Výsledková listina

Závod5. ČP ve sprintu
Číslo17040
Datum29.04.17
Ředitel závoduPetr Weissar
Vrchní rozhodčíJana Macíková
Disciplínasprint
OrganizátorTJ Lokomotiva Plzeň

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 01:11.24 01:09.73 01:09.73 75 160 0
2 1/ U23 32 52028 SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec MT 01:10.78 01:10.44 01:10.44 68 148 0
3 1/ VM 10 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 1 01:11.81 01:11.00 01:11.00 62 136 0
4 2 24012 HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml. MT 01:11.90 01:11.55 01:11.55 57 124 0
5 12 103047 RYGEL Marek 1989 KK Brno 1 01:12.89 01:11.58 01:11.58 53 0 63
6 2/ U23 8 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 01:13.81 01:12.34 01:12.34 49 0 51
7 3/ U23 9 119213 KRISTEK Václav 1996 Olomouc 1 01:14.33 01:13.64 01:13.64 46 0 39
8 3 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 01:14.87 01:15.01 01:15.01 43 112 0
9 15 24031 JIRKA David 1985 Č.Kruml. 1 01:16.11 01:14.91 01:14.91 40 100 0
10 16 24032 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml. 1 01:14.71 01:15.66 01:15.66 37 88 0
11 7 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 1 01:16.25 01:15.73 01:15.73 35 76 0
12 1/ V 5 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 1 01:19.00 01:16.69 01:16.69 33 64 0
13 11 64033 ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto 2 01:21.44 01:17.68 01:17.68 31 52 0
14 1/ DS 4 24015 SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml. 1 01:18.95 01:17.84 01:17.84 29 40 0
15 19 64038 JÍLEK Jan 1993 Vys.Mýto 2 01:18.81 01:17.87 01:17.87 27 28 0
16 2/ VM 28 57069 KEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub. 3 01:23.38 01:18.10 01:18.10 25 22 0
17 4/ U23 13 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 1 01:18.43 01:18.19 01:18.19 23 0 27
18 2/ DS 6 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 1 01:19.20 01:19.17 01:19.17 21 16 0
19 1/ DM 21 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 2 01:21.10 01:20.81 01:20.81 19 10 0
20 3/ VM 33 33014 CHOD David 1982 Blovice 01:21.93 01:21.20 01:21.20 17 4 0
21 2/ DM 23 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 3 01:22.82 01:21.28 01:21.28 15 0 15
22 4/ VM 30 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 01:33.89 01:22.15 01:22.15 14 3 0
23 3/ DM 22 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 2 01:22.95 01:22.84 01:22.84 13 0 9
24 5/ U23 17 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 01:22.42 01:23.45 01:23.45 12 0 3
25 3/ DS 24 24061 ŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml. 3 01:23.52 01:24.69 01:24.69 11 2 0
26 2/ V 20 1128 MORNŠTEJN Roman 1969 Boh.Pha 2 01:25.85 01:26.91 01:26.91 10 1 0
27 1/ ZS 27 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 01:27.12 01:27.61 01:27.61 9 0 0
28 4/ DM 31 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 01:29.22 01:29.32 01:29.32 8 0 0
29 2/ ZS 26 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 01:29.51 01:30.99 01:30.99 7 0 2
30 1/ VS 25 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 01:32.50 01:34.19 01:34.19 6 0 1
31 VS 18 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 DNS DNS DNS 0 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ DS 11 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 01:08.65 01:07.69 01:07.69 75 0 116
2 1/ U23 1 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 01:09.64 01:08.95 01:08.95 68 0 104
3 2/ U23 14 39013 PAĎOUROVÁ Klára 1994 Loko Plz MT 01:10.92 01:09.05 01:09.05 62 76 0
4 2/ DS 2 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 2 01:11.29 01:09.84 01:09.84 57 0 92
5 1/ DM 5 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 01:11.77 01:09.96 01:09.96 53 0 80
6 3/ U23 4 132034 BAYEROVÁ Barbora 1998 Val.Mez. 1 01:10.98 01:10.42 01:10.42 49 0 68
7 4/ U23 8 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel 1 01:12.22 01:10.69 01:10.69 46 0 56
8 2/ DM 12 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 1 01:11.78 01:11.77 01:11.77 43 64 0
9 3/ DS 6 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 01:13.85 01:13.49 01:13.49 40 0 44
10 4/ DS 3 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 1 01:12.87 01:13.67 01:13.67 37 52 0
11 3/ DM 17 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 01:14.47 01:14.22 01:14.22 35 40 0
12 1/ ZS 13 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 01:15.29 01:15.02 01:15.02 33 0 32
13 5/ U23 10 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 2 01:16.01 01:15.43 01:15.43 31 34 0
14 2/ ZS 21 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 01:14.45 01:16.09 01:16.09 29 0 26
15 3/ ZS 20 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 2 01:16.34 01:17.58 01:17.58 27 28 0
16 6/ U23 15 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 01:16.70 01:17.89 01:17.89 25 22 0
17 1/ VM 9 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 01:16.66 01:19.06 01:19.06 23 0 20
18 4/ DM 18 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 01:18.81 01:20.05 01:20.05 21 0 14
19 5/ DS 25 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3 01:20.08 01:22.41 01:22.41 19 16 0
20 4/ ZS 23 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 2 01:18.93 01:22.49 01:22.49 17 10 0
21 24 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 3 01:19.21 01:22.88 01:22.88 15 4 0
22 1/ ZM 22 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2 01:21.05 01:23.20 01:23.20 14 0 8
23 5/ ZS 19 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 2 01:22.23 01:23.29 01:23.29 13 3 0
24 6/ DS 26 116080 VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel 3 01:24.04 01:24.61 01:24.61 12 0 2
25 2/ ZM 28 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 01:29.05 01:25.56 01:25.56 11 2 0
26 3/ ZM 27 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 01:29.43 01:30.84 01:30.84 10 0 1
27 6/ ZS 29 39027 MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz 01:35.35 01:34.78 01:34.78 9 1 0
28 7/ ZS 30 39029 ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz DSQ 01:50.34 01:50.34 8 0 0
29 16 80011 ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 So Písek 2 DNS DNS DNS 0 0 0
30 V 7 48072 TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter. 2 DNS DNS DNS 0 0 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ U23 6 1103 ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha 1 01:03.13 01:02.91 01:02.91 75 202 0
2 2 119150 HÁLA Richard 1992 Olomouc 2 01:02.85 01:02.95 01:02.95 68 0 126
3 1/ DS 19 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 1 01:04.36 01:03.60 01:03.60 62 190 0
4 3 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc MT 01:02.51 01:03.61 01:03.61 57 0 114
5 2/ U23 4 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno MT 01:04.62 01:04.05 01:04.05 53 0 102
6 2/ DS 8 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 1 01:05.34 01:04.44 01:04.44 49 178 0
7 3/ U23 5 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 1 01:04.03 01:04.52 01:04.52 46 166 0
8 1/ VM 33 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 2 01:05.16 01:04.76 01:04.76 43 154 0
9 4/ U23 37 1016 JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha 2 01:04.89 01:05.13 01:05.13 40 142 0
10 3/ DS 30 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 1 01:06.59 01:05.89 01:05.89 37 130 0
11 4/ DS 15 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 1 01:06.82 01:06.07 01:06.07 35 118 0
12 5/ U23 7 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 01:05.57 01:06.35 01:06.35 33 0 90
13 1/ DM 21 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 01:06.83 01:06.49 01:06.49 31 0 78
14 6/ U23 11 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 1 01:06.55 01:06.68 01:06.68 29 0 66
15 2/ VM 9 55020 POLÍVKA Radek 1980 Sláv.HK 1 01:07.38 01:07.64 01:07.64 27 106 0
16 1/ V 10 119040 KRATOCHVÍL Petr 1971 Olomouc 1 01:08.10 01:07.74 01:07.74 25 0 60
17 2/ V 13 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 1 01:08.46 01:07.92 01:07.92 23 94 0
18 3/ VM 17 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 1 01:07.59 01:07.95 01:07.95 21 82 0
19 12 64010 KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto 2 01:10.68 01:08.05 01:08.05 19 70 0
20 2/ DM 18 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 01:07.20 01:08.26 01:08.26 17 0 54
21 5/ DS 28 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 01:08.71 01:08.49 01:08.49 15 0 48
22 6/ DS 27 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 01:09.52 01:09.05 01:09.05 14 58 0
23 7/ U23 14 20008 NACHTIGAL Jiří 1997 Chomutov 1 01:08.84 01:09.43 01:09.43 13 52 0
24 4/ VM 43 33014 CHOD David 1982 Blovice 3 01:09.35 01:09.56 01:09.56 12 46 0
25 5/ VM 32 60030 MAREK Aleš 1978 Trutnov 1 01:09.71 01:09.93 01:09.93 11 40 0
26 3/ DM 22 1114 KIRCHNER David 2002 Boh.Pha 2 01:09.90 01:10.54 01:10.54 10 34 0
27 7/ DS 31 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 1 01:10.60 01:10.85 01:10.85 9 28 0
28 8/ DS 23 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 2 01:10.75 01:11.04 01:11.04 8 22 0
29 9/ DS 38 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 01:09.67 01:11.29 01:11.29 7 0 42
30 4/ DM 41 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 01:10.05 01:11.76 01:11.76 6 0 36
31 5/ DM 42 24053 KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml. 2 01:12.27 01:13.12 01:13.12 5 16 0
31 1/ ZS 26 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 01:13.13 01:13.12 01:13.12 4 0 30
33 6/ DM 39 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 2 01:12.40 01:13.27 01:13.27 3 10 0
34 1/ VS 16 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 01:13.48 01:13.53 01:13.53 2 0 24
35 7/ DM 24 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 01:15.08 01:14.06 01:14.06 1 9 0
36 61 36024 KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy 01:14.44 01:15.30 01:15.30 0 8 0
37 2/ ZS 53 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 01:18.17 01:15.57 01:15.57 0 0 18
38 8/ DM 40 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 01:16.00 01:16.41 01:16.41 0 0 12
39 9/ DM 25 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 2 01:17.97 01:16.45 01:16.45 0 0 6
40 1/ ZM 55 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 01:18.17 01:16.98 01:16.98 0 0 5
41 10/ DS 44 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 3 01:15.78 01:17.75 01:17.75 0 7 0
42 3/ ZS 56 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 01:19.91 01:19.89 01:19.89 0 6 0
43 4/ ZS 54 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 01:20.44 01:20.73 01:20.73 0 0 4
44 11/ DS 46 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3 01:18.21 01:21.34 01:21.34 0 5 0
45 2/ ZM 58 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 01:20.15 01:21.93 01:21.93 0 4 0
46 3/ V 20 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 3 01:19.64 01:22.30 01:22.30 0 3 0
47 10/ DM 48 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 3 01:21.29 01:24.82 01:24.82 0 2 0
48 5/ ZS 57 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 3 01:29.42 01:29.94 01:29.94 0 1 0
49 6/ ZS 50 116095 SALAJ František 2004 Litovel 3 01:32.12 01:32.55 01:32.55 0 0 3
50 7/ ZS 49 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 01:31.52 01:34.24 01:34.24 0 0 0
51 3/ ZM 51 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 3 01:29.55 01:34.51 01:34.51 0 0 2
52 8/ ZS 52 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 3 01:36.48 01:37.80 01:37.80 0 0 1
53 V 62 52021 SVOBODA Martin 1964 L.Žatec 3 DNS DNS DNS 0 0 0
54 VM 60 116016 KUTÝ Tomáš 1979 Litovel DNS DNS DNS 0 0 0
55 VM 59 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus DNS DNS DNS 0 0 0
56 VS 45 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 DNS DNS DNS 0 0 0
57 V 36 80002 ZÁSTĚRA Tomáš 1964 So Písek 2 DNS DNS DNS 0 0 0
58 V 35 20001 SMÍTKA Petr 1963 Chomutov 2 DNS DNS DNS 0 0 0
59 VM 34 12058 ODVÁRKO Michael 1979 Dukla B. 2 DNS DNS DNS 0 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ DM 2 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 01:22.13 01:19.68 01:19.68 75 0 38
2 1/ U23 6 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 2 01:22.44 01:21.64 01:21.64 68 0 26
3 1/ DS 4 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 2 01:25.05 01:25.06 01:25.06 62 7 0
4 1/ ZS 3 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 01:27.25 01:26.14 01:26.14 57 0 14
5 2/ DS 1 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 01:27.86 01:26.42 01:26.42 53 0 8
6 2/ U23 8 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 3 01:32.93 01:33.62 01:33.62 49 1 0
7 1/ ZM 7 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 01:35.48 01:36.32 01:36.32 46 0 2
8 2/ ZS 5 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 01:35.17 01:36.94 01:36.94 43 0 1
9 DS 9 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc DNS DNS DNS 0 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1 64021 57071 SUCHÁNEK Daniel ROLENC Ondřej 1993 1991 Vys.Mýto Pardub. 1 01:07.70 01:07.21 01:07.21 75 104 0
2 6 103047 108045 RYGEL Marek VESELÝ Petr 1989 1976 KK Brno VSDK MT 01:07.61 01:07.36 01:07.36 68 0 68
3 3 24012 24043 HALEŠ Antonín NOVÁK Martin 1992 1991 Č.Kruml. Č.Kruml. MT 01:08.91 01:08.20 01:08.20 62 92 0
4 1/ U23 2 1016 119213 JELÍNEK Filip KRISTEK Václav 1996 1996 Boh.Pha Olomouc MT 01:09.42 01:09.85 01:09.85 57 80 56
5 2/ U23 8 116061 116049 ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel 1998 1997 Litovel Litovel 1 01:10.74 01:11.01 01:11.01 53 0 44
6 7 24032 24031 ŠVADLENA Václav JIRKA David 1985 1985 Č.Kruml. Č.Kruml. 1 01:10.92 01:11.38 01:11.38 49 68 0
7 20 52028 52035 SLANINA Vladimír SLANINA Vladimír 1994 1969 L.Žatec L.Žatec 1 01:13.32 01:12.62 01:12.62 46 56 0
8 3/ U23 11 1113 1112 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Boh.Pha Boh.Pha 1 01:13.91 DNS DNS 43 44 0
9 10 9100 43008 TOMEK Lukáš ŠRÁMEK Michal 1987 1982 USK Pha Č.Lípa 1 01:12.92 01:12.94 01:12.94 40 32 0
10 1/ DS 12 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 1 01:12.94 01:13.41 01:13.41 37 0 32
11 14 64010 64033 KREJZA Filip ŠILAR Jakub 1989 1987 Vys.Mýto Vys.Mýto 3 01:17.56 01:15.10 01:15.10 35 20 0
12 4/ U23 5 129014 57005 WALTER Jakub RUFFER Matěj 1998 1999 Šumperk Pardub. 2 01:15.81 01:15.17 01:15.17 33 8 20
13 1/ DM 13 132004 132005 ŠVÉDA Daniel SMILEK Jiří 2002 2003 Val.Mez. Val.Mez. 3 01:17.43 01:16.98 01:16.98 31 0 8
14 1/ V 9 1128 1038 MORNŠTEJN Roman ŠŤASTNÝ Michal 1969 1965 Boh.Pha Boh.Pha 1 01:18.15 01:17.79 01:17.79 29 2 0
15 2/ V 4 116009 103034 HOŘÍNEK Jaroslav REŽŇÁK Ladislav 1963 1966 Litovel KK Brno 1 01:17.15 01:18.99 01:18.99 27 0 2
16 2/ DM 19 129013 129021 WALTER David URBAN Daniel 2001 2001 Šumperk Šumperk 01:25.60 01:25.05 01:25.05 25 0 1
17 5/ U23 15 116072 24063 ČAPÁKOVÁ Eliška MAŠÍNOVÁ Marie 1995 1997 Litovel Č.Kruml. 3 01:31.81 01:29.23 01:29.23 23 1 0
18 VS 18 133002 105016 BŘEČKA Jan MATULA Zdeněk 1958 1955 SKVeselí Tesla Bo DNS DNS DNS 0 0 0
19 ZS 16 24042 24055 VEJNAR Samuel MAREŠ Jakub 2005 2003 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 DNS DNS DNS 0 0 0