Výsledková listina

ZávodSjezdy v Hanušovicích
Číslo17023
Datum09.04.17
Ředitel závodup.Schreiber Zbyněk
Vrchní rozhodčíp.Jílek Ladislav
Disciplínasjezd
OrganizátorVodní sporty Desná z.s.

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ U23 3 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 15:35.80 33
2 2/ U23 4 119213 KRISTEK Václav 1996 Olomouc 1 15:37.50 25
3 3/ U23 8 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 17:40.10 17
4 1/ DM 7 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 2 17:40.30 13
5 2/ DM 13 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 3 17:50.50 9
6 1/ VS 5 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 17:53.10 5
7 1/ V 10 103034 REŽŇÁK Ladislav 1966 KK Brno 3 18:12.60 4
8 1/ ZS 9 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 18:19.30 3
9 2/ ZS 12 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 18:43.60 2
10 2/ VS 11 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 19:02.70 1

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ DS 29 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 2 14:52.30 62
2 1/ U23 24 132034 BAYEROVÁ Barbora 1998 Val.Mez. 1 15:14.30 54
3 1/ DM 23 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 15:17.00 46
4 1/ ZS 27 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 15:47.00 38
5 1/ VM 30 119091 KNEBLOVÁ Pavla 1974 Olomouc 2 16:15.10 30
6 34 103011 PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 KK Brno 3 16:17.60 26
7 2/ VM 22 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 16:25.50 22
8 2/ DM 31 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 17:10.80 18
9 2/ ZS 32 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 17:19.00 14
10 3/ DM 28 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 17:25.80 10
11 1/ ZM 37 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 17:53.70 9
12 2/ ZM 35 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3 18:14.00 8
13 39 119099 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc 3 18:20.50 7
14 2/ DS 26 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 18:45.70 6
15 3/ ZS 33 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 19:00.10 5
16 4/ ZS 45 108034 VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK 19:11.00 4
17 3/ ZM 41 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 19:16.30 3
18 4/ ZM 44 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 19:23.60 2
19 5/ ZM 42 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 20:02.30 1
20 6/ ZM 46 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 20:34.10 0
21 7/ ZM 43 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 21:28.90 0
22 8/ ZM 48 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 21:32.40 0
23 9/ ZM 47 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 22:00.10 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 51 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc MT 13:21.10 85
2 1/ U23 50 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno MT 13:28.50 77
3 56 119150 HÁLA Richard 1992 Olomouc 2 13:37.30 69
4 2/ U23 52 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 13:43.70 61
5 1/ 67 64010 KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto 2 14:38.00 53
6 2/ DM 62 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 14:49.00 49
7 1/ DS 61 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 15:01.30 45
8 3/ U23 53 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 1 15:08.40 41
9 2/ DS 58 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 15:33.10 37
10 1/ ZS 57 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 15:51.50 33
11 2/ ZS 60 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 15:53.30 29
12 3/ DM 55 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 2 16:00.10 25
13 4/ DM 59 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 16:23.70 21
14 3/ ZS 65 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 16:39.20 17
15 1/ ZM 66 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 17:35.60 16
16 4/ ZS 63 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 18:03.30 15
17 5/ ZS 74 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 18:25.30 14
18 6/ ZS 73 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 18:43.30 13
19 7/ ZS 91 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 18:48.10 12
20 2/ ZM 69 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 3 18:58.60 11
21 3/ ZM 72 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 19:03.00 10
22 4/ ZM 70 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 3 19:07.20 9
23 8/ ZS 77 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 19:15.10 8
24 9/ ZS 90 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 19:16.80 7
25 10/ ZS 88 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 19:21.30 6
26 11/ ZS 84 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 19:21.70 5
27 12/ ZS 85 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 19:28.20 4
28 5/ ZM 76 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 3 19:30.10 3
29 13/ ZS 79 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 19:31.10 2
30 6/ ZM 82 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 19:34.00 1
31 7/ ZM 92 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 19:38.50 0
32 14/ ZS 89 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 19:42.40 0
33 8/ ZM 78 116098 GEPRT David 2005 Litovel 19:44.20 0
34 15/ ZS 75 116095 SALAJ František 2004 Litovel 3 19:47.70 0
35 9/ ZM 68 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 3 20:03.50 0
36 10/ ZM 80 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 20:23.00 0
37 11/ ZM 81 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 20:29.70 0
38 0 9 59:59.99 0
39 0 9 59:59.99 0
40 0 9 59:59.99 0
41 0 9 59:59.99 0
42 0 9 59:59.99 0
43 0 9 59:59.99 0
44 0 9 59:59.99 0
45 0 9 59:59.99 0
46 0 9 59:59.99 0
47 0 9 59:59.99 0
48 0 9 59:59.99 0
49 0 9 59:59.99 0
50 0 9 59:59.99 0
51 0 9 59:59.99 0
52 0 9 59:59.99 0
53 0 9 59:59.99 0
54 0 9 59:59.99 0
55 0 9 59:59.99 0
56 0 9 59:59.99 0
57 0 9 59:59.99 0
58 0 9 59:59.99 0
59 0 9 59:59.99 0
60 0 9 59:59.99 0
61 0 9 59:59.99 0
62 0 9 59:59.99 0
63 0 9 59:59.99 0
64 0 9 59:59.99 0
65 0 9 59:59.99 0
66 0 9 59:59.99 0
67 0 9 59:59.99 0
68 0 9 59:59.99 0
69 0 9 59:59.99 0
70 0 9 59:59.99 0
71 0 9 59:59.99 0
72 0 9 59:59.99 0
73 0 9 59:59.99 0
74 0 9 59:59.99 0
75 0 9 59:59.99 0
76 0 9 59:59.99 0
77 0 9 59:59.99 0
78 0 9 59:59.99 0
79 0 9 59:59.99 0
80 0 9 59:59.99 0
81 0 9 59:59.99 0
82 0 9 59:59.99 0
83 0 9 59:59.99 0
84 0 9 59:59.99 0
85 0 9 59:59.99 0
86 0 9 59:59.99 0
87 0 9 59:59.99 0
88 0 9 59:59.99 0
89 0 9 59:59.99 0
90 0 9 59:59.99 0
91 0 9 59:59.99 0
92 0 9 59:59.99 0
93 0 9 59:59.99 0
94 0 9 59:59.99 0
95 0 9 59:59.99 0
96 0 9 59:59.99 0
97 0 9 59:59.99 0
98 0 9 59:59.99 0
99 0 9 59:59.99 0
100 0 9 59:59.99 0
101 0 9 59:59.99 0
102 0 9 59:59.99 0
103 0 9 59:59.99 0
104 0 9 59:59.99 0
105 0 9 59:59.99 0
106 0 9 59:59.99 0
107 0 9 59:59.99 0
108 0 9 59:59.99 0
109 0 9 59:59.99 0
110 0 9 59:59.99 0
111 0 9 59:59.99 0
112 0 9 59:59.99 0
113 0 9 59:59.99 0
114 0 9 59:59.99 0
115 0 9 59:59.99 0
116 0 9 59:59.99 0
117 0 9 59:59.99 0
118 0 9 59:59.99 0
119 0 9 59:59.99 0
120 0 9 59:59.99 0
121 0 9 59:59.99 0
122 0 9 59:59.99 0
123 0 9 59:59.99 0
124 0 9 59:59.99 0
125 0 9 59:59.99 0
126 0 9 59:59.99 0
127 0 9 59:59.99 0
128 0 9 59:59.99 0
129 0 9 59:59.99 0
130 0 9 59:59.99 0
131 0 9 59:59.99 0
132 0 9 59:59.99 0
133 0 9 59:59.99 0
134 0 9 59:59.99 0
135 0 9 59:59.99 0
136 0 9 59:59.99 0
137 0 9 59:59.99 0
138 0 9 59:59.99 0
139 0 9 59:59.99 0
140 0 9 59:59.99 0
141 0 9 59:59.99 0
142 0 9 59:59.99 0
143 0 9 59:59.99 0
144 0 9 59:59.99 0
145 0 9 59:59.99 0
146 0 9 59:59.99 0
147 0 9 59:59.99 0
148 0 9 59:59.99 0
149 0 9 59:59.99 0
150 0 9 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 49 103047 108045 RYGEL Marek VESELÝ Petr 1989 1976 KK Brno VSDK MT 14:21.70 29
2 1/ U23 19 57005 129014 RUFFER Matěj WALTER Jakub 1999 1998 Pardub. Šumperk 2 15:52.30 21
3 1/ DS 15 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 1 17:06.50 13
4 1/ DM 20 132005 132004 SMILEK Jiří ŠVÉDA Daniel 2003 2002 Val.Mez. Val.Mez. 3 17:39.50 5
5 2/ U23 16 119213 121038 KRISTEK Václav HOROVÁ Klára 1996 1998 Olomouc KK Opava MT 18:18.50 1
6 0 0 9 59:59.99 0
7 0 0 9 59:59.99 0
8 0 0 9 59:59.99 0
9 0 0 9 59:59.99 0
10 0 0 9 59:59.99 0
11 0 0 9 59:59.99 0
12 0 0 9 59:59.99 0
13 0 0 9 59:59.99 0
14 0 0 9 59:59.99 0
15 0 0 9 59:59.99 0
16 0 0 9 59:59.99 0
17 0 0 9 59:59.99 0
18 0 0 9 59:59.99 0
19 0 0 9 59:59.99 0
20 0 0 9 59:59.99 0
21 0 0 9 59:59.99 0
22 0 0 9 59:59.99 0
23 0 0 9 59:59.99 0
24 0 0 9 59:59.99 0
25 0 0 9 59:59.99 0
26 0 0 9 59:59.99 0
27 0 0 9 59:59.99 0
28 0 0 9 59:59.99 0
29 0 0 9 59:59.99 0
30 0 0 9 59:59.99 0
31 0 0 9 59:59.99 0
32 0 0 9 59:59.99 0
33 0 0 9 59:59.99 0
34 0 0 9 59:59.99 0
35 0 0 9 59:59.99 0
36 0 0 9 59:59.99 0
37 0 0 9 59:59.99 0
38 0 0 9 59:59.99 0
39 0 0 9 59:59.99 0
40 0 0 9 59:59.99 0
41 0 0 9 59:59.99 0
42 0 0 9 59:59.99 0
43 0 0 9 59:59.99 0
44 0 0 9 59:59.99 0
45 0 0 9 59:59.99 0
46 0 0 9 59:59.99 0
47 0 0 9 59:59.99 0
48 0 0 9 59:59.99 0
49 0 0 9 59:59.99 0
50 0 0 9 59:59.99 0
51 0 0 9 59:59.99 0
52 0 0 9 59:59.99 0
53 0 0 9 59:59.99 0
54 0 0 9 59:59.99 0
55 0 0 9 59:59.99 0
56 0 0 9 59:59.99 0
57 0 0 9 59:59.99 0
58 0 0 9 59:59.99 0
59 0 0 9 59:59.99 0
60 0 0 9 59:59.99 0
61 0 0 9 59:59.99 0
62 0 0 9 59:59.99 0
63 0 0 9 59:59.99 0
64 0 0 9 59:59.99 0
65 0 0 9 59:59.99 0
66 0 0 9 59:59.99 0
67 0 0 9 59:59.99 0
68 0 0 9 59:59.99 0
69 0 0 9 59:59.99 0
70 0 0 9 59:59.99 0
71 0 0 9 59:59.99 0
72 0 0 9 59:59.99 0
73 0 0 9 59:59.99 0
74 0 0 9 59:59.99 0
75 0 0 9 59:59.99 0
76 0 0 9 59:59.99 0
77 0 0 9 59:59.99 0
78 0 0 9 59:59.99 0
79 0 0 9 59:59.99 0
80 0 0 9 59:59.99 0
81 0 0 9 59:59.99 0
82 0 0 9 59:59.99 0
83 0 0 9 59:59.99 0
84 0 0 9 59:59.99 0
85 0 0 9 59:59.99 0
86 0 0 9 59:59.99 0
87 0 0 9 59:59.99 0
88 0 0 9 59:59.99 0
89 0 0 9 59:59.99 0
90 0 0 9 59:59.99 0
91 0 0 9 59:59.99 0
92 0 0 9 59:59.99 0
93 0 0 9 59:59.99 0
94 0 0 9 59:59.99 0
95 0 0 9 59:59.99 0
96 0 0 9 59:59.99 0
97 0 0 9 59:59.99 0
98 0 0 9 59:59.99 0
99 0 0 9 59:59.99 0
100 0 0 9 59:59.99 0
101 0 0 9 59:59.99 0
102 0 0 9 59:59.99 0
103 0 0 9 59:59.99 0
104 0 0 9 59:59.99 0
105 0 0 9 59:59.99 0
106 0 0 9 59:59.99 0
107 0 0 9 59:59.99 0
108 0 0 9 59:59.99 0
109 0 0 9 59:59.99 0
110 0 0 9 59:59.99 0
111 0 0 9 59:59.99 0
112 0 0 9 59:59.99 0
113 0 0 9 59:59.99 0
114 0 0 9 59:59.99 0
115 0 0 9 59:59.99 0
116 0 0 9 59:59.99 0
117 0 0 9 59:59.99 0
118 0 0 9 59:59.99 0
119 0 0 9 59:59.99 0
120 0 0 9 59:59.99 0
121 0 0 9 59:59.99 0
122 0 0 9 59:59.99 0
123 0 0 9 59:59.99 0
124 0 0 9 59:59.99 0
125 0 0 9 59:59.99 0
126 0 0 9 59:59.99 0
127 0 0 9 59:59.99 0
128 0 0 9 59:59.99 0
129 0 0 9 59:59.99 0
130 0 0 9 59:59.99 0
131 0 0 9 59:59.99 0
132 0 0 9 59:59.99 0
133 0 0 9 59:59.99 0
134 0 0 9 59:59.99 0
135 0 0 9 59:59.99 0
136 0 0 9 59:59.99 0
137 0 0 9 59:59.99 0
138 0 0 9 59:59.99 0
139 0 0 9 59:59.99 0
140 0 0 9 59:59.99 0
141 0 0 9 59:59.99 0
142 0 0 9 59:59.99 0
143 0 0 9 59:59.99 0
144 0 0 9 59:59.99 0
145 0 0 9 59:59.99 0
146 0 0 9 59:59.99 0
147 0 0 9 59:59.99 0
148 0 0 9 59:59.99 0
149 0 0 9 59:59.99 0
150 0 0 9 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ DM 93 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 16:54.80 20
2 1/ ZS 97 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 3 17:39.80 12
3 2/ DM 100 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 18:41.40 4
4 3/ DM 95 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 18:58.80 3
5 2/ ZS 96 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 19:19.60 2
6 1/ DS 94 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 19:52.70 1
7 3/ ZS 98 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 51:05.60 0