Výsledková listina

Závod4. Český pohár v klasickém sjezdu
Číslo17034
Datum23.04.17
Ředitel závoduRobert Knebel
Vrchní rozhodčíHana Kneblová
Disciplínasjezd
OrganizátorSK UP Olomouc

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čp om
1 1 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 15:25.20 75 103 0
2 2 24012 HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml. MT 15:43.00 68 91 0
3 1/ U23 3 52028 SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec MT 15:55.00 62 79 0
4 5 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 16:09.20 57 67 0
5 2/ U23 17 119213 KRISTEK Václav 1996 Olomouc 1 16:23.00 53 0 32
6 1/ DS 7 24015 SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml. 1 16:55.10 49 55 0
7 1/ V 10 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 1 17:20.90 46 43 0
8 2/ DS 9 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 1 17:31.30 43 31 0
9 1/ VM 12 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 1 17:35.30 40 19 0
10 52 0 9 59:59.99 0 0 0
11 51 0 9 59:59.99 0 0 0
12 ZS 16 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 59:59.99 0 0 0
13 DM 15 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 3 59:59.99 0 0 0
14 DM 14 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 2 59:59.99 0 0 0
15 ZS 13 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 59:59.99 0 0 0
16 DM 11 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 2 59:59.99 0 0 0
17 VM 8 57011 PISCHEK Jan 1977 Pardub. 1 59:59.99 0 0 0
18 6 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 1 59:59.99 0 0 0
19 U23 4 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 59:59.99 0 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čp om
1 1/ U23 1 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 15:41.30 75 0 108
2 1/ DM 6 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 16:14.90 68 0 96
3 1/ DS 12 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 16:16.70 62 0 84
4 2/ U23 5 132034 BAYEROVÁ Barbora 1998 Val.Mez. 1 16:17.00 57 0 72
5 2/ DS 3 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 1 16:30.00 53 42 0
6 3/ DS 2 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 2 16:36.20 49 0 60
7 4/ DS 8 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 17:09.00 46 0 48
8 1/ V 11 48072 TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter. 2 21:06.70 43 30 0
9 DS 21 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3 59:59.99 0 0 0
10 U23 20 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 59:59.99 0 0 0
11 ZM 19 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2 59:59.99 0 0 0
12 ZS 18 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 59:59.99 0 0 0
13 ZS 17 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 59:59.99 0 0 0
14 DM 15 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 59:59.99 0 0 0
15 DM 14 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 1 59:59.99 0 0 0
16 U23 13 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1997 Č.Kruml. 1 59:59.99 0 0 0
17 U23 10 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 2 59:59.99 0 0 0
18 VM 9 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 59:59.99 0 0 0
19 U23 7 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel 1 59:59.99 0 0 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čp om
1 1/ VM 1 12007 MRŮZEK Kamil 1977 Dukla B. MT 14:27.80 75 165 0
2 2 119150 HÁLA Richard 1992 Olomouc 2 14:30.10 68 0 104
3 1/ U23 4 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno MT 14:43.50 62 0 92
4 3 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc MT 14:47.10 57 0 80
5 2/ U23 35 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 1 14:49.60 53 153 0
6 3/ U23 6 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 14:51.10 49 0 68
7 4/ U23 5 1103 ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha 1 14:56.50 46 141 0
8 1/ DS 36 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 1 15:04.90 43 129 0
9 2/ VM 7 55020 POLÍVKA Radek 1980 Sláv.HK 1 15:30.90 40 117 0
10 1/ V 8 119040 KRATOCHVÍL Petr 1971 Olomouc 1 15:39.80 37 0 56
11 5/ U23 10 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 1 15:55.30 35 0 44
12 12 64010 KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto 2 16:11.30 33 105 0
13 6/ U23 13 20008 NACHTIGAL Jiří 1997 Chomutov 1 16:22.30 31 93 0
14 1/ DM 21 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 16:26.70 29 0 38
15 2/ V 11 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 1 16:32.60 27 81 0
16 1/ VS 16 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 17:07.00 25 0 32
17 2/ DM 26 1114 KIRCHNER David 2002 Boh.Pha 2 17:12.40 23 69 0
18 2/ DS 25 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 2 17:12.80 21 57 0
19 3/ DM 32 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 17:58.50 19 45 0
20 3/ V 18 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 3 18:04.20 17 33 0
21 ZM 34 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 59:59.99 0 0 0
22 ZM 33 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 59:59.99 0 0 0
23 DM 31 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 59:59.99 0 0 0
24 ZS 30 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 59:59.99 0 0 0
25 ZS 29 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 59:59.99 0 0 0
26 DS 28 57090 BOUČEK Stanislav 1999 Pardub. 2 59:59.99 0 0 0
27 DS 27 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 59:59.99 0 0 0
28 DM 24 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 59:59.99 0 0 0
29 DS 23 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 59:59.99 0 0 0
30 DS 20 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 59:59.99 0 0 0
31 DS 19 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 1 59:59.99 0 0 0
32 DM 17 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 2 59:59.99 0 0 0
33 VM 15 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 1 59:59.99 0 0 0
34 DS 14 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 1 59:59.99 0 0 0
35 DS 9 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 1 59:59.99 0 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čp om
1 2 57071 64021 ROLENC Ondřej SUCHÁNEK Daniel 1991 1993 Pardub. Vys.Mýto 1 15:12.60 75 90 0
2 1/ U23 1 1016 119213 JELÍNEK Filip KRISTEK Václav 1996 1996 Boh.Pha Olomouc MT 15:29.30 68 78 66
3 5 24012 24043 HALEŠ Antonín NOVÁK Martin 1992 1991 Č.Kruml. Č.Kruml. MT 15:47.60 62 66 0
4 3 119020 57059 LISICKÝ David UNCAJTÍK Lukáš 1981 1984 Olomouc Pardub. 1 16:01.00 57 54 54
5 1/ V 13 1128 1038 MORNŠTEJN Roman ŠŤASTNÝ Michal 1969 1965 Boh.Pha Boh.Pha 1 16:43.50 53 42 0
6 10 24031 24032 JIRKA David ŠVADLENA Václav 1985 1985 Č.Kruml. Č.Kruml. 1 16:45.20 49 30 0
7 2/ U23 8 129014 57005 WALTER Jakub RUFFER Matěj 1998 1999 Šumperk Pardub. 2 16:58.90 46 18 42
8 2/ V 7 103034 116009 REŽŇÁK Ladislav HOŘÍNEK Jaroslav 1966 1963 KK Brno Litovel 1 17:09.50 43 0 30
9 DS 14 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 1 59:59.99 0 0 0
10 12 43008 9100 ŠRÁMEK Michal TOMEK Lukáš 1982 1987 Č.Lípa USK Pha 1 59:59.99 0 0 0
11 U23 11 1113 1112 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Boh.Pha Boh.Pha 1 59:59.99 0 0 0
12 V 9 7041 7047 JINDRÁK Petr OLIVERIUS Jan 1969 1967 Tech.Pha Tech.Pha 3 59:59.99 0 0 0
13 6 52028 52035 SLANINA Vladimír SLANINA Vladimír 1994 1969 L.Žatec L.Žatec 1 59:59.99 0 0 0
14 U23 4 116049 116061 ŠOTOLA Karel ŠMOLDAS Michal 1997 1998 Litovel Litovel 1 59:59.99 0 0 0