Výsledková listina

ZávodSprint ve Dvoře Králové
Číslo17044
Datum06.05.17
Ředitel závoduPetr Troch
Vrchní rozhodčíJindřich Outrata
Disciplínasprint
OrganizátorTJ Dvůr Králové n.L.

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ V 2 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 1 01:06.60 01:06.70 01:06.70 25
1 7 57049 TATÍČEK Miroslav 1985 Pardub. 01:06.60 01:07.20 01:07.20 17
3 1/ DS 1 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 1 01:09.50 01:10.10 01:10.10 9
4 2/ V 4 59022 LACINA Richard 1967 Semily 3 01:14.10 01:13.70 01:13.70 5
5 3/ V 3 1128 MORNŠTEJN Roman 1969 Boh.Pha 2 01:17.10 01:15.40 01:15.40 4
6 1/ VM 6 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 3 01:15.70 DNS DNS 3
7 1/ ZS 10 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 01:28.50 01:26.10 01:26.10 2
8 1/ ZS 8 57087 FENCL Jáchym 2003 Pardub. 01:29.60 01:32.40 01:32.40 1
9 2/ ZM 5 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 01:40.10 01:39.30 01:39.30 0
10 3/ ZM 9 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 01:42.30 01:40.10 01:40.10 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 21 59008 LACINOVÁ Leona 1974 Semily 3 01:16.90 01:19.80 01:19.80 2
2 1/ ZM 22 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 01:18.20 01:17.30 01:17.30 1
3 2/ VM 23 57042 KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub. 01:23.00 01:25.40 01:25.40 0
4 24 57053 VORLOVÁ Darina 1984 Pardub. 01:24.50 01:26.00 01:26.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 75 60040 63058 KOBLÍŽEK Daniel ŠVAGR Rostislav 2000 2000 Trutnov Týniště 2 01:10.60 01:09.20 01:09.20 14
2 1/ VM 71 53028 53024 HAIN Přemysl VESELÝ Matěj 1977 1978 Dv.Král. Dv.Král. 01:16.70 01:14.90 01:14.90 6
3 74 57065 1128 CINKO Radek MORNŠTEJN Roman 1993 1969 Pardub. Boh.Pha 1 01:15.20 DNS DNS 2
4 1/ ZS 72 57036 57087 NĚMEC Radek FENCL Jáchym 2004 2003 Pardub. Pardub. 3 01:32.80 01:29.60 01:29.60 1
5 1/ ZM 73 57075 57086 ŠŤASTNÝ Matěj PLÁŠIL Hynek 2005 2006 Pardub. Pardub. 01:34.90 01:36.40 01:36.40 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 31 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 1 00:55.70 00:56.90 00:56.90 49
2 2/ DS 36 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 2 00:57.60 00:58.80 00:58.80 41
3 1/ VM 33 60030 MAREK Aleš 1978 Trutnov 1 00:57.80 00:58.80 00:58.80 33
4 3/ DS 35 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 00:58.00 01:00.10 01:00.10 25
5 4/ DS 32 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 1 01:01.00 01:00.50 01:00.50 21
6 1/ V 34 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 01:00.70 01:01.20 01:01.20 17
7 2/ VM 47 57031 NOVOTNÝ Tomáš 1978 Pardub. 01:03.30 01:06.20 01:06.20 13
8 50 57065 CINKO Radek 1993 Pardub. 3 01:03.40 01:03.80 01:03.80 12
9 3/ VM 39 53026 ZÁRUBA Martin 1974 Dv.Král. 3 01:05.80 01:05.90 01:05.90 11
10 1/ ZS 46 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3 01:06.40 01:09.90 01:09.90 10
11 2/ V 44 53021 TROCH Petr 1971 Dv.Král. 3 01:07.30 01:10.00 01:10.00 9
12 1/ DM 53 57092 SKALICKÝ Aleš 2002 Pardub. 01:07.40 01:11.50 01:11.50 8
13 1/ U23 41 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 3 01:08.30 01:10.80 01:10.80 7
14 2/ DM 37 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 01:09.90 01:10.90 01:10.90 6
15 3/ V 38 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 01:13.70 01:11.80 01:11.80 5
16 4/ VM 57 64023 VENIGER Jiří 1973 Vys.Mýto 01:13.00 01:15.20 01:15.20 4
17 5/ VM 42 53013 JÁNSKÝ Pavel 1975 Dv.Král. 3 01:16.10 01:15.00 01:15.00 3
18 2/ ZS 49 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 01:15.10 01:17.40 01:17.40 2
19 1/ ZM 56 57025 JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 01:22.10 01:21.00 01:21.00 1
20 3/ ZS 43 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 3 01:23.70 01:23.70 01:23.70 0
21 2/ ZM 48 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 01:24.70 01:24.90 01:24.90 0
22 4/ ZS 54 63062 VIRAGH Tomáš 2004 Týniště 01:24.90 01:27.00 01:27.00 0
23 3/ ZM 55 63063 BEK Matyáš 2006 Týniště 01:28.50 01:29.10 01:29.10 0
24 5/ ZS 51 53023 TROCH Jan 2003 Dv.Král. 01:41.90 01:40.60 01:40.60 0
25 ZM 52 63061 BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště DNS DNS DNS 0
26 VS 45 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 DNS DNS DNS 0
27 VM 40 53027 KUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král. 3 DNS DNS DNS 0