Výsledková listina

ZávodSjezdy na Sázavě
Číslo17012
Datum01.04.17
Ředitel závoduMartin Smolka
Vrchní rozhodčíJana Kudějová
Disciplínasjezd
OrganizátorBohemians Praha

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 14:27.50 74
2 2 24012 HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml. MT 14:47.70 66
3 1/ VM 7 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 1 15:22.10 58
4 5 24031 JIRKA David 1985 Č.Kruml. 1 15:36.10 50
5 1/ DS 4 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 1 15:54.40 42
6 6 24032 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml. 1 16:07.00 34
7 1/ DM 9 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 2 16:12.50 26
8 3 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 16:21.20 18
9 1/ U23 12 1018 JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha 16:52.30 10
10 1/ V 13 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 1 17:43.10 6
11 1/ ZS 10 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 18:04.20 2
12 2/ V 8 1128 MORNŠTEJN Roman 1969 Boh.Pha 2 18:25.10 1
13 2/ ZS 11 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 19:21.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ DS 23 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 1 14:33.90 50
2 1/ DM 22 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 1 14:45.50 42
3 2/ DS 21 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 14:56.10 34
4 1/ U23 24 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 2 16:00.10 26
5 1/ ZS 25 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 2 16:36.80 22
6 28 80011 ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 So Písek 2 17:01.50 18
7 2/ ZS 30 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 17:08.50 14
8 1/ VS 33 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 2 17:09.10 10
9 2/ U23 27 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 17:12.30 6
10 3/ ZS 26 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 2 17:25.60 2
11 3/ DS 32 11044 ŠTIBRÁNI Kateřina 2000 KK Brand 18:11.00 1
12 2/ DM 29 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 3 18:41.00 0
13 ZS 31 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 59:59.99 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ U23 42 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 1 13:26.60 82
2 1/ DS 46 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 1 13:28.30 74
3 1/ VM 57 12058 ODVÁRKO Michael 1979 Dukla B. 2 13:36.00 66
4 2/ VM 53 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 2 13:49.50 58
5 1/ V 45 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 1 13:50.40 50
6 2/ DS 44 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 1 13:54.60 42
7 64 39064 EISNER Tomáš 1987 Loko Plz 14:10.40 38
8 1/ DM 48 1114 KIRCHNER David 2002 Boh.Pha 2 14:28.60 34
9 2/ V 50 80002 ZÁSTĚRA Tomáš 1964 So Písek 2 14:39.50 30
10 2/ DM 56 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 2 15:12.10 26
11 3/ DS 51 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 15:25.70 22
12 3/ VM 47 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 1 15:29.00 18
13 4/ DS 54 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 2 15:52.50 14
14 4/ VM 49 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 16:06.90 10
15 3/ V 52 20001 SMÍTKA Petr 1963 Chomutov 2 16:07.30 6
16 3/ DM 62 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 16:23.90 5
17 1/ ZM 66 1106 Cardoselli Tomáš 2005 Boh.Pha 17:03.10 4
18 2/ ZM 60 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 17:24.60 3
19 4/ DM 61 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 3 18:00.40 2
20 5/ DM 63 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 18:34.50 1
21 1/ VS 59 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 19:21.30 0
22 3/ ZM 67 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 20:19.60 0
23 U23 65 1037 SMOLKA Ondřej 1994 Boh.Pha 59:59.99 0
24 ZS 58 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3 59:59.99 0
25 U23 55 1016 JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha 2 59:59.99 0
26 U23 43 1103 ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha 1 59:59.99 0
27 DS 41 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 1 59:59.99 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ DS 76 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 2 17:11.70 13
2 2/ DS 75 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 17:39.80 5
3 1/ U23 77 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 3 19:44.20 1

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ U23 83 1113 1112 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Boh.Pha Boh.Pha 1 15:10.40 17
2 82 24031 24032 JIRKA David ŠVADLENA Václav 1985 1985 Č.Kruml. Č.Kruml. 1 15:19.90 9
3 1/ DM 85 24053 24072 KLEIN Pavel ONDŘICH Václav 2001 2001 Č.Kruml. Č.Kruml. 17:57.10 1
4 1/ VM 87 16001 16003 BARTOŇ Zbyněk FRIDRICH Michal 1966 1982 Vršovice Vršovice 19:28.00 0
5 86 24039 7007 PEŠKA Libor CUC Michal 1987 1977 Č.Kruml. Tech.Pha 59:59.99 0
6 84 89015 89016 IRAIN Jiří ŠANTORA Jan 1981 1983 VikingMB VikingMB 2 59:59.99 0
7 DS 81 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 1 59:59.99 0