Výsledková listina

Závod1. Český pohár Skupiny ČEZ ve vodním slalomu - NOMINAČNÍ ZÁVODY
Číslo17049
Datum06.05.17
Ředitel závoduMartin Kašpar
Vrchní rozhodčíHana Kneblová
Disciplínaslalom
OrganizátorSK Žižkov

FOR

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
2 2 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 108.64 54 162.64 5.00 0 0
3 V 1 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2 120.02 110 230.02 5.00 0 0
4 VM 4 12030 RAŠEK Michal 1977 Dukla B. 109.72 164 273.72 5.00 0 0
5 3 49030 ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice 2+ 135.32 302 437.32 5.00 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1/ U23 2 12067 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Dukla B. MT 137.10 0 137.10 117.01 2 119.01 119.01 75
2 2/ U23 5 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 1 134.85 58 192.85 118.12 10 128.12 128.12 68
3 4 12047 JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B. 1 146.95 2 148.95 123.50 6 129.50 129.50 62
4 3/ U23 3 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 130.72 2 132.72 126.79 4 130.79 130.79 57
5 1/ DM 7 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 137.04 8 145.04 128.01 6 134.01 134.01 53
6 1/ ZS 10 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 177.35 160 337.35 139.89 6 145.89 145.89 49
7 2/ ZS 12 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 148.56 260 408.56 181.41 60 241.41 241.41 46
8 1/ DS 6 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 129.33 4 133.33 134.06 110 244.06 244.06 43
9 2/ DS 9 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 149.01 208 357.01 160.53 106 266.53 266.53 40
10 3/ ZS 17 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 204.35 172 376.35 199.16 458 657.16 657.16 37
11 3/ DS 8 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 1 128.35 502 630.35 150.31 114 264.31 264.31 35
12 2/ DM 11 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 181.39 308 489.39 4 999 999.00 999.00 33
13 ZS 18 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1 9032 GEBAS Vítězslav 1984 USK Pha MT 100.82 0 100.82 97.05 2 99.05 99.05 75
2 8 12020 JORDÁN František 1991 Dukla B. 1 105.61 2 107.61 103.46 0 103.46 103.46 68
3 1/ VM 4 9035 JEŽEK Stanislav 1976 USK Pha 1 105.51 2 107.51 97.72 6 103.72 103.72 62
4 5 12039 JÁNĚ Michal 1986 Dukla B. 1 102.26 0 102.26 100.40 4 104.40 104.40 57
5 1/ U23 3 9068 ROHAN Lukáš 1995 USK Pha MT 100.71 2 102.71 100.49 4 104.49 104.49 53
6 2/ U23 11 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 104.51 2 106.51 105.02 0 105.02 105.02 49
7 3/ U23 10 9038 VĚTROVSKÝ Jan 1997 USK Pha 1 102.74 0 102.74 104.96 2 106.96 106.96 46
8 2/ VM 7 9033 MAŠEK Jan 1978 USK Pha 1 108.47 4 112.47 109.45 2 111.45 111.45 43
9 4/ U23 9 119117 CHALOUPKA Václav 1998 Olomouc 1 102.05 4 106.05 102.48 52 154.48 154.48 40
10 5/ U23 13 12031 LERCH Adam 1998 Dukla B. 1 106.83 6 112.83 105.96 102 207.96 207.96 37
11 6 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 107.92 158 265.92 104.67 4 108.67 108.67 35
12 6/ U23 22 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 110.48 50 160.48 104.83 6 110.83 110.83 33
13 1/ DS 23 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2+ 116.08 52 168.08 112.26 0 112.26 112.26 31
14 7/ U23 14 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 110.94 2 112.94 114.85 2 116.85 116.85 29
15 2/ DS 25 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 115.83 6 121.83 110.23 4 114.23 114.23 27
16 8/ U23 17 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 1 113.25 6 119.25 110.43 4 114.43 114.43 25
17 3/ DS 15 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 1 111.06 4 115.06 107.34 58 165.34 165.34 23
18 4/ DS 12 9081 LHOTA Matyáš 1999 USK Pha 1 114.10 2 116.10 103.61 58 161.61 161.61 21
19 2 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. MT 107.64 10 117.64 97.89 52 149.89 149.89 19
20 3/ VM 16 9021 HAVLÍČEK Jan 1982 USK Pha 1 114.40 6 120.40 4 999 999.00 999.00 17
21 21 9018 KARÁSEK Petr 1986 USK Pha 2+ 107.89 354 461.89 120.58 2 122.58 122.58 15
22 5/ DS 34 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 121.62 14 135.62 111.51 12 123.51 123.51 14
23 20 9098 MALÝ Vojtěch 1986 USK Pha 1 DSQ.00 999 999.00 114.06 10 124.06 124.06 13
24 4/ VM 27 45001 INDRUCH Tomáš 1976 KVS HK 2+ 120.13 4 124.13 118.25 10 128.25 128.25 12
25 5/ VM 35 12030 RAŠEK Michal 1977 Dukla B. 2+ 120.40 4 124.40 123.33 2 125.33 125.33 11
26 9/ U23 26 9037 PEXA Jakub 1994 USK Pha 2+ 130.94 106 236.94 123.70 2 125.70 125.70 10
27 1/ DM 29 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2+ 119.49 52 171.49 115.05 14 129.05 129.05 9
28 2/ DM 36 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2+ 140.10 10 150.10 120.38 10 130.38 130.38 8
29 1/ ZS 39 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 114.59 150 264.59 126.91 4 130.91 130.91 7
30 10/ U23 24 9056 SVOBODA Adam 1994 USK Pha 2+ 132.45 12 144.45 125.51 10 135.51 135.51 6
31 2/ ZS 40 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 150.75 2 152.75 141.77 52 193.77 193.77 5
32 3/ DM 44 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 3+ 121.94 200 321.94 128.11 60 188.11 188.11 4
33 4/ DM 37 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 129.55 160 289.55 128.26 60 188.26 188.26 3
34 1/ V 32 97021 KUČERA Tomáš 1970 RK Troja 2+ 144.17 108 252.17 143.15 62 205.15 205.15 2
35 5/ DM 38 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 152.58 360 512.58 154.51 114 268.51 268.51 1
36 3/ ZS 43 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3+ 168.29 112 280.29 131.09 258 389.09 389.09 0
37 6/ DM 41 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3+ 145.19 154 299.19 145.36 154 299.36 299.36 0
38 7/ DM 42 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 2 159.49 158 317.49 149.21 452 601.21 601.21 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1 12024 12025 KAŠPAR Jonáš ŠINDLER Marek 1991 1992 Dukla B. Dukla B. MT 108.79 0 108.79 107.07 0 107.07 107.07 75
2 2 12022 12023 KARLOVSKÝ Ondřej JÁNĚ Jakub 1991 1990 Dukla B. Dukla B. MT 116.41 8 124.41 105.39 6 111.39 111.39 68
3 1/ U23 5 12019 12014 HEGER Vojtěch HEGER Tomáš 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 1 117.42 8 125.42 117.22 10 127.22 127.22 62
4 2/ U23 7 1113 1112 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Boh.Pha Boh.Pha 1 147.78 10 157.78 137.74 8 145.74 145.74 57
5 12 9043 12035 MEDŘICKÝ Ludvík MACÁŠEK Tomáš 1992 1992 USK Pha Dukla B. 1 138.13 10 148.13 139.83 8 147.83 147.83 53
6 1/ V 13 77003 8010 KLIMUŠKIN Pavel KAŠPAR Martin 1964 1967 Kotva B. SKŽižkov 1 168.14 18 186.14 152.57 12 164.57 164.57 49
7 3 9160 9173 KOPLÍK Tomáš VRZÁŇ Jakub 1986 1987 USK Pha USK Pha MT 114.35 6 120.35 111.27 54 165.27 165.27 46
8 9 12049 12009 SUCHÝ Ondřej SUCHÝ Matěj 1979 1986 Dukla B. Dukla B. 1 138.99 10 148.99 132.19 64 196.19 196.19 43
9 3/ U23 4 12057 12033 MRŮZEK Vojta KAŠPAR Albert 1998 1998 Dukla B. Dukla B. 1 123.05 6 129.05 129.70 110 239.70 239.70 40
10 16 48068 48081 VOLÁK Jaroslav KOČÍ Martin 1990 1991 Klášter. Klášter. 2 148.03 16 164.03 1 999 999.00 999.00 37
11 4/ U23 18 121030 121032 MRÁZEK Jan ROUSEK Tomáš 1998 1997 KK Opava KK Opava 2 146.09 154 300.09 133.83 10 143.83 143.83 35
12 1/ DS 15 36019 66016 POHANKA Vít WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 131.83 110 241.83 4 999 999.00 999.00 33
13 5/ U23 14 17027 9040 PETERKA Adam PECHLÁT Hynek 1996 1995 Rakovník USK Pha 2 163.74 112 275.74 121.99 456 577.99 577.99 31

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1 9150 KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 USK Pha MT 109.49 0 109.49 104.32 0 104.32 104.32 75
2 1/ U23 2 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice MT 109.48 0 109.48 104.86 0 104.86 104.86 68
3 2/ U23 7 12063 VALÍKOVÁ Barbora 1994 Dukla B. 1 111.77 2 113.77 106.94 0 106.94 106.94 62
4 3/ U23 6 9024 HILGERTOVÁ Amálie 1997 USK Pha 1 111.23 6 117.23 108.62 2 110.62 110.62 57
5 1/ V 3 12008 HILGERTOVÁ Štěpána 1968 Dukla B. MT 108.79 0 108.79 108.06 4 112.06 112.06 53
6 13 12045 ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B. 1 114.57 4 118.57 109.91 6 115.91 115.91 49
7 1/ DM 10 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 1 120.76 0 120.76 116.04 10 126.04 126.04 46
8 4/ U23 5 12067 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Dukla B. 1 109.63 0 109.63 110.21 50 160.21 160.21 43
9 5/ U23 11 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 115.68 2 117.68 114.25 50 164.25 164.25 40
10 2/ DM 15 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 113.62 4 117.62 120.82 50 170.82 170.82 37
11 4 9013 VOJTOVÁ Veronika 1990 USK Pha 1 107.01 50 157.01 105.13 2 107.13 107.13 35
12 6/ U23 12 9182 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 USK Pha 1 112.02 50 162.02 109.66 2 111.66 111.66 33
13 7/ U23 9 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 117.82 50 167.82 116.15 2 118.15 118.15 31
14 1/ DS 14 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 121.81 52 173.81 115.37 4 119.37 119.37 29
15 3/ DM 16 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 117.55 4 121.55 114.60 6 120.60 120.60 27
16 2/ DS 20 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 120.04 4 124.04 113.86 102 215.86 215.86 25
17 4/ DM 21 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 121.03 54 175.03 120.12 6 126.12 126.12 23
18 8/ U23 19 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 2+ 127.67 0 127.67 129.35 206 335.35 335.35 21
19 1/ ZS 25 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 136.78 2 138.78 128.88 0 128.88 128.88 19
20 5/ DM 22 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 133.92 106 239.92 125.11 4 129.11 129.11 17
21 3/ DS 17 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 124.12 8 132.12 125.56 6 131.56 131.56 15
22 4/ DS 23 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 2+ 121.62 156 277.62 130.88 2 132.88 132.88 14
23 5/ DS 28 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 141.03 106 247.03 135.56 50 185.56 185.56 13
24 6/ DM 32 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 141.31 54 195.31 143.18 58 201.18 201.18 12
25 26 49030 ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice 2+ 135.79 152 287.79 154.17 60 214.17 214.17 11
26 7/ DM 29 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 150.55 102 252.55 4 999 999.00 999.00 10
27 8/ DM 24 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 177.42 104 281.42 166.57 108 274.57 274.57 9

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 2 9055 TUNKA Ondřej 1990 USK Pha MT 93.72 0 93.72 91.34 0 91.34 91.34 75
2 3 9042 HRADÍLEK Vavřinec 1987 USK Pha MT 93.33 0 93.33 92.14 0 92.14 92.14 68
3 4 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. 1 93.48 2 95.48 90.18 2 92.18 92.18 62
4 1/ U23 13 9077 MATĚJKA Michael 1997 USK Pha 1 96.41 0 96.41 92.43 0 92.43 92.43 57
5 1 9091 PŘINDIŠ Vít 1989 USK Pha MT 91.25 2 93.25 90.61 2 92.61 92.61 53
6 1/ DS 12 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 96.43 0 96.43 94.33 0 94.33 94.33 49
7 2/ U23 20 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 1 93.86 0 93.86 96.88 0 96.88 96.88 46
8 5 12036 ORNST Zdeněk 1990 Dukla B. 1 92.71 0 92.71 94.69 4 98.69 98.69 43
9 6 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 1 90.55 0 90.55 89.58 50 139.58 139.58 40
10 9 9162 PRSKAVEC Jiří 1993 USK Pha 1 86.16 0 86.16 88.90 52 140.90 140.90 37
11 7 12028 KUBRIČAN Lukáš 1984 Dukla B. 1 96.45 0 96.45 94.58 2 96.58 96.58 35
12 1/ VM 16 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 97.29 0 97.29 101.81 50 151.81 151.81 33
13 3/ U23 18 12042 MAIKRANZ Alexandr 1997 Dukla B. 1 96.89 2 98.89 95.52 2 97.52 97.52 31
14 10 49047 ZAJÍC Ondřej 1990 Roudnice 1 93.07 58 151.07 90.77 8 98.77 98.77 29
15 8 12002 MASLAŇÁK Tomáš 1990 Dukla B. 1 99.14 0 99.14 95.67 56 151.67 151.67 27
16 2/ DS 26 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2+ 99.84 0 99.84 99.99 6 105.99 105.99 25
17 4/ U23 33 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 2+ 100.17 0 100.17 99.86 4 103.86 103.86 23
18 1/ DM 22 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2+ 113.69 0 113.69 99.91 2 101.91 101.91 21
19 5/ U23 21 9183 VAŠINA Jiří 1994 USK Pha 2+ 101.21 52 153.21 97.92 4 101.92 101.92 19
20 2/ VM 23 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 2+ 102.79 0 102.79 103.61 50 153.61 153.61 17
21 6/ U23 15 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 100.05 4 104.05 104.54 6 110.54 110.54 15
22 25 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 104.52 2 106.52 100.35 4 104.35 104.35 14
23 3/ DS 34 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 105.81 2 107.81 104.36 102 206.36 206.36 13
24 30 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 109.08 4 113.08 107.96 0 107.96 107.96 12
25 7/ U23 19 121030 MRÁZEK Jan 1998 KK Opava 1 106.06 4 110.06 103.15 6 109.15 109.15 11
26 8/ U23 27 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 106.61 4 110.61 110.55 2 112.55 112.55 10
27 9/ U23 35 52072 PETŘÍČEK Vojtěch 1994 L.Žatec 2+ 105.76 154 259.76 109.06 2 111.06 111.06 9
28 4/ DS 39 9058 BERAN Václav 2000 USK Pha 2 113.01 4 117.01 113.88 4 117.88 117.88 8
29 10/ U23 29 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 111.62 6 117.62 111.77 8 119.77 119.77 7
30 11/ U23 32 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 2+ 123.28 4 127.28 112.81 6 118.81 118.81 6
31 5/ DS 38 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 109.60 10 119.60 111.80 56 167.80 167.80 5
32 6/ DS 40 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 114.24 58 172.24 112.57 8 120.57 120.57 4
33 36 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 108.22 156 264.22 115.57 6 121.57 121.57 3
34 12/ U23 31 9026 RAŠKA Jan 1995 USK Pha 2+ 123.50 4 127.50 128.49 8 136.49 136.49 2
35 7/ DS 42 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 115.79 16 131.79 108.67 104 212.67 212.67 1
36 8/ DS 17 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 1 100.81 58 158.81 102.95 152 254.95 254.95 0
37 9/ DS 14 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 1 101.13 156 257.13 110.91 62 172.91 172.91 0
38 2/ DM 44 9080 RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha 3+ 124.39 54 178.39 127.20 54 181.20 181.20 0
39 10/ DS 41 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 126.23 56 182.23 122.61 106 228.61 228.61 0
40 DS 43 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
41 37 119060 KABRHEL Václav 1983 Olomouc 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1 12023 12067 JÁNĚ Jakub FIŠEROVÁ Tereza 1990 1998 Dukla B. Dukla B. MT 122.49 4 126.49 129.09 4 133.09 133.09 75
2 3 9013 9033 VOJTOVÁ Veronika MAŠEK Jan 1990 1978 USK Pha USK Pha 141.48 106 247.48 139.69 6 145.69 145.69 68
3 4 9182 9173 FOLTYSOVÁ Sabina VRZÁŇ Jakub 1996 1987 USK Pha USK Pha MT 136.97 160 296.97 141.22 8 149.22 149.22 62
4 1/ U23 5 12031 12064 LERCH Adam MATULKOVÁ Jana 1998 1996 Dukla B. Dukla B. 158.12 60 218.12 148.42 354 502.42 502.42 57
5 2/ U23 6 121032 121037 ROUSEK Tomáš MRÁZKOVÁ Mária 1997 1996 KK Opava KK Opava 2 149.36 254 403.36 155.59 416 571.59 571.59 53