Výsledková listina

Závod2. Český pohár Skupiny ČEZ ve vodním slalomu - NOMINAČNÍ ZÁVODY
Číslo17050
Datum07.05.17
Ředitel závoduMartin Kašpar
Vrchní rozhodčíHana Kneblová
Disciplínaslalom
OrganizátorSK Žižkov

FOR

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
2 VM 4 12030 RAŠEK Michal 1977 Dukla B. 221.19 4 225.19 5.00 0 0
3 3 49030 ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice 2+ 257.00 58 315.00 5.00 0 0
4 2 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 316.78 4 320.78 5.00 0 0
5 V 1 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2 379.75 4 383.75 5.00 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1/ U23 2 12067 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Dukla B. MT 123.60 2 125.60 122.86 8 130.86 130.86 75
2 1/ DS 6 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 130.38 6 136.38 125.87 8 133.87 133.87 68
3 1/ DM 7 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 140.94 156 296.94 129.97 6 135.97 135.97 62
4 2/ U23 3 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 189.38 8 197.38 141.26 8 149.26 149.26 57
5 1/ ZS 10 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 148.76 66 214.76 139.89 10 149.89 149.89 53
6 2/ DS 9 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 138.46 166 304.46 158.07 16 174.07 174.07 49
7 2/ DM 11 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 233.27 66 299.27 208.53 20 228.53 228.53 46
8 4 12047 JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B. 1 142.47 12 154.47 146.46 106 252.46 252.46 43
9 3/ U23 5 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 1 133.71 106 239.71 122.29 204 326.29 326.29 40
10 2/ ZS 17 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 178.25 112 290.25 206.53 314 520.53 520.53 37
11 3/ ZS 12 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 134.51 366 500.51 4 999 999.00 999.00 35
12 ZS 18 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
13 DS 8 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1/ DS 12 9081 LHOTA Matyáš 1999 USK Pha 1 105.65 4 109.65 102.31 0 102.31 102.31 75
2 1 9032 GEBAS Vítězslav 1984 USK Pha MT 104.36 0 104.36 101.59 4 105.59 105.59 68
3 5 12039 JÁNĚ Michal 1986 Dukla B. 1 102.26 2 104.26 101.56 6 107.56 107.56 62
4 1/ VM 4 9035 JEŽEK Stanislav 1976 USK Pha 1 105.74 0 105.74 104.17 4 108.17 108.17 57
5 1/ U23 3 9068 ROHAN Lukáš 1995 USK Pha MT 109.52 2 111.52 109.23 2 111.23 111.23 53
6 2/ U23 10 9038 VĚTROVSKÝ Jan 1997 USK Pha 1 106.13 0 106.13 104.87 8 112.87 112.87 49
7 2/ DS 15 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 1 108.42 4 112.42 112.98 0 112.98 112.98 46
8 2 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. MT 100.18 0 100.18 103.47 10 113.47 113.47 43
9 3/ U23 13 12031 LERCH Adam 1998 Dukla B. 1 107.50 2 109.50 115.69 0 115.69 115.69 40
10 4/ U23 9 119117 CHALOUPKA Václav 1998 Olomouc 1 107.08 2 109.08 104.73 52 156.73 156.73 37
11 5/ U23 17 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 1 109.43 6 115.43 103.88 8 111.88 111.88 35
12 2/ VM 7 9033 MAŠEK Jan 1978 USK Pha 1 113.52 2 115.52 110.20 2 112.20 112.20 33
13 6/ U23 11 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 108.96 4 112.96 113.91 64 177.91 177.91 31
14 3/ VM 16 9021 HAVLÍČEK Jan 1982 USK Pha 1 115.40 6 121.40 109.54 4 113.54 113.54 29
15 6 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 110.38 4 114.38 108.71 6 114.71 114.71 27
16 8 12020 JORDÁN František 1991 Dukla B. 1 111.27 8 119.27 107.55 8 115.55 115.55 25
17 21 9018 KARÁSEK Petr 1986 USK Pha 2+ 112.73 4 116.73 121.88 58 179.88 179.88 23
18 3/ DS 25 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 112.03 6 118.03 113.00 4 117.00 117.00 21
19 4/ DS 23 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2+ 125.29 12 137.29 115.48 2 117.48 117.48 19
20 7/ U23 14 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 113.47 52 165.47 111.39 8 119.39 119.39 17
21 4/ VM 35 12030 RAŠEK Michal 1977 Dukla B. 2+ 124.04 108 232.04 115.57 6 121.57 121.57 15
22 20 9098 MALÝ Vojtěch 1986 USK Pha 1 118.13 6 124.13 115.91 6 121.91 121.91 14
23 5/ DS 34 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 114.50 8 122.50 116.51 8 124.51 124.51 13
24 1/ DM 36 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2+ 122.07 360 482.07 125.16 0 125.16 125.16 12
25 5/ VM 27 45001 INDRUCH Tomáš 1976 KVS HK 2+ 132.68 6 138.68 137.23 4 141.23 141.23 11
26 1/ ZS 39 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 157.40 10 167.40 137.83 4 141.83 141.83 10
27 8/ U23 24 9056 SVOBODA Adam 1994 USK Pha 2+ 117.97 158 275.97 135.70 8 143.70 143.70 9
28 1/ V 32 97021 KUČERA Tomáš 1970 RK Troja 2+ 146.78 12 158.78 151.04 56 207.04 207.04 8
29 9/ U23 22 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 122.92 54 176.92 125.73 106 231.73 231.73 7
30 2/ DM 29 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2+ 139.77 254 393.77 123.53 62 185.53 185.53 6
31 3/ DM 37 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 131.79 58 189.79 142.33 58 200.33 200.33 5
32 4/ DM 44 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 3+ 135.25 356 491.25 128.05 62 190.05 190.05 4
33 2/ ZS 43 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3+ 131.39 162 293.39 139.81 58 197.81 197.81 3
34 5/ DM 38 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 175.62 62 237.62 142.74 58 200.74 200.74 2
35 10/ U23 26 9037 PEXA Jakub 1994 USK Pha 2+ 128.57 102 230.57 140.75 156 296.75 296.75 1
36 3/ ZS 40 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 150.98 106 256.98 133.17 108 241.17 241.17 0
37 6/ DM 41 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3+ 138.37 106 244.37 165.70 204 369.70 369.70 0
38 7/ DM 42 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 2 141.16 110 251.16 131.64 260 391.64 391.64 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 2 12022 12023 KARLOVSKÝ Ondřej JÁNĚ Jakub 1991 1990 Dukla B. Dukla B. MT 112.63 6 118.63 109.42 2 111.42 111.42 75
2 1 12024 12025 KAŠPAR Jonáš ŠINDLER Marek 1991 1992 Dukla B. Dukla B. MT 111.54 2 113.54 109.56 4 113.56 113.56 68
3 1/ U23 5 12019 12014 HEGER Vojtěch HEGER Tomáš 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 1 132.64 10 142.64 117.30 0 117.30 117.30 62
4 3 9160 9173 KOPLÍK Tomáš VRZÁŇ Jakub 1986 1987 USK Pha USK Pha MT 119.94 4 123.94 116.55 6 122.55 122.55 57
5 2/ U23 4 12057 12033 MRŮZEK Vojta KAŠPAR Albert 1998 1998 Dukla B. Dukla B. 1 127.98 4 131.98 122.58 2 124.58 124.58 53
6 3/ U23 18 121030 121032 MRÁZEK Jan ROUSEK Tomáš 1998 1997 KK Opava KK Opava 2 136.34 6 142.34 129.17 6 135.17 135.17 49
7 12 9043 12035 MEDŘICKÝ Ludvík MACÁŠEK Tomáš 1992 1992 USK Pha Dukla B. 1 140.56 6 146.56 143.65 18 161.65 161.65 46
8 1/ V 13 77003 8010 KLIMUŠKIN Pavel KAŠPAR Martin 1964 1967 Kotva B. SKŽižkov 1 160.15 14 174.15 148.75 14 162.75 162.75 43
9 1/ DS 15 36019 66016 POHANKA Vít WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 135.77 10 145.77 130.26 60 190.26 190.26 40
10 4/ U23 7 1113 1112 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Boh.Pha Boh.Pha 1 140.36 6 146.36 123.96 258 381.96 381.96 37
11 5/ U23 14 17027 9040 PETERKA Adam PECHLÁT Hynek 1996 1995 Rakovník USK Pha 2 149.86 60 209.86 4 999 999.00 999.00 35
12 16 48068 48081 VOLÁK Jaroslav KOČÍ Martin 1990 1991 Klášter. Klášter. 2 175.74 66 241.74 121.20 310 431.20 431.20 33
13 9 12049 12009 SUCHÝ Ondřej SUCHÝ Matěj 1979 1986 Dukla B. Dukla B. 1 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 31

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1/ U23 6 9024 HILGERTOVÁ Amálie 1997 USK Pha 1 126.49 0 126.49 111.39 0 111.39 111.39 75
2 1 9150 KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 USK Pha MT 111.09 2 113.09 112.07 0 112.07 112.07 68
3 2/ U23 12 9182 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 USK Pha 1 118.98 8 126.98 113.45 4 117.45 117.45 62
4 1/ DM 16 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 124.24 2 126.24 116.18 2 118.18 118.18 57
5 3/ U23 2 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice MT 116.43 4 120.43 113.38 6 119.38 119.38 53
6 4/ U23 9 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 122.84 4 126.84 117.82 2 119.82 119.82 49
7 1/ DS 14 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 119.71 4 123.71 120.78 6 126.78 126.78 46
8 1/ V 3 12008 HILGERTOVÁ Štěpána 1968 Dukla B. MT 109.28 2 111.28 113.37 56 169.37 169.37 43
9 5/ U23 5 12067 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Dukla B. 1 124.42 0 124.42 124.97 52 176.97 176.97 40
10 2/ DM 10 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 1 122.63 4 126.63 125.45 104 229.45 229.45 37
11 4 9013 VOJTOVÁ Veronika 1990 USK Pha 1 115.06 54 169.06 111.42 2 113.42 113.42 35
12 2/ DS 20 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 129.51 152 281.51 118.11 4 122.11 122.11 33
13 6/ U23 11 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 121.92 58 179.92 121.09 2 123.09 123.09 31
14 3/ DM 15 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 132.45 50 182.45 121.92 2 123.92 123.92 29
15 7/ U23 7 12063 VALÍKOVÁ Barbora 1994 Dukla B. 1 117.91 54 171.91 117.12 10 127.12 127.12 27
16 13 12045 ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B. 1 116.80 58 174.80 120.31 8 128.31 128.31 25
17 8/ U23 19 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 2+ 142.32 52 194.32 129.92 4 133.92 133.92 23
18 4/ DM 22 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 148.46 10 158.46 149.40 56 205.40 205.40 21
19 5/ DM 21 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 135.49 54 189.49 121.15 54 175.15 175.15 19
20 3/ DS 28 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 144.81 60 204.81 169.59 8 177.59 177.59 17
21 1/ ZS 25 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 157.46 54 211.46 128.59 52 180.59 180.59 15
22 6/ DM 24 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 127.64 58 185.64 148.68 56 204.68 204.68 14
23 7/ DM 32 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 149.55 110 259.55 134.79 58 192.79 192.79 13
24 4/ DS 23 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 2+ 157.26 54 211.26 122.62 312 434.62 434.62 12
25 26 49030 ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice 2+ 142.90 208 350.90 4 999 999.00 999.00 11
26 DM 29 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
27 DS 17 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1 9091 PŘINDIŠ Vít 1989 USK Pha MT 96.18 0 96.18 91.74 0 91.74 91.74 75
2 1/ U23 13 9077 MATĚJKA Michael 1997 USK Pha 1 101.16 0 101.16 96.19 0 96.19 96.19 68
3 2 9055 TUNKA Ondřej 1990 USK Pha MT 100.86 0 100.86 96.93 0 96.93 96.93 62
4 9 9162 PRSKAVEC Jiří 1993 USK Pha 1 94.42 0 94.42 96.95 0 96.95 96.95 57
5 3 9042 HRADÍLEK Vavřinec 1987 USK Pha MT 95.78 0 95.78 95.09 2 97.09 97.09 53
6 6 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 1 95.23 4 99.23 97.15 0 97.15 97.15 49
7 4 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. 1 101.58 0 101.58 97.37 4 101.37 101.37 46
8 1/ DS 12 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 98.36 4 102.36 97.60 4 101.60 101.60 43
9 5 12036 ORNST Zdeněk 1990 Dukla B. 1 101.11 0 101.11 99.66 12 111.66 111.66 40
10 10 49047 ZAJÍC Ondřej 1990 Roudnice 1 97.35 2 99.35 98.74 60 158.74 158.74 37
11 7 12028 KUBRIČAN Lukáš 1984 Dukla B. 1 DSQ.00 999 999.00 98.45 0 98.45 98.45 35
12 2/ U23 18 12042 MAIKRANZ Alexandr 1997 Dukla B. 1 101.94 2 103.94 101.37 6 107.37 107.37 33
13 2/ DS 17 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 1 104.13 0 104.13 111.88 114 225.88 225.88 31
14 8 12002 MASLAŇÁK Tomáš 1990 Dukla B. 1 100.19 4 104.19 4 999 999.00 999.00 29
15 3/ U23 20 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 1 106.51 52 158.51 102.24 2 104.24 104.24 27
16 4/ U23 19 121030 MRÁZEK Jan 1998 KK Opava 1 115.11 154 269.11 102.91 2 104.91 104.91 25
17 5/ U23 33 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 2+ 105.58 0 105.58 109.61 50 159.61 159.61 23
18 30 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 106.05 0 106.05 113.96 4 117.96 117.96 21
19 37 119060 KABRHEL Václav 1983 Olomouc 2 111.43 6 117.43 104.11 2 106.11 106.11 19
20 6/ U23 21 9183 VAŠINA Jiří 1994 USK Pha 2+ 106.34 2 108.34 102.90 50 152.90 152.90 17
21 3/ DS 26 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2+ 103.41 6 109.41 104.07 50 154.07 154.07 15
22 7/ U23 27 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 106.41 4 110.41 102.65 158 260.65 260.65 14
23 25 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 110.21 8 118.21 104.52 6 110.52 110.52 13
24 1/ VM 23 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 2+ 109.83 2 111.83 108.69 2 110.69 110.69 12
25 36 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 111.00 0 111.00 118.53 56 174.53 174.53 11
26 1/ DM 22 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2+ 105.10 54 159.10 105.62 6 111.62 111.62 10
27 4/ DS 38 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 112.06 2 114.06 104.24 8 112.24 112.24 9
28 2/ VM 16 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 102.23 106 208.23 110.00 4 114.00 114.00 8
29 8/ U23 32 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 2+ 112.43 2 114.43 113.92 8 121.92 121.92 7
30 5/ DS 41 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 125.35 2 127.35 112.44 2 114.44 114.44 6
31 9/ U23 35 52072 PETŘÍČEK Vojtěch 1994 L.Žatec 2+ 112.23 4 116.23 109.89 104 213.89 213.89 5
32 6/ DS 34 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 112.51 4 116.51 112.30 160 272.30 272.30 4
33 10/ U23 29 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 117.65 8 125.65 118.65 4 122.65 122.65 3
34 7/ DS 40 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 121.51 10 131.51 121.22 4 125.22 125.22 2
35 11/ U23 15 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 117.58 108 225.58 123.96 8 131.96 131.96 1
36 2/ DM 44 9080 RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha 3+ 134.83 104 238.83 130.28 6 136.28 136.28 0
37 12/ U23 31 9026 RAŠKA Jan 1995 USK Pha 2+ DSQ.00 999 999.00 130.29 6 136.29 136.29 0
38 8/ DS 39 9058 BERAN Václav 2000 USK Pha 2 DSQ.00 999 999.00 139.72 10 149.72 149.72 0
39 9/ DS 42 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 108.48 56 164.48 110.07 260 370.07 370.07 0
40 10/ DS 14 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 1 110.13 62 172.13 119.36 60 179.36 179.36 0
41 11/ DS 43 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 2 120.89 58 178.89 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 4 9182 9173 FOLTYSOVÁ Sabina VRZÁŇ Jakub 1996 1987 USK Pha USK Pha MT 134.30 108 242.30 133.75 8 141.75 141.75 75
2 1 12023 12067 JÁNĚ Jakub FIŠEROVÁ Tereza 1990 1998 Dukla B. Dukla B. MT 120.68 106 226.68 147.13 6 153.13 153.13 68
3 3 9013 9033 VOJTOVÁ Veronika MAŠEK Jan 1990 1978 USK Pha USK Pha 138.38 8 146.38 127.68 56 183.68 183.68 62
4 1/ U23 5 12031 12064 LERCH Adam MATULKOVÁ Jana 1998 1996 Dukla B. Dukla B. 155.15 20 175.15 148.74 66 214.74 214.74 57
5 2/ U23 6 121032 121037 ROUSEK Tomáš MRÁZKOVÁ Mária 1997 1996 KK Opava KK Opava 2 179.92 58 237.92 167.92 168 335.92 335.92 53