Výsledková listina

ZávodSlalom v Zábřehu
Číslo17038
Datum30.04.17
Ředitel závodup.Pek Jiří
Vrchní rozhodčíp.Kratochvílová Michaela
Disciplínaslalom
OrganizátorVodní sporty Zábřeh

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 113 9098 MALÝ Vojtěch 1986 USK Pha 1 99.70 0 99.70 98.20 0 98.20 98.20 24
2 1/ ZS 104 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3+ 114.50 2 116.50 111.20 0 111.20 111.20 16
3 1/ DM 102 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 3+ 110.60 4 114.60 112.10 0 112.10 112.10 12
4 101 135025 PETŘÍK Jaroslav 1985 Zábřeh 2 110.70 2 112.70 108.90 54 162.90 162.90 8
5 1/ V 103 128030 SCHREIBER Zbyněk 1963 VS Desná 3+ 127.60 4 131.60 123.90 0 123.90 123.90 7
6 1/ DS 106 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 3 126.50 4 130.50 120.70 4 124.70 124.70 6
7 1/ ZM 105 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 122.80 2 124.80 125.10 2 127.10 127.10 5
8 112 135001 BEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh 2 4 999 999.00 125.40 2 127.40 127.40 4
9 2/ ZS 111 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 139.00 8 147.00 133.60 6 139.60 139.60 3
10 1/ VS 114 135026 PETŘÍK Jaroslav 1955 Zábřeh 148.90 102 250.90 140.70 4 144.70 144.70 2
11 2/ ZM 109 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 159.90 6 165.90 166.40 2 168.40 168.40 1
12 3/ ZS 108 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 183.10 14 197.10 169.30 0 169.30 169.30 0
13 3/ ZM 110 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 194.40 2 196.40 191.80 2 193.80 193.80 0
14 4/ ZS 107 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 210.50 4 214.50 189.00 8 197.00 197.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 123 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3+ 119.60 8 127.60 112.00 2 114.00 114.00 18
2 122 135035 ŽANDOVÁ Věra 1990 Zábřeh 2 121.20 4 125.20 116.40 4 120.40 120.40 14
3 1/ U23 121 121038 HOROVÁ Klára 1998 KK Opava 2 125.00 8 133.00 119.50 2 121.50 121.50 10
4 1/ ZS 125 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3+ 123.30 10 133.30 123.20 0 123.20 123.20 9
5 1/ ZM 128 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3+ 128.80 4 132.80 126.00 2 128.00 128.00 8
6 2/ ZM 127 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3+ 129.60 0 129.60 133.20 0 133.20 133.20 7
7 2/ U23 126 121039 ROUSKOVÁ Martina 1998 KK Opava 3+ 132.20 2 134.20 132.20 2 134.20 134.20 6
8 3/ ZM 132 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 135.30 4 139.30 132.60 6 138.60 138.60 5
9 2/ ZS 129 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 3 1 999 999.00 138.80 4 142.80 142.80 4
10 4/ ZM 130 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 3 154.80 0 154.80 142.00 8 150.00 150.00 3
11 5/ ZM 137 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 163.60 10 173.60 154.40 10 164.40 164.40 2
12 6/ ZM 133 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 169.60 6 175.60 156.90 8 164.90 164.90 1
13 7/ ZM 138 135021 ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh 181.00 6 187.00 184.10 106 290.10 290.10 0
14 8/ ZM 135 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 172.50 16 188.50 174.40 60 234.40 234.40 0
15 3/ ZS 131 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 196.90 14 210.90 218.20 64 282.20 282.20 0
16 9/ ZM 134 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 190.50 112 302.50 189.70 62 251.70 251.70 0
17 140 119100 VELEŠÍKOVÁ Petra 1986 Olomouc 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
18 ZM 136 121013 BITTOVÁ Luisa 2006 KK Opava 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 154 119060 KABRHEL Václav 1983 Olomouc 2 88.80 2 90.80 89.80 52 141.80 141.80 62
2 1/ DM 153 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 92.30 4 96.30 94.50 56 150.50 150.50 58
3 152 135001 BEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh 2 4 999 999.00 98.20 0 98.20 98.20 54
4 1/ VM 155 134031 TOMEČEK Petr 1978 KKVeselí 2 103.40 2 105.40 4 999 999.00 999.00 50
5 1/ DS 159 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 2 99.90 6 105.90 116.00 6 122.00 122.00 46
6 2/ DM 158 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 2 108.10 4 112.10 124.40 0 124.40 124.40 42
7 1/ V 157 118034 MAIKRANZ Petr 1967 Tzunami 2 110.20 2 112.20 112.00 2 114.00 114.00 38
8 1/ ZS 160 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 116.90 4 120.90 112.00 2 114.00 114.00 34
9 2/ V 164 121024 ROUSEK Martin 1965 KK Opava 3+ 120.40 2 122.40 117.90 0 117.90 117.90 30
10 1/ ZM 162 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3+ 116.10 2 118.10 118.60 0 118.60 118.60 26
11 2/ ZS 163 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3+ 117.20 2 119.20 119.60 0 119.60 119.60 25
12 3/ DM 156 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 2 109.90 10 119.90 109.30 56 165.30 165.30 24
13 2/ VM 181 135038 VORÁČ Ondřej 1982 Zábřeh 118.20 2 120.20 120.10 2 122.10 122.10 23
14 1/ U23 165 135043 HAISLAR Ondřej 1996 Zábřeh 3+ 121.60 2 123.60 137.10 2 139.10 139.10 22
15 3/ ZS 178 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3 119.50 6 125.50 121.80 6 127.80 127.80 21
16 4/ ZS 168 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 3+ 124.30 58 182.30 121.20 6 127.20 127.20 20
17 5/ ZS 174 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 127.00 6 133.00 127.50 4 131.50 131.50 19
18 3/ VM 196 135044 ŠMOLDAS František 1975 Zábřeh 4 999 999.00 131.20 2 133.20 133.20 18
19 6/ ZS 166 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 3+ 138.50 4 142.50 133.30 4 137.30 137.30 17
20 7/ ZS 167 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3+ 131.60 10 141.60 132.90 6 138.90 138.90 16
21 2/ ZM 180 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 139.20 2 141.20 142.90 2 144.90 144.90 15
22 8/ ZS 184 118003 OLŠÁR Petr 2003 Tzunami 137.40 4 141.40 142.60 6 148.60 148.60 14
23 3/ ZM 179 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 3 142.70 0 142.70 138.70 8 146.70 146.70 13
24 9/ ZS 170 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 149.10 8 157.10 139.00 4 143.00 143.00 12
25 4/ ZM 191 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 145.30 4 149.30 142.00 4 146.00 146.00 11
26 10/ ZS 171 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 3 145.10 2 147.10 165.80 6 171.80 171.80 10
27 3/ V 169 129034 ROUČA Jaroslav 1970 Šumperk 3 147.00 2 149.00 148.90 8 156.90 156.90 9
28 11/ ZS 176 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 3 145.10 4 149.10 144.20 8 152.20 152.20 8
29 12/ ZS 175 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 3 138.20 12 150.20 179.30 2 181.30 181.30 7
30 13/ ZS 182 129037 VÁCHA Marek 2003 Šumperk 148.20 4 152.20 155.60 10 165.60 165.60 6
31 14/ ZS 173 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 3 163.20 8 171.20 145.80 8 153.80 153.80 5
32 5/ ZM 189 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 159.40 6 165.40 153.30 6 159.30 159.30 4
33 15/ ZS 183 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 157.60 8 165.60 153.90 8 161.90 161.90 3
34 16/ ZS 188 129038 BROKEŠ Marek 2003 Šumperk 155.10 62 217.10 156.00 6 162.00 162.00 2
35 6/ ZM 193 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 169.50 4 173.50 172.80 8 180.80 180.80 1
36 7/ ZM 186 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 180.70 56 236.70 162.20 12 174.20 174.20 0
37 2/ DS 172 135033 ŠMOLDAS František 2000 Zábřeh 3 186.20 12 198.20 165.80 10 175.80 175.80 0
38 8/ ZM 194 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 175.50 2 177.50 183.90 56 239.90 239.90 0
39 17/ ZS 190 129040 LOUN Matěj 2004 Šumperk 212.00 18 230.00 209.00 164 373.00 373.00 0
40 9/ ZM 185 129039 HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk 222.60 110 332.60 239.70 8 247.70 247.70 0
41 1/ VS 177 128002 BEDNÁREK Čestmír 1961 VS Desná 3 137.20 156 293.20 4 999 999.00 999.00 0
42 10/ ZM 195 121017 KOVÁŘ Filip 2006 KK Opava 182.10 264 446.10 263.30 116 379.30 379.30 0
43 ZM 192 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
44 DM 161 129017 ŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
45 151 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 141 119152 119154 GÁBRLÍK Jakub MRÁKA Jan 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 163.20 12 175.20 160.10 8 168.10 168.10 3
2 2/ ZS 145 119205 119045 URBAN Jaroslav KRATOCHVÍL Lukáš 2004 2005 Olomouc Olomouc 3 177.00 4 181.00 168.60 16 184.60 184.60 2
3 3/ ZS 142 128013 128016 PAVELKA Marek STRNAD Ondřej 2004 2004 VS Desná VS Desná 3 200.50 116 316.50 199.80 10 209.80 209.80 1
4 1/ ZM 144 128004 128015 HŘEBÍČKOVÁ Hanna RUTAROVÁ Kateřina 2006 2005 VS Desná VS Desná 166.70 168 334.70 215.90 24 239.90 239.90 0
5 ZM 143 119171 119187 JAROŠ Michael POMAJBÍK Filip 2006 2006 Olomouc Olomouc 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 146 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3+ 127.60 8 135.60 130.10 2 132.10 132.10 6
2 1/ ZS 148 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 2+ 138.00 4 142.00 139.80 0 139.80 139.80 2
3 1/ ZM 147 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 156.20 10 166.20 158.60 2 160.60 160.60 1
4 2/ ZM 149 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 167.00 10 177.00 173.60 4 177.60 177.60 0

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZM 203 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 138.50 10 148.50 142.02 6 148.02 148.02 0
2 2/ PZM 202 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 150.40 8 158.40 154.30 8 162.30 162.30 0
3 3/ PZM 207 133015 TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí 154.70 8 162.70 149.80 10 159.80 159.80 0
4 4/ PZM 201 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 189.90 6 195.90 160.50 10 170.50 170.50 0
5 1/ PZZ 219 119198 VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc 172.20 4 176.20 175.70 4 179.70 179.70 0
6 5/ PZM 228 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 199.60 4 203.60 175.60 2 177.60 177.60 0
7 6/ PZM 229 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 190.60 14 204.60 172.80 6 178.80 178.80 0
8 2/ PZZ 216 128017 PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná 185.30 8 193.30 207.40 12 219.40 219.40 0
9 3/ PZZ 221 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 210.40 6 216.40 202.50 4 206.50 206.50 0
10 4/ PZZ 222 119196 STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc 209.70 8 217.70 197.60 10 207.60 207.60 0
11 7/ PZM 212 121044 BALARIN Evžen 2008 KK Opava 238.80 108 346.80 215.70 10 225.70 225.70 0
12 8/ PZM 208 119209 ŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc 218.50 64 282.50 219.70 18 237.70 237.70 0
13 9/ PZM 227 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 231.40 62 293.40 236.80 6 242.80 242.80 0
14 5/ PZZ 223 119177 MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc 236.00 20 256.00 245.80 62 307.80 307.80 0
15 6/ PZZ 217 103010 BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno 196.30 316 512.30 181.10 120 301.10 301.10 0
16 10/ PZM 210 135017 FIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh 232.40 108 340.40 257.20 60 317.20 317.20 0
17 7/ PZZ 224 119208 KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc 317.90 216 533.90 294.20 62 356.20 356.20 0
18 11/ PZM 215 121061 BAAR Dominik 2007 KK Opava 210.50 156 366.50 206.60 154 360.60 360.60 0
19 12/ PZM 205 121014 GEBAUER Filip 2007 KK Opava 172.90 416 588.90 190.70 170 360.70 360.70 0
20 8/ PZZ 220 121062 KRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava 300.70 62 362.70 296.30 162 458.30 458.30 0
21 9/ PZZ 226 128006 JURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná 157.60 604 761.60 252.10 310 562.10 562.10 0
22 13/ PZM 206 121011 ŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava 197.20 460 657.20 1 999 999.00 999.00 0
23 10/ PZZ 225 128007 JURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná 169.90 508 677.90 1 999 999.00 999.00 0
24 14/ PZM 213 121064 ZADRICK Arden 2008 KK Opava 152.70 554 706.70 176.60 754 930.60 930.60 0
25 15/ PZM 209 121016 KUBITA Tomáš 2008 KK Opava 123.30 756 879.30 122.70 606 728.70 728.70 0
26 16/ PZM 211 121022 KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava 161.50 608 769.50 156.40 806 962.40 962.40 0
27 17/ PZM 214 121033 ŠEČVČÍK Václav 2008 KK Opava 130.30 660 790.30 127.60 758 885.60 885.60 0