Výsledková listina

Závod2017-47-Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje
Číslo17047
Datum06.05.17
Ředitel závoduMiloš Kotek
Vrchní rozhodčíJiří Čiháček
Disciplínaslalom
OrganizátorVS Tábor

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ PZM 4 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 115.099 0 115.099 121.034 56 177.034 177.034 0
2 2/ PZM 3 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 127.549 0 127.549 111.923 4 115.923 115.923 0
3 3/ PZM 10 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 114.242 8 122.242 113.919 4 117.919 117.919 0
4 1/ PZZ 36 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 125.223 10 135.223 4 999 999.00 999.00 0
5 4/ PZM 1 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 139.555 8 147.555 144.191 0 144.191 144.191 0
6 2/ PZZ 32 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 151.691 4 155.691 164.139 58 222.139 222.139 0
7 5/ PZM 17 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 177.648 12 189.648 163.196 10 173.196 173.196 0
8 3/ PZZ 33 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 1 999 999.00 175.24 4 179.24 179.24 0
9 4/ PZZ 31 66017 HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn 143.882 104 247.882 131.736 58 189.736 189.736 0
10 6/ PZM 14 39014 VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz 206.30 114 320.30 139.657 52 191.657 191.657 0
11 5/ PZZ 35 23015 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 217.685 8 225.685 172.284 200 372.284 372.284 0
12 7/ PZM 9 24004 PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml. 172.808 58 230.808 1 999 999.00 999.00 0
13 8/ PZM 7 11022 VENC Ondřej 2007 KK Brand 173.839 60 233.839 169.517 160 329.517 329.517 0
14 9/ PZM 2 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 168.679 104 272.679 1 999 999.00 999.00 0
15 10/ PZM 13 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 180.653 112 292.653 194.224 254 448.224 448.224 0
16 11/ PZM 15 24037 ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml. 184.457 114 298.457 183.667 202 385.667 385.667 0
17 12/ PZM 12 27052 HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak 167.184 154 321.184 1 999 999.00 999.00 0
18 13/ PZM 19 35017 KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 168.153 312 480.153 169.543 162 331.543 331.543 0
19 6/ PZZ 37 14018 ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy 199.958 256 455.958 212.261 158 370.261 370.261 0
20 14/ PZM 8 39039 HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz 224.514 156 380.514 177.793 302 479.793 479.793 0
21 1/ PZMc 41 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 147.683 254 401.683 172.136 210 382.136 382.136 0
22 15/ PZM 16 30075 KOČIČKA Patrik 2007 VS Tábor 200.769 306 506.769 214.942 362 576.942 576.942 0
23 7/ PZZ 34 52046 PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 247.689 410 657.689 1 999 999.00 999.00 0
24 16/ PZM 5 52060 SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec 194.711 654 848.711 158.844 506 664.844 664.844 0
25 17/ PZM 11 30074 VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor 129.50 556 685.50 162.438 508 670.438 670.438 0
26 PZM 18 1107 MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
27 PZM 6 11065 VONEŠ Jakub 2007 KK Brand 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 63 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 3+ 112.613 0 112.613 115.279 2 117.279 117.279 15
2 1/ ZS 65 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3+ 131.271 2 133.271 149.456 56 205.456 205.456 11
3 62 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 169.993 50 219.993 131.403 2 133.403 133.403 7
4 1/ VM 61 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2 134.059 0 134.059 140.201 100 240.201 240.201 6
5 2/ DM 64 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 3+ 119.178 102 221.178 136.258 8 144.258 144.258 5
6 2/ ZS 68 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 150.691 8 158.691 223.831 6 229.831 229.831 4
7 3/ ZS 71 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 162.989 14 176.989 194.717 108 302.717 302.717 3
8 1/ ZM 66 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3 133.58 158 291.58 132.368 58 190.368 190.368 2
9 4/ ZS 67 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 1 999 999.00 165.176 106 271.176 271.176 1
10 2/ ZM 72 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 164.766 156 320.766 218.338 56 274.338 274.338 0
11 ZM 70 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0
12 ZS 69 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 1 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 93.341 0 93.341 92.504 2 94.504 94.504 97
2 2/ VM 12 9095 JIRAS Marek 1976 USK Pha 2 95.365 2 97.365 98.598 2 100.598 100.598 93
3 1/ DM 22 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 3+ 109.337 54 163.337 97.593 4 101.593 101.593 89
4 9 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2 103.691 0 103.691 103.343 2 105.343 105.343 85
5 1/ V 5 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 106.437 0 106.437 104.117 2 106.117 106.117 81
6 3/ VM 10 78005 PRCHLÍK Jiří 1978 L.Tábor 2 106.027 4 110.027 104.209 2 106.209 106.209 77
7 4/ VM 19 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 106.499 0 106.499 109.851 4 113.851 113.851 73
8 1/ ZM 15 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 2 107.039 2 109.039 108.059 0 108.059 108.059 69
9 5/ VM 8 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 108.968 0 108.968 119.534 2 121.534 121.534 65
10 6/ VM 18 66002 HOJDA Ladislav 1973 Horš.Týn 2 107.431 2 109.431 110.819 4 114.819 114.819 61
11 7/ VM 11 78014 PEŠTA Jan 1981 L.Tábor 2 106.026 6 112.026 104.22 6 110.22 110.22 57
12 2/ ZM 21 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 118.456 4 122.456 108.29 2 110.29 110.29 53
13 2/ V 6 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 2 102.175 10 112.175 101.651 54 155.651 155.651 49
14 1/ ZS 23 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3+ 111.202 12 123.202 110.286 2 112.286 112.286 45
15 37 17056 VÁCHA Viktor 1985 Rakovník 113.758 0 113.758 114.561 0 114.561 114.561 41
16 1/ U23 7 30031 HABICH Karel 1994 VS Tábor 2 114.636 4 118.636 113.282 4 117.282 117.282 37
17 2/ ZS 34 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 112.427 6 118.427 140.41 108 248.41 248.41 33
18 2/ U23 16 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 2 129.255 2 131.255 118.561 0 118.561 118.561 29
19 8/ VM 35 30010 KOTEK Miloš 1974 VS Tábor 3 122.568 0 122.568 116.875 2 118.875 118.875 25
20 3/ ZS 31 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 118.463 2 120.463 142.193 0 142.193 142.193 21
21 9/ VM 13 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 125.356 2 127.356 118.777 2 120.777 120.777 17
22 4/ ZS 32 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 3 116.682 6 122.682 127.649 52 179.649 179.649 16
23 1/ VS 17 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 2 121.97 2 123.97 138.889 2 140.889 140.889 15
24 5/ ZS 36 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 141.168 2 143.168 116.076 8 124.076 124.076 14
25 3/ ZM 29 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3+ 118.921 6 124.921 121.189 8 129.189 129.189 13
26 2/ VS 14 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 170.01 6 176.01 117.178 8 125.178 125.178 12
27 2/ DM 2 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 151.114 8 159.114 117.548 8 125.548 125.548 11
28 3/ VS 27 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 134.237 2 136.237 124.817 2 126.817 126.817 10
29 25 30003 HABICH Bohumil 1991 VS Tábor 3+ 115.026 158 273.026 123.404 4 127.404 127.404 9
30 6/ ZS 26 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3+ 123.525 6 129.525 123.613 4 127.613 127.613 8
31 7/ ZS 30 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3+ 129.716 0 129.716 4 999 999.00 999.00 7
32 3/ V 24 18001 KEŠ Miroslav 1967 Veselí/L 3+ 131.572 200 331.572 132.081 0 132.081 132.081 6
33 4 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 2 149.408 2 151.408 129.665 4 133.665 133.665 5
34 4/ VS 20 30009 KELLER Miloslav 1962 VS Tábor 2 129.803 6 135.803 138.617 64 202.617 202.617 4
35 8/ ZS 42 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 153.335 108 261.335 141.66 2 143.66 143.66 3
36 9/ ZS 33 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3 143.747 4 147.747 146.059 4 150.059 150.059 2
37 10/ VM 28 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3+ 182.949 8 190.949 147.753 0 147.753 147.753 1
38 3/ DM 40 9027 KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha 168.112 162 330.112 147.317 6 153.317 153.317 0
39 4/ DM 38 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 158.953 58 216.953 230.729 60 290.729 290.729 0
40 DM 43 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
41 ZM 41 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
42 V 39 30015 POPOVIČ Pavel 1971 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
43 DM 3 12070 KOLÁČEK Petr 2001 Dukla B. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ V 74 7041 95002 JINDRÁK Petr VĚTROVSKÝ Jiří 1969 1966 Tech.Pha Zbraslav 2 114.041 2 116.041 114.687 2 116.687 116.687 37
2 1/ ZS 67 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 2 126.276 2 128.276 125.858 4 129.858 129.858 33
3 2/ V 66 42019 17007 PECHLÁT Hynek HOLÝ Jiří 1971 1957 Sušice Rakovník 2 152.262 6 158.262 123.944 8 131.944 131.944 29
4 64 30031 30003 HABICH Karel HABICH Bohumil 1994 1991 VS Tábor VS Tábor 3 134.855 10 144.855 128.774 6 134.774 134.774 25
5 1/ DM 68 23162 23042 REZEK Tomáš STANOVSKÝ Vojtěch 2001 2002 SKVS ČB SKVS ČB 2 128.83 10 138.83 4 999 999.00 999.00 21
6 65 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 154.695 54 208.695 137.419 6 143.419 143.419 17
7 2/ ZS 70 66020 66024 KUNEŠ Daniel HARTL Jakub 2003 2004 Horš.Týn Horš.Týn 3 139.307 12 151.307 137.05 14 151.05 151.05 13
8 3/ ZS 61 24055 24042 MAREŠ Jakub VEJNAR Samuel 2003 2005 Č.Kruml. Č.Kruml. 141.611 14 155.611 133.818 56 189.818 189.818 9
9 4/ ZS 71 23071 23135 PRÜHER Vojtěch ŠEDIVÝ Vít 2006 2004 SKVS ČB SKVS ČB 147.865 10 157.865 211.978 12 223.978 223.978 5
10 5/ ZS 76 30025 30044 VÁLEK Michal VANĚK Matěj 2006 2004 VS Tábor VS Tábor 175.249 6 181.249 164.553 2 166.553 166.553 4
11 3/ V 73 76006 76005 MĚŠŤAN Zdeněk MĚŠŤAN Pavel 1971 1970 Bechyně Bechyně 3 165.636 6 171.636 143.549 52 195.549 195.549 3
12 VS 78 30011 30002 KUBEŠ Vladimír HABICH Bohumil 1961 1961 VS Tábor VS Tábor 2 165.043 10 175.043 1 999 999.00 999.00 2
13 1/ VM 75 76013 80008 HÁŠA Michal JÍCHA Dušan 1981 1982 Bechyně So Písek 2 178.76 2 180.76 127.798 52 179.798 179.798 1
14 4/ V 62 36020 36026 VESELÝ Josef ŠRÁMEK Jiří 1950 1966 Klatovy Klatovy 2 139.317 56 195.317 1 999 999.00 999.00 0
15 1/ ZS holky 82 23085 23017 TESAŘOVÁ Hana ŠVEHLOVÁ Kateřina 2004 2005 SKVS ČB SKVS ČB 190.31 14 204.31 270.598 10 280.598 280.598 0
16 ZS 72 23037 23041 KOMÁREK Jakub PÍPAL Zbyněk 2005 2003 SKVS ČB SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
17 V 63 30006 30009 VALA Vladimír KELLER Miloslav 1963 1962 VS Tábor VS Tábor 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 1 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 102.388 0 102.388 99.719 0 99.719 99.719 68
2 1/ DM 3 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 2 100.125 4 104.125 101.722 0 101.722 101.722 64
3 2/ DM 2 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 2 100.285 6 106.285 102.176 0 102.176 102.176 60
4 4 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 105.004 0 105.004 112.25 2 114.25 114.25 56
5 2/ VM 49 7035 VESELÁ Linda 1980 Tech.Pha 3+ 107.879 10 117.879 105.096 0 105.096 105.096 52
6 1/ ZS 6 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 110.484 0 110.484 106.702 2 108.702 108.702 48
7 1/ DS 7 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. 2 106.713 4 110.713 105.92 4 109.92 109.92 44
8 3/ DM 5 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 112.01 0 112.01 114.339 0 114.339 114.339 40
9 4/ DM 9 52011 STRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec 2 114.001 2 116.001 109.318 4 113.318 113.318 36
10 2/ ZS 20 27002 DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak 3+ 115.594 0 115.594 112.481 4 116.481 116.481 32
11 1/ ZM 8 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 2 110.195 10 120.195 113.689 2 115.689 115.689 31
12 3/ ZS 10 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 123.218 56 179.218 118.367 0 118.367 118.367 30
13 3/ VM 24 45036 HAUCKOVÁ Ilona 1978 KVS HK 3 124.477 2 126.477 114.882 4 118.882 118.882 29
14 4/ ZS 19 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3+ 137.706 0 137.706 117.877 2 119.877 119.877 28
15 5/ ZS 13 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3+ 123.044 52 175.044 116.383 4 120.383 120.383 27
16 1/ VS 12 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 3+ 121.014 2 123.014 127.902 2 129.902 129.902 26
17 6/ ZS 16 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 3+ 120.491 62 182.491 117.541 6 123.541 123.541 25
18 2/ ZM 17 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 128.589 8 136.589 122.189 4 126.189 126.189 24
19 7/ ZS 29 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3 133.564 102 235.564 125.605 6 131.605 131.605 23
20 3/ ZM 23 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 3 131.44 2 133.44 184.673 54 238.673 238.673 22
21 15 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 3+ 135.22 10 145.22 129.608 4 133.608 133.608 21
22 8/ ZS 11 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3+ 124.394 12 136.394 128.397 6 134.397 134.397 20
23 4/ ZM 22 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3 136.957 10 146.957 130.536 4 134.536 134.536 19
24 9/ ZS 30 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 3 145.173 54 199.173 133.426 2 135.426 135.426 18
25 10/ ZS 44 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 131.694 4 135.694 137.498 2 139.498 139.498 17
26 5/ ZM 28 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 132.285 8 140.285 132.508 4 136.508 136.508 16
27 4/ VM 14 1067 BORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 3+ 135.322 4 139.322 135.871 2 137.871 137.871 15
28 5/ DM 18 24058 BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml. 3+ 131.274 10 141.274 1 999 999.00 999.00 14
29 6/ DM 33 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 183.693 10 193.693 142.099 4 146.099 146.099 13
30 1/ V 25 92007 BERANOVÁ Eliška 1970 KVS Pha4 3 147.544 2 149.544 155.661 6 161.661 161.661 12
31 6/ ZM 32 9023 KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha 3 163.364 108 271.364 139.015 12 151.015 151.015 11
32 7/ ZM 35 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 144.324 12 156.324 154.939 60 214.939 214.939 10
33 8/ ZM 34 27008 HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak 183.567 10 193.567 153.397 6 159.397 159.397 9
34 2/ DS 31 24052 MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml. 3 153.779 8 161.779 192.098 106 298.098 298.098 8
35 27 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 154.906 22 176.906 178.819 114 292.819 292.819 7
36 5/ VM 48 34007 LEPÍKOVÁ Markéta 1979 Hubertus 3 170.615 8 178.615 140.274 58 198.274 198.274 6
37 11/ ZS 37 52045 ANTONIOVÁ Anežka 2003 L.Žatec 200.935 14 214.935 172.054 8 180.054 180.054 5
38 12/ ZS 26 27013 HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak 3 128.146 52 180.146 193.92 102 295.92 295.92 4
39 9/ ZM 21 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 134.334 56 190.334 198.453 162 360.453 360.453 3
40 7/ DM 39 52036 NOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec 144.443 110 254.443 136.531 62 198.531 198.531 2
41 13/ ZS 42 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 132.342 304 436.342 172.369 60 232.369 232.369 1
42 14/ ZS 41 39027 MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz 194.313 106 300.313 232.204 10 242.204 242.204 0
43 15/ ZS 36 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 140.464 110 250.464 137.605 208 345.605 345.605 0
44 10/ ZM 38 30068 RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor 212.724 260 472.724 185.195 258 443.195 443.195 0
45 16/ ZS 43 30076 PEŠKOVÁ Nikola 2004 VS Tábor 155.904 452 607.904 160.049 306 466.049 466.049 0
46 17/ ZS 45 39029 ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz 166.529 404 570.529 180.445 460 640.445 640.445 0
47 6/ VM 40 30070 NOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor 86.394 660 746.394 1 999 999.00 999.00 0
48 ZS 46 30062 ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0
49 47 39012 VRZALOVÁ Veronika 1991 Loko Plz 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 20 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 87.49 0 87.49 89.626 0 89.626 89.626 190
2 2/ DM 21 42008 ŠVEJD Jakub 2001 Sušice 2 88.435 0 88.435 88.449 0 88.449 88.449 186
3 3/ DM 10 12046 PROCHÁZKA Josef 2002 Dukla B. 2 93.703 0 93.703 89.785 0 89.785 89.785 182
4 1/ VM 2 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 94.366 0 94.366 90.43 0 90.43 90.43 178
5 1/ DS 22 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 91.061 4 95.061 91.896 0 91.896 91.896 174
6 2/ VM 6 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 92.992 0 92.992 91.962 0 91.962 91.962 170
7 2/ DS 12 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 94.692 0 94.692 92.217 0 92.217 92.217 166
8 1/ ZS 26 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 91.632 2 93.632 91.767 4 95.767 95.767 162
9 28 14003 VOVES Ladislav 1985 Kralupy 2 97.939 0 97.939 93.71 0 93.71 93.71 158
10 1/ V 23 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 96.269 0 96.269 94.606 0 94.606 94.606 154
11 4/ DM 3 12018 ŠOREL Martin 2001 Dukla B. 2 97.765 0 97.765 92.77 2 94.77 94.77 150
12 3/ DS 34 52027 NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec 3+ 95.228 0 95.228 100.071 4 104.071 104.071 146
13 5/ DM 57 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 3+ 94.179 2 96.179 95.264 2 97.264 97.264 142
14 3/ VM 13 78006 PRCHLÍK Michal 1981 L.Tábor 2 97.591 0 97.591 96.251 0 96.251 96.251 138
15 6/ DM 19 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 107.951 2 109.951 96.505 0 96.505 96.505 134
16 4/ VM 9 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 97.108 0 97.108 96.512 0 96.512 96.512 130
17 7/ DM 15 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 96.864 0 96.864 91.048 52 143.048 143.048 126
18 2/ ZS 18 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 97.063 0 97.063 96.513 6 102.513 102.513 122
19 2/ V 24 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 98.438 2 100.438 95.069 2 97.069 97.069 118
20 5/ VM 5 24023 ŠVEHLA Zdeněk 1976 Č.Kruml. 2 98.881 2 100.881 95.10 2 97.10 97.10 114
21 3/ V 16 23110 TESAŘ Robert 1972 SKVS ČB 2 97.806 0 97.806 98.41 0 98.41 98.41 110
22 4/ V 25 1027 MARTIN Václav 1971 Boh.Pha 2 95.807 2 97.807 102.359 4 106.359 106.359 106
23 6/ VM 1 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 101.885 0 101.885 97.23 2 99.23 99.23 102
24 5/ V 17 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 103.581 4 107.581 99.826 0 99.826 99.826 98
25 7/ VM 103 23063 KYRIÁN Luděk 1978 SKVS ČB 99.941 0 99.941 103.315 4 107.315 107.315 94
26 3/ ZS 4 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 101.637 0 101.637 100.32 0 100.32 100.32 90
27 4/ ZS 53 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 3+ 100.609 0 100.609 108.887 6 114.887 114.887 86
28 5/ ZS 14 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 101.523 0 101.523 96.637 4 100.637 100.637 82
29 8/ VM 127 7034 VYHNÁNEK Jiří 1974 Tech.Pha 3+ 100.849 0 100.849 101.616 2 103.616 103.616 78
30 11 36024 KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy 2 107.668 0 107.668 99.821 2 101.821 101.821 77
31 1/ ZM 30 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 3+ 102.371 0 102.371 100.275 4 104.275 104.275 76
32 6/ ZS 50 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 3+ 98.496 4 102.496 103.271 56 159.271 159.271 75
33 8/ DM 7 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 102.532 2 104.532 103.498 0 103.498 103.498 74
34 6/ V 29 30027 KLOBOUČNÍK Tomáš 1965 VS Tábor 3 105.894 0 105.894 107.124 4 111.124 111.124 73
35 2/ ZM 51 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3+ 107.054 0 107.054 117.172 8 125.172 125.172 72
36 7/ ZS 49 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3+ 107.263 0 107.263 107.264 4 111.264 111.264 71
37 4/ DS 32 76014 ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně 3+ 113.51 0 113.51 106.807 2 108.807 108.807 70
38 8/ ZS 52 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3+ 109.532 2 111.532 104.834 4 108.834 108.834 69
39 1/ VS 8 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 2 108.926 0 108.926 108.722 2 110.722 110.722 68
40 9/ ZS 47 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3+ 110.961 52 162.961 107.132 2 109.132 109.132 67
41 10/ ZS 67 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 3 109.27 0 109.27 109.701 0 109.701 109.701 66
42 11/ ZS 27 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 2 110.259 0 110.259 109.612 0 109.612 109.612 65
43 9/ VM 60 14023 HRON Robin 1979 Kralupy 3+ 108.438 4 112.438 108.002 2 110.002 110.002 64
44 3/ ZM 41 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3+ 109.384 2 111.384 108.066 2 110.066 110.066 63
45 10/ VM 35 91008 HORÁK David 1976 Heletag 3+ 106.099 4 110.099 109.136 2 111.136 111.136 62
46 11/ VM 42 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 3+ 108.143 2 110.143 109.646 4 113.646 113.646 61
47 12/ ZS 56 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 3+ 116.366 2 118.366 108.221 2 110.221 110.221 60
48 7/ V 125 7041 JINDRÁK Petr 1969 Tech.Pha 3+ 112.159 0 112.159 108.937 2 110.937 110.937 59
49 13/ ZS 70 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 3 117.947 0 117.947 108.978 2 110.978 110.978 58
50 14/ ZS 61 42022 ŠVEJD Jan 2004 Sušice 3+ 112.007 0 112.007 111.322 0 111.322 111.322 57
51 12/ VM 38 76004 PAZOUREK Pavel 1976 Bechyně 3+ 113.941 0 113.941 110.049 2 112.049 112.049 56
52 5/ DS 37 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3+ 146.191 52 198.191 112.303 0 112.303 112.303 55
53 15/ ZS 64 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 3 127.496 10 137.496 113.861 0 113.861 113.861 54
54 16/ ZS 92 38014 ČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz 3 111.29 6 117.29 114.167 0 114.167 114.167 53
55 4/ ZM 31 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 136.875 0 136.875 114.396 0 114.396 114.396 52
56 5/ ZM 43 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3+ 110.86 6 116.86 108.421 6 114.421 114.421 51
57 6/ ZM 46 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3+ 117.674 2 119.674 113.526 2 115.526 115.526 50
58 13/ VM 90 76007 UHLÍK František 1975 Bechyně 3 118.483 0 118.483 117.073 2 119.073 119.073 49
59 14/ VM 45 78003 KOTRBA Tomáš 1977 L.Tábor 3+ 134.613 2 136.613 114.815 4 118.815 118.815 48
60 8/ V 58 36026 ŠRÁMEK Jiří 1966 Klatovy 3+ 121.981 2 123.981 119.052 0 119.052 119.052 47
61 7/ ZM 75 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3 126.898 6 132.898 116.545 4 120.545 120.545 46
62 17/ ZS 54 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 3+ 122.204 6 128.204 121.538 0 121.538 121.538 45
63 2/ VS 33 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 130.706 2 132.706 119.606 2 121.606 121.606 44
63 9/ DM 62 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3+ 119.606 2 121.606 137.067 2 139.067 139.067 43
65 3/ VS 126 34018 LEPÍK Vlastimil 1950 Hubertus 3+ 127.674 0 127.674 121.966 0 121.966 121.966 42
66 9/ V 59 24021 PALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml. 3+ 134.494 2 136.494 119.712 4 123.712 123.712 41
67 10/ V 39 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3+ 120.049 4 124.049 121.695 6 127.695 127.695 40
68 8/ ZM 77 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3 120.924 6 126.924 122.889 2 124.889 124.889 39
69 18/ ZS 55 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3+ 143.777 150 293.777 126.441 0 126.441 126.441 38
70 15/ VM 69 14028 FOHL Ondřej 1979 Kralupy 3 139.352 2 141.352 127.136 0 127.136 127.136 37
71 9/ ZM 63 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3 125.24 6 131.24 119.529 8 127.529 127.529 36
72 10/ ZM 68 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 144.907 2 146.907 127.873 0 127.873 127.873 35
73 11/ ZM 66 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3 124.683 4 128.683 131.651 0 131.651 131.651 34
74 19/ ZS 65 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 3 129.111 0 129.111 134.441 4 138.441 138.441 33
75 10/ DM 80 23090 CHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB 3 155.095 8 163.095 121.492 8 129.492 129.492 32
76 11/ V 79 23052 STANOVSKÝ Tomáš 1972 SKVS ČB 3 120.215 10 130.215 132.467 4 136.467 136.467 31
77 20/ ZS 88 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3 132.24 4 136.24 129.243 2 131.243 131.243 30
78 12/ ZM 89 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 3 129.341 2 131.341 172.237 52 224.237 224.237 29
79 21/ ZS 87 52025 STRASSER Marek 2004 L.Žatec 3 129.77 4 133.77 167.66 10 177.66 177.66 28
80 13/ ZM 86 9135 BERAN Vojtěch 2005 USK Pha 3 132.03 58 190.03 126.839 8 134.839 134.839 27
81 14/ ZM 72 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 3 127.381 8 135.381 119.383 108 227.383 227.383 26
82 4/ VS 36 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3+ 138.355 6 144.355 131.621 4 135.621 135.621 25
83 15/ ZM 95 11057 KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand 128.801 8 136.801 135.046 10 145.046 145.046 24
84 5/ VS 48 27020 VONDRA Václav 1957 Ot.Strak 3+ 137.666 0 137.666 135.186 2 137.186 137.186 23
85 11/ DM 84 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 3 149.731 258 407.731 137.805 2 139.805 139.805 22
86 16/ ZM 105 23029 NOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB 135.988 4 139.988 299.947 60 359.947 359.947 21
87 17/ ZM 107 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 111.658 108 219.658 131.668 10 141.668 141.668 20
88 12/ V 124 66004 TÁBORSKÝ Pavel 1972 Horš.Týn 140.795 56 196.795 134.106 8 142.106 142.106 19
89 16/ VM 82 27009 DUNOVSKÝ Tomáš 1976 Ot.Strak 3 135.143 8 143.143 122.076 56 178.076 178.076 18
90 13/ V 83 30049 VANĚK Martin 1971 VS Tábor 3+ 141.448 2 143.448 114.522 154 268.522 268.522 17
91 14/ V 81 78012 PRAŽÁK Radek 1972 L.Tábor 3 165.721 2 167.721 135.736 8 143.736 143.736 16
92 12/ DM 117 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 142.343 6 148.343 128.133 16 144.133 144.133 15
93 22/ ZS 78 23099 PUTZER Hynek 2003 SKVS ČB 3 139.159 8 147.159 137.143 8 145.143 145.143 14
94 18/ ZM 97 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 138.302 8 146.302 144.957 8 152.957 152.957 13
95 23/ ZS 71 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 211.729 6 217.729 142.461 8 150.461 150.461 12
96 19/ ZM 98 52022 MILYAN Daniel 2006 L.Žatec 167.406 106 273.406 153.464 4 157.464 157.464 11
97 20/ ZM 96 14073 SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy 155.048 102 257.048 158.997 0 158.997 158.997 10
98 21/ ZM 118 14077 BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy 134.112 54 188.112 155.812 8 163.812 163.812 9
99 22/ ZM 91 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 3 125.447 58 183.447 163.286 8 171.286 171.286 8
100 17/ VM 108 23127 POLÁK Jakub 1980 SKVS ČB 150.678 62 212.678 167.893 6 173.893 173.893 7
101 24/ ZS 112 11061 KÖRNER Adam 2004 KK Brand 172.192 54 226.192 177.451 6 183.451 183.451 6
102 25/ ZS 85 9149 PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 3 182.275 2 184.275 128.503 102 230.503 230.503 5
103 23/ ZM 119 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 176.261 10 186.261 178.413 6 184.413 184.413 4
104 26/ ZS 123 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 166.76 214 380.76 188.154 0 188.154 188.154 3
105 27/ ZS 73 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 3 171.595 52 223.595 135.371 54 189.371 189.371 2
106 24/ ZM 102 24044 POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml. 186.566 106 292.566 181.234 10 191.234 191.234 1
107 25/ ZM 94 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 145.546 54 199.546 135.849 56 191.849 191.849 0
108 28/ ZS 122 9144 JAHODA Jakub 2004 USK Pha 150.374 54 204.374 1 999 999.00 999.00 0
109 26/ ZM 76 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 3 180.041 54 234.041 189.048 56 245.048 245.048 0
110 29/ ZS 110 14062 MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy 187.814 58 245.814 160.535 108 268.535 268.535 0
111 30/ ZS 99 11068 ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand 169.474 162 331.474 149.62 112 261.62 261.62 0
112 27/ ZM 100 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 211.935 54 265.935 174.971 206 380.971 380.971 0
113 28/ ZM 121 24066 NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml. 220.148 56 276.148 1 999 999.00 999.00 0
114 29/ ZM 114 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 126.931 202 328.931 1 999 999.00 999.00 0
115 30/ ZM 115 24049 NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml. 1 999 999.00 155.71 254 409.71 409.71 0
116 31/ ZM 109 11049 FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand 159.129 254 413.129 1 999 999.00 999.00 0
117 32/ ZM 106 30071 NOVÁK Václav 2005 VS Tábor 145.218 306 451.218 143.505 504 647.505 647.505 0
118 31/ ZS 111 9046 LŽIČAŘ David 2004 USK Pha 136.83 354 490.83 141.745 404 545.745 545.745 0
119 33/ ZM 116 11069 BANDAS Matěj 2006 KK Brand 144.577 412 556.577 123.229 454 577.229 577.229 0
120 32/ ZS 120 9039 KINDL Ferdinand 2004 USK Pha 141.633 454 595.633 153.804 558 711.804 711.804 0
121 VM 128 30035 MAKOVEC Nikola 1978 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
122 DM 113 1074 MARTIN Václav 2002 Boh.Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
123 DM 104 24011 KOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
124 V 101 52061 SYNEK Přemysl 1965 L.Žatec 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
125 ZM 93 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
126 VS 74 78001 JILMA Ivan 1957 L.Tábor 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
127 ZM 44 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
128 ZS 40 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 92 30019 30009 POSPÍŠILOVÁ Jitka KELLER Miloslav 1989 1962 VS Tábor VS Tábor 2 4 999 999.00 126.537 4 130.537 130.537 12
2 99 1027 39058 MARTIN Václav POLESNÁ Jitka 1971 1990 Boh.Pha Loko Plz 2 134.541 62 196.541 146.967 8 154.967 154.967 8
3 91 23006 23068 BOČEK Zdeněk BOČKOVÁ Bára 1975 2003 SKVS ČB SKVS ČB 2 165.108 58 223.108 156.132 8 164.132 164.132 4
4 94 39012 36024 VRZALOVÁ Veronika KUBÁT Zdeněk 1991 1991 Loko Plz Klatovy 185.94 114 299.94 184.902 160 344.902 344.902 0