Výsledková listina

Závod3. a 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23
Číslo17033
Datum22.04.17
Ředitel závoduRobert Knebel
Vrchní rozhodčíHana Kneblová
Disciplínasjezd
OrganizátorSK UP Olomouc

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čp om
1 1 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 15:22.60 75 108 0
2 1/ U23 3 52028 SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec MT 15:48.80 68 96 0
3 2 24012 HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml. MT 15:53.70 62 84 0
4 1/ VM 12 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 1 15:55.10 57 72 0
5 5 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 16:01.00 53 60 0
6 2/ U23 17 119213 KRISTEK Václav 1996 Olomouc 1 16:18.00 49 0 31
7 6 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 1 16:46.20 46 48 0
8 1/ V 10 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 1 16:51.60 43 36 0
9 1/ DS 9 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 1 17:22.30 40 24 0
10 2/ DS 7 24015 SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml. 1 18:41.50 37 12 0
11 19 0 9 59:59.99 0 0 0
12 18 0 9 59:59.99 0 0 0
13 ZS 16 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 59:59.99 0 0 0
14 DM 15 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 3 59:59.99 0 0 0
15 DM 14 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 2 59:59.99 0 0 0
16 ZS 13 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 59:59.99 0 0 0
17 DM 11 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 2 59:59.99 0 0 0
18 VM 8 57011 PISCHEK Jan 1977 Pardub. 1 59:59.99 0 0 0
19 U23 4 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 59:59.99 0 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čp om
1 1/ U23 1 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 15:26.30 75 0 102
2 1/ DS 2 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 2 16:04.80 68 0 90
3 2/ DS 3 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 1 16:09.10 62 43 0
4 2/ U23 5 132034 BAYEROVÁ Barbora 1998 Val.Mez. 1 16:17.50 57 0 78
5 1/ DM 6 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 16:21.10 53 0 66
6 2/ DM 14 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 1 16:30.80 49 31 0
7 3/ DS 12 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 16:35.90 46 0 54
8 3/ U23 7 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel 1 17:12.30 43 0 42
9 4/ DS 8 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 17:14.00 40 0 30
10 1/ ZS 17 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 17:24.80 37 0 18
11 4/ U23 10 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 2 17:35.60 35 19 0
12 1/ VM 9 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 18:05.30 33 0 12
13 1/ V 11 48072 TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter. 2 23:19.60 31 13 0
14 DS 21 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3 59:59.99 0 0 0
15 U23 20 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 59:59.99 0 0 0
16 ZM 19 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2 59:59.99 0 0 0
17 ZS 18 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 59:59.99 0 0 0
18 DM 15 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 59:59.99 0 0 0
19 U23 13 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1997 Č.Kruml. 1 59:59.99 0 0 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čp om
1 1/ VM 1 12007 MRŮZEK Kamil 1977 Dukla B. MT 14:30.00 75 152 0
2 2 119150 HÁLA Richard 1992 Olomouc 2 14:31.60 68 0 81
3 3 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc MT 14:40.00 62 0 69
4 1/ U23 4 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno MT 14:46.00 57 0 57
5 2/ U23 35 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 1 14:52.10 53 140 0
6 3/ U23 5 1103 ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha 1 15:02.10 49 128 0
7 4/ U23 6 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 15:14.00 46 0 45
8 1/ DS 36 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 1 15:15.20 43 116 0
9 2/ VM 7 55020 POLÍVKA Radek 1980 Sláv.HK 1 15:25.80 40 104 0
10 1/ V 8 119040 KRATOCHVÍL Petr 1971 Olomouc 1 15:27.30 37 0 33
11 5/ U23 10 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 1 15:53.50 35 0 21
12 6/ U23 13 20008 NACHTIGAL Jiří 1997 Chomutov 1 15:55.40 33 92 0
13 12 64010 KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto 2 15:57.30 31 80 0
14 2/ DS 9 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 1 16:07.30 29 68 0
15 2/ V 11 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 1 16:11.60 27 56 0
16 3/ VM 15 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 1 16:16.00 25 44 0
17 3/ DS 23 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 16:49.20 23 32 0
18 4/ DS 14 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 1 16:49.30 21 26 0
19 1/ DM 26 1114 KIRCHNER David 2002 Boh.Pha 2 16:55.40 19 20 0
20 5/ DS 28 57090 BOUČEK Stanislav 1999 Pardub. 2 17:07.50 17 14 0
21 6/ DS 25 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 2 17:11.90 15 8 0
22 7/ DS 27 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 17:25.40 14 0 15
23 3/ V 18 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 3 17:44.80 13 2 0
24 2/ DM 32 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 18:10.20 12 1 0
25 1/ VS 16 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 18:47.70 11 0 9
26 39 0 9 59:59.99 0 0 0
27 38 0 9 59:59.99 0 0 0
28 37 0 9 59:59.99 0 0 0
29 ZM 34 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 59:59.99 0 0 0
30 ZM 33 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 59:59.99 0 0 0
31 DM 31 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 59:59.99 0 0 0
32 ZS 30 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 59:59.99 0 0 0
33 ZS 29 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 59:59.99 0 0 0
34 DM 24 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 59:59.99 0 0 0
35 DM 21 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 59:59.99 0 0 0
36 DS 20 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 59:59.99 0 0 0
37 DS 19 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 1 59:59.99 0 0 0
38 DM 17 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 2 59:59.99 0 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čp om
1 2 57071 64021 ROLENC Ondřej SUCHÁNEK Daniel 1991 1993 Pardub. Vys.Mýto 1 15:15.70 75 102 0
2 1/ U23 1 1016 119213 JELÍNEK Filip KRISTEK Václav 1996 1996 Boh.Pha Olomouc MT 15:46.00 68 90 42
3 5 24012 24043 HALEŠ Antonín NOVÁK Martin 1992 1991 Č.Kruml. Č.Kruml. MT 15:48.60 62 78 0
4 3 119020 57059 LISICKÝ David UNCAJTÍK Lukáš 1981 1984 Olomouc Pardub. 1 16:03.10 57 66 30
5 10 24031 24032 JIRKA David ŠVADLENA Václav 1985 1985 Č.Kruml. Č.Kruml. 1 16:34.30 53 54 0
6 6 52028 52035 SLANINA Vladimír SLANINA Vladimír 1994 1969 L.Žatec L.Žatec 1 16:42.70 49 42 0
7 1/ V 13 1128 1038 MORNŠTEJN Roman ŠŤASTNÝ Michal 1969 1965 Boh.Pha Boh.Pha 1 16:45.80 46 30 0
8 12 43008 9100 ŠRÁMEK Michal TOMEK Lukáš 1982 1987 Č.Lípa USK Pha 1 16:53.70 43 18 0
9 2/ V 7 103034 116009 REŽŇÁK Ladislav HOŘÍNEK Jaroslav 1966 1963 KK Brno Litovel 1 17:06.10 40 0 18
10 2/ U23 8 129014 57005 WALTER Jakub RUFFER Matěj 1998 1999 Šumperk Pardub. 2 17:18.20 37 6 6
11 DS 14 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 1 59:59.99 0 0 0
12 U23 11 1113 1112 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Boh.Pha Boh.Pha 1 59:59.99 0 0 0
13 V 9 7041 7047 JINDRÁK Petr OLIVERIUS Jan 1969 1967 Tech.Pha Tech.Pha 3 59:59.99 0 0 0
14 U23 4 116049 116061 ŠOTOLA Karel ŠMOLDAS Michal 1997 1998 Litovel Litovel 1 59:59.99 0 0 0