Výsledková listina

ZávodJarní sjezdy na Lužnici
Číslo17025
Datum08.04.17
Ředitel závoduJosef Macášek
Vrchní rozhodčíEva Přechová
Disciplínasjezd
OrganizátorTJ Jiskra Bechyně

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ V 1 52035 SLANINA Vladimír 1969 L.Žatec 2 19:10.10 9
2 1/ U23 2 1016 JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha 3 19:22.10 5
3 1/ VM 7 89015 IRAIN Jiří 1981 VikingMB 19:27.60 4
4 2/ VM 11 7007 CUC Michal 1977 Tech.Pha 20:11.00 3
5 1/ ZS 3 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 21:01.60 2
6 2/ U23 10 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 21:29.60 1
7 3/ VM 5 30010 KOTEK Miloš 1974 VS Tábor 21:34.10 0
8 1/ VS 8 89011 LERNER Luděk 1960 VikingMB 22:38.00 0
9 4/ VM 4 52047 ŘÁHA Vilém 1974 L.Žatec 23:12.80 0
10 2/ VS 9 89014 URBAN Václav 1953 VikingMB 25:24.00 0
11 VM 6 78014 PEŠTA Jan 1981 L.Tábor 59:59.99 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ U23 21 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 19:34.20 21
2 1/ ZS 23 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 2 19:41.80 17
3 1/ VS 22 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 2 20:11.00 13
4 2/ ZS 20 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 2 20:48.00 9
5 1/ DS 28 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 20:50.90 5
6 3/ ZS 24 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 21:19.10 4
7 1/ VM 27 1067 BORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 3 21:44.30 3
8 2/ VM 31 39037 VEVERKOVÁ Zdenka 1977 Loko Plz 3 21:48.70 2
9 1/ ZM 25 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 22:58.90 1
10 4/ ZS 26 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 23:15.40 0
11 ZS 30 39029 ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz 59:59.99 0
12 ZS 29 39027 MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz 59:59.99 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ U23 41 1103 ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha 1 15:41.10 56
2 1/ VM 43 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 2 16:00.00 48
3 2/ VM 49 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 17:24.70 40
4 3/ VM 42 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 1 17:56.80 36
5 4/ VM 68 33014 CHOD David 1982 Blovice 18:38.30 32
6 5/ VM 47 76007 UHLÍK František 1975 Bechyně 2 18:43.30 28
7 6/ VM 46 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 19:05.60 24
8 7/ VM 59 76004 PAZOUREK Pavel 1976 Bechyně 19:18.30 20
9 1/ DS 62 24036 KOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml. 19:34.70 16
10 1/ V 45 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 20:27.40 12
11 2/ V 50 76009 MAYER Roman 1971 Bechyně 3 20:28.70 11
12 1/ VS 48 24005 GROSSMANN Zdeněk 1939 Č.Kruml. 2 20:35.10 10
13 1/ DM 56 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 3 20:44.10 9
14 2/ VS 52 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3 20:54.20 8
15 1/ ZM 51 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 21:01.10 7
16 8/ VM 53 42062 BUREŠ Jan 1978 Sušice 3 21:23.60 6
17 2/ DS 54 76014 ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně 3 22:26.70 5
18 2/ DM 44 24053 KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml. 2 22:42.80 4
19 1/ ZS 64 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 23:37.30 3
20 2/ ZM 61 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 25:58.70 2
21 2/ ZS 65 26006 ŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav 26:33.20 1
22 3/ ZM 67 26001 MÍKA Hynek 2006 Soběslav 27:02.70 0
23 4/ ZM 66 26002 SLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav 28:06.60 0
24 5/ ZM 63 26008 KREMLA Jakub 2006 Soběslav 29:49.20 0
25 6/ ZM 72 24066 NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml. 30:44.60 0
26 7/ ZM 71 24049 NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml. 31:26.10 0
27 8/ ZM 60 26005 PINC Tadeáš 2006 Soběslav 32:16.30 0
28 ZM 70 1106 CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 59:59.99 0
29 ZM 69 1111 PELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha 59:59.99 0
30 DM 58 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 59:59.99 0
31 U23 57 76033 MAYER Aleš 1996 Bechyně 3 59:59.99 0
32 DM 55 24011 KOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml. 3 59:59.99 0
33 DS 40 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 1 59:59.99 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ ZS 83 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 23:38.10 1
2 1/ VS 82 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 24:00.60 0
3 1/ ZM 84 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 25:22.90 0
4 ZS 81 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 59:59.99 0
5 ZS 80 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 3 59:59.99 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ VM 94 78014 7007 PEŠTA Jan CUC Michal 1981 1977 L.Tábor Tech.Pha 19:32.40 12
2 1/ VS 91 81010 81009 DOLEŽAL Vilém KRECHLER Miroslav 1951 1952 Jihlava Jihlava 3 19:46.60 4
3 2/ VM 90 81018 81001 ŠIMÁNEK Robert FUCHS Martin 1973 1971 Jihlava Jihlava 3 19:52.20 3
4 1/ ZS 93 24055 24042 MAREŠ Jakub VEJNAR Samuel 2003 2005 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 20:10.80 2
5 3/ VM 95 52035 1067 SLANINA Vladimír BORSKÁ Alena 1969 1976 L.Žatec Boh.Pha 1 21:28.50 1
6 1/ DM 92 24072 24053 ONDŘICH Václav KLEIN Pavel 2001 2001 Č.Kruml. Č.Kruml. 21:42.60 0