Výsledková listina

ZávodSjezdy v Hanušovicích
Číslo17020
Datum08.04.17
Ředitel závodup.Schreiber Zbyněk
Vrchní rozhodčíp.Jílek Ladislav
Disciplínasjezd
OrganizátorVodní sporty Desná z.s.

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 16:51.30 43
2 1/ U23 3 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 17:56.40 35
3 1/ VM 6 108045 VESELÝ Petr 1976 VSDK 2 17:57.20 27
4 2/ U23 4 119213 KRISTEK Václav 1996 Olomouc 1 18:19.60 19
5 3/ U23 8 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 19:31.80 15
6 1/ DM 7 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 2 19:44.50 11
7 2/ DM 13 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 3 19:53.40 7
8 1/ VS 5 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 20:23.40 3
9 1/ ZS 9 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 21:00.00 2
10 2/ ZS 12 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 21:25.00 1
11 DM 14 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 59:59.99 0
12 VS 11 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 59:59.99 0
13 V 10 103034 REŽŇÁK Ladislav 1966 KK Brno 3 59:59.99 0
14 2 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 59:59.99 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ DS 25 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 16:53.30 77
2 2/ DS 29 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 2 16:55.30 69
3 1/ DM 23 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 17:09.60 61
4 1/ U23 24 132034 BAYEROVÁ Barbora 1998 Val.Mez. 1 17:19.20 53
5 1/ ZS 27 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 17:48.50 45
6 1/ VM 30 119091 KNEBLOVÁ Pavla 1974 Olomouc 2 18:08.40 37
7 3/ DS 26 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 18:21.80 29
8 2/ DM 28 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 18:33.80 25
9 2/ VM 22 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 18:35.10 21
10 3/ DM 31 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 18:52.70 17
11 2/ ZS 32 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 19:25.40 13
12 1/ ZM 37 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 20:27.50 9
13 3/ ZS 38 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 20:46.30 8
14 39 119099 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc 3 20:49.90 7
15 4/ ZS 33 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 21:37.20 6
16 2/ ZM 41 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 21:41.50 5
17 5/ ZS 45 108034 VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK 22:08.90 4
18 3/ ZM 44 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 22:37.90 3
19 4/ ZM 42 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 22:53.90 2
20 5/ ZM 46 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 23:52.10 1
21 6/ ZM 48 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 24:22.30 0
22 7/ ZM 43 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 24:33.70 0
23 8/ ZM 47 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 24:55.20 0
24 DS 40 116080 VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel 3 59:59.99 0
25 ZM 36 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 59:59.99 0
26 U23 21 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel 1 59:59.99 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ U23 50 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno MT 15:25.70 88
2 51 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc MT 15:30.10 80
3 56 119150 HÁLA Richard 1992 Olomouc 2 15:46.50 72
4 2/ U23 52 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 16:13.30 64
5 1/ DM 62 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 16:21.60 56
6 67 64010 KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto 2 16:54.20 52
7 1/ DS 61 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 17:02.60 48
8 3/ U23 53 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 1 17:04.20 44
9 2/ DS 58 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 17:21.60 40
10 1/ ZS 60 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 17:58.60 36
11 2/ ZS 57 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 18:02.50 32
12 2/ DM 55 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 2 18:21.60 28
13 3/ DM 59 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 18:55.70 24
14 3/ ZS 65 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 18:56.70 20
15 1/ ZM 66 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 19:16.90 19
16 4/ ZS 74 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 20:15.50 18
17 5/ ZS 73 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 20:40.10 17
18 4/ DM 71 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 20:43.20 16
19 6/ ZS 77 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 20:58.20 15
20 2/ ZM 72 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 21:03.10 14
21 3/ ZM 69 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 3 21:06.70 13
22 7/ ZS 91 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 21:30.40 12
23 5/ DM 64 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 3 21:31.00 11
24 8/ ZS 75 116095 SALAJ František 2004 Litovel 3 21:35.30 10
25 9/ ZS 88 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 21:53.90 9
26 4/ ZM 70 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 3 21:56.20 8
27 10/ ZS 90 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 21:59.80 7
27 5/ ZM 76 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 3 21:59.80 6
29 11/ ZS 89 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 22:07.70 5
30 6/ ZM 82 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 22:08.00 4
31 7/ ZM 81 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 22:09.80 3
32 8/ ZM 68 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 3 22:12.00 2
33 12/ ZS 85 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 22:20.30 1
34 9/ ZM 86 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 22:25.00 0
35 13/ ZS 84 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 22:27.50 0
36 10/ ZM 80 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 22:55.80 0
37 14/ ZS 79 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 22:58.30 0
38 11/ ZM 78 116098 GEPRT David 2005 Litovel 23:00.00 0
39 12/ ZM 92 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 23:25.10 0
40 3/ DS 87 135033 ŠMOLDAS František 2000 Zábřeh 24:31.40 0
41 13/ ZM 83 64056 ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 25:32.80 0
42 DM 54 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 59:59.99 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ U23 18 116061 116049 ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel 1998 1997 Litovel Litovel 1 17:40.50 21
2 2/ U23 19 57005 129014 RUFFER Matěj WALTER Jakub 1999 1998 Pardub. Šumperk 2 18:01.10 13
3 1/ DS 15 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 1 18:53.30 5
4 1/ DM 20 132005 132004 SMILEK Jiří ŠVÉDA Daniel 2003 2002 Val.Mez. Val.Mez. 3 20:22.80 1
5 17 57059 119020 UNCAJTÍK Lukáš LISICKÝ David 1984 1981 Pardub. Olomouc 1 59:59.99 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ DM 93 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 19:17.60 19
2 1/ ZS 97 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 3 20:12.80 11
3 2/ DM 100 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 21:17.10 3
4 3/ DM 95 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 21:20.60 2
5 1/ DS 94 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 21:29.00 1
6 2/ ZS 98 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 25:58.50 0