Výsledková listina

ZávodJarní sjezdy na Lužnici
Číslo17027
Datum09.04.17
Ředitel závoduJosef Macášek
Vrchní rozhodčíEva Přechová
Disciplínasjezd
OrganizátorTJ Jiskra Bechyně

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ U23 2 1016 JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha 3 19:17.30 7
2 1/ V 1 52035 SLANINA Vladimír 1969 L.Žatec 2 19:48.20 3
3 1/ ZS 3 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 21:15.40 2
4 2/ U23 10 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 21:29.30 1
5 1/ VM 5 30010 KOTEK Miloš 1974 VS Tábor 21:31.10 0
6 VS 9 89014 URBAN Václav 1953 VikingMB 59:59.99 0
7 VS 8 89011 LERNER Luděk 1960 VikingMB 59:59.99 0
8 VM 7 89015 IRAIN Jiří 1981 VikingMB 59:59.99 0
9 VM 6 78014 PEŠTA Jan 1981 L.Tábor 59:59.99 0
10 VM 4 52047 ŘÁHA Vilém 1974 L.Žatec 59:59.99 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ U23 21 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 19:47.50 21
2 1/ ZS 24 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 20:11.70 17
3 1/ VS 22 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 2 20:27.90 13
4 2/ ZS 23 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 2 20:42.60 9
5 1/ DS 28 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 20:54.30 5
6 3/ ZS 20 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 2 21:00.00 4
7 1/ VM 27 1067 BORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 3 22:08.60 3
8 4/ ZS 26 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 22:47.30 2
9 1/ ZM 25 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 22:59.00 1
10 5/ ZS 29 26007 ŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav 24:35.30 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ U23 41 1103 ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha 1 16:00.20 47
2 1/ VM 49 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 17:36.10 39
3 2/ VM 42 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 1 18:00.20 31
4 3/ VM 47 76007 UHLÍK František 1975 Bechyně 2 18:37.90 27
5 1/ DM 44 24053 KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml. 2 19:11.80 23
6 4/ VM 59 76004 PAZOUREK Pavel 1976 Bechyně 19:23.30 19
7 5/ VM 46 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 19:25.00 15
8 2/ DM 58 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 19:40.40 11
9 1/ ZM 70 1106 CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 19:43.70 10
10 3/ DM 55 24011 KOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml. 3 20:25.60 9
11 2/ ZM 51 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 20:38.70 8
12 1/ V 45 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 20:41.60 7
13 2/ V 50 76009 MAYER Roman 1971 Bechyně 3 20:45.70 6
14 4/ DM 56 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 3 21:47.60 5
15 1/ DS 54 76014 ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně 3 22:09.20 4
16 3/ ZM 67 26001 MÍKA Hynek 2006 Soběslav 24:05.30 3
17 1/ ZS 64 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 24:05.90 2
18 4/ ZM 69 1111 PELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha 24:33.50 1
19 5/ ZM 66 26002 SLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav 25:13.20 0
20 6/ ZM 61 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 26:34.50 0
21 7/ ZM 72 24066 NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml. 26:49.10 0
22 2/ ZS 65 26006 ŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav 27:31.20 0
23 8/ ZM 63 26008 KREMLA Jakub 2006 Soběslav 28:58.50 0
24 9/ ZM 71 24049 NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml. 29:35.40 0
25 10/ ZM 60 26005 PINC Tadeáš 2006 Soběslav 30:38.20 0
26 VM 68 33014 CHOD David 1982 Blovice 59:59.99 0
27 DS 62 24036 KOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml. 59:59.99 0
28 U23 57 76033 MAYER Aleš 1996 Bechyně 3 59:59.99 0
29 VM 53 42062 BUREŠ Jan 1978 Sušice 3 59:59.99 0
30 VS 52 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3 59:59.99 0
31 VS 48 24005 GROSSMANN Zdeněk 1939 Č.Kruml. 2 59:59.99 0
32 VM 43 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 2 59:59.99 0
33 DS 40 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 1 59:59.99 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ ZS 83 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 23:30.00 2
2 1/ VS 82 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 24:12.50 1
3 2/ ZS 81 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 24:29.50 0
4 3/ ZS 84 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 27:18.90 0
5 ZS 80 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 3 59:59.99 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ ZS 93 24055 24042 MAREŠ Jakub VEJNAR Samuel 2003 2005 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 20:28.70 9
2 1/ VM 95 52035 1067 SLANINA Vladimír BORSKÁ Alena 1969 1976 L.Žatec Boh.Pha 1 22:05.40 1
3 1/ DM 92 24072 24053 ONDŘICH Václav KLEIN Pavel 2001 2001 Č.Kruml. Č.Kruml. 24:15.90 0
4 VS 91 81010 81009 DOLEŽAL Vilém KRECHLER Miroslav 1951 1952 Jihlava Jihlava 3 59:59.99 0
5 VM 90 81018 81001 ŠIMÁNEK Robert FUCHS Martin 1973 1971 Jihlava Jihlava 3 59:59.99 0