Výsledková listina

Závodslalomy na Paraplíčku
Číslo17052
Datum14.05.17
Ředitel závoduing. Michael Veřtát
Vrchní rozhodčíZdena Rychterová
Disciplínaslalom
OrganizátorKlub kanoistiky Železný Brod

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ PZM 16 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 123.26 2 125.26 119.71 2 121.71 121.71 0
2 2/ PZM 17 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 123.01 2 125.01 123.78 2 125.78 125.78 0
3 3/ PZM 14 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 141.54 14 155.54 138.77 4 142.77 142.77 0
4 4/ PZM 11 11022 VENC Ondřej 2007 KK Brand 144.73 6 150.73 147.54 12 159.54 159.54 0
5 5/ PZM 15 11065 VONEŠ Jakub 2007 KK Brand 143.64 8 151.64 153.64 6 159.64 159.64 0
6 6/ PZM 13 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 150.64 6 156.64 147.64 6 153.64 153.64 0
7 1/ PZZ 12 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 165.09 12 177.09 147.89 8 155.89 155.89 0
8 7/ PZM 18 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 153.48 204 357.48 159.98 8 167.98 167.98 0
9 8/ PZM 19 45002 INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK 216.02 8 224.02 192.26 8 200.26 200.26 0
10 9/ PZM 20 35017 KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 195.09 12 207.09 208.54 6 214.54 214.54 0
11 PZZ 75 60063 BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov 343.83 110 453.83 5.00 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 83 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2 119.09 0 119.09 122.98 4 126.98 126.98 18
2 2/ VM 82 9059 PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 2 124.06 2 126.06 119.15 0 119.15 119.15 14
3 1/ ZS 88 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 130.51 2 132.51 129.67 0 129.67 129.67 10
4 1/ DM 85 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 152.39 4 156.39 141.67 2 143.67 143.67 6
5 2/ ZS 86 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 140.98 4 144.98 142.26 6 148.26 148.26 2
6 81 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 147.51 4 151.51 143.58 4 147.58 147.58 1
7 1/ U23 84 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3+ 145.80 6 151.80 157.07 4 161.07 161.07 0
8 3/ ZS 87 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 1 999 999.00 162.86 2 164.86 164.86 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 1 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 92.73 0 92.73 98.22 0 98.22 98.22 66
2 1/ V 5 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2 98.76 0 98.76 99.98 2 101.98 101.98 62
3 2/ V 10 59016 HAJSKÝ Stanislav 1969 Semily 2 103.36 2 105.36 101.61 0 101.61 101.61 58
4 3/ V 9 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 2 100.10 2 102.10 98.09 4 102.09 102.09 54
5 2/ VM 6 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 2 102.36 0 102.36 110.09 6 116.09 116.09 50
6 4/ V 12 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 2 103.09 0 103.09 99.83 4 103.83 103.83 46
7 3/ VM 8 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 107.80 2 109.80 107.39 0 107.39 107.39 42
8 1/ ZS 21 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3+ 113.47 0 113.47 121.16 0 121.16 121.16 38
9 4/ VM 30 97022 ŘEŽÁBEK Martin 1973 RK Troja 115.39 0 115.39 114.64 4 118.64 118.64 34
10 5/ VM 13 55034 POLÍVKA Karel 1978 Sláv.HK 2 115.83 2 117.83 112.41 6 118.41 118.41 30
11 1/ VS 7 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 118.92 2 120.92 120.22 0 120.22 120.22 26
12 2/ ZS 17 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 121.06 0 121.06 120.86 0 120.86 120.86 22
13 3/ ZS 22 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3 121.89 0 121.89 1 999 999.00 999.00 18
14 2/ VS 11 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 127.48 0 127.48 118.20 4 122.20 122.20 17
15 4/ ZS 25 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3 122.70 2 124.70 143.45 2 145.45 145.45 16
16 3/ VS 18 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 125.73 0 125.73 127.45 4 131.45 131.45 15
17 5/ ZS 20 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3+ 128.67 4 132.67 124.48 2 126.48 126.48 14
18 5/ V 15 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 3+ 125.67 2 127.67 128.26 4 132.26 132.26 13
19 4/ VS 4 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 2 134.41 0 134.41 129.04 0 129.04 129.04 12
20 1/ DM 23 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 126.73 4 130.73 157.73 4 161.73 161.73 11
21 2/ DM 24 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 131.45 2 133.45 130.89 4 134.89 134.89 10
22 2 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 2 134.51 2 136.51 131.64 2 133.64 133.64 9
23 1/ ZM 19 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3+ 131.58 6 137.58 133.26 8 141.26 141.26 8
24 6/ ZS 28 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 132.54 6 138.54 149.16 6 155.16 155.16 7
25 2/ ZM 33 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 135.13 4 139.13 137.01 2 139.01 139.01 6
26 3/ ZM 27 45012 INDRUCH Matěj 2006 KVS HK 139.11 0 139.11 155.42 2 157.42 157.42 5
27 6/ V 14 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3+ 143.67 4 147.67 137.13 4 141.13 141.13 4
28 3/ DM 26 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 140.32 10 150.32 144.92 2 146.92 146.92 3
29 7/ ZS 36 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 164.01 4 168.01 145.83 4 149.83 149.83 2
30 4/ ZM 31 45022 DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK 150.67 0 150.67 162.76 2 164.76 164.76 1
31 8/ ZS 32 57087 FENCL Jáchym 2003 Pardub. 148.83 2 150.83 154.01 8 162.01 162.01 0
32 6/ VM 16 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3+ 151.09 8 159.09 148.76 8 156.76 156.76 0
33 5/ ZM 37 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 168.20 0 168.20 162.80 2 164.80 164.80 0
34 6/ ZM 35 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 175.83 8 183.83 195.54 10 205.54 205.54 0
35 9/ ZS 29 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 180.36 4 184.36 1 999 999.00 999.00 0
36 7/ ZM 34 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 218.11 4 222.11 1 999 999.00 999.00 0
37 V 3 59022 LACINA Richard 1967 Semily 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ ZS 96 23071 23135 PRÜHER Vojtěch ŠEDIVÝ Vít 2006 2004 SKVS ČB SKVS ČB 137.89 2 139.89 136.98 4 140.98 140.98 13
2 1/ DS 93 46017 46042 FUCHS Jakub FUCHS Matouš 1999 2002 Jablonec Jablonec 3 145.92 4 149.92 136.86 8 144.86 144.86 9
3 1/ V 95 17025 17020 PETERKA Vít MINAŘÍK Miroslav 1969 1955 Rakovník Rakovník 144.67 2 146.67 139.43 8 147.43 147.43 5
4 92 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 142.76 6 148.76 159.07 4 163.07 163.07 4
5 1/ VM 91 30022 30011 VÁLEK Michal KUBEŠ Vladimír 1974 1961 VS Tábor VS Tábor 2 162.86 56 218.86 144.06 10 154.06 154.06 3
6 1/ ZM 21 9138 9133 ČERVENKOVÁ Amélie ONDRUŠ Mario 2005 2005 USK Pha USK Pha 3 151.60 20 171.60 152.16 8 160.16 160.16 2
7 2/ ZS 97 30025 30044 VÁLEK Michal VANĚK Matěj 2006 2004 VS Tábor VS Tábor 161.09 2 163.09 173.48 4 177.48 177.48 1
8 3/ ZS 22 9139 9127 ČERVENKOVÁ Vanessa ONDRUŠ Mikuláš 2003 2003 USK Pha USK Pha 3 198.39 56 254.39 163.70 6 169.70 169.70 0
9 4/ ZS 94 57075 57036 ŠŤASTNÝ Matěj NĚMEC Radek 2005 2004 Pardub. Pardub. 191.18 112 303.18 186.86 58 244.86 244.86 0
10 ZS 99 11026 11014 BÍZEK Marek KUDRNA Josef 2005 2004 KK Brand KK Brand 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
11 ZS 98 57087 57086 FENCL Jáchym PLÁŠIL Hynek 2003 2006 Pardub. Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 41 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 101.86 0 101.86 104.90 0 104.90 104.90 55
2 1/ DM 42 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 108.61 0 108.61 111.22 0 111.22 111.22 51
3 2/ DM 45 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 2 109.58 0 109.58 111.51 0 111.51 111.51 47
4 3/ DM 44 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 2 111.01 0 111.01 109.86 4 113.86 113.86 43
5 43 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 110.36 2 112.36 110.95 2 112.95 112.95 39
6 1/ ZS 55 27002 DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak 3+ 130.09 0 130.09 113.42 0 113.42 113.42 35
7 2/ ZS 73 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 120.32 0 120.32 113.45 0 113.45 113.45 31
8 3/ ZS 52 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 3+ 119.09 0 119.09 115.89 0 115.89 115.89 27
9 1/ ZM 57 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 130.54 6 136.54 117.73 0 117.73 117.73 23
10 7/ ZS 54 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 129.32 8 137.32 118.22 0 118.22 118.22 9
11 4/ DM 46 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 2 114.45 4 118.45 117.09 2 119.09 119.09 19
12 2/ VM 49 59008 LACINOVÁ Leona 1974 Semily 3+ 121.70 2 123.70 116.36 4 120.36 120.36 18
13 4/ ZS 48 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 2 129.54 4 133.54 118.95 2 120.95 120.95 17
14 3/ VM 60 45036 HAUCKOVÁ Ilona 1978 KVS HK 3 122.76 2 124.76 119.09 2 121.09 121.09 16
15 2/ ZM 63 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3 124.98 0 124.98 132.39 2 134.39 134.39 15
16 5/ ZS 56 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 3+ 124.29 4 128.29 127.32 4 131.32 131.32 14
17 6/ ZS 47 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 2 126.86 4 130.86 152.32 4 156.32 156.32 13
18 3/ ZM 62 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 3 133.16 0 133.16 131.64 0 131.64 131.64 12
19 5/ DM 51 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3+ 127.89 6 133.89 127.77 4 131.77 131.77 11
20 1/ U23 59 59011 BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily 3 133.86 2 135.86 131.86 2 133.86 133.86 10
21 4/ ZM 58 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 3+ 134.39 6 140.39 131.70 6 137.70 137.70 8
22 1/ V 50 59045 ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 Semily 3+ 133.89 4 137.89 150.16 4 154.16 154.16 7
23 6/ DM 61 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 3 136.67 2 138.67 160.06 6 166.06 166.06 6
24 7/ DM 68 52036 NOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec 159.80 2 161.80 135.64 4 139.64 139.64 5
25 8/ ZS 74 52045 ANTONIOVÁ Anežka 2003 L.Žatec 145.26 6 151.26 138.00 4 142.00 142.00 4
26 8/ DM 53 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 3+ 187.41 4 191.41 143.58 0 143.58 143.58 3
27 9/ DM 67 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 157.76 4 161.76 141.89 6 147.89 147.89 2
28 5/ ZM 64 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 152.64 8 160.64 147.51 4 151.51 151.51 1
29 9/ ZS 71 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 189.13 4 193.13 156.22 6 162.22 162.22 0
30 10/ DM 69 57064 PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 191.11 62 253.11 207.13 4 211.13 211.13 0
31 6/ ZM 70 45034 ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK 254.80 56 310.80 249.51 6 255.51 255.51 0
32 7/ ZM 72 45033 ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK 232.09 112 344.09 226.53 62 288.53 288.53 0
33 VM 66 57042 KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
34 DM 65 57091 VESELÁ Veronika 2002 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 3 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 90.36 4 94.36 84.43 0 84.43 84.43 97
2 2/ DM 2 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 2 104.20 2 106.20 98.36 2 100.36 100.36 93
3 1/ ZM 24 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 3+ 103.09 2 105.09 99.26 2 101.26 101.26 89
4 1/ VM 11 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 3+ 102.73 0 102.73 103.26 4 107.26 107.26 85
5 1/ V 1 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 128.64 2 130.64 106.39 0 106.39 106.39 81
6 1/ ZS 6 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 101.98 8 109.98 102.45 4 106.45 106.45 77
7 2/ ZS 8 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 104.80 2 106.80 106.16 4 110.16 110.16 73
8 3/ DM 21 46042 FUCHS Matouš 2002 Jablonec 3+ 109.13 0 109.13 107.20 0 107.20 107.20 72
9 4/ DM 49 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 3 110.09 56 166.09 105.74 2 107.74 107.74 71
10 3/ ZS 20 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3+ 120.01 2 122.01 111.99 0 111.99 111.99 70
11 4/ ZS 25 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3+ 117.09 4 121.09 112.83 0 112.83 112.83 69
12 1/ DS 99 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 3+ 108.92 4 112.92 112.11 2 114.11 114.11 68
13 5/ ZS 23 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3+ 111.11 2 113.11 110.60 4 114.60 114.60 67
14 6/ ZS 45 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 3 116.20 6 122.20 112.33 2 114.33 114.33 66
15 2/ ZM 22 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 116.01 0 116.01 116.58 6 122.58 122.58 65
16 7/ ZS 53 38014 ČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz 3 121.51 0 121.51 112.48 4 116.48 116.48 64
17 3/ ZM 27 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3+ 114.73 2 116.73 117.01 0 117.01 117.01 63
18 2/ DS 14 61017 KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech. 3+ 126.32 4 130.32 113.61 4 117.61 117.61 62
19 8/ ZS 29 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3+ 115.16 52 167.16 113.95 4 117.95 117.95 61
20 9/ ZS 43 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3 128.16 4 132.16 112.26 6 118.26 118.26 60
21 10/ ZS 46 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 3 116.13 6 122.13 112.73 6 118.73 118.73 59
22 11/ ZS 28 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3+ 116.36 4 120.36 120.64 4 124.64 124.64 58
23 4/ ZM 61 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3 138.09 8 146.09 121.70 0 121.70 121.70 57
24 5/ DM 13 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3+ 131.26 6 137.26 117.92 4 121.92 121.92 56
25 2/ V 18 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3+ 120.13 2 122.13 123.32 4 127.32 127.32 55
26 12/ ZS 68 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 3 132.20 8 140.20 122.45 0 122.45 122.45 54
27 3/ DS 37 46017 FUCHS Jakub 1999 Jablonec 3 122.50 0 122.50 123.83 0 123.83 123.83 53
28 5/ ZM 52 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 3 121.22 2 123.22 124.92 2 126.92 126.92 52
29 13/ ZS 62 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3 126.51 10 136.51 119.42 4 123.42 123.42 51
30 1/ VS 34 46026 WINTER Eduard 1956 Jablonec 3 124.98 0 124.98 119.90 6 125.90 125.90 50
31 6/ DM 48 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 133.09 4 137.09 119.58 6 125.58 125.58 49
31 7/ DM 12 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3+ 127.32 58 185.32 121.58 4 125.58 125.58 48
33 2/ VS 17 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 128.13 4 132.13 125.64 0 125.64 125.64 47
34 14/ ZS 19 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 3+ 122.01 4 126.01 123.92 8 131.92 131.92 46
35 6/ ZM 56 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3 130.73 2 132.73 126.92 0 126.92 126.92 45
36 7/ ZM 69 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3 125.01 2 127.01 126.26 8 134.26 134.26 44
37 8/ ZM 59 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 3 139.09 2 141.09 121.42 6 127.42 127.42 43
38 15/ ZS 64 52025 STRASSER Marek 2004 L.Žatec 3 140.39 2 142.39 125.95 2 127.95 127.95 42
39 4/ DS 42 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 3 198.89 10 208.89 124.67 4 128.67 128.67 41
40 9/ ZM 63 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 3 126.95 2 128.95 133.20 8 141.20 141.20 40
41 10/ ZM 51 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 3 125.51 4 129.51 135.83 6 141.83 141.83 39
42 3/ V 4 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 2 129.73 6 135.73 127.52 2 129.52 129.52 38
43 11/ ZM 58 45022 DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK 3 147.86 2 149.86 130.20 0 130.20 130.20 37
44 3/ VS 35 46010 KULHÁNEK Josef 1951 Jablonec 3 130.64 0 130.64 129.32 4 133.32 133.32 36
45 12/ ZM 65 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3 130.13 12 142.13 127.83 4 131.83 131.83 35
46 13/ ZM 57 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3 128.16 4 132.16 128.77 10 138.77 138.77 34
47 16/ ZS 50 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 3 125.48 104 229.48 130.39 4 134.39 134.39 33
48 17/ ZS 39 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3 129.13 6 135.13 4 999 999.00 999.00 32
49 4/ VS 15 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3+ 133.36 2 135.36 135.95 4 139.95 139.95 31
50 18/ ZS 81 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 162.39 2 164.39 133.42 2 135.42 135.42 30
51 14/ ZM 32 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 3 133.09 6 139.09 131.68 4 135.68 135.68 29
52 2/ VM 30 46034 WINTER Tomáš 1979 Jablonec 3 134.09 4 138.09 134.80 2 136.80 136.80 28
53 19/ ZS 40 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 3 130.45 8 138.45 148.26 4 152.26 152.26 27
54 5/ VS 10 55021 POLÍVKA Karel 1945 Sláv.HK 3+ 168.29 4 172.29 134.51 4 138.51 138.51 26
55 15/ ZM 98 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 137.22 2 139.22 159.51 2 161.51 161.51 25
56 16/ ZM 94 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 136.45 4 140.45 139.13 4 143.13 143.13 24
57 8/ DM 74 60062 ČERNÝ Šimon 2001 Trutnov 131.48 10 141.48 158.89 102 260.89 260.89 23
58 17/ ZM 101 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 135.58 10 145.58 137.77 4 141.77 141.77 22
59 18/ ZM 67 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 151.36 2 153.36 136.22 6 142.22 142.22 21
60 19/ ZM 96 45012 INDRUCH Matěj 2006 KVS HK 154.80 8 162.80 143.70 0 143.70 143.70 20
61 20/ ZS 60 46049 KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec 3 155.67 8 163.67 144.32 0 144.32 144.32 19
62 9/ DM 36 62014 MÜLLER Ondřej 2002 Turnov 3 134.70 106 240.70 139.70 6 145.70 145.70 18
63 3/ VM 31 46006 KOŘÍNEK Martin 1977 Jablonec 3 142.54 102 244.54 144.64 2 146.64 146.64 17
64 21/ ZS 55 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 3 148.92 2 150.92 143.06 4 147.06 147.06 16
65 6/ VS 33 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 147.06 4 151.06 145.32 2 147.32 147.32 15
66 20/ ZM 70 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 3 151.48 6 157.48 145.61 2 147.61 147.61 14
67 22/ ZS 78 11068 ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand 143.64 4 147.64 173.67 58 231.67 231.67 13
68 23/ ZS 26 9144 JAHODA Jakub 2004 USK Pha 136.67 60 196.67 141.70 8 149.70 149.70 12
69 24/ ZS 54 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 3 1 999 999.00 148.86 8 156.86 156.86 11
70 21/ ZM 97 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 155.73 14 169.73 155.51 4 159.51 159.51 10
71 25/ ZS 84 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 152.01 8 160.01 150.54 12 162.54 162.54 9
72 22/ ZM 77 9022 POLLERT Antonín 2006 USK Pha 161.26 2 163.26 160.26 0 160.26 160.26 8
73 26/ ZS 92 11061 KÖRNER Adam 2004 KK Brand 174.48 10 184.48 157.54 6 163.54 163.54 7
74 76 57065 CINKO Radek 1993 Pardub. 191.16 6 197.16 159.39 8 167.39 167.39 6
75 23/ ZM 87 11049 FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand 160.22 10 170.22 165.36 56 221.36 221.36 5
76 10/ DM 73 9002 MED Kryštof 2002 USK Pha 165.61 8 173.61 186.58 16 202.58 202.58 4
77 11/ DM 38 62003 HLOBIL Josef 2001 Turnov 3 127.67 52 179.67 1 999 999.00 999.00 3
78 24/ ZM 86 43001 BAČINA Jan 2006 Č.Lípa 186.13 58 244.13 179.07 2 181.07 181.07 2
79 4/ V 71 62031 KVÍČALA Čestmír 1970 Turnov 173.92 8 181.92 261.37 8 269.37 269.37 1
80 25/ ZM 88 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 204.98 2 206.98 182.29 4 186.29 186.29 0
81 26/ ZM 93 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 165.64 58 223.64 182.86 6 188.86 188.86 0
82 27/ ZM 90 62022 KVÍČALA Matyáš 2005 Turnov 185.70 18 203.70 1976.01 8 1984.01 1984.01 0
83 28/ ZM 5 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 1 999 999.00 192.22 12 204.22 204.22 0
84 5/ V 7 10104 SAHULA Martin 1968 Benátky 3+ 144.09 158 302.09 204.34 2 206.34 206.34 0
85 27/ ZS 79 57087 FENCL Jáchym 2003 Pardub. 186.61 58 244.61 164.48 66 230.48 230.48 0
86 28/ ZS 89 11070 TARABA Matyáš 2004 KK Brand 1 999 999.00 181.37 54 235.37 235.37 0
87 29/ ZM 85 57025 JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 215.98 62 277.98 228.62 14 242.62 242.62 0
88 30/ ZM 91 9161 ZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha 234.22 14 248.22 240.86 60 300.86 300.86 0
89 29/ ZS 47 61025 MAREK Matyáš 2003 Třebech. 3 206.86 206 412.86 189.16 60 249.16 249.16 0
90 31/ ZM 95 11069 BANDAS Matěj 2006 KK Brand 162.92 110 272.92 168.09 102 270.09 270.09 0
91 30/ ZS 83 43010 DVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa 173.01 106 279.01 1 999 999.00 999.00 0
92 31/ ZS 80 11072 KOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand 192.41 164 356.41 240.42 66 306.42 306.42 0
93 32/ ZS 82 11073 JEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand 189.67 408 597.67 1 999 999.00 999.00 0
94 12/ DM 72 57092 SKALICKÝ Aleš 2002 Pardub. 1 999 999.00 126.29 506 632.29 632.29 0
95 DM 100 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
96 ZS 75 30056 MÁRA Michal 2003 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
97 ZM 66 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
98 ZS 44 9149 PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
99 V 41 61037 MAREK Pavel 1972 Třebech. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
100 DM 16 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
101 DS 9 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ 0 0 9 140.73 18 158.73 167.13 14 181.13 181.13 0
2 1/ 0 0 9 149.16 66 215.16 150.17 120 270.17 270.17 0