Výsledková listina

ZávodSpálovský slalom na Kamenici
Číslo17030
Datum15.04.17
Ředitel závoduJan Kulhánek
Vrchní rozhodčíZdena Rychterová
Disciplínaslalom
OrganizátorDelfín Jablonec

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 33 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 158.00 8 166.00 132.40 0 132.40 132.40 17
2 2/ DM 35 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3+ 140.60 60 200.60 136.00 0 136.00 136.00 12
3 1/ VM 32 9059 PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 2 133.90 4 137.90 139.50 2 141.50 137.90 7
4 1/ ZS 31 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 148.00 6 154.00 149.80 2 151.80 151.80 2
5 2/ ZS 34 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 184.40 62 246.40 167.10 8 175.10 175.10 1

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 61 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 101.10 2 103.10 100.44 4 104.44 103.10 55
2 1/ V 67 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2 120.00 2 122.00 117.30 0 117.30 117.30 45
3 2/ U23 69 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 118.40 110 228.40 118.30 0 118.30 118.30 40
4 1/ ZS 63 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 130.30 2 132.30 116.80 2 118.80 118.80 35
5 1/ DM 64 12070 KOLÁČEK Petr 2001 Dukla B. 2 121.90 0 121.90 124.70 12 136.70 121.90 30
6 2/ ZS 72 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3+ 123.80 6 129.80 121.30 2 123.30 123.30 25
7 2/ DM 71 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3 123.60 2 125.60 131.00 2 133.00 125.60 20
8 2/ V 66 59022 LACINA Richard 1967 Semily 2 144.00 4 148.00 125.80 0 125.80 125.80 15
9 3/ V 75 77007 ŠKRANC Jiří 1965 Kotva B. 128.10 2 130.10 128.60 2 130.60 130.10 10
10 1/ VM 68 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 128.50 6 134.50 130.20 0 130.20 130.20 5
11 3/ DM 65 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 125.60 8 133.60 126.50 4 130.50 130.50 4
12 3/ ZS 76 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3+ 140.80 6 146.80 136.70 0 136.70 136.70 3
13 1/ ZM 62 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 2 135.60 4 139.60 139.90 2 141.90 139.60 2
14 4/ DM 77 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 171.10 20 191.10 160.50 4 164.50 164.50 1
15 2/ VM 74 43056 BAČINA Jan 1973 Č.Lípa 196.50 60 256.50 192.00 60 252.00 252.00 0
16 VM 73 7007 CUC Michal 1977 Tech.Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 11 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 116.60 2 118.60 119.20 0 119.20 118.60 69
2 12 103064 JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno 2+ 118.00 2 120.00 120.00 0 120.00 120.00 64
3 10 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 126.20 0 126.20 123.40 0 123.40 123.40 59
4 2/ DM 7 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 2 125.60 8 133.60 122.20 2 124.20 124.20 54
5 3/ DM 5 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 2 121.90 4 125.90 124.50 2 126.50 125.90 49
6 4/ DM 8 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 127.30 2 129.30 126.10 4 130.10 129.30 44
6 1/ ZM 17 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 3+ 129.30 0 129.30 128.50 4 132.50 129.30 39
8 1/ U23 9 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 134.30 4 138.30 127.40 2 129.40 129.40 34
9 1/ ZS 1 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 129.20 2 131.20 127.70 2 129.70 129.70 29
10 2/ ZS 18 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 3+ 130.40 4 134.40 127.90 2 129.90 129.90 24
11 3/ ZS 19 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 141.70 10 151.70 130.40 0 130.40 130.40 19
12 5/ DM 6 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 2 137.40 0 137.40 130.60 0 130.60 130.60 14
13 4/ ZS 2 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 2 135.00 2 137.00 132.20 0 132.20 132.20 9
14 6/ DM 20 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3+ 127.40 6 133.40 129.20 4 133.20 133.20 8
15 7/ DM 4 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 2 137.90 0 137.90 132.60 2 134.60 134.60 7
16 1/ VM 14 45036 HAUCKOVÁ Ilona 1978 KVS HK 3 142.20 0 142.20 138.40 0 138.40 138.40 6
17 5/ ZS 3 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 2 137.80 2 139.80 141.50 4 145.50 139.80 5
18 2/ ZM 16 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 144.10 6 150.10 139.50 2 141.50 141.50 4
19 1/ DS 21 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3+ 140.70 2 142.70 148.80 6 154.80 142.70 3
20 8/ DM 23 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 3 152.80 0 152.80 148.10 8 156.10 152.80 2
21 3/ ZM 15 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3 160.40 2 162.40 147.90 6 153.90 153.90 1
22 4/ ZM 22 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 197.60 158 355.60 185.20 8 193.20 193.20 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 14 103020 HOŠEK Ondřej 1995 KK Brno 2 98.60 0 98.60 97.30 0 97.30 97.30 119
2 1/ VM 13 46012 KULHÁNEK Jan 1978 Jablonec 2 4 999 999.00 107.30 0 107.30 107.30 114
3 1/ DS 10 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 105.40 2 107.40 109.20 0 109.20 107.40 109
4 1/ DM 3 1114 KIRCHNER David 2002 Boh.Pha 2 106.20 6 112.20 105.90 2 107.90 107.90 104
5 2/ DM 7 12046 PROCHÁZKA Josef 2002 Dukla B. 2 107.60 6 113.60 108.80 2 110.80 110.80 99
6 3/ DM 4 12018 ŠOREL Martin 2001 Dukla B. 2 119.20 6 125.20 111.50 0 111.50 111.50 94
7 4/ DM 5 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 110.00 4 114.00 113.00 0 113.00 113.00 89
8 5/ DM 17 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 2 115.60 4 119.60 113.60 2 115.60 115.60 84
9 6/ DM 15 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 2 125.10 4 129.10 115.70 0 115.70 115.70 79
10 1/ V 11 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 116.30 0 116.30 118.50 0 118.50 116.30 74
11 7/ DM 8 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 2 111.90 54 165.90 116.80 0 116.80 116.80 69
12 1/ ZS 2 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 114.90 2 116.90 113.40 4 117.40 116.90 64
13 2/ VM 12 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 113.30 4 117.30 117.50 0 117.50 117.30 59
14 2/ ZS 1 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 119.20 4 123.20 118.40 0 118.40 118.40 54
15 8/ DM 51 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 117.30 4 121.30 117.20 2 119.20 119.20 49
16 2/ DS 9 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 123.80 6 129.80 117.60 2 119.60 119.60 44
17 1/ ZM 31 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 3+ 120.10 2 122.10 119.60 2 121.60 121.60 39
18 3/ ZS 37 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3+ 120.80 2 122.80 123.20 4 127.20 122.80 34
19 9/ DM 40 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3+ 131.50 2 133.50 121.70 2 123.70 123.70 29
20 4/ ZS 16 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 118.40 8 126.40 123.20 4 127.20 126.40 28
21 5/ ZS 34 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3+ 126.70 2 128.70 127.20 0 127.20 127.20 27
22 10/ DM 6 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 118.20 10 128.20 124.20 4 128.20 128.20 26
23 6/ ZS 35 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3+ 124.30 4 128.30 131.00 2 133.00 128.30 25
24 11/ DM 25 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 3 125.60 4 129.60 123.00 6 129.00 129.00 24
25 7/ ZS 24 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 3 132.90 0 132.90 127.70 2 129.70 129.70 23
26 2/ ZM 32 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3+ 130.60 2 132.60 130.20 0 130.20 130.20 22
27 8/ ZS 36 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3+ 136.40 0 136.40 146.70 0 146.70 136.40 21
27 12/ DM 26 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 132.40 4 136.40 143.40 52 195.40 136.40 20
29 13/ DM 39 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3+ 136.80 0 136.80 138.70 6 144.70 136.80 19
30 9/ ZS 30 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 3 135.80 54 189.80 133.80 4 137.80 137.80 18
31 10/ ZS 23 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3 139.40 4 143.40 140.04 0 140.04 140.04 17
32 3/ ZM 33 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 147.00 4 151.00 139.00 2 141.00 141.00 16
33 3/ VM 28 46006 KOŘÍNEK Martin 1977 Jablonec 3 137.20 4 141.20 143.30 6 149.30 141.20 15
34 4/ ZM 53 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 3 144.40 2 146.40 150.40 4 154.40 146.40 14
35 1/ VS 43 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 139.60 8 147.60 143.10 4 147.10 147.10 13
36 5/ ZM 20 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3 155.60 8 163.60 145.60 2 147.60 147.60 12
37 3/ DS 50 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 145.90 2 147.90 152.10 6 158.10 147.90 11
38 6/ ZM 19 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3 152.20 4 156.20 149.20 0 149.20 149.20 10
39 7/ ZM 52 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3 157.40 6 163.40 148.50 4 152.50 152.50 9
40 8/ ZM 18 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 3 1 999 999.00 152.40 2 154.40 154.40 8
41 9/ ZM 47 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 156.00 6 162.00 150.50 4 154.50 154.50 7
42 2/ VS 42 55021 POLÍVKA Karel 1945 Sláv.HK 3+ 157.50 2 159.50 158.30 0 158.30 158.30 6
43 11/ ZS 54 23099 PUTZER Hynek 2003 SKVS ČB 149.60 12 161.60 152.60 6 158.60 158.60 5
44 14/ DM 29 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 3 155.00 18 173.00 147.80 12 159.80 159.80 4
45 12/ ZS 22 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3 1 999 999.00 158.00 4 162.00 162.00 3
46 13/ ZS 49 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 169.60 154 323.60 174.70 2 176.70 176.70 2
47 14/ ZS 48 46049 KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec 173.10 62 235.10 169.90 10 179.90 179.90 1
48 10/ ZM 21 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 204.60 6 210.60 184.90 4 188.90 188.90 0
49 15/ ZS 38 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 3+ 189.20 2 191.20 166.50 50 216.50 191.20 0
50 11/ ZM 45 14077 BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy 185.20 208 393.20 168.30 60 228.30 228.30 0
51 12/ ZM 44 43001 BAČINA Jan 2006 Č.Lípa 1 999 999.00 127.80 456 583.80 583.80 0
52 ZM 46 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
53 DM 41 46042 FUCHS Matouš 2002 Jablonec 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
54 DS 27 46017 FUCHS Jakub 1999 Jablonec 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0