Výsledková listina

Závod6. ČP vklasickém sjezdu
Číslo17041
Datum30.04.17
Ředitel závoduPetr Weissar
Vrchní rozhodčíJana Macíková
Disciplínasjezd
OrganizátorTJ Lokomotiva Plzeň

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čp om
1 1 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 59:59.99 75 141 0
2 2 24012 HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml. MT 59:59.99 68 129 0
3 1/ U23 32 52028 SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec MT 59:59.99 62 117 0
4 2/ U23 8 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 59:59.99 57 0 57
5 3/ U23 9 119213 KRISTEK Václav 1996 Olomouc 1 59:59.99 53 0 45
6 1/ VM 10 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 1 59:59.99 49 105 0
7 3 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 59:59.99 46 93 0
8 7 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 1 59:59.99 43 81 0
9 15 24031 JIRKA David 1985 Č.Kruml. 1 59:59.99 40 69 0
10 1/ DS 4 24015 SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml. 1 59:59.99 37 57 0
11 16 24032 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml. 1 59:59.99 35 45 0
12 2/ DS 6 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 1 59:59.99 33 33 0
13 1/ DM 21 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 2 59:59.99 31 21 0
14 11 64033 ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto 2 59:59.99 29 15 0
15 4/ U23 13 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 1 59:59.99 27 0 33
16 2/ DM 22 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 2 59:59.99 25 0 21
17 2/ VM 33 33014 CHOD David 1982 Blovice 59:59.99 23 9 0
18 3/ DM 23 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 3 59:59.99 21 0 15
19 5/ U23 17 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 59:59.99 19 0 9
20 3/ VM 30 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 59:59.99 17 3 0
21 1/ VS 18 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 59:59.99 15 0 3
22 3/ DS 24 24061 ŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml. 3 59:59.99 14 2 0
23 1/ ZS 27 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 59:59.99 13 1 0
24 2/ ZS 26 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 59:59.99 12 0 2
25 1/ V 20 1128 MORNŠTEJN Roman 1969 Boh.Pha 2 59:59.99 11 0 0
26 4/ DM 31 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 59:59.99 10 0 0
27 2/ VS 25 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 59:59.99 9 0 1

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čp om
1 1/ U23 1 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 59:59.99 75 0 116
2 2/ U23 4 132034 BAYEROVÁ Barbora 1998 Val.Mez. 1 59:59.99 68 0 104
3 1/ DS 2 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 2 59:59.99 62 0 92
4 2/ DS 11 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 59:59.99 57 0 80
5 1/ DM 5 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 59:59.99 53 0 68
6 3/ U23 14 39013 PAĎOUROVÁ Klára 1994 Loko Plz MT 59:59.99 49 88 0
7 3/ DS 3 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 1 59:59.99 46 76 0
8 2/ DM 12 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 1 59:59.99 43 64 0
9 1/ ZS 13 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 59:59.99 40 0 56
10 1/ VM 9 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 59:59.99 37 0 44
11 4/ DS 6 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 59:59.99 35 0 32
12 4/ U23 10 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 2 59:59.99 33 52 0
13 5/ U23 8 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel 1 59:59.99 31 0 26
14 3/ DM 17 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 59:59.99 29 46 0
15 4/ DM 18 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 59:59.99 27 0 20
16 2/ ZS 21 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 59:59.99 25 0 14
17 6/ U23 15 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 59:59.99 23 40 0
18 3/ ZS 20 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 2 59:59.99 21 34 0
19 4/ ZS 23 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 2 59:59.99 19 28 0
20 1/ VS 16 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 2 59:59.99 17 22 0
21 5/ ZS 19 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 2 59:59.99 15 16 0
22 1/ ZM 22 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2 59:59.99 14 0 8
23 24 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 3 59:59.99 13 10 0
24 5/ DS 25 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3 59:59.99 12 4 0
25 6/ DS 26 116080 VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel 3 59:59.99 11 0 2
26 2/ ZM 28 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 59:59.99 10 3 0
27 3/ ZM 27 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 59:59.99 9 0 1
28 1/ V 7 48072 TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter. 2 59:59.99 8 2 0
29 6/ ZS 29 39027 MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz 59:59.99 7 1 0
30 ZS 30 39029 ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz 59:59.99 0 0 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čp om
1 1/ U23 4 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno MT 59:59.99 75 0 126
2 3 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc MT 59:59.99 68 0 114
3 2 119150 HÁLA Richard 1992 Olomouc 2 59:59.99 62 0 102
4 2/ U23 5 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 1 59:59.99 57 216 0
5 3/ U23 6 1103 ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha 1 59:59.99 53 204 0
6 1/ DS 8 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 1 59:59.99 49 192 0
7 4/ U23 37 1016 JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha 2 59:59.99 46 180 0
8 1/ VM 33 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 2 59:59.99 43 168 0
9 5/ U23 7 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 59:59.99 40 0 90
10 2/ VM 34 12058 ODVÁRKO Michael 1979 Dukla B. 2 59:59.99 37 156 0
11 2/ DS 19 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 1 59:59.99 35 144 0
12 3/ DS 15 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 1 59:59.99 33 132 0
13 1/ DM 21 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 59:59.99 31 0 78
14 1/ V 13 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 1 59:59.99 29 120 0
15 2/ V 10 119040 KRATOCHVÍL Petr 1971 Olomouc 1 59:59.99 27 0 66
16 3/ VM 9 55020 POLÍVKA Radek 1980 Sláv.HK 1 59:59.99 25 108 0
17 4/ DS 30 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 1 59:59.99 23 96 0
18 2/ DM 18 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 59:59.99 21 0 60
19 6/ U23 11 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 1 59:59.99 19 0 54
20 5/ DS 38 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 59:59.99 17 0 48
21 12 64010 KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto 2 59:59.99 15 84 0
22 4/ VM 32 60030 MAREK Aleš 1978 Trutnov 1 59:59.99 14 72 0
23 7/ U23 14 20008 NACHTIGAL Jiří 1997 Chomutov 1 59:59.99 13 66 0
24 5/ VM 17 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 1 59:59.99 12 60 0
25 6/ DS 27 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 59:59.99 11 54 0
26 3/ DM 22 1114 KIRCHNER David 2002 Boh.Pha 2 59:59.99 10 48 0
27 6/ VM 59 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 59:59.99 9 42 0
28 1/ VS 16 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 59:59.99 8 0 42
29 7/ VM 43 33014 CHOD David 1982 Blovice 3 59:59.99 7 36 0
30 7/ DS 28 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 59:59.99 6 0 36
31 4/ DM 39 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 2 59:59.99 5 30 0
32 8/ DS 31 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 1 59:59.99 4 24 0
33 1/ ZS 26 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 59:59.99 3 0 30
34 9/ DS 23 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 2 59:59.99 2 18 0
35 5/ DM 41 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 59:59.99 1 0 24
36 3/ V 35 20001 SMÍTKA Petr 1963 Chomutov 2 59:59.99 0 12 0
37 6/ DM 25 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 2 59:59.99 0 0 18
38 7/ DM 24 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 59:59.99 0 11 0
39 2/ ZS 53 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 59:59.99 0 0 12
40 8/ DM 42 24053 KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml. 2 59:59.99 0 10 0
41 9/ DM 40 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 59:59.99 0 0 6
42 1/ ZM 55 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 59:59.99 0 0 5
43 3/ ZS 56 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 59:59.99 0 9 0
44 2/ ZM 58 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 59:59.99 0 8 0
45 10/ DS 44 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 3 59:59.99 0 7 0
46 4/ ZS 54 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 59:59.99 0 0 4
47 4/ V 62 52021 SVOBODA Martin 1964 L.Žatec 3 59:59.99 0 6 0
48 10/ DM 48 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 3 59:59.99 0 5 0
49 11/ DS 46 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3 59:59.99 0 4 0
50 5/ V 20 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 3 59:59.99 0 3 0
51 8/ VM 60 116016 KUTÝ Tomáš 1979 Litovel 59:59.99 0 0 3
52 5/ ZS 50 116095 SALAJ František 2004 Litovel 3 59:59.99 0 0 2
53 3/ ZM 51 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 3 59:59.99 0 0 1
54 6/ ZS 49 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 59:59.99 0 2 0
55 2/ VS 45 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 59:59.99 0 1 0
56 7/ ZS 57 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 3 59:59.99 0 0 0
57 8/ ZS 52 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 3 59:59.99 0 0 0
58 V 36 80002 ZÁSTĚRA Tomáš 1964 So Písek 2 59:59.99 0 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čp om
1 1/ DM 2 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 59:59.99 75 0 38
2 1/ U23 6 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 2 59:59.99 68 0 26
3 1/ DS 4 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 2 59:59.99 62 7 0
4 1/ ZS 3 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 59:59.99 57 0 14
5 2/ DS 9 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 59:59.99 53 0 8
6 3/ DS 1 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 59:59.99 49 0 2
7 2/ U23 8 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 3 59:59.99 46 1 0
8 1/ ZM 7 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 59:59.99 43 0 1
9 2/ ZS 5 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 59:59.99 40 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čp om
1 6 103047 108045 RYGEL Marek VESELÝ Petr 1989 1976 KK Brno VSDK MT 59:59.99 75 0 68
2 3 24012 24043 HALEŠ Antonín NOVÁK Martin 1992 1991 Č.Kruml. Č.Kruml. MT 59:59.99 68 93 0
3 1/ U23 2 1016 119213 JELÍNEK Filip KRISTEK Václav 1996 1996 Boh.Pha Olomouc MT 59:59.99 62 81 56
4 7 24032 24031 ŠVADLENA Václav JIRKA David 1985 1985 Č.Kruml. Č.Kruml. 1 59:59.99 57 69 0
5 2/ U23 11 1113 1112 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Boh.Pha Boh.Pha 1 59:59.99 53 57 0
6 3/ U23 8 116061 116049 ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel 1998 1997 Litovel Litovel 1 59:59.99 49 0 44
7 20 52028 52035 SLANINA Vladimír SLANINA Vladimír 1994 1969 L.Žatec L.Žatec 1 59:59.99 46 45 0
8 4/ U23 5 129014 57005 WALTER Jakub RUFFER Matěj 1998 1999 Šumperk Pardub. 2 59:59.99 43 33 32
9 1/ DS 12 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 1 59:59.99 40 0 20
10 10 9100 43008 TOMEK Lukáš ŠRÁMEK Michal 1987 1982 USK Pha Č.Lípa 1 59:59.99 37 21 0
11 14 64010 64033 KREJZA Filip ŠILAR Jakub 1989 1987 Vys.Mýto Vys.Mýto 3 59:59.99 35 9 0
12 1/ V 9 1128 1038 MORNŠTEJN Roman ŠŤASTNÝ Michal 1969 1965 Boh.Pha Boh.Pha 1 59:59.99 33 3 0
13 2/ V 4 116009 103034 HOŘÍNEK Jaroslav REŽŇÁK Ladislav 1963 1966 Litovel KK Brno 1 59:59.99 31 0 8
14 1/ DM 13 132004 132005 ŠVÉDA Daniel SMILEK Jiří 2002 2003 Val.Mez. Val.Mez. 3 59:59.99 29 0 2
15 1/ ZS 16 24042 24055 VEJNAR Samuel MAREŠ Jakub 2005 2003 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 59:59.99 27 2 0
16 1/ VS 18 133002 105016 BŘEČKA Jan MATULA Zdeněk 1958 1955 SKVeselí Tesla Bo 59:59.99 25 0 1
17 5/ U23 15 116072 24063 ČAPÁKOVÁ Eliška MAŠÍNOVÁ Marie 1995 1997 Litovel Č.Kruml. 3 59:59.99 23 1 0
18 DM 19 129013 129021 WALTER David URBAN Daniel 2001 2001 Šumperk Šumperk 59:59.99 0 0 0
19 1 64021 57071 SUCHÁNEK Daniel ROLENC Ondřej 1993 1991 Vys.Mýto Pardub. 1 59:59.99 0 0 0