Výsledková listina

ZávodJarní slalom v Českém Vrbné – horní trať
Číslo17017
Datum08.04.17
Ředitel závoduZdeněk Boček
Vrchní rozhodčíJiří Čiháček
Disciplínaslalom
OrganizátorSK VS Č. Budějovice

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ PZM 101 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 103.78 4 107.78 97.50 0 97.50 97.50 0
2 1/ PZZ 103 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 110.35 104 214.35 131.08 0 131.08 131.08 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 3 9077 MATĚJKA Michael 1997 USK Pha 1 70.24 52 122.24 67.11 0 67.11 67.11 243
2 1/ DM 12 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2+ 66.95 2 68.95 69.46 6 75.46 68.95 235
3 2/ U23 2 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 1 67.09 2 69.09 69.12 2 71.12 69.09 227
4 1/ VM 4 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 70.16 6 76.16 69.50 0 69.50 69.50 219
5 97 A0001 KREMSLEHNER Christopher 1988 UKK Wien, AUT 70.31 0 70.31 70.44 2 72.44 70.31 0
6 13 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 69.38 2 71.38 83.65 2 85.65 71.38 211
7 1/ DS 25 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 67.81 4 71.81 69.65 58 127.65 71.81 203
8 3/ U23 1 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 74.31 6 80.31 71.96 0 71.96 71.96 195
9 2/ DS 11 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2+ 70.00 2 72.00 68.41 8 76.41 72.00 191
10 4/ U23 7 9183 VAŠINA Jiří 1994 USK Pha 2+ 84.17 6 90.17 68.20 4 72.20 72.20 187
11 3/ DS 31 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 2 72.62 56 128.62 70.24 2 72.24 72.24 183
12 4/ DS 5 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 1 66.92 6 72.92 76.34 10 86.34 72.92 179
13 5/ DS 10 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 71.38 2 73.38 80.21 54 134.21 73.38 175
14 6/ DS 6 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 1 70.21 4 74.21 76.16 52 128.16 74.21 171
15 7/ DS 24 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 72.71 4 76.71 72.52 2 74.52 74.52 167
16 9 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 73.06 2 75.06 71.02 54 125.02 75.06 163
17 5/ U23 8 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 2+ 74.94 52 126.94 74.36 2 76.36 76.36 159
18 8/ DS 22 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 91.37 6 97.37 74.73 2 76.73 76.73 155
19 2/ VM 20 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 77.91 0 77.91 4 999 999.00 77.91 151
20 9/ DS 26 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 74.43 4 78.43 75.00 4 79.00 78.43 147
21 2/ DM 44 12046 PROCHÁZKA Josef 2002 Dukla B. 2 80.65 10 90.65 78.81 0 78.81 78.81 143
22 1/ V 21 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 77.98 2 79.98 77.82 4 81.82 79.98 139
23 3/ DM 40 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 72.09 8 80.09 74.04 6 80.04 80.04 135
24 14 42029 VOZKA Aleš 1989 Sušice 2 74.53 6 80.53 80.97 54 134.97 80.53 131
25 10/ DS 30 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 2 86.46 4 90.46 81.37 0 81.37 81.37 127
26 4/ DM 34 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 105.69 2 107.69 78.02 4 82.02 82.02 123
27 5/ DM 73 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 3+ 88.94 2 90.94 80.53 2 82.53 82.53 119
28 6/ DM 43 42008 ŠVEJD Jakub 2001 Sušice 2 78.70 4 82.70 77.32 8 85.32 82.70 115
29 11/ DS 28 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 2 79.48 4 83.48 92.25 102 194.25 83.48 111
30 2/ V 17 42016 GALUŠKA Vladislav 1965 Sušice 2 86.09 0 86.09 81.60 2 83.60 83.60 107
31 1/ ZS 48 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 82.97 2 84.97 82.06 2 84.06 84.06 103
32 2/ ZS 50 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 83.66 8 91.66 84.38 0 84.38 84.38 99
33 7/ DM 35 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 80.00 6 86.00 81.24 6 87.24 86.00 95
34 3/ ZS 49 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 80.11 6 86.11 84.52 2 86.52 86.11 91
35 8/ DM 36 1114 KIRCHNER David 2002 Boh.Pha 2 82.20 4 86.20 81.92 6 87.92 86.20 87
36 9/ DM 39 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 2 88.14 58 146.14 84.49 2 86.49 86.49 83
37 12/ DS 23 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 92.45 4 96.45 82.69 4 86.69 86.69 79
38 4/ ZS 76 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 3+ 86.72 2 88.72 82.75 4 86.75 86.75 75
39 3/ V 52 9164 PŘÍHODA Tomáš 1970 USK Pha 3 86.93 2 88.93 88.14 0 88.14 88.14 71
40 13/ DS 29 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 73.50 50 123.50 86.24 2 88.24 88.24 67
41 10/ DM 33 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 85.49 4 89.49 89.16 8 97.16 89.49 63
42 5/ ZS 47 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 101.29 8 109.29 87.52 2 89.52 89.52 59
43 6/ ZS 46 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 87.86 2 89.86 89.78 4 93.78 89.86 55
44 11/ DM 37 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 88.63 2 90.63 86.99 4 90.99 90.63 51
45 12/ DM 32 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 2 87.85 4 91.85 88.92 6 94.92 91.85 47
46 1/ ZM 96 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 3+ 88.48 4 92.48 88.86 4 92.86 92.48 43
47 4/ V 69 121024 ROUSEK Martin 1965 KK Opava 3+ 90.53 2 92.53 4 999 999.00 92.53 39
48 13/ DM 74 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 3+ 86.63 6 92.63 91.57 6 97.57 92.63 38
49 2/ ZM 88 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 98.94 0 98.94 93.28 0 93.28 93.28 37
50 7/ ZS 79 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3+ 89.74 4 93.74 96.47 2 98.47 93.74 36
51 8/ ZS 78 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3+ 96.01 0 96.01 92.00 2 94.00 94.00 35
52 9/ ZS 19 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 3+ 87.45 12 99.45 86.32 8 94.32 94.32 34
53 10/ ZS 85 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3+ 94.24 6 100.24 92.68 2 94.68 94.68 33
54 11/ ZS 86 42022 ŠVEJD Jan 2004 Sušice 3+ 93.03 2 95.03 92.69 6 98.69 95.03 32
55 14/ DM 54 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 98.51 6 104.51 95.16 0 95.16 95.16 31
56 14/ DS 72 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3+ 94.21 4 98.21 94.33 2 96.33 96.33 30
57 3/ ZM 89 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3+ 94.53 2 96.53 95.02 2 97.02 96.53 29
58 12/ ZS 51 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 92.97 4 96.97 96.09 6 102.09 96.97 28
59 4/ ZM 64 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 3 100.46 2 102.46 93.13 4 97.13 97.13 27
60 15/ DM 42 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 93.85 4 97.85 98.97 4 102.97 97.85 26
61 13/ ZS 56 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3 101.18 2 103.18 94.68 4 98.68 98.68 25
62 5/ ZM 93 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 103.52 54 157.52 99.15 0 99.15 99.15 24
63 14/ ZS 84 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3+ 95.19 4 99.19 95.99 6 101.99 99.19 23
64 15/ ZS 58 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3 94.98 56 150.98 96.40 4 100.40 100.40 22
65 16/ ZS 87 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3+ 98.73 2 100.73 100.46 0 100.46 100.46 21
66 17/ ZS 83 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 3+ 98.80 2 100.80 111.59 4 115.59 100.80 20
67 18/ ZS 60 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 3 98.78 6 104.78 94.00 8 102.00 102.00 19
68 5/ V 98 A0002 KOLLER Bernd 1971 UKK Wien, AUT 98.05 4 102.05 107.26 2 109.26 102.05 0
69 19/ ZS 59 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3 98.15 6 104.15 114.96 10 124.96 104.15 18
70 20/ ZS 57 38014 ČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz 3 98.36 6 104.36 118.29 4 122.29 104.36 17
71 6/ ZM 62 11043 ŠTERCL Dominik 2005 KK Brand 3 132.45 4 136.45 100.80 4 104.80 104.80 16
72 7/ ZM 94 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3+ 98.57 58 156.57 99.52 6 105.52 105.52 15
73 8/ ZM 66 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3 102.17 4 106.17 107.05 56 163.05 106.17 14
74 21/ ZS 55 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 3 106.36 0 106.36 84.88 202 286.88 106.36 13
75 22/ ZS 77 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3+ 104.97 2 106.97 99.05 8 107.05 106.97 12
76 9/ ZM 67 9135 BERAN Vojtěch 2005 USK Pha 3 107.88 4 111.88 150.15 56 206.15 111.88 11
77 10/ ZM 63 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 3 125.10 150 275.10 108.34 4 112.34 112.34 10
78 11/ ZM 95 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 112.27 152 264.27 107.23 8 115.23 115.23 9
79 12/ ZM 65 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3 107.52 8 115.52 122.37 4 126.37 115.52 8
80 23/ ZS 61 9149 PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 3 112.50 4 116.50 121.46 6 127.46 116.50 7
81 24/ ZS 81 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 158.21 0 158.21 111.61 6 117.61 117.61 6
82 15/ DS 71 27015 MAREK Lukáš 2000 Ot.Strak 118.00 2 120.00 114.22 154 268.22 120.00 5
83 1/ VS 53 38004 KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz 3 102.77 104 206.77 109.24 12 121.24 121.24 4
84 13/ ZM 92 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 124.82 6 130.82 134.61 2 136.61 130.82 3
85 16/ DM 41 12018 ŠOREL Martin 2001 Dukla B. 2 82.01 54 136.01 82.66 56 138.66 136.01 2
86 17/ DM 45 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 2 88.04 52 140.04 4 999 999.00 140.04 1
87 14/ ZM 91 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 115.83 58 173.83 98.30 108 206.30 173.83 0
88 15/ ZM 90 23029 NOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB 124.45 58 182.45 120.99 58 178.99 178.99 0
89 25/ ZS 82 23099 PUTZER Hynek 2003 SKVS ČB 128.72 52 180.72 130.42 56 186.42 180.72 0
90 26/ ZS 80 9144 JAHODA Jakub 2004 USK Pha 102.34 152 254.34 88.10 156 244.10 244.10 0
91 18/ DM 75 9145 JAHODA Martin 2001 USK Pha 3+ 4 999 999.00 82.75 999 1081.75 999.00 0
92 V 70 25033 PUTZER Pavel 1967 Kaplice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
93 68 9043 MEDŘICKÝ Ludvík 1992 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
94 DM 38 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
95 DS 27 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
96 V 18 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
97 U23 15 121032 ROUSEK Tomáš 1997 KK Opava 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 61 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 81.28 0 81.28 86.59 4 90.59 81.28 21
2 1/ DM 62 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 86.67 2 88.67 87.54 6 93.54 88.67 13
3 2/ DM 63 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 94.86 6 100.86 97.12 2 99.12 99.12 9
4 1/ ZS 64 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 107.27 2 109.27 103.91 2 105.91 105.91 5
5 3/ DM 65 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 3+ 121.43 2 123.43 114.08 2 116.08 116.08 1

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 52 1113 1112 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Boh.Pha Boh.Pha 1 87.62 2 89.62 97.59 54 151.59 89.62 16
2 1/ DS 54 36019 66016 POHANKA Vít WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 86.48 8 94.48 88.91 4 92.91 92.91 8
3 1/ DM 55 9121 9084 MAJER Kryštof PŘÍHODA Lukáš 2001 2001 USK Pha USK Pha 2 97.04 8 105.04 4 999 999.00 105.04 4

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 3 9013 VOJTOVÁ Veronika 1990 USK Pha 1 74.66 0 74.66 70.05 0 70.05 70.05 89
2 1/ U23 1 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice MT 69.06 2 71.06 70.16 2 72.16 71.06 81
3 2/ U23 2 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 77.92 54 131.92 76.27 0 76.27 76.27 73
4 1/ DS 5 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 78.68 0 78.68 76.77 2 78.77 78.68 65
5 1/ DM 9 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 82.55 4 86.55 81.10 0 81.10 81.10 57
6 2/ DM 10 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 77.72 52 129.72 77.05 6 83.05 83.05 53
7 2/ DS 7 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 77.46 6 83.46 79.10 4 83.10 83.10 49
8 3/ DM 17 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 2 87.05 6 93.05 83.63 0 83.63 83.63 45
9 4/ DM 15 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 2 86.03 0 86.03 86.76 0 86.76 86.03 41
10 5/ DM 8 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 86.13 2 88.13 102.26 4 106.26 88.13 37
11 1/ ZM 31 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 3+ 93.13 0 93.13 89.99 2 91.99 91.99 33
12 1/ ZS 21 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 92.30 0 92.30 97.58 2 99.58 92.30 29
13 2/ ZS 22 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 91.98 4 95.98 92.42 0 92.42 92.42 25
14 6/ DM 18 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 91.81 8 99.81 88.45 4 92.45 92.45 21
15 7/ DM 14 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 2 101.50 0 101.50 95.12 0 95.12 95.12 17
16 1/ V 13 42003 GALUŠKOVÁ Anna 1970 Sušice 2 93.64 2 95.64 93.93 4 97.93 95.64 13
17 3/ ZS 30 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 101.42 2 103.42 94.68 2 96.68 96.68 9
18 4/ ZS 20 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 2 93.09 4 97.09 96.44 2 98.44 97.09 8
19 5/ ZS 29 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3+ 95.99 2 97.99 95.90 2 97.90 97.90 7
20 34 A0004 HESSER Franziska 1983 UKK Wien, AUT 100.06 6 106.06 97.98 52 149.98 106.06 0
21 8/ DM 28 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3+ 103.28 6 109.28 100.95 6 106.95 106.95 6
22 2/ ZM 32 42006 GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 103.34 6 109.34 101.72 6 107.72 107.72 5
23 3/ U23 26 121039 ROUSKOVÁ Martina 1998 KK Opava 3+ 110.08 4 114.08 102.02 8 110.02 110.02 4
24 6/ ZS 24 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 3 117.85 4 121.85 107.31 6 113.31 113.31 3
25 7/ ZS 23 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3 123.39 100 223.39 150.17 8 158.17 158.17 2
26 3/ ZM 25 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 128.89 54 182.89 116.37 52 168.37 168.37 1
27 9/ DM 27 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 125.74 58 183.74 146.36 154 300.36 183.74 0
28 33 A0003 HELLMAYR Johanna 1988 UKK Wien, AUT 113.46 154 267.46 94.56 250 344.56 267.46 0
29 DM 19 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
30 DM 16 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
31 12 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
32 DM 6 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
33 U23 4 9182 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 USK Pha 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 6 9081 LHOTA Matyáš 1999 USK Pha 1 71.32 4 75.32 69.60 0 69.60 69.60 120
2 1/ U23 2 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 1 71.18 0 71.18 68.98 4 72.98 71.18 112
3 1 9032 GEBAS Vítězslav 1984 USK Pha MT 69.46 2 71.46 4 999 999.00 71.46 104
4 1/ VM 7 9035 JEŽEK Stanislav 1976 USK Pha 1 69.65 2 71.65 68.10 4 72.10 71.65 96
5 10 9001 BUSTA Jan 1989 USK Pha 1 72.30 0 72.30 72.86 8 80.86 72.30 88
6 2/ U23 5 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 75.43 2 77.43 73.23 2 75.23 75.23 80
7 2/ VM 16 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 2 79.86 4 83.86 75.78 0 75.78 75.78 72
8 2/ DS 3 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 76.74 0 76.74 77.42 4 81.42 76.74 64
9 3/ VM 4 9033 MAŠEK Jan 1978 USK Pha 1 83.67 6 89.67 75.41 2 77.41 77.41 56
10 3/ U23 11 9038 VĚTROVSKÝ Jan 1997 USK Pha 1 72.76 6 78.76 70.78 52 122.78 78.76 52
11 1/ DM 30 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 80.46 0 80.46 79.73 4 83.73 80.46 48
12 3/ DS 12 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 72.25 54 126.25 70.83 10 80.83 80.83 44
13 2/ DM 9 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2+ 78.83 4 82.83 79.26 2 81.26 81.26 40
14 3/ DM 19 12070 KOLÁČEK Petr 2001 Dukla B. 2 86.22 0 86.22 84.84 2 86.84 86.22 36
15 1/ ZS 33 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3+ 87.27 4 91.27 86.57 0 86.57 86.57 32
16 4/ DM 31 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 84.62 2 86.62 92.06 56 148.06 86.62 28
17 2/ ZS 21 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 84.15 6 90.15 83.44 4 87.44 87.44 24
18 4/ VM 17 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 2 87.40 8 95.40 84.75 4 88.75 88.75 20
19 4/ DS 18 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 94.46 0 94.46 83.17 6 89.17 89.17 16
20 5/ VM 14 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 4 999 999.00 89.83 0 89.83 89.83 12
21 5/ DM 20 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 87.98 2 89.98 87.97 2 89.97 89.97 11
22 6/ DM 29 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 88.45 6 94.45 105.75 2 107.75 94.45 10
23 3/ ZS 32 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3+ 92.24 6 98.24 90.28 6 96.28 96.28 9
24 4/ ZS 27 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 95.39 2 97.39 109.39 4 113.39 97.39 8
25 5/ DS 23 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 3 93.58 4 97.58 94.08 4 98.08 97.58 7
26 5/ ZS 26 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3 102.11 0 102.11 103.33 4 107.33 102.11 6
27 6/ ZS 8 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 102.72 2 104.72 109.31 52 161.31 104.72 5
28 6/ VM 13 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 87.36 52 139.36 100.74 4 104.74 104.74 4
29 1/ ZM 35 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3+ 105.01 4 109.01 102.35 8 110.35 109.01 3
30 7/ DM 25 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 113.16 58 171.16 110.27 2 112.27 112.27 2
31 8/ DM 24 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3 108.38 6 114.38 106.87 6 112.87 112.87 1
32 7/ ZS 34 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 114.67 2 116.67 108.91 4 112.91 112.91 0
33 4/ U23 22 27014 MAREK Tomáš 1998 Ot.Strak 3 175.47 4 179.47 131.67 2 133.67 133.67 0
34 U23 28 23149 VLČNOVSKÝ Vilém 1994 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
35 VM 15 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 57 9033 9013 MAŠEK Jan VOJTOVÁ Veronika 1978 1990 USK Pha USK Pha 90.21 0 90.21 90.85 4 94.85 90.21 8
2 1/ U23 58 121037 121032 MRÁZKOVÁ Mária ROUSEK Tomáš 1996 1997 KK Opava KK Opava 2 104.00 8 112.00 4 999 999.00 112.00 4
3 59 23006 23068 BOČEK Zdeněk BOČKOVÁ Bára 1975 2003 SKVS ČB SKVS ČB 2 4 999 999.00 121.78 4 125.78 125.78 0