Výsledková listina

Závodslalomy na Paraplíčku
Číslo17051
Datum13.05.17
Ředitel závoduing. Michael Veřtát
Vrchní rozhodčíZdena Rychterová
Disciplínaslalom
OrganizátorKlub kanoistiky Železný Brod

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ PZM 16 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 124.64 2 126.64 115.95 4 119.95 119.95 0
2 2/ PZM 17 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 118.80 8 126.80 120.70 0 120.70 120.70 0
3 3/ PZM 14 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 135.07 10 145.07 122.30 4 126.30 126.30 0
4 4/ PZM 15 11065 VONEŠ Jakub 2007 KK Brand 124.80 4 128.80 164.68 54 218.68 218.68 0
5 5/ PZM 13 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 137.81 60 197.81 145.67 6 151.67 151.67 0
6 6/ PZM 19 45002 INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK 149.36 4 153.36 181.45 12 193.45 193.45 0
7 7/ PZM 20 35017 KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 153.98 10 163.98 157.17 10 167.17 167.17 0
8 8/ PZM 11 11022 VENC Ondřej 2007 KK Brand 152.72 14 166.72 166.10 10 176.10 176.10 0
9 1/ PZZ 12 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 1 999 999.00 138.82 58 196.82 196.82 0
10 9/ PZM 18 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 144.17 110 254.17 193.64 162 355.64 355.64 0
11 PZZ 75 60063 BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov 429.22 60 489.22 297.89 104 401.89 401.89 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 83 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2 105.76 0 105.76 110.56 2 112.56 112.56 18
2 2/ VM 82 9059 PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 2 111.80 0 111.80 113.01 0 113.01 113.01 14
3 1/ ZS 88 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 126.45 2 128.45 122.32 0 122.32 122.32 10
4 81 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 136.67 4 140.67 124.39 0 124.39 124.39 6
5 1/ U23 84 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3+ 141.86 102 243.86 128.36 6 134.36 134.36 2
6 1/ DM 85 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 156.89 4 160.89 137.11 2 139.11 139.11 1
7 2/ ZS 86 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 135.51 4 139.51 136.67 4 140.67 140.67 0
8 3/ ZS 87 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 155.09 2 157.09 152.36 0 152.36 152.36 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 1 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 91.58 2 93.58 88.70 0 88.70 88.70 70
2 1/ V 9 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 2 95.09 0 95.09 96.07 2 98.07 98.07 66
3 2/ V 5 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2 95.98 0 95.98 95.61 0 95.61 95.61 62
4 3/ V 12 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 2 95.89 0 95.89 95.70 2 97.70 97.70 58
5 4/ V 10 59016 HAJSKÝ Stanislav 1969 Semily 2 101.32 0 101.32 98.92 0 98.92 98.92 54
6 5/ V 3 59022 LACINA Richard 1967 Semily 2 101.22 0 101.22 100.54 0 100.54 100.54 50
7 2/ VM 6 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 2 105.48 0 105.48 102.64 2 104.64 104.64 46
8 3/ VM 8 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 104.36 2 106.36 108.32 4 112.32 112.32 42
9 1/ VS 7 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 107.29 2 109.29 109.98 2 111.98 111.98 38
10 1/ ZM 19 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3+ 108.67 2 110.67 114.01 0 114.01 114.01 34
11 1/ ZS 20 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3+ 114.86 4 118.86 111.06 0 111.06 111.06 30
12 2/ VS 4 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 2 111.13 0 111.13 115.20 4 119.20 119.20 26
13 4/ VM 30 97022 ŘEŽÁBEK Martin 1973 RK Troja 112.95 0 112.95 110.95 4 114.95 114.95 22
14 3/ VS 11 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 111.01 2 113.01 111.20 2 113.20 113.20 18
15 2/ ZS 21 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3+ 112.01 4 116.01 111.48 2 113.48 113.48 17
16 5/ VM 13 55034 POLÍVKA Karel 1978 Sláv.HK 2 137.67 54 191.67 111.61 2 113.61 113.61 16
17 2 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 2 114.22 0 114.22 117.67 4 121.67 121.67 15
18 3/ ZS 25 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3 121.45 2 123.45 116.70 0 116.70 116.70 14
19 4/ VS 18 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 116.83 2 118.83 115.58 4 119.58 119.58 13
20 1/ DM 24 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 123.51 0 123.51 121.86 8 129.86 129.86 12
21 4/ ZS 17 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 118.20 6 124.20 118.83 8 126.83 126.83 11
22 6/ V 15 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 3+ 127.39 0 127.39 120.32 6 126.32 126.32 10
23 6/ VM 16 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3+ 148.32 4 152.32 126.45 0 126.45 126.45 9
24 5/ ZS 22 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3 117.61 52 169.61 125.16 2 127.16 127.16 8
25 2/ ZM 33 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 125.83 2 127.83 128.89 4 132.89 132.89 7
26 2/ DM 23 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 122.09 6 128.09 134.09 10 144.09 144.09 6
27 7/ V 14 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3+ 127.09 4 131.09 127.63 4 131.63 131.63 5
28 3/ ZM 27 45012 INDRUCH Matěj 2006 KVS HK 132.41 2 134.41 146.64 6 152.64 152.64 4
29 4/ ZM 31 45022 DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK 139.41 0 139.41 137.54 0 137.54 137.54 3
30 6/ ZS 28 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 125.26 14 139.26 126.45 12 138.45 138.45 2
31 3/ DM 26 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 139.64 0 139.64 156.73 8 164.73 164.73 1
32 7/ ZS 36 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 140.67 4 144.67 148.07 8 156.07 156.07 0
33 5/ ZM 37 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 143.41 2 145.41 153.32 4 157.32 157.32 0
34 8/ ZS 32 57087 FENCL Jáchym 2003 Pardub. 153.09 56 209.09 150.11 0 150.11 150.11 0
35 6/ ZM 35 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 158.39 10 168.39 164.15 162 326.15 326.15 0
36 9/ ZS 29 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 156.51 16 172.51 165.45 8 173.45 173.45 0
37 7/ ZM 34 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 172.76 58 230.76 188.06 154 342.06 342.06 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 92 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 124.70 4 128.70 125.57 8 133.57 133.57 12
2 1/ ZS 96 23071 23135 PRÜHER Vojtěch ŠEDIVÝ Vít 2006 2004 SKVS ČB SKVS ČB 128.84 8 136.84 129.17 6 135.17 135.17 8
3 1/ VM 91 30022 30011 VÁLEK Michal KUBEŠ Vladimír 1974 1961 VS Tábor VS Tábor 2 131.48 6 137.48 135.86 14 149.86 149.86 4
4 1/ V 95 17025 17020 PETERKA Vít MINAŘÍK Miroslav 1969 1955 Rakovník Rakovník 137.98 6 143.98 137.96 4 141.96 141.96 3
5 ZS 22 9139 9127 ČERVENKOVÁ Vanessa ONDRUŠ Mikuláš 2003 2003 USK Pha USK Pha 3 140.73 18 158.73 167.13 14 181.13 181.13 2
6 2/ ZS 97 30025 30044 VÁLEK Michal VANĚK Matěj 2006 2004 VS Tábor VS Tábor 159.07 14 173.07 156.09 10 166.09 166.09 1
7 3/ ZS 99 11026 11014 BÍZEK Marek KUDRNA Josef 2005 2004 KK Brand KK Brand 177.51 16 193.51 4 999 999.00 999.00 0
8 ZM 21 9138 9133 ČERVENKOVÁ Amélie ONDRUŠ Mario 2005 2005 USK Pha USK Pha 3 149.16 66 215.16 150.17 120 270.17 270.17 0
9 4/ ZS 94 57075 57036 ŠŤASTNÝ Matěj NĚMEC Radek 2005 2004 Pardub. Pardub. 206.09 12 218.09 181.42 62 243.42 243.42 0
10 ZS 98 57087 57086 FENCL Jáchym PLÁŠIL Hynek 2003 2006 Pardub. Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
11 DS 93 46017 46042 FUCHS Jakub FUCHS Matouš 1999 2002 Jablonec Jablonec 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 41 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 96.20 0 96.20 97.46 0 97.46 97.46 54
2 43 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 103.61 0 103.61 104.01 4 108.01 108.01 50
3 1/ DM 42 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 106.41 6 112.41 104.36 0 104.36 104.36 46
4 2/ DM 45 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 2 107.92 0 107.92 107.45 0 107.45 107.45 42
5 3/ DM 44 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 2 104.36 4 108.36 105.54 4 109.54 109.54 38
6 1/ ZS 73 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 107.86 2 109.86 106.64 2 108.64 108.64 34
7 2/ VM 60 45036 HAUCKOVÁ Ilona 1978 KVS HK 3 112.29 2 114.29 112.65 0 112.65 112.65 30
8 2/ ZS 55 27002 DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak 3+ 112.73 0 112.73 116.73 0 116.73 116.73 26
9 3/ ZS 52 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 3+ 111.41 4 115.41 112.48 2 114.48 114.48 22
10 4/ ZS 54 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 114.61 2 116.61 112.61 2 114.61 114.61 18
10 4/ DM 46 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 2 114.13 6 120.13 112.61 2 114.61 114.61 17
12 3/ VM 49 59008 LACINOVÁ Leona 1974 Semily 3+ 117.48 0 117.48 117.83 6 123.83 123.83 16
13 1/ ZM 57 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 116.86 2 118.86 116.11 6 122.11 122.11 15
14 5/ DM 51 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3+ 117.07 6 123.07 116.86 6 122.86 122.86 14
15 5/ ZS 47 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 2 136.80 4 140.80 119.98 6 125.98 125.98 13
16 6/ ZS 56 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 3+ 127.80 2 129.80 120.01 6 126.01 126.01 12
17 7/ ZS 48 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 2 128.58 4 132.58 120.45 6 126.45 126.45 11
18 8/ ZS 74 52045 ANTONIOVÁ Anežka 2003 L.Žatec 128.83 4 132.83 126.92 2 128.92 128.92 10
19 1/ U23 59 59011 BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily 3 141.61 0 141.61 129.11 0 129.11 129.11 9
20 6/ DM 61 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 3 123.26 6 129.26 127.18 6 133.18 133.18 8
21 2/ ZM 62 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 3 135.48 4 139.48 126.24 6 132.24 132.24 7
22 1/ V 50 59045 ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 Semily 3+ 128.36 4 132.36 142.54 4 146.54 146.54 6
23 7/ DM 68 52036 NOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec 150.54 52 202.54 133.26 2 135.26 135.26 5
24 8/ DM 67 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 138.07 4 142.07 134.36 2 136.36 136.36 4
25 3/ ZM 63 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3 135.13 8 143.13 132.98 4 136.98 136.98 3
26 9/ ZS 71 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 137.39 4 141.39 134.29 52 186.29 186.29 2
27 9/ DM 53 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 3+ 149.58 4 153.58 167.36 0 167.36 167.36 1
28 4/ ZM 72 45033 ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK 200.86 60 260.86 180.20 18 198.20 198.20 0
29 5/ ZM 70 45034 ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK 228.70 110 338.70 199.20 60 259.20 259.20 0
30 10/ DM 69 57064 PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 123.89 364 487.89 4 999 999.00 999.00 0
31 4/ VM 66 57042 KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub. 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
32 1/ PZ 75 60063 BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
33 DM 65 57091 VESELÁ Veronika 2002 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
34 ZM 64 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
35 ZM 58 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 2 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 2 84.09 0 84.09 94.18 2 96.18 96.18 103
2 2/ DM 3 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 84.48 2 86.48 84.89 6 90.89 90.89 99
3 3/ DM 7 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 2 94.22 0 94.22 94.82 2 96.82 96.82 95
4 1/ ZS 6 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 96.82 2 98.82 97.42 0 97.42 97.42 91
5 2/ ZS 8 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 96.09 2 98.09 96.45 4 100.45 100.45 87
6 1/ VM 11 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 3+ 99.48 4 103.48 98.54 0 98.54 98.54 83
7 1/ DS 99 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 3+ 99.92 2 101.92 98.20 2 100.20 100.20 79
8 1/ V 1 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 98.67 2 100.67 106.13 0 106.13 106.13 75
9 1/ ZM 24 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 3+ 101.11 0 101.11 98.20 6 104.20 104.20 74
10 3/ ZS 29 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3+ 103.70 0 103.70 106.48 6 112.48 112.48 73
11 4/ ZS 20 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3+ 102.17 4 106.17 103.82 2 105.82 105.82 72
11 4/ DM 49 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 3 101.82 4 105.82 104.67 4 108.67 108.67 71
13 2/ DS 14 61017 KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech. 3+ 112.67 4 116.67 107.13 0 107.13 107.13 70
14 5/ ZS 28 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3+ 111.01 0 111.01 108.22 0 108.22 108.22 69
15 2/ ZM 27 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3+ 110.17 0 110.17 105.09 4 109.09 109.09 68
16 6/ ZS 23 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3+ 112.26 52 164.26 109.32 0 109.32 109.32 67
17 2/ V 4 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 2 110.30 2 112.30 109.46 0 109.46 109.46 66
18 3/ ZM 22 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 121.30 2 123.30 105.91 4 109.91 109.91 65
19 7/ ZS 45 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 3 106.07 4 110.07 113.61 8 121.61 121.61 64
20 8/ ZS 53 38014 ČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz 3 106.54 4 110.54 113.70 4 117.70 117.70 63
21 9/ ZS 46 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 3 109.42 54 163.42 107.09 4 111.09 111.09 62
22 10/ ZS 25 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3+ 138.57 4 142.57 112.09 0 112.09 112.09 61
23 11/ ZS 43 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3 109.51 4 113.51 112.61 10 122.61 122.61 60
24 1/ VS 34 46026 WINTER Eduard 1956 Jablonec 3 113.89 0 113.89 123.09 6 129.09 129.09 59
25 5/ DM 12 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3+ 114.06 0 114.06 114.51 4 118.51 118.51 58
26 4/ ZM 56 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3 112.36 2 114.36 115.71 4 119.71 119.71 57
27 5/ ZM 57 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3 114.64 0 114.64 123.89 4 127.89 127.89 56
28 12/ ZS 68 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 3 114.73 0 114.73 118.82 6 124.82 124.82 55
29 2/ VM 31 46006 KOŘÍNEK Martin 1977 Jablonec 3 114.76 0 114.76 121.17 6 127.17 127.17 54
30 3/ V 18 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3+ 113.30 2 115.30 110.39 6 116.39 116.39 53
31 6/ DM 16 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3+ 123.61 4 127.61 113.57 2 115.57 115.57 52
32 2/ VS 17 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 127.54 0 127.54 113.63 2 115.63 115.63 51
33 6/ ZM 63 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 3 111.80 4 115.80 116.42 2 118.42 118.42 50
34 13/ ZS 19 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 3+ 120.86 6 126.86 115.94 0 115.94 115.94 49
35 3/ VS 35 46010 KULHÁNEK Josef 1951 Jablonec 3 119.26 2 121.26 116.20 0 116.20 116.20 48
36 7/ DM 48 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 114.22 2 116.22 117.48 6 123.48 123.48 47
37 14/ ZS 50 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 3 106.30 102 208.30 110.24 6 116.24 116.24 46
38 15/ ZS 62 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3 111.80 10 121.80 112.44 6 118.44 118.44 45
39 8/ DM 100 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 3+ 119.70 54 173.70 117.01 2 119.01 119.01 44
40 9/ DM 13 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3+ 122.32 10 132.32 113.53 6 119.53 119.53 43
41 4/ VS 15 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3+ 124.67 2 126.67 119.72 0 119.72 119.72 42
42 7/ ZM 52 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 3 123.61 0 123.61 119.95 0 119.95 119.95 41
43 8/ ZM 51 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 3 120.32 2 122.32 118.57 2 120.57 120.57 40
44 9/ ZM 65 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3 118.82 4 122.82 116.80 4 120.80 120.80 39
45 10/ DM 38 62003 HLOBIL Josef 2001 Turnov 3 1 999 999.00 119.09 2 121.09 121.09 38
46 10/ ZM 59 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 3 121.20 0 121.20 119.28 2 121.28 121.28 37
47 3/ VM 30 46034 WINTER Tomáš 1979 Jablonec 3 119.61 4 123.61 123.17 4 127.17 127.17 36
48 16/ ZS 64 52025 STRASSER Marek 2004 L.Žatec 3 123.80 0 123.80 126.89 8 134.89 134.89 35
49 3/ DS 42 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 3 118.82 14 132.82 119.84 4 123.84 123.84 34
50 11/ ZM 69 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3 125.95 2 127.95 121.85 2 123.85 123.85 33
51 12/ ZM 94 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 119.95 4 123.95 125.61 2 127.61 127.61 32
52 13/ ZM 58 45022 DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK 3 123.26 2 125.26 122.20 2 124.20 124.20 31
53 17/ ZS 54 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 3 124.32 0 124.32 138.39 14 152.39 152.39 30
54 5/ VS 10 55021 POLÍVKA Karel 1945 Sláv.HK 3+ 124.64 0 124.64 124.57 6 130.57 130.57 29
55 14/ ZM 66 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3 126.09 2 128.09 120.98 4 124.98 124.98 28
56 15/ ZM 32 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 3 120.89 104 224.89 123.51 2 125.51 125.51 27
57 16/ ZM 61 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3 127.73 2 129.73 125.93 0 125.93 125.93 26
58 17/ ZM 67 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 124.48 2 126.48 121.80 54 175.80 175.80 25
59 18/ ZS 44 9149 PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 3 128.70 2 130.70 124.66 2 126.66 126.66 24
60 4/ DS 9 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 3+ 127.70 4 131.70 123.26 6 129.26 129.26 23
61 6/ VS 33 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 135.26 2 137.26 131.11 0 131.11 131.11 22
62 18/ ZM 101 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 126.80 8 134.80 130.94 2 132.94 132.94 21
63 19/ ZM 96 45012 INDRUCH Matěj 2006 KVS HK 133.82 4 137.82 133.26 0 133.26 133.26 20
64 20/ ZM 98 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 133.39 2 135.39 129.57 4 133.57 133.57 19
65 19/ ZS 55 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 3 127.42 56 183.42 133.64 0 133.64 133.64 18
66 20/ ZS 81 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 129.82 4 133.82 129.08 66 195.08 195.08 17
67 21/ ZS 39 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3 108.86 56 164.86 123.80 12 135.80 135.80 16
68 21/ ZM 70 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 3 136.45 0 136.45 143.41 0 143.41 143.41 15
69 11/ DM 36 62014 MÜLLER Ondřej 2002 Turnov 3 140.80 0 140.80 130.57 6 136.57 136.57 14
70 22/ ZM 97 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 134.06 54 188.06 129.77 8 137.77 137.77 13
71 22/ ZS 60 46049 KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec 3 132.64 6 138.64 136.36 10 146.36 146.36 12
72 23/ ZS 26 9144 JAHODA Jakub 2004 USK Pha 125.98 54 179.98 130.66 8 138.66 138.66 11
73 24/ ZS 78 11068 ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand 1 999 999.00 131.80 8 139.80 139.80 10
74 25/ ZS 40 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 3 133.82 6 139.82 148.26 2 150.26 150.26 9
75 26/ ZS 84 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 136.07 4 140.07 145.03 10 155.03 155.03 8
76 23/ ZM 77 9022 POLLERT Antonín 2006 USK Pha 136.17 4 140.17 143.40 4 147.40 147.40 7
77 27/ ZS 79 57087 FENCL Jáchym 2003 Pardub. 174.95 208 382.95 144.48 0 144.48 144.48 6
78 24/ ZM 5 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 144.11 2 146.11 156.26 8 164.26 164.26 5
79 28/ ZS 83 43010 DVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa 134.39 12 146.39 160.94 20 180.94 180.94 4
80 29/ ZS 92 11061 KÖRNER Adam 2004 KK Brand 144.22 4 148.22 148.26 2 150.26 150.26 3
81 12/ DM 74 60062 ČERNÝ Šimon 2001 Trutnov 146.45 4 150.45 140.01 12 152.01 152.01 2
82 25/ ZM 87 11049 FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand 158.51 2 160.51 148.45 6 154.45 154.45 1
83 4/ V 71 62031 KVÍČALA Čestmír 1970 Turnov 150.30 8 158.30 159.22 6 165.22 165.22 0
84 76 57065 CINKO Radek 1993 Pardub. 171.45 12 183.45 151.36 8 159.36 159.36 0
85 26/ ZM 95 11069 BANDAS Matěj 2006 KK Brand 143.36 56 199.36 151.20 12 163.20 163.20 0
86 13/ DM 73 9002 MED Kryštof 2002 USK Pha 193.73 108 301.73 157.92 10 167.92 167.92 0
87 30/ ZS 89 11070 TARABA Matyáš 2004 KK Brand 175.64 62 237.64 164.09 8 172.09 172.09 0
88 14/ DM 72 57092 SKALICKÝ Aleš 2002 Pardub. 188.11 8 196.11 172.70 10 182.70 182.70 0
89 27/ ZM 93 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 182.09 14 196.09 175.98 16 191.98 191.98 0
90 28/ ZM 88 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 166.45 102 268.45 197.64 10 207.64 207.64 0
91 29/ ZM 90 62022 KVÍČALA Matyáš 2005 Turnov 165.36 208 373.36 151.51 68 219.51 219.51 0
92 31/ ZS 47 61025 MAREK Matyáš 2003 Třebech. 3 195.09 62 257.09 156.82 302 458.82 458.82 0
93 30/ ZM 86 43001 BAČINA Jan 2006 Č.Lípa 144.70 208 352.70 178.57 106 284.57 284.57 0
94 32/ ZS 80 11072 KOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand 1 999 999.00 206.32 112 318.32 318.32 0
95 31/ ZM 91 9161 ZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha 152.92 310 462.92 172.03 164 336.03 336.03 0
96 32/ ZM 85 57025 JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 162.20 256 418.20 181.09 168 349.09 349.09 0
97 33/ ZS 82 11073 JEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0
98 ZS 75 30056 MÁRA Michal 2003 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
99 V 41 61037 MAREK Pavel 1972 Třebech. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
100 DS 37 46017 FUCHS Jakub 1999 Jablonec 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
101 DM 21 46042 FUCHS Matouš 2002 Jablonec 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ 0 0 9 140.73 18 158.73 167.13 14 181.13 181.13 0
2 1/ 0 0 9 149.16 66 215.16 150.17 120 270.17 270.17 0