Výsledková listina

ZávodSjezdy v Hanušovicích
Číslo17022
Datum09.04.17
Ředitel závodup.Schreiber Zbyněk
Vrchní rozhodčíp.Jílek Ladislav
Disciplínasjezd
OrganizátorVodní sporty Desná z.s.

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ U23 4 119213 KRISTEK Václav 1996 Olomouc 1 18:29.40 33
2 2/ U23 3 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 18:35.60 25
3 3/ U23 8 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 20:15.80 17
4 1/ DM 7 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 2 20:34.00 13
5 1/ VS 5 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 20:57.70 9
6 2/ DM 13 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 3 21:07.30 5
7 1/ V 10 103034 REŽŇÁK Ladislav 1966 KK Brno 3 21:21.90 4
8 1/ ZS 9 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 21:28.40 3
9 2/ ZS 12 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 21:41.80 2
10 2/ VS 11 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 22:19.00 1

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ DS 25 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 17:23.60 70
2 2/ DS 29 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 2 17:34.60 62
3 1/ U23 24 132034 BAYEROVÁ Barbora 1998 Val.Mez. 1 17:51.10 54
4 1/ DM 23 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 18:05.50 46
5 1/ ZS 27 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 18:27.10 38
6 1/ VM 30 119091 KNEBLOVÁ Pavla 1974 Olomouc 2 18:54.00 30
7 3/ DS 26 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 19:17.60 26
8 34 103011 PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 KK Brno 3 19:18.90 22
9 2/ VM 22 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 19:25.20 18
10 2/ DM 28 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 19:38.20 14
11 3/ DM 31 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 19:55.30 10
12 2/ ZS 32 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 20:12.80 9
13 1/ ZM 37 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 20:54.10 8
14 39 119099 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc 3 21:35.50 7
15 2/ ZM 35 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3 21:49.10 6
16 3/ ZS 45 108034 VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK 22:37.50 5
17 3/ ZM 41 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 22:43.30 4
18 4/ ZS 33 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 22:51.60 3
19 4/ ZM 44 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 23:06.30 2
20 5/ ZM 42 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 23:23.40 1
21 6/ ZM 46 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 24:20.40 0
22 7/ ZM 43 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 25:14.40 0
23 8/ ZM 48 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 25:36.10 0
24 9/ ZM 47 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 25:52.80 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ U23 50 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno MT 15:58.40 84
2 51 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc MT 16:04.80 76
3 56 119150 HÁLA Richard 1992 Olomouc 2 16:20.30 68
4 2/ U23 52 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 16:30.30 60
5 1/ DM 62 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 17:08.10 52
6 3/ U23 53 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 1 17:36.74 48
7 67 64010 KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto 2 17:37.70 44
8 1/ DS 61 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 17:47.10 40
9 2/ DS 58 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 18:07.40 36
10 1/ ZS 60 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 18:47.30 32
11 2/ ZS 57 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 18:52.30 28
12 2/ DM 55 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 2 19:02.20 24
13 3/ DM 59 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 19:39.50 20
14 3/ ZS 65 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 19:49.40 16
15 1/ ZM 66 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 20:18.80 15
16 4/ ZS 74 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 21:34.00 14
17 5/ ZS 73 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 21:59.10 13
18 2/ ZM 72 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 22:20.90 12
19 3/ ZM 69 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 3 22:25.20 11
20 6/ ZS 88 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 22:29.00 10
21 7/ ZS 91 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 22:33.90 9
22 8/ ZS 85 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 22:38.30 8
23 4/ ZM 82 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 22:46.80 7
24 5/ ZM 70 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 3 22:53.80 6
25 9/ ZS 79 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 23:00.10 5
26 6/ ZM 92 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 23:01.40 4
27 7/ ZM 76 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 3 23:02.10 3
28 10/ ZS 89 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 23:03.90 2
29 11/ ZS 77 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 23:04.00 1
30 8/ ZM 68 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 3 23:20.80 0
31 12/ ZS 75 116095 SALAJ František 2004 Litovel 3 23:28.50 0
32 9/ ZM 78 116098 GEPRT David 2005 Litovel 23:33.90 0
33 10/ ZM 81 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 23:53.70 0
34 13/ ZS 84 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 24:28.90 0
35 11/ ZM 80 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 25:18.80 0
36 ZS 90 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 59:59.99 0
37 0 9 59:59.99 0
38 0 9 59:59.99 0
39 0 9 59:59.99 0
40 0 9 59:59.99 0
41 0 9 59:59.99 0
42 0 9 59:59.99 0
43 0 9 59:59.99 0
44 0 9 59:59.99 0
45 0 9 59:59.99 0
46 0 9 59:59.99 0
47 0 9 59:59.99 0
48 0 9 59:59.99 0
49 0 9 59:59.99 0
50 0 9 59:59.99 0
51 0 9 59:59.99 0
52 0 9 59:59.99 0
53 0 9 59:59.99 0
54 0 9 59:59.99 0
55 0 9 59:59.99 0
56 0 9 59:59.99 0
57 0 9 59:59.99 0
58 0 9 59:59.99 0
59 0 9 59:59.99 0
60 0 9 59:59.99 0
61 0 9 59:59.99 0
62 0 9 59:59.99 0
63 0 9 59:59.99 0
64 0 9 59:59.99 0
65 0 9 59:59.99 0
66 0 9 59:59.99 0
67 0 9 59:59.99 0
68 0 9 59:59.99 0
69 0 9 59:59.99 0
70 0 9 59:59.99 0
71 0 9 59:59.99 0
72 0 9 59:59.99 0
73 0 9 59:59.99 0
74 0 9 59:59.99 0
75 0 9 59:59.99 0
76 0 9 59:59.99 0
77 0 9 59:59.99 0
78 0 9 59:59.99 0
79 0 9 59:59.99 0
80 0 9 59:59.99 0
81 0 9 59:59.99 0
82 0 9 59:59.99 0
83 0 9 59:59.99 0
84 0 9 59:59.99 0
85 0 9 59:59.99 0
86 0 9 59:59.99 0
87 0 9 59:59.99 0
88 0 9 59:59.99 0
89 0 9 59:59.99 0
90 0 9 59:59.99 0
91 0 9 59:59.99 0
92 0 9 59:59.99 0
93 0 9 59:59.99 0
94 0 9 59:59.99 0
95 0 9 59:59.99 0
96 0 9 59:59.99 0
97 0 9 59:59.99 0
98 0 9 59:59.99 0
99 0 9 59:59.99 0
100 0 9 59:59.99 0
101 0 9 59:59.99 0
102 0 9 59:59.99 0
103 0 9 59:59.99 0
104 0 9 59:59.99 0
105 0 9 59:59.99 0
106 0 9 59:59.99 0
107 0 9 59:59.99 0
108 0 9 59:59.99 0
109 0 9 59:59.99 0
110 0 9 59:59.99 0
111 0 9 59:59.99 0
112 0 9 59:59.99 0
113 0 9 59:59.99 0
114 0 9 59:59.99 0
115 0 9 59:59.99 0
116 0 9 59:59.99 0
117 0 9 59:59.99 0
118 0 9 59:59.99 0
119 0 9 59:59.99 0
120 0 9 59:59.99 0
121 0 9 59:59.99 0
122 0 9 59:59.99 0
123 0 9 59:59.99 0
124 0 9 59:59.99 0
125 0 9 59:59.99 0
126 0 9 59:59.99 0
127 0 9 59:59.99 0
128 0 9 59:59.99 0
129 0 9 59:59.99 0
130 0 9 59:59.99 0
131 0 9 59:59.99 0
132 0 9 59:59.99 0
133 0 9 59:59.99 0
134 0 9 59:59.99 0
135 0 9 59:59.99 0
136 0 9 59:59.99 0
137 0 9 59:59.99 0
138 0 9 59:59.99 0
139 0 9 59:59.99 0
140 0 9 59:59.99 0
141 0 9 59:59.99 0
142 0 9 59:59.99 0
143 0 9 59:59.99 0
144 0 9 59:59.99 0
145 0 9 59:59.99 0
146 0 9 59:59.99 0
147 0 9 59:59.99 0
148 0 9 59:59.99 0
149 0 9 59:59.99 0
150 0 9 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 49 103047 108045 RYGEL Marek VESELÝ Petr 1989 1976 KK Brno VSDK MT 17:10.60 37
2 1/ U23 18 116061 116049 ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel 1998 1997 Litovel Litovel 1 18:25.70 29
3 2/ U23 19 57005 129014 RUFFER Matěj WALTER Jakub 1999 1998 Pardub. Šumperk 2 18:35.40 21
4 1/ DS 15 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 1 19:57.20 13
5 1/ DM 20 132005 132004 SMILEK Jiří ŠVÉDA Daniel 2003 2002 Val.Mez. Val.Mez. 3 21:33.00 5
6 3/ U23 16 119213 121038 KRISTEK Václav HOROVÁ Klára 1996 1998 Olomouc KK Opava MT 21:47.90 1

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ DM 93 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 20:43.40 19
2 1/ ZS 97 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 3 20:45.70 11
3 2/ DM 100 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 22:18.90 3
4 1/ DS 94 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 22:22.20 2
5 3/ DM 95 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 22:39.00 1
6 2/ ZS 98 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 28:49.00 0