Výsledková listina

ZávodSpálovský slalom na Kamenici
Číslo17031
Datum15.04.17
Ředitel závoduJan Kulhánek
Vrchní rozhodčíZdena Rychterová
Disciplínaslalom
OrganizátorDelfín Jablonec

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 35 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3+ 131.00 2 133.00 135.90 6 141.90 133.00 17
2 2/ DM 33 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 134.60 2 136.60 136.20 0 136.20 136.20 12
3 1/ VM 32 9059 PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 2 137.40 2 139.40 4 999 999.00 139.40 7
4 1/ ZS 31 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 158.20 4 162.20 151.70 2 153.70 153.70 2
5 2/ ZS 34 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 4 999 999.00 170.70 56 226.70 226.70 1

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 61 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 106.00 6 112.00 109.00 6 115.00 112.00 56
2 1/ ZS 63 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 116.70 0 116.70 117.50 2 119.50 116.70 46
3 1/ VM 73 7007 CUC Michal 1977 Tech.Pha 3+ 117.20 4 121.20 117.10 0 117.10 117.10 41
4 2/ ZS 72 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3+ 118.60 0 118.60 124.80 10 134.80 118.60 36
5 1/ DM 71 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3 123.30 0 123.30 135.00 8 143.00 123.30 31
6 1/ V 67 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2 119.70 4 123.70 4 999 999.00 123.70 26
7 2/ DM 64 12070 KOLÁČEK Petr 2001 Dukla B. 2 128.40 12 140.40 120.20 6 126.20 126.20 21
8 3/ DM 65 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 126.70 4 130.70 124.70 2 126.70 126.70 16
9 2/ V 66 59022 LACINA Richard 1967 Semily 2 133.10 2 135.10 124.90 2 126.90 126.90 11
10 3/ V 75 77007 ŠKRANC Jiří 1965 Kotva B. 128.30 4 132.30 130.80 0 130.80 130.80 6
11 2/ VM 68 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 132.60 4 136.60 132.40 2 134.40 134.40 5
12 3/ ZS 76 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3+ 156.60 4 160.60 135.10 6 141.10 141.10 4
13 1/ ZM 62 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 2 140.40 2 142.40 137.20 4 141.20 141.20 3
14 4/ DM 77 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 151.90 12 163.90 151.50 2 153.50 153.50 2
15 3/ VM 74 43056 BAČINA Jan 1973 Č.Lípa 173.50 56 229.50 4 999 999.00 229.50 1
16 2/ U23 69 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 11 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 117.20 0 117.20 116.00 0 116.00 116.00 69
2 12 103064 JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno 2+ 156.80 6 162.80 120.20 0 120.20 120.20 64
3 2/ DM 7 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 2 121.20 0 121.20 121.30 0 121.30 121.20 59
4 10 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 121.00 4 125.00 126.90 0 126.90 125.00 54
5 3/ DM 5 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 2 122.20 4 126.20 127.10 0 127.10 126.20 49
6 1/ U23 9 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 127.40 0 127.40 129.90 0 129.90 127.40 44
7 1/ ZS 1 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 130.80 4 134.80 131.00 2 133.00 133.00 39
7 1/ ZM 17 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 3+ 129.00 4 133.00 133.40 2 135.40 133.00 34
9 4/ DM 20 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3+ 128.80 6 134.80 131.70 2 133.70 133.70 29
10 5/ DM 8 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 130.10 8 138.10 135.10 0 135.10 135.10 24
11 1/ VM 14 45036 HAUCKOVÁ Ilona 1978 KVS HK 3 136.50 0 136.50 142.60 4 146.60 136.50 19
12 6/ DM 4 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 2 135.90 2 137.90 133.30 4 137.30 137.30 14
13 7/ DM 6 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 2 137.50 0 137.50 139.30 0 139.30 137.50 9
13 2/ ZS 19 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 137.50 0 137.50 132.30 12 144.30 137.50 8
15 3/ ZS 2 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 2 133.00 6 139.00 137.70 2 139.70 139.00 7
16 1/ DS 21 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3+ 135.90 4 139.90 139.40 6 145.40 139.90 6
17 4/ ZS 18 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 3+ 135.10 8 143.10 4 999 999.00 143.10 5
18 2/ ZM 16 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 138.80 6 144.80 4 999 999.00 144.80 4
19 5/ ZS 3 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 2 137.70 10 147.70 136.80 58 194.80 147.70 3
20 3/ ZM 15 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3 148.50 6 154.50 146.10 8 154.10 154.10 2
21 4/ ZM 22 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 177.80 58 235.80 173.20 10 183.20 183.20 1
22 8/ DM 23 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 3 155.60 110 265.60 161.10 58 219.10 219.10 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 14 103020 HOŠEK Ondřej 1995 KK Brno 2 99.30 0 99.30 99.80 2 101.80 99.30 113
2 1/ DM 7 12046 PROCHÁZKA Josef 2002 Dukla B. 2 110.70 4 114.70 108.50 2 110.50 110.50 108
3 1/ DS 10 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 107.60 4 111.60 109.20 2 111.20 111.20 103
4 2/ DM 3 1114 KIRCHNER David 2002 Boh.Pha 2 105.30 8 113.30 109.30 2 111.30 111.30 98
5 1/ VM 12 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 111.90 0 111.90 111.10 2 113.10 111.90 93
6 3/ DM 5 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 114.20 0 114.20 112.40 0 112.40 112.40 88
7 4/ DM 8 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 2 111.60 2 113.60 112.80 0 112.80 112.80 83
8 1/ V 11 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 114.90 2 116.90 115.30 0 115.30 115.30 78
9 5/ DM 4 12018 ŠOREL Martin 2001 Dukla B. 2 117.50 4 121.50 112.30 4 116.30 116.30 73
10 6/ DM 15 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 2 117.90 0 117.90 122.00 10 132.00 117.90 68
11 7/ DM 6 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 114.00 4 118.00 122.00 8 130.00 118.00 63
12 1/ ZS 2 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 116.70 4 120.70 118.10 6 124.10 120.70 58
13 8/ DM 17 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 2 117.20 4 121.20 129.90 6 135.90 121.20 53
14 2/ ZS 37 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3+ 119.10 6 125.10 122.00 0 122.00 122.00 48
15 9/ DM 25 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 3 122.50 0 122.50 124.90 52 176.90 122.50 43
16 1/ ZM 31 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 3+ 123.60 6 129.60 122.60 0 122.60 122.60 38
17 2/ DS 9 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 120.80 4 124.80 124.20 0 124.20 124.20 33
18 3/ ZS 1 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 131.50 6 137.50 124.40 0 124.40 124.40 28
19 4/ ZS 35 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3+ 127.80 0 127.80 129.20 2 131.20 127.80 27
19 10/ DM 40 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3+ 125.80 2 127.80 4.00 999 1003.00 127.80 26
21 5/ ZS 16 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 125.90 6 131.90 125.50 4 129.50 129.50 25
22 11/ DM 51 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 123.00 8 131.00 127.60 4 131.60 131.00 24
23 6/ ZS 34 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3+ 129.40 8 137.40 129.40 2 131.40 131.40 23
24 12/ DM 26 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 135.20 0 135.20 135.20 2 137.20 135.20 22
25 1/ VS 43 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 138.50 0 138.50 137.00 0 137.00 137.00 21
26 2/ VM 28 46006 KOŘÍNEK Martin 1977 Jablonec 3 144.10 4 148.10 136.80 2 138.80 138.80 20
27 2/ ZM 32 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3+ 137.20 8 145.20 133.60 6 139.60 139.60 19
28 7/ ZS 36 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3+ 137.40 4 141.40 138.00 4 142.00 141.40 18
29 8/ ZS 22 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3 136.10 6 142.10 160.90 14 174.90 142.10 17
30 9/ ZS 30 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 3 143.20 8 151.20 138.80 4 142.80 142.80 16
31 13/ DM 39 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3+ 137.50 6 143.50 146.20 12 158.20 143.50 15
32 3/ ZM 20 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3 148.20 6 154.20 142.00 2 144.00 144.00 14
33 10/ ZS 23 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3 137.10 58 195.10 138.40 6 144.40 144.40 13
34 3/ DS 50 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 141.00 6 147.00 1 999 999.00 147.00 12
35 4/ ZM 33 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 145.60 2 147.60 146.80 6 152.80 147.60 11
36 11/ ZS 24 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 3 138.60 10 148.60 137.80 54 191.80 148.60 10
37 5/ ZM 47 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 144.90 6 150.90 144.70 6 150.70 150.70 9
38 12/ ZS 38 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 3+ 148.40 6 154.40 174.00 4 178.00 154.40 8
39 6/ ZM 53 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 3 150.00 6 156.00 164.20 10 174.20 156.00 7
40 7/ ZM 21 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 160.80 10 170.80 154.60 2 156.60 156.60 6
41 8/ ZM 18 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 3 147.30 12 159.30 147.90 10 157.90 157.90 5
42 9/ ZM 19 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3 157.00 6 163.00 153.80 6 159.80 159.80 4
43 10/ ZM 52 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3 161.10 10 171.10 154.70 6 160.70 160.70 3
44 13/ ZS 49 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 154.20 12 166.20 154.90 10 164.90 164.90 2
45 14/ ZS 48 46049 KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec 157.50 10 167.50 180.50 62 242.50 167.50 1
46 15/ ZS 54 23099 PUTZER Hynek 2003 SKVS ČB 164.30 6 170.30 155.50 108 263.50 170.30 0
47 11/ ZM 45 14077 BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy 178.00 10 188.00 166.10 10 176.10 176.10 0
48 14/ DM 29 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 3 147.00 120 267.00 156.40 56 212.40 212.40 0
49 ZM 46 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
50 ZM 44 43001 BAČINA Jan 2006 Č.Lípa 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
51 VS 42 55021 POLÍVKA Karel 1945 Sláv.HK 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
52 DM 41 46042 FUCHS Matouš 2002 Jablonec 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
53 DS 27 46017 FUCHS Jakub 1999 Jablonec 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
54 VM 13 46012 KULHÁNEK Jan 1978 Jablonec 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0