Výsledková listina

ZávodSjezdy v Hanušovicích
Číslo17021
Datum08.04.17
Ředitel závodup.Schreiber Zbyněk
Vrchní rozhodčíp.Jílek Ladislav
Disciplínasjezd
OrganizátorVodní sporty Desná z.s.

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 14:16.10 39
2 1/ VM 6 108045 VESELÝ Petr 1976 VSDK 2 15:06.60 31
3 1/ U23 4 119213 KRISTEK Václav 1996 Olomouc 1 15:12.80 23
4 2/ U23 3 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 15:13.60 15
5 1/ DM 7 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 2 16:46.10 11
6 2/ DM 13 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 3 16:57.20 7
7 1/ VS 5 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 17:19.60 3
8 1/ ZS 9 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 17:30.90 2
9 2/ ZS 12 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 17:52.80 1
10 DM 14 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 59:59.99 0
11 U23 8 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 59:59.99 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ DS 25 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 14:12.20 69
2 2/ DS 29 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 2 14:27.30 61
3 1/ DM 23 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 14:39.80 53
4 1/ U23 24 132034 BAYEROVÁ Barbora 1998 Val.Mez. 1 14:56.70 45
5 1/ ZS 27 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 15:23.10 37
6 1/ VM 30 119091 KNEBLOVÁ Pavla 1974 Olomouc 2 15:53.90 29
7 3/ DS 26 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 15:56.60 25
8 2/ VM 22 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 15:56.70 21
9 2/ DM 28 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 16:05.80 17
10 2/ ZS 32 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 16:39.50 13
11 3/ DM 31 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 16:58.60 9
12 1/ ZM 37 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 17:23.10 8
13 3/ ZS 38 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 17:38.80 7
14 39 119099 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc 3 17:45.20 6
15 4/ ZS 33 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 18:28.40 5
16 2/ ZM 41 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 18:42.10 4
17 5/ ZS 45 108034 VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK 18:54.80 3
18 3/ ZM 44 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 19:07.20 2
19 4/ ZM 42 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 19:37.20 1
20 5/ ZM 48 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 20:41.90 0
21 6/ ZM 43 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 20:49.00 0
22 7/ ZM 46 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 21:01.30 0
23 8/ ZM 47 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 21:22.90 0
24 ZM 36 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 59:59.99 0
25 U23 21 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel 1 59:59.99 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 51 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc MT 13:02.70 89
2 1/ U23 50 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno MT 13:08.00 81
3 56 119150 HÁLA Richard 1992 Olomouc 2 13:22.80 73
4 3/ U23 52 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 13:33.00 65
5 1/ DM 62 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 13:45.20 57
6 67 64010 KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto 2 14:21.10 53
7 2/ U23 53 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 1 14:31.90 49
8 1/ DS 61 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 14:42.40 45
9 2/ DS 58 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 14:52.60 41
10 1/ ZS 57 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 15:18.20 37
11 2/ ZS 60 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 15:23.20 33
12 2/ DM 55 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 2 15:34.70 29
13 3/ DM 59 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 15:48.90 25
14 3/ ZS 65 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 16:06.10 21
15 1/ ZM 66 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 16:26.20 20
16 4/ ZS 63 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 17:28.00 19
17 5/ ZS 74 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 17:37.50 18
18 6/ ZS 73 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 17:50.30 17
19 4/ DM 71 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 17:56.40 16
20 7/ ZS 75 116095 SALAJ František 2004 Litovel 3 17:59.40 15
21 8/ ZS 91 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 18:02.30 14
22 2/ ZM 72 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 18:06.80 13
23 9/ ZS 77 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 18:10.80 12
24 3/ ZM 69 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 3 18:21.60 11
25 5/ DM 64 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 3 18:23.90 10
26 4/ ZM 70 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 3 18:25.20 9
27 10/ ZS 88 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 18:38.10 8
28 11/ ZS 84 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 18:41.20 7
29 5/ ZM 68 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 3 18:42.10 6
30 12/ ZS 79 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 18:46.60 5
31 13/ ZS 89 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 18:52.40 4
32 6/ ZM 76 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 3 18:53.50 3
33 14/ ZS 90 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 18:58.50 2
34 7/ ZM 81 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 19:01.90 1
35 8/ ZM 82 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 19:03.60 0
36 9/ ZM 78 116098 GEPRT David 2005 Litovel 19:05.60 0
37 15/ ZS 85 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 19:25.70 0
38 10/ ZM 92 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 19:29.60 0
39 11/ ZM 80 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 19:50.40 0
40 12/ ZM 86 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 20:14.20 0
41 3/ DS 87 135033 ŠMOLDAS František 2000 Zábřeh 20:37.00 0
42 ZM 83 64056 ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 34:30.90 0
43 DM 54 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 59:59.99 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ U23 18 116061 116049 ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel 1998 1997 Litovel Litovel 1 14:57.60 21
2 2/ U23 19 57005 129014 RUFFER Matěj WALTER Jakub 1999 1998 Pardub. Šumperk 2 15:17.70 13
3 1/ DS 15 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 1 15:34.00 5
4 1/ DM 20 132005 132004 SMILEK Jiří ŠVÉDA Daniel 2003 2002 Val.Mez. Val.Mez. 3 17:34.00 1
5 17 57059 119020 UNCAJTÍK Lukáš LISICKÝ David 1984 1981 Pardub. Olomouc 1 59:59.99 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ DM 93 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 16:41.90 20
2 1/ ZS 97 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 3 17:23.90 12
3 1/ DS 94 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 18:06.20 4
4 3/ DM 95 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 18:16.60 3
5 2/ DM 100 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 18:18.20 2
6 1/ ZM 99 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 18:47.90 1
7 2/ ZS 96 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 18:51.10 0
8 3/ ZS 98 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 21:03.60 0