM 15 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 112.62 6 118.62 118.23 4 122.23 122.23 27
16 7/ U23 19 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 2+ 115.26 4 119.26 129.99 56 185.99 185.99 25
17 1/ DS 14 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 112.57 56 168.57 115.36 4 119.36 119.36 23
18 8/ U23 11 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 105.63 54 159.63 105.47 14 119.47 119.47 21
19 1/ ZS 25 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 123.73 2 125.73 119.55 2 121.55 121.55 19
20 2/ DS 23 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 2+ 119.52 6 125.52 123.38 256 379.38 379.38 17
21 5/ DM 32 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 131.24 54 185.24 126.33 6 132.33 132.33 15
22 6/ DM 24 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 130.22 8 138.22 123.50 54 177.50 177.50 14
23 7/ DM 22 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 113.85 64 177.85 136.00 8 144.00 144.00 13
24 3/ DS 28 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 150.12 10 160.12 158.84 62 220.84 220.84 12
25 4/ DS 20 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 116.55 106 222.55 114.00 56 170.00 170.00 11
26 DS 17 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 2 9055 TUNKA Ondřej 1990 USK Pha MT 92.42 0 92.42 85.98 0 85.98 85.98 75
2 9 9162 PRSKAVEC Jiří 1993 USK Pha 1 88.89 0 88.89 86.04 2 88.04 88.04 68
3 1 9091 PŘINDIŠ Vít 1989 USK Pha MT 88.81 2 90.81 88.34 0 88.34 88.34 62
4 3 9042 HRADÍLEK Vavřinec 1987 USK Pha MT 89.73 0 89.73 88.06 2 90.06 90.06 57
5 5 12036 ORNST Zdeněk 1990 Dukla B. 1 92.18 0 92.18 92.01 2 94.01 94.01 53
6 1/ U23 13 9077 MATĚJKA Michael 1997 USK Pha 1 92.74 2 94.74 92.79 4 96.79 96.79 49
7 2/ U23 18 12042 MAIKRANZ Alexandr 1997 Dukla B. 1 90.63 4 94.63 91.99 6 97.99 97.99 46
8 6 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 1 90.91 4 94.91 87.94 54 141.94 141.94 43
9 1/ VM 16 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 93.01 0 93.01 92.99 50 142.99 142.99 40
10 1/ DM 22 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2+ 92.91 2 94.91 92.34 54 146.34 146.34 37
11 4 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. 1 91.27 52 143.27 87.34 0 87.34 87.34 35
12 11 9053 BUCHTEL Michal 1986 USK Pha 1 93.49 52 145.49 94.04 0 94.04 94.04 33
13 1/ DS 17 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 1 97.32 50 147.32 94.16 0 94.16 94.16 31
14 10 49047 ZAJÍC Ondřej 1990 Roudnice 1 94.77 2 96.77 96.03 0 96.03 96.03 29
15 37 119060 KABRHEL Václav 1983 Olomouc 2 101.26 6 107.26 97.27 0 97.27 97.27 27
16 2/ DS 26 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2+ 93.72 4 97.72 95.12 54 149.12 149.12 25
17 3/ DS 14 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 1 105.04 8 113.04 97.89 0 97.89 97.89 23
18 3/ U23 20 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 1 93.91 4 97.91 117.91 4 121.91 121.91 21
19 4/ U23 21 9183 VAŠINA Jiří 1994 USK Pha 2+ 94.15 4 98.15 97.29 2 99.29 99.29 19
20 4/ DS 12 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 96.20 2 98.20 94.04 52 146.04 146.04 17
21 5/ U23 19 121030 MRÁZEK Jan 1998 KK Opava 1 96.42 2 98.42 93.40 54 147.40 147.40 15
22 2/ VM 23 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 2+ 102.01 2 104.01 98.48 0 98.48 98.48 14
23 6/ U23 33 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 2+ 103.67 2 105.67 96.68 2 98.68 98.68 13
24 25 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 97.03 102 199.03 100.27 0 100.27 100.27 12
25 7/ U23 15 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 97.17 4 101.17 102.01 14 116.01 116.01 11
26 5/ DS 34 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 99.01 54 153.01 101.54 0 101.54 101.54 10
27 30 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 99.76 2 101.76 101.03 2 103.03 103.03 9
28 8/ U23 27 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 98.77 4 102.77 96.02 206 302.02 302.02 8
29 6/ DS 43 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 2 113.03 114 227.03 102.94 0 102.94 102.94 7
30 7/ DS 38 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 106.90 10 116.90 99.06 4 103.06 103.06 6
31 9/ U23 32 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 2+ 104.22 52 156.22 103.92 2 105.92 105.92 5
32 8/ DS 40 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 104.87 4 108.87 104.45 4 108.45 108.45 4
33 36 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 103.44 6 109.44 4 999 999.00 999.00 3
34 24 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 101.85 52 153.85 100.27 10 110.27 110.27 2
35 9/ DS 39 9058 BERAN Václav 2000 USK Pha 2 106.88 6 112.88 105.63 6 111.63 111.63 1
36 10/ DS 42 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 102.00 62 164.00 103.52 12 115.52 115.52 0
37 2/ DM 44 9080 RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha 3+ 118.78 10 128.78 111.76 54 165.76 165.76 0
38 10/ U23 31 9026 RAŠKA Jan 1995 USK Pha 2+ 122.63 54 176.63 105.98 52 157.98 157.98 0
39 11/ DS 41 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 121.84 110 231.84 105.99 56 161.99 161.99 0
40 U23 35 52072 PETŘÍČEK Vojtěch 1994 L.Žatec 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
41 8 12002 MASLAŇÁK Tomáš 1990 Dukla B. 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1 12023 12067 JÁNĚ Jakub FIŠEROVÁ Tereza 1990 1998 Dukla B. Dukla B. MT 121.25 60 181.25 113.12 2 115.12 115.12 75
2 3 9013 9033 VOJTOVÁ Veronika MAŠEK Jan 1990 1978 USK Pha USK Pha 120.65 56 176.65 115.75 10 125.75 125.75 68
3 4 9182 9173 FOLTYSOVÁ Sabina VRZÁŇ Jakub 1996 1987 USK Pha USK Pha MT 125.90 66 191.90 126.28 8 134.28 134.28 62
4 1/ U23 5 12031 12064 LERCH Adam MATULKOVÁ Jana 1998 1996 Dukla B. Dukla B. 143.66 112 255.66 135.46 108 243.46 243.46 57
5 2/ U23 6 121032 121037 ROUSEK Tomáš MRÁZKOVÁ Mária 1997 1996 KK Opava KK Opava 2 217.36 112 329.36 136.57 164 300.57 300.57 53