Výsledková listina

ZávodJarní sjezdy na Lužnici
Číslo17026
Datum09.04.17
Ředitel závoduJosef Macášek
Vrchní rozhodčíEva Přechová
Disciplínasjezd
OrganizátorTJ Jiskra Bechyně

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ U23 2 1016 JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha 3 19:23.60 7
2 1/ V 1 52035 SLANINA Vladimír 1969 L.Žatec 2 19:28.30 3
3 1/ ZS 3 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 21:13.50 2
4 2/ U23 10 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 21:23.00 1
5 1/ VM 5 30010 KOTEK Miloš 1974 VS Tábor 21:29.10 0
6 2/ VM 4 52047 ŘÁHA Vilém 1974 L.Žatec 22:52.90 0
7 VS 9 89014 URBAN Václav 1953 VikingMB 59:59.99 0
8 VS 8 89011 LERNER Luděk 1960 VikingMB 59:59.99 0
9 VM 7 89015 IRAIN Jiří 1981 VikingMB 59:59.99 0
10 VM 6 78014 PEŠTA Jan 1981 L.Tábor 59:59.99 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ ZS 23 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 2 20:07.30 21
2 1/ U23 21 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 20:08.30 17
3 1/ VS 22 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 2 20:27.50 13
4 1/ DS 28 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 20:47.30 9
5 2/ ZS 20 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 2 20:49.20 5
6 1/ ZM 25 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 21:50.20 4
7 1/ VM 27 1067 BORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 3 21:54.70 3
8 3/ ZS 24 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 22:21.70 2
9 4/ ZS 26 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 23:04.30 1
10 5/ ZS 29 26007 ŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav 25:43.90 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ U23 41 1103 ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha 1 16:07.70 49
2 1/ VM 49 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 17:42.60 41
3 2/ VM 42 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 1 18:12.70 33
4 3/ VM 47 76007 UHLÍK František 1975 Bechyně 2 18:38.30 29
5 4/ VM 46 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 19:09.10 25
6 5/ VM 59 76004 PAZOUREK Pavel 1976 Bechyně 19:19.50 21
7 1/ DM 58 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 19:49.60 17
8 1/ ZM 70 1106 CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 19:52.40 13
9 1/ DS 62 24036 KOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml. 19:58.10 12
10 2/ DM 44 24053 KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml. 2 20:07.80 11
11 3/ DM 55 24011 KOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml. 3 20:22.60 10
12 2/ ZM 51 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 20:25.50 9
13 1/ V 45 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 20:40.40 8
14 2/ V 50 76009 MAYER Roman 1971 Bechyně 3 20:48.10 7
15 4/ DM 56 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 3 20:48.40 6
16 6/ VM 53 42062 BUREŠ Jan 1978 Sušice 3 21:18.70 5
17 2/ DS 54 76014 ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně 3 22:25.20 4
18 3/ ZM 67 26001 MÍKA Hynek 2006 Soběslav 24:10.40 3
19 1/ ZS 64 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 24:34.80 2
20 4/ ZM 66 26002 SLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav 25:14.20 1
21 5/ ZM 69 1111 PELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha 25:48.90 0
22 6/ ZM 61 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 27:23.70 0
23 2/ ZS 65 26006 ŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav 27:25.70 0
24 7/ ZM 72 24066 NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml. 27:45.00 0
25 8/ ZM 60 26005 PINC Tadeáš 2006 Soběslav 29:24.30 0
26 9/ ZM 63 26008 KREMLA Jakub 2006 Soběslav 29:25.70 0
27 10/ ZM 71 24049 NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml. 29:54.50 0
28 VM 68 33014 CHOD David 1982 Blovice 59:59.99 0
29 U23 57 76033 MAYER Aleš 1996 Bechyně 3 59:59.99 0
30 VS 52 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3 59:59.99 0
31 VS 48 24005 GROSSMANN Zdeněk 1939 Č.Kruml. 2 59:59.99 0
32 VM 43 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 2 59:59.99 0
33 DS 40 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 1 59:59.99 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ ZS 81 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 23:54.20 2
2 2/ ZS 80 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 3 24:02.00 1
3 1/ VS 82 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 24:08.50 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ DM 92 24072 24053 ONDŘICH Václav KLEIN Pavel 2001 2001 Č.Kruml. Č.Kruml. 23:48.50 1
2 96 76019 23040 HÁZI Marek ZVOLÁNEK Jan 1992 1995 Bechyně SKVS ČB 25:16.80 0
3 1/ V 97 76005 76006 MĚŠŤAN Pavel MĚŠŤAN Zdeněk 1970 1971 Bechyně Bechyně 26:01.20 0
4 VS 91 81010 81009 DOLEŽAL Vilém KRECHLER Miroslav 1951 1952 Jihlava Jihlava 3 59:59.99 0
5 VM 90 81018 81001 ŠIMÁNEK Robert FUCHS Martin 1973 1971 Jihlava Jihlava 3 59:59.99 0