Výsledková listina

Závod2017-48-Slalom O štít města Tábora
Číslo17048
Datum07.05.17
Ředitel závoduMiloš Kotek
Vrchní rozhodčíJiří Čiháček
Disciplínaslalom
OrganizátorVS Tábor

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ PZM 10 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 106.458 0 106.458 112.768 4 116.768 116.768 0
2 2/ PZM 4 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 112.676 2 114.676 118.823 8 126.823 126.823 0
3 3/ PZM 3 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 116.705 2 118.705 117.844 4 121.844 121.844 0
4 1/ PZZ 36 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 128.539 6 134.539 129.665 4 133.665 133.665 0
5 4/ PZM 1 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 131.322 4 135.322 127.78 6 133.78 133.78 0
6 2/ PZZ 32 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 134.291 6 140.291 125.996 8 133.996 133.996 0
7 5/ PZM 14 39014 VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz 129.267 10 139.267 138.531 2 140.531 140.531 0
8 3/ PZZ 35 23015 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 150.498 8 158.498 136.094 4 140.094 140.094 0
9 4/ PZZ 33 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 143.147 6 149.147 142.844 0 142.844 142.844 0
10 5/ PZZ 31 66017 HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn 142.423 6 148.423 139.114 4 143.114 143.114 0
11 6/ PZM 17 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 143.40 2 145.40 173.112 10 183.112 183.112 0
12 7/ PZM 7 11022 VENC Ondřej 2007 KK Brand 150.486 2 152.486 1 999 999.00 999.00 0
13 8/ PZM 15 24037 ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml. 156.104 10 166.104 181.915 110 291.915 291.915 0
14 9/ PZM 19 35017 KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 162.748 10 172.748 155.587 54 209.587 209.587 0
15 10/ PZM 9 24004 PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml. 161.603 12 173.603 218.424 6 224.424 224.424 0
16 11/ PZM 13 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 189.794 56 245.794 169.637 4 173.637 173.637 0
17 12/ PZM 8 39039 HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz 227.758 58 285.758 166.531 54 220.531 220.531 0
18 13/ PZM 2 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 141.033 206 347.033 1 999 999.00 999.00 0
19 6/ PZZ 37 14018 ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy 1 999 999.00 198.192 160 358.192 358.192 0
20 1/ PZMc 41 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 154.845 204 358.845 206.337 204 410.337 410.337 0
21 14/ PZM 11 30074 VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor 222.742 260 482.742 222.753 204 426.753 426.753 0
22 15/ PZM 16 30075 KOČIČKA Patrik 2007 VS Tábor 259.177 402 661.177 277.225 160 437.225 437.225 0
23 16/ PZM 5 52060 SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec 212.937 408 620.937 222.368 410 632.368 632.368 0
24 7/ PZZ 34 52046 PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 355.231 308 663.231 4 999 999.00 999.00 0
25 17/ PZM 12 27052 HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0
26 PZM 18 1107 MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
27 PZM 6 11065 VONEŠ Jakub 2007 KK Brand 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 61 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2 117.207 0 117.207 113.099 0 113.099 113.099 12
2 1/ ZM 66 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3 121.385 8 129.385 128.53 6 134.53 134.53 8
3 2/ ZM 72 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 133.40 2 135.40 130.619 0 130.619 130.619 4
4 1/ ZS 68 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 141.921 4 145.921 126.907 6 132.907 132.907 3
5 62 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 130.988 2 132.988 1 999 999.00 999.00 2
6 3/ ZM 70 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 140.605 2 142.605 135.532 0 135.532 135.532 1
7 2/ ZS 71 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 151.009 4 155.009 135.903 2 137.903 137.903 0
8 3/ ZS 67 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 1 999 999.00 152.433 6 158.433 158.433 0
9 ZS 69 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
10 ZS 65 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
11 DM 64 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
12 DM 63 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 1 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 88.698 2 90.698 88.251 0 88.251 88.251 96
2 2/ VM 12 9095 JIRAS Marek 1976 USK Pha 2 91.525 0 91.525 91.731 0 91.731 91.731 92
3 1/ V 6 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 2 94.181 0 94.181 93.372 0 93.372 93.372 88
4 1/ DM 22 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 3+ 97.90 0 97.90 96.554 0 96.554 96.554 84
5 3/ VM 10 78005 PRCHLÍK Jiří 1978 L.Tábor 2 99.049 0 99.049 97.655 0 97.655 97.655 80
6 2/ V 5 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 98.967 2 100.967 98.914 0 98.914 98.914 76
7 9 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2 102.802 0 102.802 97.075 2 99.075 99.075 72
8 4/ VM 11 78014 PEŠTA Jan 1981 L.Tábor 2 102.914 0 102.914 100.529 0 100.529 100.529 68
9 37 17056 VÁCHA Viktor 1985 Rakovník 106.395 0 106.395 102.005 0 102.005 102.005 64
10 1/ ZM 15 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 2 107.205 0 107.205 100.363 2 102.363 102.363 60
11 25 30003 HABICH Bohumil 1991 VS Tábor 3+ 104.707 6 110.707 102.539 0 102.539 102.539 56
12 2/ ZM 21 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 102.683 0 102.683 103.789 0 103.789 103.789 52
13 1/ U23 7 30031 HABICH Karel 1994 VS Tábor 2 103.539 0 103.539 116.903 0 116.903 116.903 48
14 2/ U23 16 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 2 109.498 0 109.498 104.393 0 104.393 104.393 44
15 5/ VM 18 66002 HOJDA Ladislav 1973 Horš.Týn 2 105.662 2 107.662 105.67 0 105.67 105.67 40
16 6/ VM 13 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 107.525 0 107.525 109.377 0 109.377 109.377 36
17 2/ DM 2 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 107.621 2 109.621 107.185 2 109.185 109.185 32
18 7/ VM 8 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 107.279 2 109.279 105.761 6 111.761 111.761 28
19 8/ VM 19 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 133.243 2 135.243 105.731 4 109.731 109.731 24
20 1/ ZS 23 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3+ 106.536 4 110.536 108.351 4 112.351 112.351 20
21 1/ VS 20 30009 KELLER Miloslav 1962 VS Tábor 2 122.179 6 128.179 110.691 0 110.691 110.691 16
22 2/ ZS 33 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3 114.957 4 118.957 112.579 0 112.579 112.579 15
23 2/ VS 14 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 121.216 2 123.216 111.049 2 113.049 113.049 14
24 9/ VM 35 30010 KOTEK Miloš 1974 VS Tábor 3 112.44 2 114.44 123.671 0 123.671 123.671 13
25 3/ ZS 31 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 116.108 0 116.108 113.121 2 115.121 115.121 12
26 3/ VS 27 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 119.295 0 119.295 113.125 2 115.125 115.125 11
27 4/ ZS 34 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 116.128 8 124.128 109.438 6 115.438 115.438 10
28 4/ VS 17 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 2 115.093 2 117.093 120.207 0 120.207 120.207 9
29 3/ ZM 29 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3+ 113.596 4 117.596 116.518 4 120.518 120.518 8
30 5/ ZS 42 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 125.845 2 127.845 118.403 0 118.403 118.403 7
31 3/ V 24 18001 KEŠ Miroslav 1967 Veselí/L 3+ 120.517 4 124.517 113.592 6 119.592 119.592 6
32 6/ ZS 36 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 116.804 8 124.804 124.233 0 124.233 124.233 5
33 10/ VM 28 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3+ 127.809 2 129.809 122.757 2 124.757 124.757 4
34 4 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 2 123.099 2 125.099 127.359 0 127.359 127.359 3
35 3/ DM 40 9027 KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha 129.512 8 137.512 130.159 4 134.159 134.159 2
36 4/ DM 38 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 149.456 102 251.456 135.694 2 137.694 137.694 1
37 7/ ZS 26 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3+ 132.821 5 137.821 4 999 999.00 999.00 0
38 8/ ZS 32 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 3 137.33 2 139.33 140.097 2 142.097 142.097 0
39 DM 43 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
40 ZM 41 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
41 V 39 30015 POPOVIČ Pavel 1971 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
42 ZS 30 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
43 DM 3 12070 KOLÁČEK Petr 2001 Dukla B. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ V 74 7041 95002 JINDRÁK Petr VĚTROVSKÝ Jiří 1969 1966 Tech.Pha Zbraslav 2 108.91 4 112.91 114.76 0 114.76 114.76 33
2 2/ V 66 42019 17007 PECHLÁT Hynek HOLÝ Jiří 1971 1957 Sušice Rakovník 2 121.575 0 121.575 117.549 0 117.549 117.549 29
3 1/ ZS 67 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 2 125.749 2 127.749 123.028 0 123.028 123.028 25
4 64 30031 30003 HABICH Karel HABICH Bohumil 1994 1991 VS Tábor VS Tábor 3 119.087 4 123.087 125.165 6 131.165 131.165 21
5 2/ ZS 71 23071 23135 PRÜHER Vojtěch ŠEDIVÝ Vít 2006 2004 SKVS ČB SKVS ČB 129.939 2 131.939 125.598 0 125.598 125.598 17
6 1/ DM 68 23162 23042 REZEK Tomáš STANOVSKÝ Vojtěch 2001 2002 SKVS ČB SKVS ČB 2 119.795 8 127.795 4 999 999.00 999.00 13
7 3/ ZS 61 24055 24042 MAREŠ Jakub VEJNAR Samuel 2003 2005 Č.Kruml. Č.Kruml. 134.834 8 142.834 127.559 2 129.559 129.559 9
8 3/ V 62 36020 36026 VESELÝ Josef ŠRÁMEK Jiří 1950 1966 Klatovy Klatovy 2 128.784 4 132.784 130.535 2 132.535 132.535 5
9 1/ VS 78 30011 30002 KUBEŠ Vladimír HABICH Bohumil 1961 1961 VS Tábor VS Tábor 2 139.097 2 141.097 134.755 0 134.755 134.755 4
10 65 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 135.893 0 135.893 131.564 4 135.564 135.564 3
11 4/ ZS 70 66020 66024 KUNEŠ Daniel HARTL Jakub 2003 2004 Horš.Týn Horš.Týn 3 131.298 6 137.298 147.613 70 217.613 217.613 2
12 4/ V 73 76006 76005 MĚŠŤAN Zdeněk MĚŠŤAN Pavel 1971 1970 Bechyně Bechyně 3 136.507 2 138.507 145.865 10 155.865 155.865 1
13 5/ ZS 76 30025 30044 VÁLEK Michal VANĚK Matěj 2006 2004 VS Tábor VS Tábor 146.619 8 154.619 140.058 4 144.058 144.058 0
14 1/ ZS holky 82 23085 23017 TESAŘOVÁ Hana ŠVEHLOVÁ Kateřina 2004 2005 SKVS ČB SKVS ČB 143.387 164 307.387 147.28 110 257.28 257.28 0
15 VM 75 76013 80008 HÁŠA Michal JÍCHA Dušan 1981 1982 Bechyně So Písek 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
16 ZS 72 23037 23041 KOMÁREK Jakub PÍPAL Zbyněk 2005 2003 SKVS ČB SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
17 V 63 30006 30009 VALA Vladimír KELLER Miloslav 1963 1962 VS Tábor VS Tábor 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 7 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. 2 101.404 2 103.404 99.816 0 99.816 99.816 59
2 1/ VM 1 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 101.106 2 103.106 98.281 2 100.281 100.281 55
3 1/ DM 5 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 108.79 0 108.79 104.013 0 104.013 104.013 51
4 1/ ZM 8 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 2 102.215 2 104.215 104.041 4 108.041 108.041 47
5 4 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 111.676 4 115.676 105.395 0 105.395 105.395 43
6 1/ V 50 42003 GALUŠKOVÁ Anna 1970 Sušice 2 110.222 4 114.222 106.415 0 106.415 106.415 39
7 2/ DM 9 52011 STRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec 2 1 999 999.00 110.242 0 110.242 110.242 35
8 1/ ZS 13 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3+ 109.792 2 111.792 112.195 4 116.195 116.195 31
9 2/ ZS 19 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3+ 114.08 2 116.08 108.434 4 112.434 112.434 30
10 2/ ZM 28 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 110.806 2 112.806 110.529 4 114.529 114.529 29
11 3/ ZS 16 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 3+ 110.163 4 114.163 112.00 2 114.00 114.00 28
12 2/ VM 24 45036 HAUCKOVÁ Ilona 1978 KVS HK 3 117.756 4 121.756 113.333 2 115.333 115.333 27
13 4/ ZS 10 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 116.867 4 120.867 111.092 6 117.092 117.092 26
14 5/ ZS 20 27002 DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak 3+ 112.297 6 118.297 114.584 4 118.584 118.584 25
15 1/ VS 12 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 3+ 123.173 0 123.173 120.796 0 120.796 120.796 24
16 3/ ZM 51 42006 GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 3 120.698 56 176.698 117.025 4 121.025 121.025 23
17 4/ ZM 17 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 118.577 4 122.577 120.401 2 122.401 122.401 22
18 6/ ZS 44 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 121.735 2 123.735 121.991 2 123.991 123.991 21
19 3/ VM 14 1067 BORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 3+ 124.944 0 124.944 1 999 999.00 999.00 20
20 15 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 3+ 117.648 8 125.648 121.603 6 127.603 127.603 19
21 7/ ZS 30 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 3 126.388 0 126.388 144.601 8 152.601 152.601 18
22 8/ ZS 11 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3+ 120.846 6 126.846 130.806 4 134.806 134.806 17
23 9/ ZS 26 27013 HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak 3 131.305 8 139.305 127.501 0 127.501 127.501 16
24 5/ ZM 23 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 3 129.858 4 133.858 126.668 2 128.668 128.668 15
25 6/ ZM 22 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3 147.419 4 151.419 130.311 4 134.311 134.311 14
26 10/ ZS 29 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3 128.493 56 184.493 128.67 6 134.67 134.67 13
27 7/ ZM 35 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 140.338 6 146.338 134.78 2 136.78 136.78 12
28 3/ DM 18 24058 BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml. 3+ 129.594 12 141.594 129.044 8 137.044 137.044 11
29 8/ ZM 32 9023 KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha 3 144.157 2 146.157 134.702 4 138.702 138.702 10
30 4/ DM 39 52036 NOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec 151.66 2 153.66 133.292 6 139.292 139.292 9
31 5/ DM 33 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 136.983 6 142.983 136.069 4 140.069 140.069 8
32 11/ ZS 42 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 168.31 4 172.31 144.242 4 148.242 148.242 7
33 2/ DS 31 24052 MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml. 3 152.599 10 162.599 147.02 4 151.02 151.02 6
34 12/ ZS 36 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 173.155 6 179.155 147.407 10 157.407 157.407 5
35 9/ ZM 21 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 126.435 52 178.435 153.696 54 207.696 207.696 4
36 4/ VM 48 34007 LEPÍKOVÁ Markéta 1979 Hubertus 3 175.527 8 183.527 142.797 54 196.797 196.797 3
37 13/ ZS 41 39027 MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz 201.723 4 205.723 187.493 6 193.493 193.493 2
38 14/ ZS 37 52045 ANTONIOVÁ Anežka 2003 L.Žatec 146.648 54 200.648 1 999 999.00 999.00 1
39 10/ ZM 38 30068 RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor 237.535 64 301.535 205.582 154 359.582 359.582 0
40 15/ ZS 45 39029 ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz 219.514 160 379.514 1 999 999.00 999.00 0
41 11/ ZM 34 27008 HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak 1 999 999.00 123.917 300 423.917 423.917 0
42 16/ ZS 43 30076 PEŠKOVÁ Nikola 2004 VS Tábor 1 999 999.00 117.594 358 475.594 475.594 0
43 17/ ZS 46 30062 ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor 119.694 554 673.694 93.607 554 647.607 647.607 0
44 5/ VM 40 30070 NOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor 153.338 802 955.338 1 999 999.00 999.00 0
45 27 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
46 VM 49 7035 VESELÁ Linda 1980 Tech.Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
47 47 39012 VRZALOVÁ Veronika 1991 Loko Plz 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
48 V 25 92007 BERANOVÁ Eliška 1970 KVS Pha4 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
49 ZS 6 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
50 DM 3 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
51 DM 2 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 21 42008 ŠVEJD Jakub 2001 Sušice 2 86.732 2 88.732 86.146 4 90.146 90.146 156
2 28 14003 VOVES Ladislav 1985 Kralupy 2 92.263 2 94.263 89.47 0 89.47 89.47 152
3 1/ VM 6 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 90.391 0 90.391 89.482 0 89.482 89.482 148
4 2/ DM 20 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 91.119 0 91.119 89.981 0 89.981 89.981 144
5 1/ ZS 26 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 89.467 2 91.467 91.087 2 93.087 93.087 140
6 1/ V 24 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 94.067 2 96.067 91.576 0 91.576 91.576 136
7 2/ ZS 18 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 93.138 0 93.138 97.967 2 99.967 99.967 132
8 2/ VM 5 24023 ŠVEHLA Zdeněk 1976 Č.Kruml. 2 96.33 2 98.33 93.293 0 93.293 93.293 128
9 2/ V 23 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 93.501 0 93.501 94.225 2 96.225 96.225 124
10 3/ DM 15 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 91.665 2 93.665 90.541 4 94.541 94.541 120
11 3/ VM 1 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 95.385 2 97.385 94.027 0 94.027 94.027 116
12 1/ DS 12 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 94.66 0 94.66 94.575 0 94.575 94.575 112
13 3/ V 16 23110 TESAŘ Robert 1972 SKVS ČB 2 98.475 0 98.475 94.908 0 94.908 94.908 108
14 4/ V 25 1027 MARTIN Václav 1971 Boh.Pha 2 99.805 0 99.805 95.117 0 95.117 95.117 104
15 4/ VM 9 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 96.179 0 96.179 94.48 2 96.48 96.48 100
16 5/ VM 13 78006 PRCHLÍK Michal 1981 L.Tábor 2 96.972 0 96.972 95.169 2 97.169 97.169 96
17 6/ VM 103 23063 KYRIÁN Luděk 1978 SKVS ČB 95.826 2 97.826 98.562 6 104.562 104.562 92
18 3/ ZS 4 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 96.168 2 98.168 96.471 2 98.471 98.471 88
19 4/ DM 57 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 3+ 93.758 6 99.758 94.324 4 98.324 98.324 84
20 11 36024 KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy 2 100.008 0 100.008 98.282 2 100.282 100.282 80
21 4/ ZS 50 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 3+ 97.684 4 101.684 98.362 2 100.362 100.362 76
22 2/ DS 34 52027 NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec 3+ 101.33 2 103.33 96.451 4 100.451 100.451 72
23 5/ V 17 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 107.542 4 111.542 101.668 0 101.668 101.668 71
24 5/ DM 19 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 99.59 4 103.59 100.633 2 102.633 102.633 70
25 7/ VM 60 14023 HRON Robin 1979 Kralupy 3+ 107.015 4 111.015 101.455 2 103.455 103.455 69
26 6/ V 29 30027 KLOBOUČNÍK Tomáš 1965 VS Tábor 3 101.607 2 103.607 103.967 0 103.967 103.967 68
27 5/ ZS 47 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3+ 106.001 4 110.001 102.77 2 104.77 104.77 67
28 6/ ZS 67 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 3 102.776 2 104.776 108.649 2 110.649 110.649 66
29 7/ ZS 61 42022 ŠVEJD Jan 2004 Sušice 3+ 106.643 0 106.643 135.723 4 139.723 139.723 65
30 1/ VS 8 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 2 104.883 2 106.883 105.607 2 107.607 107.607 64
31 8/ ZS 49 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3+ 108.374 0 108.374 107.036 0 107.036 107.036 63
32 8/ VM 42 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 3+ 109.75 0 109.75 103.74 4 107.74 107.74 62
33 7/ V 125 7041 JINDRÁK Petr 1969 Tech.Pha 3+ 108.703 0 108.703 107.732 4 111.732 111.732 61
34 9/ VM 38 76004 PAZOUREK Pavel 1976 Bechyně 3+ 108.804 0 108.804 108.985 2 110.985 110.985 60
35 6/ DM 104 24011 KOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml. 115.832 6 121.832 108.828 0 108.828 108.828 59
36 9/ ZS 70 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 3 111.86 4 115.86 104.964 4 108.964 108.964 58
37 3/ DS 37 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3+ 111.559 0 111.559 107.407 2 109.407 109.407 57
38 10/ ZS 52 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3+ 115.053 4 119.053 108.395 2 110.395 110.395 56
39 1/ ZM 41 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3+ 113.54 4 117.54 107.91 4 111.91 111.91 55
40 11/ ZS 55 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3+ 115.84 2 117.84 108.06 4 112.06 112.06 54
41 2/ ZM 51 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3+ 112.786 0 112.786 114.441 4 118.441 118.441 53
42 3/ ZM 43 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3+ 114.217 2 116.217 108.902 4 112.902 112.902 52
43 8/ V 58 36026 ŠRÁMEK Jiří 1966 Klatovy 3+ 122.399 2 124.399 113.247 0 113.247 113.247 51
44 10/ VM 45 78003 KOTRBA Tomáš 1977 L.Tábor 3+ 117.48 0 117.48 113.32 0 113.32 113.32 50
45 12/ ZS 56 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 3+ 109.509 4 113.509 111.512 2 113.512 113.512 49
46 4/ ZM 63 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3 118.381 2 120.381 111.72 2 113.72 113.72 48
47 5/ ZM 46 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3+ 111.138 4 115.138 110.715 4 114.715 114.715 47
48 4/ DS 32 76014 ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně 3+ 131.558 252 383.558 109.063 6 115.063 115.063 46
49 7/ DM 62 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3+ 115.219 0 115.219 111.561 6 117.561 117.561 45
50 9/ V 124 66004 TÁBORSKÝ Pavel 1972 Horš.Týn 123.129 4 127.129 111.346 4 115.346 115.346 44
51 2/ VS 33 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 120.37 2 122.37 115.397 0 115.397 115.397 43
52 11/ VM 90 76007 UHLÍK František 1975 Bechyně 3 117.498 2 119.498 116.113 0 116.113 116.113 42
53 6/ ZM 31 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 114.287 2 116.287 112.812 4 116.812 116.812 41
54 10/ V 39 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3+ 133.081 2 135.081 115.042 2 117.042 117.042 40
55 12/ VM 82 27009 DUNOVSKÝ Tomáš 1976 Ot.Strak 3 122.398 6 128.398 114.245 4 118.245 118.245 39
56 7/ ZM 114 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 125.896 6 131.896 116.668 2 118.668 118.668 38
57 13/ ZS 54 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 3+ 1 999 999.00 119.085 0 119.085 119.085 37
58 8/ ZM 75 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3 120.098 8 128.098 117.633 2 119.633 119.633 36
59 9/ ZM 72 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 3 123.579 4 127.579 121.874 0 121.874 121.874 35
60 10/ ZM 89 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 3 120.52 2 122.52 121.415 2 123.415 123.415 34
61 11/ ZM 77 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3 122.347 6 128.347 118.775 4 122.775 122.775 33
62 14/ ZS 92 38014 ČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz 3 117.17 10 127.17 116.866 6 122.866 122.866 32
63 15/ ZS 64 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 3 116.664 8 124.664 119.89 4 123.89 123.89 31
64 8/ DM 117 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 124.303 2 126.303 146.901 4 150.901 150.901 30
65 3/ VS 126 34018 LEPÍK Vlastimil 1950 Hubertus 3+ 127.317 2 129.317 126.594 0 126.594 126.594 29
66 11/ V 83 30049 VANĚK Martin 1971 VS Tábor 3+ 126.651 0 126.651 4 999 999.00 999.00 28
67 12/ ZM 118 14077 BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy 124.678 2 126.678 126.838 0 126.838 126.838 27
68 13/ ZM 107 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 136.20 6 142.20 127.021 0 127.021 127.021 26
69 12/ V 59 24021 PALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml. 3+ 125.12 8 133.12 123.062 4 127.062 127.062 25
70 14/ ZM 94 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 123.071 4 127.071 140.946 2 142.946 142.946 24
71 4/ VS 48 27020 VONDRA Václav 1957 Ot.Strak 3+ 127.122 0 127.122 130.661 0 130.661 130.661 23
72 16/ ZS 65 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 3 131.831 4 135.831 125.758 2 127.758 127.758 22
73 9/ DM 84 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 3 122.137 6 128.137 142.211 4 146.211 146.211 21
74 10/ DM 80 23090 CHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB 3 124.209 4 128.209 128.078 4 132.078 132.078 20
75 13/ V 79 23052 STANOVSKÝ Tomáš 1972 SKVS ČB 3 120.273 8 128.273 132.639 2 134.639 134.639 19
76 15/ ZM 68 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 131.271 2 133.271 124.898 4 128.898 128.898 18
77 5/ VS 36 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3+ 125.497 4 129.497 131.40 4 135.40 135.40 17
78 16/ ZM 97 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 136.166 8 144.166 125.545 4 129.545 129.545 16
79 17/ ZM 91 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 3 125.734 4 129.734 122.313 12 134.313 134.313 15
80 13/ VM 69 14028 FOHL Ondřej 1979 Kralupy 3 125.837 4 129.837 126.062 4 130.062 130.062 14
81 17/ ZS 78 23099 PUTZER Hynek 2003 SKVS ČB 3 123.256 8 131.256 127.385 12 139.385 139.385 13
82 18/ ZS 88 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3 127.419 4 131.419 133.525 2 135.525 135.525 12
83 19/ ZS 71 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 140.045 0 140.045 132.274 0 132.274 132.274 11
84 18/ ZM 66 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3 126.736 6 132.736 134.827 2 136.827 136.827 10
85 19/ ZM 95 11057 KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand 156.271 52 208.271 133.605 0 133.605 133.605 9
86 20/ ZS 73 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 3 129.315 58 187.315 128.012 6 134.012 134.012 8
87 21/ ZS 87 52025 STRASSER Marek 2004 L.Žatec 3 124.855 10 134.855 140.923 6 146.923 146.923 7
88 14/ V 81 78012 PRAŽÁK Radek 1972 L.Tábor 3 133.819 2 135.819 144.149 6 150.149 150.149 6
89 22/ ZS 123 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 134.823 2 136.823 135.345 2 137.345 137.345 5
90 20/ ZM 105 23029 NOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB 134.279 8 142.279 134.891 2 136.891 136.891 4
91 23/ ZS 112 11061 KÖRNER Adam 2004 KK Brand 134.422 4 138.422 136.929 2 138.929 138.929 3
92 21/ ZM 76 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 3 138.897 4 142.897 145.761 6 151.761 151.761 2
93 24/ ZS 99 11068 ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand 136.613 8 144.613 136.075 10 146.075 146.075 1
94 14/ VM 108 23127 POLÁK Jakub 1980 SKVS ČB 149.544 6 155.544 152.063 6 158.063 158.063 0
95 15/ VM 128 30035 MAKOVEC Nikola 1978 VS Tábor 155.652 6 161.652 149.931 6 155.931 155.931 0
96 25/ ZS 110 14062 MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy 153.79 6 159.79 148.80 10 158.80 158.80 0
97 22/ ZM 119 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 158.262 6 164.262 196.105 4 200.105 200.105 0
98 23/ ZM 100 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 169.187 108 277.187 161.649 12 173.649 173.649 0
99 26/ ZS 122 9144 JAHODA Jakub 2004 USK Pha 135.48 54 189.48 135.122 154 289.122 289.122 0
100 24/ ZM 98 52022 MILYAN Daniel 2006 L.Žatec 1 999 999.00 188.993 12 200.993 200.993 0
101 25/ ZM 102 24044 POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml. 196.994 8 204.994 195.328 64 259.328 259.328 0
102 26/ ZM 121 24066 NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml. 180.787 56 236.787 1 999 999.00 999.00 0
103 27/ ZM 109 11049 FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand 181.637 102 283.637 1 999 999.00 999.00 0
104 28/ ZM 115 24049 NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml. 136.826 152 288.826 1 999 999.00 999.00 0
105 29/ ZM 116 11069 BANDAS Matěj 2006 KK Brand 134.68 156 290.68 154.73 204 358.73 358.73 0
106 27/ ZS 120 9039 KINDL Ferdinand 2004 USK Pha 151.078 358 509.078 155.976 212 367.976 367.976 0
107 30/ ZM 106 30071 NOVÁK Václav 2005 VS Tábor 1 999 999.00 139.397 316 455.397 455.397 0
108 ZM 93 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
109 VM 127 7034 VYHNÁNEK Jiří 1974 Tech.Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
110 DM 113 1074 MARTIN Václav 2002 Boh.Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
111 ZS 111 9046 LŽIČAŘ David 2004 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
112 V 101 52061 SYNEK Přemysl 1965 L.Žatec 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
113 ZM 96 14073 SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
114 ZM 86 9135 BERAN Vojtěch 2005 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
115 ZS 85 9149 PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
116 VS 74 78001 JILMA Ivan 1957 L.Tábor 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
117 ZS 53 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
118 ZM 44 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
119 ZS 40 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
120 VM 35 91008 HORÁK David 1976 Heletag 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
121 ZM 30 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
122 ZS 27 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
123 DS 22 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
124 ZS 14 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
125 DM 10 12046 PROCHÁZKA Josef 2002 Dukla B. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
126 DM 7 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
127 DM 3 12018 ŠOREL Martin 2001 Dukla B. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
128 VM 2 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 99 1027 39058 MARTIN Václav POLESNÁ Jitka 1971 1990 Boh.Pha Loko Plz 2 122.627 2 124.627 124.18 2 126.18 126.18 12
2 92 30019 30009 POSPÍŠILOVÁ Jitka KELLER Miloslav 1989 1962 VS Tábor VS Tábor 2 4 999 999.00 124.114 6 130.114 130.114 8
3 91 23006 23068 BOČEK Zdeněk BOČKOVÁ Bára 1975 2003 SKVS ČB SKVS ČB 2 132.651 2 134.651 137.605 8 145.605 145.605 4
4 94 39012 36024 VRZALOVÁ Veronika KUBÁT Zdeněk 1991 1991 Loko Plz Klatovy 185.232 58 243.232 4 999 999.00 999.00 0